Opinie o West-Pol w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie West-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Pol w Polska

Wallenhorst pracownik

Praca jak każda inna gdy majstrem jest Polak. Są tego plusy i minusy. Napewno minusem jest akord grupowy dla starych pracowników. Bo zarówno nowy jak i stary pracownik otrzymuje taka sama stawkę na maszynie. Kielbasa dla nowych pracowników. Wiadomo. Druga sprawa "pośrednictwo" również wady i zalety. Napewno stawka ulega zmianie gdyż firma ściąga dla siebie. Jednakże jeżeli jak to 90 % przyjeżdżających nie zna języka wiec majster Maciek na plus :) plusem dla firmy są mieszkania gdyż nie martwisz się o to tak samo jak sprawy papierkowe załatwia firma łącznie z meldunkiem i ewentualnymi problemami prawnymi. Mieszkania naprawdę na plus :) 170 euro bodajże i spokój z wszystkim Minusem są napewno godziny pracy 23-11 za które nie ma dodatkowej stawki nocnej. Jeżeli praca była by dzienna i ilość godzin normalna oczywiście za te same pieniądze to byłaby całkiem przyzwoita praca. Ogólnie mam dobre wspomnienia z tą firmą :) nie jest źle.

Ewka

Pracowałam w tej firmie prawie pół roku.Są to zakłady mięsne.Nowo zatrudniony pracownik otrzymuje legalną umowę na okres 6 miesięcy,Odprowadzane są składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne oraz podatki.Praca odbywa się na hali produkcyjnej,często przy maszynach i na taśmie.Tempo pracy jest bardzo szybkie,na hali panują trudne warunk,i ponieważ jest zimno.Nigdy nie wiadomo ile godzin się będzie pracować,zależy to od zamówień z supermarketów.W okresie w którym pracowałam praca odbywała się przez kilkanaście godzin na dobę,w soboty również .Linie..1 i 6 pracowały na 2 zmiany inne linie na jedną zmianę, Wypłaty są zawsze przed czasem.Przysługują półgodzinne przerwy ,ja często korzystałam z 3 i nie było z tym żadnego problemu.Przerwy nie są wliczone w czas pracy.Jest kantyna w której odpłatnie można coś zjeść lub napić się gorącego napoju,jest też palarnia.Było by wszystko pięknie gdyby nie fakt ,że firma nie płaci godzin nadliczbowych których jest mnóstwo,jest to definitywne łamanie praw pracowniczych i powinno się temu przyjrzeć DGB.Stawka na godzinę jest niska,miałam 9,19 euro.Zważywszy na warunki i ilość godzin jest to niewiele,po odliczeniu podatku i składek .zostają grosze.Atmosfera w pracy nie jest najlepsza ale sądzę,że problemem jest przemęczenie pracowników.Pracowałam na linii 1.Pozdrawiam Emilię,dostarczała mi ona wiele niezapomnianych wrażeń hahaha.Ukłony dla Majki,Gosi i Seby będe Was mile wspominać.Firmą rządzi Krystian,bardzo porządny człowiek ,który jest zawsze pomocny i profesjonalny,niestety jest też w biurze drugi Pan, który uwielbia drwić publicznie z pracowników,pewnie Pan G.ma jakieś problemy emocjonalne i próbuje odreagować w Firmie.Jego niewybredne żarty były poniżej jakiegokolwiek poziomu.Do tego robi to publicznie poniżając często pracowników.jest to według mnie zupełny brak profesjonalizmu.Reasumując:praca cięzka,w trudnych warunkach,dużo godzin,można zarobić ale trzeba zrezygnować z prywatnego życia,Firma zapewnia kwatery,są w niezłym stanie,dobrze wyposażone i płaci się tylko 180 euro za miesiąc,pokoje 2 osobowe.Dojazdy do pracy własnym transportem.Dziękuję Barbarze,liniowej z linii 3.za pomoc którą mi okazała kiedy byłam na skraju załamania..Basiu nigdy nie zapomnę twojego wielkiego serca ,pozdrawiam wszystkie koleżanki i i kolegów z pracy,szczególnie linię 6.która pchała z nami razem ten,,kierat,,Szczególne ukłony dla haryzmatycznej Aśki...Może o tym nie wie, ale ją naprawdę bardzo lubię.Jeszcze taka mała dygresja skierowana do osób publikujących swoje opinie .. GOWORK.PL to portal na którym należy pisać opinie o firmie a nie o firmowych plotkach ,czytając opinie byłam bardzo zażenowana.Ludzie ogarnijcie się!

