Opinie o Jabil w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Bydgoszcz

pracownik1234566

Cześć, ostatnio nikt nie wymusza nadgodzin i takowych nie ma u mnie na projekcie. Pracę sobie chwalę, tak samo jak atmosferę. Są tej pracy plusy i minusy, na pewno trzeba być odpornym trochę psychicznie na stres który czasami tam doskwiera. Nie jest on często, nikt też nie siedzi Ci nad głową i marudzi co się dzieje. Ludzie są świetni i bardzo chętnie z nimi rozmawiam. Co do początkowych zarobków to dostaję w granicy 1800zł netto, ale podejrzewam że niedługo pójdzie to w górę :)

ciekawski

co tam iqoracy?? ;)) podobno maila dostaliscie o wynoszeniu mienia firmowego????? :)))

ugotowany

Mam nadzieje, ze koleś który wpadł na genialny pomysł ze spodniami (pewnie jakiś kaizen, za który otrzyma kilkutysięczną premie) założy któregoś dnia podobnej jakości sztuczydło przepuszczające powietrze podobnie jak folia spożywcza, do pracy na swoim ogródku i się w nich ugotuje. Do tego zgubi gdzieś klucze bo przecież kieszeni brak a w rękach niewygodnie, w najlepszym wypadku będzie się po nie cofał kilka kilometrów. W końcu tylko ten wspaniały koleś nie jest (usunięte przez administratora) a cała reszta firmy tylko patrzy jak tu oszukać prezesa na 10zł ryzykując spotkanie z policją.

Jednozmianowym ? Dwie zmiany, na niektórych projektach i trzy. Do tego przymusowe nadgodziny.

@ja

Przymusowe nadgodziny? Dziwnie to brzmi, trochę jak przymusowe premie albo podwyżki. Nadgodziny to przywilej a nie kara.

Radek

Jakie dno intelektualne, taka praca nie rozwija.

@Radek

12h rozwija lub nie rozwija tak samo jak podstawowe 8 godzin. Z tym że w tym pierwszym wypadku przelew na konto zamiast 3 tys. idzie 6 tys. plus ew. premie i socjale. Ja tam dodatkowymi paroma tysiącami do wypłaty nie gardzę, ale jak dla niektórych to kara to chętnie przyjmę ich nadgodziny.

Magazynier

zenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
kurczak

Nie. Co to za różnica czy pracownik serwisu czy technik. To robol i to robol.

Marian

Czy technicy serwisu pracują w systemie jednozmianowym?

magda

Witam, w firmie IQOR wczesniej Jabil odbywałam staż zawodowy a także praktykę zawodową, współpraca z tą firma układała sie świetnie, bylam na dziale Microsoft a także Amazon, bez problemu dogadywałam sie z pracownikami ( sa oni w róznym wieku 18-50lat) z kazdym moznabylo porozmawiac a także sie czegos nowego dowiedziec np o stosunkach partnerskich w pracy, zarobkach, opowiadali o swoich doswiadczeniach zwiazanych z praca. Praca była ,,lekka,, bez problemu moznabyło przyswoic wiedze i nabyc nowych doswiadczen. Po odbytym miesiecznym stażu zostałam od firmy IQOR ( Fundacji Take Care) stypendium w kwocie 2000zł za starania, dobrze wykonywana prace i za chec gromadzenia wiedzy. Dzieki temu zostalam doceniona przez moich kierownikow ktorzy proponowali mi prace ,, od zaraz,, niestety ja jeszcze mam 1,5 roku nauki. Mimo wszystko dobrze wspominam spedzony tam czas, dzieki temu mam duze szanse zeby po szkole dostac tam prace.

Ela

Czy naprawde jest tam az tak zle? Mylse nad zlozeniem papierow o prace tam ale juz sama nie wiem. Jaka jest hierarchia w firme jezeli chodzi o coordynatora lidera i managera? Na jakie zarobki mozna liczyc?

c

Jedyna co zawdzięczam Jabilowi to głęboka wiara w modlitwę i Boga, bo tylko on pomógł mi przetrawć piekło gtóre tam panowało. W pędzie do władzy, pieniądza, ktoś tam stracił poczucie realności.

nnoh

Co do kibli to kiedyś pracowałem w małym Tesco w jednej z bydgoskich galerii, równo 2-letni wtedy sklep miał dosłownie czarne kible i czarne prysznice :D ponad to przywlokłem raz stamtąd karalucha do domu :D Gdyby tam wjechał Sanepid to mieliby co do roboty.

