meblo complex

Przodkowo

Opinie o meblo complex

Ucz 2013-05-20 12:55:05
Radzil bym sprubowac wiele sie tam zmieniło a wiekszosc tych wpisuw to oszczerstwa ale pan(usunięte przez administratora) potrafi powiedziec sprubuj najwyrzej uesli ci sie nie spodoba to zrezygnuiesz
Ucz 2013-06-21 19:14:36
uczniem jusz nie jestem mam 21lat ale dobrze jerzeli nierobi sie sfojom głowom i słucha się pana(usunięte przez administratora) a pesja to do omuwienia z szefem nie zemnom
krzysiek 2013-08-25 16:20:00
witam
piszę opinię w imieniu mojej mamy która zamówiła, zapłaciła i odebrała meble od firmy Meblo Complex z Przodkowa.
Mogę napisać ze to bardzo solidna firma, mili i grzeczni ludzie. Meble wykonane z wielka pieczołowitością , widać że przykładają się do pracy ,wiem co mówię bo sam kończyłem szkołę meblarsko tapicerską i potrafię zauważyć fuszerę. Tak więc polecam wykonanie i zakup mebli . Trzeba pamiętać że klient zadowolony na 100% wróci . Pozdrawiam .
Kalina 2015-04-09 22:24:02
Musze powiedzieć że jestem klientką zarówno ja jak i moja rodzina od ok 20 lat kiedy meble robił właściciel były pod względem jakości bardzo dobre jednak gdy firma się rozwinęła poszli na ilość a nie na jakość jak żyję takiej fuszerki nie widziłam żeby w kanapie zamontować stare sprężyny i wypchać starymi pakułami z mebli z renowacji poprostu skandal.
Agata 2016-05-14 11:45:05
trudno, żeby "nawet fizyczny" jej nie dostawał.. jak firma chce być szanowana, to powinna szanować pracowników. Właśnie poprzez oferowanie umowy, jak tutaj :)
Zostaw swoją opinię o meblo complex - Przodkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie meblo complex