Opinie o West-Pol w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie West-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Pol w Polska

Japiejjjjdole

Znowu sie zaczelo ... Damy zaczęły wypisywać .. Może trochę odwagi , a nie tak z anonima bajki pisac!!

ZMIANA TEMATU
@Japiejjjjdole

A może tak zmiana tematu....?? bo Koziołek i jego rodzina juz mi się znudził .. Może teraz popiszemy o Szanownej Pani S. Z. i jej LOVE STORY... Albo PSIASIÓŁKACH..... P. S. Sylwek otwórz wkońcu oczy chłopie.....

Sylwia Z.
@ZMIANA TEMATU

Przenigdy nie wypowiadałam się na tym forum. Czytałam czasem , jak na hali o tym wrzało. Na szczęście nie mam już wielkiego kontaktu z ludzmi którzy tam pracują. Szczerze? Fajnie się czyta o kimś. O sobie już jednak nie. Tlumaczyc się nie będę z tego co się stało. Ale proszę uszanować moją prywatnosc. Skoro karma wraca to zapewne kiedyś mnie dopadnie. A może już dopadła ?

ZMIANA TEMATU
@Sylwia Z.

Koziołek i jego rodzina też maja swoja prywatność ale jakoś nikt jej nie szanuje!!! Dlaczego Panią mieliby oszczędzić??

VatherDoubleLL
@ZMIANA TEMATU

Widać ktoś tu wielkim fanem jego jest i bardzo chce odwrócić uwagę. Ale temat ten już tez przestał być popularny. Może jakiś niwy News? A z tego co slychac to każdy ma Cos za uszami, ale na swoim podwórku nikt błędów nie dostrzega. Macie nudne zycie, ze ciagle patrzycie i interesujecie się życiem innych? Zostawcie ich wszystkich w spokoju. Dajcie zarabiać. I pomyślcie , w jakim celu ktoś założył to forum

Prawda jest taka że połowa obgaduje się na tym forum a druga połowa za plecami w zakładzie, koleżanki potrafia tylko wykrzykiwać na innych jak nie słysza żeby sie popisać przed innymi a tak to głowy zwieszaja w dół. Mówicie że ludzie co tu piszą to idioci a wy wszystkich za plecami obgadujecie i sie nasmiewacie to samo jak piasac tu. Pozdrowienia dla rodziny koziołkow

Pomysl

Spójrz. Spójrz przede wszystkim na siebie. Zanim o kimś coś powiesz zastanów się:czy to coś miłego? czy to prawda? Czy musisz to powiedzieć ?

#rozszyfrowałemktopisze

Przyjdzie sezon, nikt nie będzie miał czasu na użalanie się

Czy kandydat na stanowisko Kucharz / Kucharka w firmie West-Pol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
#nielubiebigosu

Pierdy, pierdy i jeszcze raz pierdy!! Same odgrzewane kotlety sprzed roku!!

Pracuś

Kurde jak wam się nie chce robić to do pl. gnoj przewracać .A nie tu oczernianie ludzi pracowitych dążących do celu (usunięte przez administratora) dużo godzin źle mało źle ????zdecydujecie się wszedzie trzeba robić żeby się dorobić a nie w (usunięte przez administratora) ...walić ????

Bober

Nie życzę źle TYM dziewczynom, ale chyba ktos ma problemy z glowa .Prawda jest taka, że właśnie one zazdroszcza im .... no wlasnie czego ?!. Ktos broni sie Wam budowac ?! Malo godz zle duzo tez zle . Tylko rodzina i rodzina .Nie chce sie tego juz czytac. To co u nich sie dzieje jest lepsze niż książka ? Tym tylko żyjecie !Co chwilę pojawiają się kolejne wpisy.I chyba wszyscy zapominają do czego służy to forum . Jak chcecie kogos obrażać to napewno to nie jest dobre miejsce. Pamiętaj KARMA WRACA ...-prędzej czy później .

Soltysowa

A wracając do sióstr Godlewskich najlepsza kierowniczka Joasia... Natomiast Gosia ma wiecej cm w łapie niż koziolek w udzie.... Pawełek chodzi i tylko beczy na hali a za robotę to już się nie weźmie... Liczy się tylko linia numer 1 tam dwie kobiety jego życia... Mama z córcia.... Genowefa z balokonikiem niebawem bd przychodziła do roboty ale pracownik roku jak się patrzy.... Kinga G. Jest taka pusta, że słów brak... Totalna wies.... Dziś też pokazała co potrafi..... Prezes któremu jaj brak pojęcia nie ma Co gdziez czym ale już kto z kim gdzie - owszem to go interesuje i to bardzo..... Pocalujta mnie w (usunięte przez administratora) bure suki..... Soltysowa

NUDY!!!

