West-Pol

Jarocin

Opinie o West-Pol

Tony 2015-12-19 09:36:50
Moze mi ktos napisac o firmie Bowel-Pol
w jakich miastach funkcionoja .Jestem z Polic i chodzi mi o Szczecin czy jest tam praca.
pawelec 2015-12-28 00:03:32
hej staram sie do firmy West-Pol czy praca jest tam cieszka dla facetów lub dla kobiet???
asia 2016-01-29 23:34:00
witaj wyjezdzam jutro z firmy west-pol do pracy do Niemiec slyszalam duzo dobrej opinii wiec sie nie boje
gość 2016-01-30 11:39:13
A jedź , dymać 200 godzin za 1000 € , w dodatku na polskich warunkach , powodzenia ...
ciapal 2016-02-07 14:59:55
mało kto jedzie do westpolu dorobić się,co najwyzej garba,bo hajs jest słaby i to bez względu w którym oddziale pracujecie,jeden plus jest taki że 10ego ZAWSZE są pieniądze na koncie
Puma12290 2016-02-17 22:55:00
Czy ktoś pracuje w Babenhausen ,Steinacken2...jak się tam pracuje jak jest ogólnie z zarobkami :)
Puma12290 2016-02-18 20:22:17
Jak indywidualnie twierdza ze 9,95 euro na godzine ..Wyłata na czas oki jezeli chodzi o umowe ???
Puma12290 2016-02-22 21:12:57
W Polsce są złotówki!!! a tam euro!! jest różnica!! ???@truels
Puma12290 2016-02-23 12:04:45
Już nie jade niby wstrzymali wysyłanie nowych pracowników do Niemiec
Puma12290 2016-02-23 23:23:16
Już sobie pojechałam wstrzymali wyjazd :(
Puma12290 2016-02-23 23:25:52
JUŻ SOBIE POJECHAŁAM WSTRZYMALI WYJAZD I NIEWIADOMO DLACZEGO ??
ja 2016-02-27 14:24:49
gdzie jest lzej na rozbioze czy jeliciarni odp
Puma12290 2016-02-27 15:33:00
W tej chwili twierdzą że jest wstrzymane zatrudnianie nowych pracowników Polaków .... Nie wiem jak jest oferuja 1000Euro na czysto po odtrąceniu 180euro za pokój i 50euro za dojazdy .. Jak uda mi się pojechać może za tydzień w piatek do się przekonam jak jest faktycznie ....
Puma12290 2016-02-29 14:02:02
Ruszyło się zadzwonią jutro i kiedy mam wyjazd ponoć wszystko już załatwione :)
gość 2016-03-09 18:07:59
Jak dla mnie to za dużo durniów takich jak ty jest na tym forum , twoja wypowiedź jest tak głupia że widać jak robisz sam z siebie debila skończonego zresztą ...
gość 2016-03-09 18:12:22
West-pol to banda złodziei , unikają płacenia podatku w DE , poprzez ukrywanie faktycznych godzin pracy i tym samym zysków , oficjalnie zarabiacie tylko podstawę wg.West-polu macie np 800 € a reszta jest gdzieś pod stołem kombinowana , i nie ma się z czego śmiać bo wszystkie składki macie płacone od marnej podstawy i tak samo podatek potem przy zwrocie tracicie sporo kasy przez te kombinacje .
gość 2016-03-09 18:27:48
Przestrzegam przed firmą West-Pol !!!
Przykładem może być zakład w Ringheim , niejaki Salomon/Vion , gdzie brygadziści z West-polu sprytnie ukrywają faktyczny czas pracy i tym samym prowadzą dwa zeszyty z godzinami ,jeden w razie kontroli gdzie „wszystko gra" i drugi ten nieoficjalny gdzie jasno stoi że ludzie przychodzą na 6 czy 7 rano a wychodzą np. o 22 a b.często zdarza się że i później , nie wspominając o sezonie grillowym , który właśnie się zbliża albo od września do świąt . To co tam się wyprawia to jedna wielka patologia i syf . Pracownicy mają grosze po 1000€ a oni biorą po 2500 € ....
Marcio 2016-03-10 14:47:34
Witam.i jak warto jechać do pracy w Niemczech z West pol?jakie warunki mieszkaniowe i kasa??
adam 2016-03-16 09:44:58
Warunki mieszkaniowe to obory z których zrobiono „mieszkania" dla polaczków za które słono się płaci , a z zarobkami to jeszcze gorzej !!! Przykładowo za 198 godzin na czysto dostaje się 970 € ....
Jeśli chcesz wyjechać do obozu pracy to proszę bardzo ....

