Opinie o Kazimierz Miąskowski Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Ugługowe Meblo Complex w Przodkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kazimierz Miąskowski Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Ugługowe Meblo Complex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kazimierz Miąskowski Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Ugługowe Meblo Complex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kazimierz Miąskowski Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Ugługowe Meblo Complex w Przodkowo

Co wchodzi w socjal Kazimierz Miąskowski Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Ugługowe Meblo Complex?

Jakub Nowy wpis

Pan Kazimierz to wieśniak,klamca i pisowiec. Nie polecam firmy, jest tam drogo jak na ich jakość. Pianki klejone z kawałków,sprężyny pordzewiałe,wkłady do poduszek śmierdzą oborą. Nie polecam,są lepsze zakłady tapicerskie w powiecie kartuskim

Józek Nowy wpis

Firma od lat działa, stara się dbać o odpowiednie standardy a poza tym jest dobrym pracodawcą, tylko trzeba starać się w pracy.

Master3152 Nowy wpis

Ponad 17 lat temu zamówiłam u Pana Kazimierza kanapę narożną, pod koniec zeszłego roku zepsuł się jeden z podnośników, Szczęśliwie odnalazłam kontakt do zakładu w Przodkowie i po wizycie Pana Kazimierza kanapa funkcjonuje jak za dobrych czasów. Chciałam powiedzieć, że nie znam drugiego tak dobrego fachowca jak ten Pan.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kazimierz Miąskowski Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Ugługowe Meblo Complex? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
Halina

Bardziej klienci są zainteresowani wpisami. A jak tam z pracą?

Elżbieta

Absolutnie zgadzam się z poniższą opinią, gdyż sama przekonałam się o doskonałej jakości wykonania zleconej usługi. Ostatnio oddałam do firmy Meblo Complex w Przodkowie kilka można powiedzieć zabytkowych, lecz bardzo już zniszczonych krzeseł. Stopień ich zużycia był bardzo duży, lecz z uwagi na to, że była to moja pamiątka rodzinna, Pan Kazimierz Miąskowski przyjął to zlecenie do wykonania. Cena usługi była zupełnie przystępna, a efekt renowacji daleko przeszedł moje oczekiwania. Profesjonalnie wykonana stolarka i tapicerka, przywróciła krzesłom dawny blask i możliwość używania przez wiele kolejnych lat. Bardzo miła obsługa przez pracowników firmy, duża pomoc w doborze materiałów i kolorów dla zlecanych do renowacji mebli, gwarantuje że każdy klient się czuje dobrze w tej firmie i jest właściwie obsłużony. Bardzo polecam Meblo Complex w Przodkowie wszystkim potencjalnym klientom, będziecie na pewno bardzo zadowoleni.

Krzysztof

Zleciłem firmie Meblo Complex z Przodkowa renowację starej, miejscami bardzo wygniecionej kanapy. Pan Kazimierz Miąskowski bardzo rzetelnie i fachowo ocenił stan przyjmowanego mebla, zakres koniecznych robót i materiałów. Została dokonana wycena pracy i przyjęty termin wykonania. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, a jakość wykonania renowacji okazała się rewelacyjna. Szczerze polecam tą firmę, naprawdę warto.

Feliks

Tylko, że to jest forum pracownicze natomiast klienci powinni kierować uwagi na inny adres.

Janusz

Zamówiłem w Firmie p.Kazimierza sofę Jestem bardzo zadowolony z usługi. Sofa w pełni spełnia moje oczekiwania idealnie dobrana twardość i elastyczność pianki , wyprofilowanie sprawia że jest bardzo wygodna do siedzenia (takie było założenie), jest również funkcja spania. Bardzo staranne wykonanie i wysoka jakość użytych materiałów . Krótki termin , umiarkowana cena . Polecam szczerze

Iza

@Były pracownik, w negatywny sposób wypowiadasz się o pracodawcy, nie podajesz jednak zbyt wielu informacji. Pamiętaj, że rozpowszechnianie niepotwierdzonych informacji może mieć konsekwencje prawne. Rozumiem, że miałeś złe relacje z szefem, a jak oceniasz inne kwestie? Czy pracowałeś na stanowisku odpowiadającym Twoim umiejętnościom? Czy wynagrodzenie jest wypłacane na czas?

Bardzo beznadziejna firma pracopracowalem tam nie za długo ponieważ nie mogłem wytrzymać z szefem ponieważ oszukiwał ludzi. Szczeże nie polecam!!!

Iza

Kwestia warunków zatrudnienia, a szczególnie wcześniej przeze mnie poruszonej umowy, to kwestie fundamentalne dla każdego zatrudnienia. Często decyduje ona o finalnej decyzji o wysłaniu aplikacji na dane stanowisko. Jak to wygląda w meblo complex?

Iza

Ktoś może napisać, jak aktualnie wygląda sprawa umów w meblo complex? Czy pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę? Czasami (głównie w przypadku studentów) umowa zlecenie jest lepszym rozwiązaniem, czy pracodawca jest elastyczny w tej kwestii?

Agata

trudno, żeby "nawet fizyczny" jej nie dostawał.. jak firma chce być szanowana, to powinna szanować pracowników. Właśnie poprzez oferowanie umowy, jak tutaj :)

krzysiek

witam piszę opinię w imieniu mojej mamy która zamówiła, zapłaciła i odebrała meble od firmy Meblo Complex z Przodkowa. Mogę napisać ze to bardzo solidna firma, mili i grzeczni ludzie. Meble wykonane z wielka pieczołowitością , widać że przykładają się do pracy ,wiem co mówię bo sam kończyłem szkołę meblarsko tapicerską i potrafię zauważyć fuszerę. Tak więc polecam wykonanie i zakup mebli . Trzeba pamiętać że klient zadowolony na 100% wróci . Pozdrawiam .

Kalina
@krzysiek

Musze powiedzieć że jestem klientką zarówno ja jak i moja rodzina od ok 20 lat kiedy meble robił właściciel były pod względem jakości bardzo dobre jednak gdy firma się rozwinęła poszli na ilość a nie na jakość jak żyję takiej fuszerki nie widziłam żeby w kanapie zamontować stare sprężyny i wypchać starymi pakułami z mebli z renowacji poprostu skandal.

Ucz

uczniem jusz nie jestem mam 21lat ale dobrze jerzeli nierobi sie sfojom głowom i słucha się pana(usunięte przez administratora) a pesja to do omuwienia z szefem nie zemnom

Ucz

Radzil bym sprubowac wiele sie tam zmieniło a wiekszosc tych wpisuw to oszczerstwa ale pan(usunięte przez administratora) potrafi powiedziec sprubuj najwyrzej uesli ci sie nie spodoba to zrezygnuiesz

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimierz Miąskowski Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Ugługowe Meblo Complex - Przodkowo

• Jak się pracuje w Kazimierz Miąskowski Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Ugługowe Meblo Complex?

Zobacz opinie na temat firmy Kazimierz Miąskowski Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Ugługowe Meblo Complex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kazimierz Miąskowski Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Ugługowe Meblo Complex?

2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kartuska 29 lok. B
    83-304 Przodkowo