Coco Work

Łódź

Opinie o Coco Work

szczery 2010-06-22 17:46:53
Odradzam to zaklad pokroju Indesitu nawet gorzej bo placa niska, pracowalem z 3 tyg wszyscy chca cie oszukac od agenci job impuls z przemila pana Aleksandra po kierownikow obiecujachych 20% 30% (rozne wersje)dodatki za wydajnosci ,biora gnojkow uczacych sie i co tydzien nowa rekrutacje a interes sie kreci
robil 2011-01-05 17:56:11
Firma fatalna jest podwykonawca BSH robia glownie drzwi do pralek z tad tna koszty place zenujaco niskie nadrabiaja to sciagajac studentow co pare dni porobia.Ludzie sa potrzebni w sezonie co rok sie powtarza ze wiekszosc przyjetych w czerwcu zwalnija sezon sie skonczyl to na co trzymac przez 2,5 miecha ludzi.
DNO TOTALNE
diego 2016-04-20 23:17:47
jeśli chodzi o tego typu zwlanianie to raczej warto w tym momencie zaprzeczyć , bo co raz szerzej rozchodzą się te plotki. A to nie jest tak. Odchodzą Ci którzy chcą
Zostaw swoją opinię o Coco Work - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coco Work