Pozdrawiam
Asica 2016-03-16 20:15:36
Ja wlasnie wrocilam pracowalam w west-polu to jeden wielki syf zarabiasz 8,60 brutto za 230 godz wyszlo mi 1100 euro nie masz czasu nawet na to by zjesc a spaniu to juz nic nie mowie
gość 2016-03-19 12:40:37
Jest dokładnie jak napisała „Asica" , a nawet gorzej ....

Ogólnie to przestrzegam , omijajcie z daleka West-Pol

Pozdrawiam wszystkich wydymanych przez tą firmę
krysi 2016-03-20 09:57:56
Witam właśnie mam wyjechać przez firme west-pol z chojnice zachodniopomorskie ale tak czytam to mam obawy czy tylko piszą te osoby ze wywalili ich albo pracować sie nie chce.
Krystian 2016-03-20 16:08:39
Człowieku zastanów się zanim tam pojedziesz , lepiej poszukaj innej firmy bo w Westpolu to ledwo 1000 € za 200h zarobisz , poza tym oszukują na godzinach , mi za pierwszy miesiąc okroili jakieś 30 godzin , dałem wypowiedzenie , w czwartek wracam do PL .
W Westpolu jest niepisane prawo do odpisywania godzin pracownikowi dla większych zysków firmy i co najlepsze tu nigdy nie będziesz miał płatnego urlopu ani żadnych dodatków za pracę w niedziele i święta czy nocki , powiedzą ci że musisz przyjść i tyle , całą resztę dowiesz się na miejscu jak pojedziesz.