EWKA
@Ewka

Jeszcze bardzo ważna informacja..w firmie West Pol co 2 miesiące można jechać do domu na 2 tygodnie urlopu i to jest wielki plus dla firmy

Ogarnieta
@Ewka

Pani zamiast trafić do zakładu psychiatrycznego to trafiła do mięsnego.Wiec tu leży Pani problem.

obserwator
@Ogarnieta

Znam Ewkę ,super babka a ogarnięta to ty jesteś szczegolnie jak pijesz wódę z G...z biura.Prawda w oczy kole. e

Franciszek
@EWKA

Taka możliwość dla pracownika to rzeczywiście bardzo duża zaleta tej pracy, a jak wygląda kwestia tych wyjazdów - firma zapewnia zakwaterowania i podróż? Można dobrze zarobić?

Remek

Żeby dobrze zarobić trzeba sie napracować nie ma innej możliwości!

@Remek

Czyli poleciłbyś tę pracę dla osób, które są nastawione, żeby pojechać i ciężko pracować? Przy tego typu pracy liczymy na to, że będzie można zebrać dużo godzin i jak najszybciej zarobić jak najwięcej - czy to jest odpowiednie miejsce dla ludzi, którzy szukają tego typu pracy?

diabeł
@Kamila

niestety ale jest nadwyżka zatrudnień w biurze więc prędzej tam znajdziesz zatrudnienie niż na produkcji...

Lukasz

Dziękuję wszystkim za współpracę ;) ja nie zamierzam pisać jako anonim... Ogólnie praca może być przesada jednak z godzinami i pensja co do godzin nie jest adekwatna... Współczuję tylko przyszłym pracownikom którzy będą musieli pracować na linii 5/8 z samozwanczym liniowym ( 70% ludzi na tej linii to fałszywe ryje w stosunku co do ciebie mili a za plecami (usunięte przez administratora) opierdolona tak ze to nie dowiary później ludzie chodzą i pierdo.. Co o tobie gadali, nigdy w oczy nie potrafili powiedzieć o co chodzi tylko między sobą i myślą że ludzie głupi...) ze specjalnymi pozdrowieniami dla was Andrzej Łukasz B...

@Lukasz

Byłem pół roku w tej pracy, ogólnie spoko idzie zarobić jak dużo godzin,(usunięte przez administratora)

Nauczycielka
@Lukasz

To prawda , tak fałszywych ludzi w życiu nie widziałam.. banda chamów.

@Nauczycielka

Zeby było wszystko jasne..to nie ja napisałam ta opinię,Ewa Rudzka

@Ewka

Szanowna,,nauczycielko,,W firmie nie pracuje,,banda chamów,,jak to nazwałas a fantastyczni, ciężko pracujący ludzie.Nie wiem w jakim celu podszywasz się pode mnie.Zdarzały się trudne sytuacje ale są to tylko ludzie,którzy mają dobre i złe dni.Osobiście zawsze mogłam liczyć na pomoc i wsparcie.Praca w takich warunkach nie była dla mnie lekka zważywszy na to że nigdy nie pracowałam tak ciężko.Wiem, ile mnie to kosztowało ,ale dawałam radę.Była to moja 7 praca za granicą..w taki sposób zbierałam materiały do pracy naukowej,dlatego mam skalę porównawczą.Mogę z czystym sumieniem stwierdzić że ludzie pracujący w WestPolu są wyjątkowi i zawsze pomocni.Obrażanie tych ludzi nie jest na miejscu i nie wiem dlaczego to robisz..Mimo bardzo cięzkiej pracy firmę będę wspominać bardzo ciepło dzięki ludziom tam pracującym.Seba ,byłeś moim wspaniałym kumplem,zawsze mogłam liczyć na Twoją pomoc,Pozdrawiam wszystkich ,,Westpolowców ,,serdecznie.trzymajcie się cieplutko,zawsze będę was wspominać z sympatią.Szkoda, że nie widziałam opinii,,nauczycielki,,wcześniej,na pewno bym zareagowała.Ewka...nauczycielka