Oooo i znowu ten sam temat.... Koziołek i jego rodzina.... NUDYYY!! .... Zmiencie płytę!! Weźcie się lepiej wszyscy do roboty i przestańcie wylewać swoje żale na tym forum bo to i tak Wam nic nie da.... Chyba że lubicie takie gównoburze, ale to tylko świadczy o Waszym poziomie inteligencji..... Nie pozdrawiam i życzę niektórym pracownikom biletu (w jedną stronę) do Polski..... Żegnam

Ktoś ktoś ktos

Każdy jedzie za granicę z nadzieją że zarobi a nie będzie pracować po 4/5godz.A siostry(Godlewskie????)mają plecy i dopóki Koziolek będzie rządzić to tak będzie bo zwykli ludzie spoza Pyrlandi nie mają na to wpływu...A szkoda.... Za moich czasów godzin było bardzo dużo i wypłaty też były ok ....teraz widzę się że coś zmieniło...Czy na lepsze???? Pozdrawiam wszystkich środkowym palcem.

Dawno temu

;)

Jak rodzina (siostry) sie budują to braciszek dba żeby miały godziny a innym nie daje zarobić. Tylko ze jak nadejdą godziny w sezonie czy takie będą szczesliwe za godzinami! !!tylko nie wszystkie osoby z lini są zadowolone bo tyle mają być w pracy!!!

Juz one sie nie narobia w sezonie Koziolek o to zadba

????????????????????

Meeeeee

Elwira

Skoro jest tak źle to dlaczego tu pracujecie?

@Elwira

To sie nazywa desperacja

ola

Nie polecam....istny (usunięte przez administratora) za marne pieniądze.Pracowałam 2 lata....strata czasu

Arbeiten
@ola

Jak nie polecasz to dlaczego robilas tam zwei jahre??? Glupoty piszecie, pracowac trzeba a jak chcecie miec wiecej niz 1k euro to zostaja jakies kursy na wozki widlowe spawacz itp... Firma jest OK, pozdro dla pan lekkich obyczajow :-*

Diu
@Arbeiten

Sam jestes lekkich obyczajów

#terazrodzina
@Arbeiten

@Arbaiten Ja Arbait zehn Jahre in westpol und być szczęśliwy,zarabiać 1K euro.

GRUBY

czy ktoś pracuje w Lotte jestem ciekawy jak tam jest ILE GODZIN SIE PRACUJE NO I ZAROBKI BO SŁYSZAŁEMŻE 1500EURO MOŻNA WYCIĄGNĄĆ

grosze
@GRUBY

od rana do wieczora za grosze.

Co wy piszecie praca poprostu super Atmosfera przecudowna Ludzie mili i kazdy biegnie z pomoca kazdy kazdym bardzo sie interesuje.......kto jest blizej koryta to zyje jak krol kto dalej to wystarczy garsc psychotropow i do przodu.......pozdro????????????Bardzo polecam.

Joanna

@WP MACHT FREI.o jakich przekrętach w West-Pol mówisz? To poważne oskarżenie. Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Polecam Ci zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin ponieważ , nie możesz nikogo obrażać.

WP MACHT FREI.

WESTPOL MACHT FREI. FIRMA TOTALNY WYZYSK I PRZEKRETY ZA 200 H MASZ MARNE 900 EURO, KOMBINACJE NA PODATKACH I WSZYSTKIM INNYM. CHCESZ LUB MUSISZ BYĆ NIEWOLNIKIEM TO WEST POL CI TO ZAPEWNI. RADZĘ PISAĆ DONOSY DO URZĘDU SKARBOWEGO I ZOLL'U JAK MACIE JAKIEŚ KONKRETNE INFO O PRZEKRETACH A MOŻECIE DOSTAĆ NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ O WEST POL KARĘ, PROSZĘ ZAMÓWIĆ SOBIE BEZPŁATNE STARTERY LYCA MOBILE NA LYCAMOBILE.DE WYKUPIĆ PAKIET I WALIĆ DONOSY DO STEUER AMT'U. POZDRO...

????✈????✈

teraz macie chciane 8 godzin to dużo czasu na odpoczynek albo powrót do PL✈✈✈✈✈

Joanna

@Kamil jaka sytuacja panuje w firmie West-Pol? Czy możesz powiedzieć coś więcej o tym? @mee....meee... widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Czy udało Ci się może dostać jakąś podwyżkę? Jak długo pracujesz w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o West-Pol - Polska

• Jak się pracuje w West-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy West-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Pol?

West-Pol