xy

Napisze jeszcze raz bo moja opinia na temat iqora zostala usunieta. Niewazne czy robisz norme, ponad norme i czy jestes doswiadczonym pracownikiem zwolnia cie. Tydzien po podpisaniu umowy na dwa lata tez zwalniaja. Ludzie na wyższych stanowiskach nie potrafią zarządzać projektami, liczy sie tylko dla nich wynik. Mozesz robic 10 rzeczy naraz tto i tak to bedzie za malo. A jak potrzebujesz jakis czesci np. kabli to mozesz czekac 2 miesiace i sie ich nie doczekasz.

potwierdzam, uważajcie

jkhs

Niestety potwierdzam, w tej firmie liczą się tylko znajomości - moja koleżanka z 10 letnim stażem pracy w podobnej branży znajomością lutowania różnymi sposobami nie dostała tam pracy ale siostra jednego pracownika co tam już pracował nie mająca doświadczenia dostała się od ręki, tak to niestety jest.

MB
@jkhs

Niemożliwe, to musiało być w jakimś dołku kiedy wyrzucali a nie zatrudniali. Teraz za wkręcenie kogoś do pracy są gotowi zapłacić tysiąc polecającemu. Ale na 3k na rękę nie ma co liczyć, no i trzeba trochę tyrać, więc chętnych do pracy tak wielu nie ma, kogoś kto potrafi lutować i ma pojęcie o elektronice przyjmą bez problemu. Kto chce się zatrudnić cv do mnie proszę, każdego tysiaka do wypłaty chętnie przytulę :)

malynaa

Ja byłam tam 2 razy na rozmowie i mnie nie przyjęli, także nie wierzę że można tam dostać pracę ot tak z ulicy, wszystkich których znam co tam robią to wkręcił albo to wujek albo ciotka albo siostra.

xx

Czy do tego iQora można się w ogóle dostać z ulicy bez znajomości ? Bo ja składałem tam już z 30 razy CV i nigdy nie zadzwonili a słyszałem z pewnego źródła że jak ktoś ma tam swojego to wchodzi tam od ręki.

Cobra

rotacja nie jest odczuwalna. A umowa o pracę to norma.

klakierzy iqora w akcji - blondyna pisze prawde ale ktos najwyraźniej chce to zatuszować

_Cobra_
@były pracownik

to może napisz dlaczego Cię zwolnili z roboty ?

serwisant
@były pracownik

no tak, bo przeciez tylko narzekać można, a swojego zdania już nie można wyrazić... sorry, że nie ponarzekam.

@_Cobra_

sam odszedłem ...

Starzec
@były pracownik

Podstawa nikt nikogo nie zatrudnia na siłę. Z niewolnika nie ma pracownika - do pracy nie zmusza się nikogo. Najlepiej narzekać i liczyć na profity. Pracuję w firmie od czterech lat nikomu nie liżę nie całuje po 4 literach normalnie pracuję na serwisie i robię swoje.Komu nie pasuje jest wiele firm w Bydgoszczy czekają tam z otwartymi ... albo czym innym.Zamiast narzekać załóżcie swoje własne biznesy i wtedy porozmawiamy. Kto chce pracować ten będzie pracować proste jak drut. A cała reszta śmiechu warte.

serwisant

@blondyna nie zawsze jest różowo, ale przesadzasz grubo.. jest ok, dobra firma, ja polecam.

blondyna

czytam co ludzie tutaj piszą i jestem w szoku. Dobrze traktowani są i może inzynierowie czy wyzsi kierownicy. Zwykły pracownik na serwisie doswiadczy tylko mobingu , ciaglej pogoni, pracy ponad norme i zero docenienia. Pracujesz ponad norme, nie bierzesz zadeł- 150 zł na kwartał. Lizesz (usunięte przez administratora) przelozonemu i kombinujesz - 500zł . Nikt nigdy nie doceni. Raz zpokazesz ze potrafisz wiecej potem Cie tylko wykorzyutuja. nadgodziny ? Tak, od roku nadgodziny, dziennie 10 h plus soboty . PRZYMUSOWE . Nie chcesz zostac to od razu awantury i teksty o tym ze mozesz nie pracowac tu jak ci sie nei podoba( zostajesz przez rok, nikt nie doceni, chcesz raz isc do lekarza- zauwaza i postrasza zwolnieniem). Pracowałam nie tylko w tej bydgoskiej fiemir. ale takiego mobbingu nigdzie nie widzialam !!!!!!!!!!!! Co mnie tu trzyma ? Stała umowa i kredyt w banku do splacenia

janek

Co ty piszesz za głupoty czlowieku

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil