Opinie o West-Pol w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie West-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Pol w Polska

Kto chce zarobic to zarobi a jak ktos przyjezdza zeby glupa palic to mowi sie trudno. Nikt nie mowil ze bedzie lekko,a tez nikogo nie trzyma tu nikt na sile......nie pasuje zwalniac sie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Pozdrawiam.

✈✈✈✈ ---- Polen

pamiętajcie że jesteście tak doceniani i i szanowani w waszej jakże ciężkiej pracy w Polsce. Bo przecież tyle się dorobiliście waszym opierdalaniem przez miesiąc pobytu w Grośtajm, dlatego być może ci starczy na jakiś stary przechodzony samochód przepierdziany przez 20dziestu Niemców,ale nie masz się czym martwić! bo wiadomo że na polskich wsiach jak np. niepart to będzie niewątpliwy hit =) =) Dalej---- możesz już tylko zjeżdżać i jechać po całym salomonie że tak ci było źle ohh ahhh, zamiast np szukać kolejnej roboty pod twój opierdaling albo chłopa żeby cię utrzymał i się z tobą "żenił"(5oo+) bo jesteś taka piękna❤.

Koko
@✈✈✈✈ ---- Polen

Po pierwsze kto tu mowi o calkowitym zjezdzie do Polski ;) Chyba tylko glupiec by siedzial bezczynnie w domu i czekal az Manna z Nieba poleci.. Wystarczy ruszyc glowa i znalesc sobie lepsza prace , godniejsza uwagi i wynagrodzenia. Jesli satysfakcjonuje Cie 500 + to do roboty i bedzie z czego sie utrzymac ;) ;) Nie kazdy wiaze przyszlosci w Salomonie , ale widze kogos PRAWDA W OCZY KOLE !!!!

Anonim 12345
@Koko

Ale wy pie...... Jeba....Patologia

Liniowa

Ooo ktos sie odwazyl w koncu... Wielkie Brawa i uklony do KOKO . Widze obiektywna opinie , bo jak czytam, to smiac mi sie chce z Was wszystkich. Przedszkole ... Co jedena to lepsza opinia. W tym zakladzie nigdy nie bylo sprawiedliwosci i nigdy nie bedzie. Kto bedzie trzymal z tzw. KOZIOLKIEM to bedzie wychodzil szybciej, bedzie mial lzejsza prace itd. A reszta bedzie od czarnej roboty, nikt tego nie zmieni. Prosze udac sie do West-polu w Chojnicach w celu wyjasnienia zaistnialej sytuacji.

Swój swojego broni ale obcy ludzie widzą to innaczej, to że ludzie za nim biegają zeby wyjść wszcześniej to Kozioł tak nauczył bo jak sie za nim nie bedzie chodziło to jako ostatniego cie wypuści. Ha ha znalazł sie obronca Koziołka biedny kozioleczek nigdy nie winny wszyscy zle robia tylko nie on. Żenada

Czy kandydat na stanowisko Kucharz / Kucharka w firmie West-Pol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
mlekodajek

sprawdza się tutaj przysłowie : krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje =)

Szaszłyk

WITAM !! Czytam sobie te wszystkie komentarzy odnośnie Grossostheim i stwierdzam , że Wy sami nie wiecie czego chcecie.. W powyższych komentarzach piszecie, że jest tak źle ,ale jakoś nie kojarzę żeby ktoś dał wypowiedzenie , jakby było tak naprawdę ciezko i niedobrze to byśmy tu wszyscy siedzieli?! Jak wam tak źle to do biura i na POlske ,a nie wypisujecie komentarze jak Wam strasznie biedactwa!! Wypisujecie obelgi na temat koziolka , tylko szkoda ,ze zadna (usunięte przez administratora) nie napisze, że jak chce wyjść wcześniej do domu bo ma sraczke, albo jak zbliża się jej urlop to biega za nim już od tygodnia i jest tylko" Pawelku będę mogła wyjść wcześniej bo jadę na urlop ? " Czemu nikt o tym powyżej nie wspomniał ?? O Prezesie też piszecie , a czemu nikt nie napisał ,że nie robi nikomu problemu praktycznie z niczym ? Potrzebujesz jechać na urlop czy inne rzeczy załatwić to zawsze pomoże .. widzę że wszystkim komentującym powyżej to wszystko gdzieś umknęło .. pozdrawiam z pauzy i do zobaczenia przy stole !

Szaszłyk

Bajoo
@Szaszłyk

Brawo Ty . Zgadzam sie w 100 %

Kozioł najwiekszy dupowlazl z ktorym sie spotaklem. Kretacz jak ich malo! Ustala godziny pracy tak zeby jego "kocjane siostry" wyszly wczesniej a ty po 15 godzin jeb. Nt nie masz czasu na cieply posiłek. Bo odrazu kapiel i spac i na 6 do pracy. Haha żenada.