Czy kandydat na stanowisko Kucharz / Kucharka w firmie West-Pol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Uwaga

Pamiętajcie lepszysz pracowników mieć nie będziecie a narazie nie szanujecie ich w ogóle, zastanie takie barachlo jak teraz ci co przyjeżdżają! Ludzie siedzą po 12-15 godzin dzień w dzień nie mając czasu na nic. A biuro czy brygadzista się z tego śmieje. Nie zazdroszczę wam tych posad bo wstyd byłoby mi tak traktować tylu ludzi.

Auuu

Zacznijcie szanować młodych pracowników bo kiedyś ta stara gwardia zjedzie do Polski a wtedy możecie zamykać (usunięte przez administratora)

Iakdhsjs

Wesołych Świąt Plociuchy.????

Joanna.S

Witam Serdecznie! Nie życzę sobie, aby ktoś nie słusznie oceniał moją osobę. Nie patrz na mnie przez pryzmat siebie. Bo to Ja i moje życie. Twoje oskarżenia są bezpodstawne, także oceniają siebie miarą własnych czynów a nie innych. To już nie mój problem, że ktoś ma niestety kiepskie i prymitywne poczucie humoru. W życiu mało obchodzi mnie opinia innych, grunt to wiedzieć kim się jest. Przepraszam, że nie lubisz mojej szczerości. Ja natomiast nie znoszę Twoich kłamstw. Uświadamiam Tobie, że z moim Mężem mamy się BARDZO DOBRZE! Twoja krytyka nas nie dotyka. Zacznij przejmować się swoim życiem, póki jeszcze nie jest za późno.Nikt dla mnie nie musi zostawiać Żony, ponieważ mam swojego Męża. Pozdrawiam

Pracownica
@Joanna.S

Nie przejmuj się Asiu zawistnymi ludźmi, ewidentnie mają (usunięte przez administratora) KARMA kiedyś do nich wróci. Pozdrawiam Ciebie i męża.

mee....meee...

Napisze coś szczerze od siebie.Obecnie pracuje w Ringheim . Jest to najlepsza praca jaką kiedykolwiek miałem.Spełniam się zawodowo i jestem usatysfakcjonowany.To praca nie dla każdego!Trzeba wykazać się ponadprzeciętną siła(do dzwigania kist), wyrobionymi mięśniami nóg(długie stanie), uporem,zaciętością,a do tego niebywała inteligencja(trzeba rozróżniać rodzaj mięsa i dodatkowo zapamiętać nazwę po niemiecku!)Ci, co wstawiają te negatywne opinie, to po prostu osoby,które nie poradziły sobie,a teraz z pewnością żałują ze zjechały! Godziny pracy jak dla mnie ok. W końcu przyjechałem tu tylko do pracy,co robić po? Ludzie przemili, bardzo pomocni, na pauzach bardzo rodzinnie. Bardzo polecam ten zakład, o niemiecki nie trzeba sie martwić, zawsze znajdzie się ktoś, kto pójdzie z tobą do lekarza nawet w przypadku biegunki czy bólu głowy. Pozdrawiam serdecznie moich szefów Krystiana, Pawła G.,Dawida,Krzyska,Tomka,Norberta i Pawła M.

Kamil
@mee....meee...

Chłopie zastanow sie co Ty w ogole piszesz. Rodzinnie na PAUZACH ? Ha ha chyba sie mineles z powolaniem... Od kilki dni sledze wpisy i nie moge w to wszystko uwierzyc. Fakt praca nie jest lekka i te godziny wykanczaja, ale praca jak wszedzie. Sytuacja jaka tam panuje to porazka totalna!! Mysle ze takie sprawy mozna poruszyc gdzies indziej niz na forum bo wszyscy sie z Was smieja, szczegolnie z KOZIOLKA. Sprawy mozna inaczej pozalatwiac i nie trzeba nikogo obrazac itd. Jesli chodzi o Twoich szefow to z tego co sie orientuje sa Nimi Krystian W i Paweł G reszta to pionko ktorymi sie posluguja wiec nie obrazaj swoich Szefów !! Pozdrawiam

Sedtgrfe
@mee....meee...

głupie Polaczki robicie za darmo w jakimś (usunięte przez administratora) jak west pół przypadkowo znalazłem się tam przez miesiąc to była porażka pierdolnięcie ludzie i robota do (usunięte przez administratora) niepodobna

Ninka
@mee....meee...

Chyba krotko tam pracujesz. Jeszcze i ci ludzie i ta praca (usunięte przez administratora) doslownie (usunięte przez administratora) ci wyjdzie i uszami. Ludzie wpozadu a ktorzy kazdy sobie (usunięte przez administratora) obrabia tu wielka przyjazn a za plecami.... dobrze ze juz tam nie pracuje a dla tych mniej ogarnietych np jak ty kolego sa inne firmy w niemczech swiat nie konczy sie na westpolu i salomonie

Ninka
@mee....meee...

A tak apropo tomet to pacholek ptezesa a Krzysiek i Paweł koziolek to pacholki czlapka. Niedługo wiecej kierowników jak pracownikow bedzie.

Daga
@Kamil

(usunięte przez administratora) zabiera się za cudze kobiety trzeba mu ptaszka (usunięte przez administratora) chociaż nie i tak ma małego kobiety udają że mają orgazm

Kkalak

Może

Jeden wielki cyrk młodym nowym pracownika nie dają szans jest tylko stara elita i tak się trzymają chcesz coś zrobić to ci nie pokażą jak to zrobić a jak jesteś na maszynie to specjalnie ci taśmy podkręca żebyś miał ze dwa kible zapasu

West-Pol

To co dzieje się w tej firmie pod względem godzin pracy, głównie pod tym kontem przechodzi wszystko. Firma kompletnie nie szanuje swoich pracowników którzy ciągle pracują po 12-15 godzin. Może kiedy zaczną się skargi do '' Państwowej Inspekcji Pracy'' wtedy się Państwo obudzi. Szanuj Siebie i swoje zdrowie. Pozdrawiam czytelników

Kamila

West-Pol na swojej stronie udostępnia wszystkim chętnym kwestionariusz pracownika, którego wypełnienie skutkuje tym, że firma przedstawia pasujące do profilu oferty pracy, na które prowadzone są obecnie rekrutacje. Firma oferuje możliwość pracy w kraju oraz za granicą. Czy braliście udział w rekrutacji w taki sposób? Jak to odbywa się w praktyce?

Monia

Firma West pol wporzadku, pieniadze na czas i co do minuty zapłacone, tylko szkoda że ludzie bez szkoły i wychowania nią rządzą w Ringheim, jakiś tam niby (usunięte przez administratora) kto to jest w ogóle nie nadaje się do niczego już Gut lepszy bo w poważnej sprawie zawsze pomoże i ma obiektywne spojrzenie na to co się dzieje w firmie

Abc

Trzymajcie się z dala od tej firmy, oprocz upokorzenia nic was tam nie spotka, przez to że w biurze oddali władze kozilokowi który piecze im ciasta, wozi ich w weekendy, nawet przekopuje ogrodki ich kolegów zwalniają się ludzie których jest coraz mniej, dosłownie nie ma komu pracować więc teraz 12 godzin to norma do tego soboty i niedziele nawet, jednym słowem firma bez ładu ani składu, organizacja katastrofa, a koziolek jak to koziolek tylko kłamie kłamie i jeszcze raz kłamie nie ma zielonego pojęcia jak powinna wyglądać praca w normalnej firmie, po trupach do celu takie jest chyba jego motto życiowe.

ArbaitMachtFrei

Pracowałem tam i nie znam bardziej popieprzonych ludzi niż to całe szefostwo od siedmiu boleści którzy mają się za nad ludzi haha. Zarobki oscylują od 600-1000euro na co (usunięte przez administratora) swoim zdrowiem fizycznym i psychicznym. Zrobią ci pranie mózgu ze jak nie ta praca to możesz jedynie na ulicę iść żebrać ze nie znajdziesz nic lepszego itp hahahahah LUDZIE TA FIRMA to jest jedno wielkie dno naprawdę jest kryzys na pracowników i w polsce zarobicie lepsze pieniądzę ! KLAKIER i reszta waszej hołoty jesteście siebie warci ! ZJECHAŁEM i NIE ŻAŁUJĘ ! Moje sugestie dla West-Pol: Moim zdaniem zastępca prezesa i większość tej firmy to chorzy ludzie którzy wymagają opieki nie polecam ponieważ ci ludzie są toksyczni i przebywanie z nimi wymaga później leczenia dlatego za te pieniądze 600-1000 euro na rękę to można naprawdę sie zastanowić czy warto wycinać sobie życiorys na okres pobytu tam zarabiając tyle samo co w polsce przy 12 godzinach... Firma Porażka Klakier jeszcze się spotkamy obiecuję ;) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zaleca się pracodawcy wymianę większości szefostwa.

@ArbaitMachtFrei

Rozumiem, że możesz mieć różne doświadczenia związane z West-Pol. Jednak pamiętaj, że obowiązuje nas na forum przestrzeganie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Niezgodne z nim jest między innymi obrażanie innych osób na wątku.

Rocky
@ArbaitMachtFrei

Pracuje ponad 100 osob a tylko osiem na tak czyli racji brak

@Rocky

Chciałabym wiedzieć, co konkretnie masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Na chwilę obecną jest ona niezrozumiała dla użytkowników forum. Przydatne są merytoryczne i wyczerpujące wpisy. Zatem wyjaśnij obecnym na forum, co ona oznacza i jakie posiadasz doświadczenia związane z West-Pol.

Kumpel

Paweł który przeleciał dużo kobiet firmie A jego żona nic na to musi być też taka sama jak on

Sokole oko
@Kumpel

Jeden pije drugi cuchnie trzeci kradnie czwarty bzyka a piaty to kumpel plotkarz ktory wszystko lyka

Prawda

Śledzik weź się za robotę a nie siedzisz przy tym komputerze i sobie śpiewasz

Spostrzegawczy
@Prawda

Mozecie sie zamienic .Tylko ze tam nie ma na czym siedziec.

Abc

Firma jako firma wporzadku, pieniadze na czas a praca jak to praca, pracować wszędzie trzeba. Jedynym mankamentem jest zastępca "Prezesa" który ciągle naśmiewa się z pracowników, głupio im dogaduje a nawet po kryjomu ich nagrywa telefonem i naśmiewa się z tego ze swoimu pseudo kolegami, dużo ludzi przez to się już zwolniło, brak kultury to jego renoma.

@Abc

Czy tam dalej lalus Pawełek pełni funkcję ZASTEPCY PREZESA?

Jeden wielki cyrk. Pracownik sumienny, rzetelny który się stara jest mniej zauważalny czy doceniany. W biurze lubią tachich co w kulki lecą, symulują choroby i nic z nimi nie robia, natomiast Tobie zrobią podgórke. Także o czym mowa.

Zostaw merytoryczną opinię o West-Pol - Polska

• Jak się pracuje w West-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy West-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Pol?

West-Pol