A najlepiej radzę załatwić sobie od razu bilet w dwie strony , bo jak zobaczysz „mieszkania" to może być akcja - ewakuacja , jak to już nie raz bywało ....
Sylwia 2016-03-21 11:25:41
Właśnie , dlaczego w West-polu nie mamy płatnych urlopów skoro pracujemy tu legalnie .
Ogólnie to muszę potwierdzić złe opinie o tej firmie ,jest masakra z zarobkami , a to że obcinają godziny i oszukują to wszyscy tu wiedzą od dawna , żadna nowość .
ja 2016-03-31 15:40:33
jak sie nie chce robić to sie nie ma
Sylwia 2016-04-06 09:18:54
Weź się nie udzielaj głupio na forum , kimkolwiek jesteś durniu ....
krysi 2016-04-06 10:48:38
Witam czy ktoś pracuje przez firme West-Pol Chojnice bo dostałam propozycje pracy gdzieś 60km od Bremen na pakowanie
arczi 2016-04-06 21:42:03
Hej, @krysi jak napiszesz jaka miejscowość dokładnie to może będę Ci mógł trochę pomóc.
Piotrek1007 2016-04-09 13:50:51
Nie polecam, oszuści jakich wielu. Czasami zdarza się siedzieć bez pracy przez kilka tygodni.
asica 2016-04-21 14:09:18
dajcie spokuj sobie z ta firma ja tam pracowalam zwolnila sie bo szkoda gadac brak slow ale zatrudnilam sie gdzie indziej i zarobki ok i atmosfera super
asica 2016-05-10 12:44:11
oszukano mnie o 27 godz,schudlam 10 kg bo nie mialam czasu zjesc,a mieszkanie jakbys tolerowal znecanie sie psychiczne to ok
ja 2016-05-30 07:19:03
teraz to sie w zeven narobilo trzeba uwazac na zlodzieja ktory grasuje po piwnicach dywany rowery i wiele innych rzeczy mu sie przydaje UWAGA BO SZYMON GRASUJE
neon 2016-06-05 14:25:23
( usunięte przez administratora ) za te euro..... napierdalasz jak murzyn za 1000 euro super, jesteś wyjątkowo głupi bo liczyć nie potrafisz
egon 2016-06-05 14:30:13
właśnie po miesiącu w tym gównie zamierzam uciekać stąd ,,,kompletne dno harówa za grosze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gorzki,masakra jak polacy potrafią się poniżyć żeby zarobić parę groszy.......wstyd
świr 2016-06-18 12:00:18
słyszał ktoś że mają zmienić nam na umowy niemieckie oczywiście mówię o zeven gdyby tak było moż zarobki się polepszą
zenek 2016-06-27 21:52:46
byłem tam miesiąc,masakra zarobki 1000e na czysto robota ciężka za taką orkę to przynajmniej 2000 powinno się zarobić ,a gorzki to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do potęgi zasrany polski niemiec cwaniak myśli że świat padł mu do nóg a to zwykła polska [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] depcząca polskiego pracownika,urlopów nie płacą kompletne dno...koszuta zrób coś z tym bo za chwilę sam będziesz rurał w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] razem z tym rudym pedałem,to się niedługo skończy zasrańcy
zenek 2016-06-28 21:33:27
ha ha daj spokój biznes biznesem ale polacy to taki naród że za parę groszy potrafią zabić,zdeptać,napluć w twarz..... pracujesz tam? skoro tak to nie masz się czym chwalić to najgorsze polskie dziadostwo jakie widziałem ...układy,włażenie w du..pe, żałosne i jeszcze psychol gorzki,takiego pacjenta jeszcze nie widziałem no ale cóż to nie jego wina że matka natura odebrała mu rozum,no i te zarobki,west pol to jedna wielka pijawka która bez skrupółów wypija polską naiwną krew
lulu 2016-06-29 00:25:31
Porażka mobing wyzysk syf i i arab który pomiata Polakami..i co drugi polak za centa cie podpier.....masakra..a zwłaszcza na kistach
naiwny 2016-07-05 20:34:12
witam,Pani z biura pisała mi że firma potrzebuje pracowników do Zeven,jak wyglądają zarobki na czysto za pełny miesiąc?? prosze o poważne odpowiedzi
fogres 2016-07-21 19:45:14
nie bądż naiwny albo ktoś kazał ci tak napisać albo jesteś tak naiwny,ja osobiście zastanawiam się czy nie podać tych idiotów do sądu bo to śmierdzi wałkiem na kilometr ,takie gnoje dorabiają się na polaczkach
Puma12290 2016-07-31 09:58:35
Tak to co pisza prawda przy 200godzinach masz 1000€ wyplaty robisz od 6 rano i nie wiesz do ktorej czasami jest tak ze nie masz czasu isc na zakupy a jak wypadnie ci taki dzien jestes zmeczony marzysz zeby sie polozzyc spac bo zmeczony, robisz os poniedzialku do soboty tylko niedziela wolna ... Fakt umowa o prace legalna niemiecka nie Polska !!!na niemieckich umowach wyplaty bylo o 200Euro wiecej dwa urlopy jeden platny 26 dni drugi bezpłatny , tez 26 dni .. Warunki mieszkalne srednie jak nie masz auta to tez nie pojedziesz na zakupy do Netto czy do lidla sklep ktory jest w pobliżu drogi .... Pracuje w Wes- Pol.. Nie robia dobrego wrazenia... A zalatwianie spraw z lekarzem czy w razie innych gdyby wypadlo problem bo nie ma kto ci pomóc nie znasz języka jestes udupiony:(
Rooo 2016-09-08 11:11:20
Jednym slowem zlodzieje,tak naprawde nie wiesz za ile pracujesz,co miesiac wystawiaja ci jakies inne stawki godz raz wychodzi 7 euro,raz 5,chyba zalezy od ich humoru...A na sam koniec jak sie zwolnisz o odlicza ci wszystko,jakies nie stworzone rzeczy,kary,swiadectwa zdrowia itp do domu wrocisz z niczym....Rudy to jednym slowem oszust,obiecuja zlote lasy a ci do czego....nie polecam
Szukajaca pracy 2016-09-08 18:47:20
A czy ktos jest w stanie powiedzieć pare szczerych słów o zakładzie west-pol w rzeczenicy ???
xyz 2016-10-11 22:14:57
Przepracowałem w west-pol'u jakiś czas. Zarobki bardzo słabe stawka godzinowa wychodzi ok. 5,6 e/h tak więc szału nie ma. Największa wypłatę jaką dostałem tam przez pół roku to 1100e. Warunki mieszkaniowe zmienne. O jedno-os pokoju mozna zapomniec, raczej ciasno. Co jakiś czas zdarzają się przeprowadzki. Ja przez ten czas mieszkałem w 3 miejscach. Na mieszkanie odciagaja 180 e/msc. Duzo bardziej sie oplaca dograc sie z paroma osobami i wynajac we wlasnym zakresie. Wychodzi taniej i ma sie pokoj samemu. Umowę miałem w pełni niemiecką. Praca zależna od zakładu do którego sie trafi, ogolnie nie jest zle, aczkolwiek troche narobic sie trzeba. Chyba, ze sie trafi do Holdorfu... z reka na sercu po pierwszym dniu zostaje 1 na 10 osob. Ogólnie praca w ostatnim czasie była mało stabilna. Malo godzin, kontrakty z rzeźniami w ostatnim czasie tez byly malo stabilne. Ogólnie nie polecam tego pracodawcy. Jednak to czy bedziecie z nimi wspolpracowac zalezy od was. 1000 euro wg mojej oceny nie jest zlym pieniadzem. z przykroscia to pisze, ale w naszym kraju takie pieniadze za taka robote sa marzeniem. Ale to już wg indywidualnej oceny.
ola 2016-10-12 05:20:50
Nie polecam....istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za marne pieniądze.Pracowałam 2 lata....strata czasu
OKO 2016-10-14 22:46:42
Praca ciężka, niskie wynagrodzenie. Jeśli ktoś wybiera się na myjke do Zeven to nie polecam. Mieszkałem ze swoim kierownikiem, codzienne libacje, upijanie się do nieprzytomnosci, sikanie pod siebie. Zastepca kierownika podobny chlejus. Janusz alfons ich, najbardziej fałszywy ze wszystkich. Wszyscy normalni ludzie uciekają stamtąd po kilku dniach. Brak szacunku dla pracowników ze strony kierownika oraz innych zarządzających. Jeśli jesteś chory to z pójściem do lekarza wiąże się znajomości języka, bo firma w ogóle się tym nie interesuje, musisz załatwiać wszystko sam. Pozdrawiam trzy normalne osoby jakie tam poznałem Szymon, Piotr i Igor.
Tomek J 2016-10-14 23:41:57
Nie polecam tej firmy. Pracowaelem tam ponad rok..............totalne dno....wyzysk....wyciskaja ciebie jak cytryne i gow....z tego masz....teraz doszly wszystkie wolne czwartki i wyplaty zmalaly o ok 25 % teraz to ponizej 1000 sie schodzi.................porazka
Olek 2016-10-16 03:24:23
Ja slyszalem, ze ich oddział w Szczecinie od niedawna daje niezle zarobic. Zmienila sie gora i ida na reke. Z tego co wiem to teraz szukaja Polakow bo Ukraincow maja juz dosc. Co prawda jest tam pod firma jakas z Czestochowy, ale toWest pol ustala wszystko i idzie sie dogadac z nimi. Jakby co to moge dac namiary.
jazgt 2016-10-18 11:10:50
@Olek ale wiesz co mniej więcej oznacza to, że dają zarobić? Jakieś konkretniejsze sumy może znasz? :)
Wlad 2016-10-25 11:48:44
Stawka jest solidna sam pogadanj z ludzmi ktorzy tam pracujo. Co najwazniejsze mozna normalnie pracowac
Zostaw swoją opinię o West-Pol - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie West-Pol