Anonim 12345

Praca w Ringhiem w westpolu to juz powinno się zajac wlasciwe biuro! Krystian prezes w ogole nie wie co sie dzieje na hali jaka tam jest atmosfera lub inaczej brak atmosfery. Osoby (niektóre) ktore juz dluzszy okres tam pracuja wchodza nowym osoba które chcetnie chca sie nauczyc pracy na poszczególnych liniach na psyche! To jest nie do opisania. Znajda sie osoby (jest ich nie wiele) z którymi da sie przepracowac mile te 12/14 godzin pracy bez jakis zaczepek wyszydzania kto jak pracuje.Fakt zwracaja uwage jak cos zle zrobisz,ale napewno nie wchodza na psyche jak poszczegole tam osoby! Ze sie do niczego nie nadajesz,ze po tygodniu pracy juz masz wszystko wiedziec jakie ida folie na poszczegolne artykuly i same plany juz powinienes znac na pamiec haha! Bo sa tam takie idiptki i idioci co juz przy nich powinienes po dniu pracy spiewac plany i folie na pamiec haha debile!!!! Krystian pewnie o tum nic nie wie,ale tak jest na liniach!!!!!!!!Co to do (usunięte przez administratora) szkoła jest? Czy praca? Sa takie (usunięte przez administratora) co mysla,ze sa panami tego zakladu a taka prawda,ze to Ci sami ludzie co my! I tez sie na wszystkim nie znaja a potrafia scieme walic a na Ciebie gadac! Glupota ludzka nie zna granic! Chetnie bym sie ujawnil,ale nie chce pogorszyc sytuacji. Przepracowalem nie dawno nie caly tam rok i w zadnym wypadku tam bym nie wrocil jezeli brygadzista jest pan Pawel zwany Kozlem! Najwiekszy (usunięte przez administratora) sciemniacz lubi sie.podlizywac i kapowac Krystianowi zeby trzymac sie tego stanowiska bo na frostach niedal by rady! Trzyma tylko ze swoja rodzinką i ich znajmomi reszte to potrafic zgnoic wyszydzac i smiac caly Koziolek brawo dla Ciebie!. A konkretnego nie potrafi doradzic i pomóc! Mam nadzieje,ze za te przekrety ktore tam sa m.in za sprawka Koziolka to sie kiedys skonczy i Koziolek sie doczeka sprawiedliwości za swoja nie przypisana wladze na hali i za to jak pptrafi sie smiac z ludzi a sam.byl swiezakiem i ppchodzi z wiochy. Panie Kozle odrazu Warszawy za swoje czyny nie wybudujesz haha. Jezeli zmienia sie tam warunki i atmosfera pracy a brygadzista NIE bedzie pan Kozioł ktory sie sam nim zrobil to i beda sprawiedliwe wyzsze stawki za ta prace- chetnie wroce tylko nie wiem czy to realne pozdrawiam! To jest cala prawda o tym zakładzie. Tez bylem wyszydzany wismiewany ze sie do tej roboty nie nadaje ze stoje ze nic nie robie. Az w koncu juz nie wytrzymalem zjechalem .Na prawde atmosfera i te osoby ktore juz tam robia po 2,3,4 lata sa bardzo nie sympatyczni!!!!!!!! Powinni te osoby juz dawno pozwalniac bo przez takie OSOBY nie ma.nowych mlodych ktorzy na pewno by sobie bez problemu poradzili bo robota nie jest ciezka i jakos specjalnie trudna. Zegnam. I przemyslcie swoja decyzje jezeli wlasnie tam sie wybieracie.

Anonim 97

Witam. Przedstawie wam prace w West pol Ringheim. Wyzysk malo powiedziane! Atmosfera? Fatalna jak nie polizesz (usunięte przez administratora) to nie bedziesz mial/miala dobrego stanowiska. Jezeli przyjezdzasz jako swiezak-współczuję! Obgadywanie na 100% wysmiewanie sie. Jesli jestes juz przypisany na jakas linie.osoby tam juz pracujace dluzszy okres z Ciebie drwia,smieja wchodza na psyche,ze sie do niczego nie nadajesz. Masakra jakas. Brygadzisci tez sa tam"zajebisci" z jednym z ktorym bylo kozna pogadac normalnie na poziomie jak czlowiek z czlowiekiem to jest Dawid. Bardzo przyjemny do pogadania i do udzielenia pomocy. Czlapek następny as wielce narobiony idiota a w biurze jak tylko nie bylo juz Krystiana i Guta to spal cala zmiane niz pilnowac planów. I najwiekszy as "pan" Koziol. Najwiekszy idiota ktorego poznalem. Najchetniej to bym mu pysk obil za to wywyzszanie sie ponad wszytskich. Nosi sie jak gówno w (usunięte przez administratora) a nic wielkiego nie robi tam. Aby lazi i trzyma z tymi kto mu lize (usunięte przez administratora) A on natomiast lize (usunięte przez administratora) Krystianowi poniewaz gdyby nie on to by na pewno nie zostal tym brygadzista za to chodzenie. Najgorszy i wscipski maly karzel! Na pewno nie jeden ktory sie tak zwolnil przez niego najchetniej obil by mu ta zaklmana falszywa twarz! I tego mu życzę. Pochodzi z wiochy a pana gra idiota najwiekszy nierob i klamca! A jak cos mu sie nie podoba to.leci do biura i kapuje u Krystiana cwaniak.Co do Krystiana to nie mam zlego zdania tylko za duzo slucha tego koziolka a on najwieksza scieme wali i ze wszystkich drwi tak jakby on byl jakis piekny i zapracowany haha! Pan Gut tak samo niby taki mily a nie wie co sie dzieje na hali totalne dno. Nie polecam twgo zakladu. Mozna sie wykonczyc psychicznie przez nie ktore cwianiary na linii i cwaniakow. Wszyscy wszechwiedzacy a gownem sa! Tak samo byli traktowani jak swiezaki i dlatego sie zgrywaja. Prawda jest taka,ze Krystian powinien tam polowe ludzi zwolnic.na charakter i ta atmosfere ktora tworza te mordy zaklamane. Bardzo (usunięte przez administratora) atmosfera! I dlatego tam nowi nie chca przyjezdzac bo starzy odrazu ich wejda na psyche taka prawda!!!!! A co do zarobkow to jest tak,ze kto nie lize (usunięte przez administratora) ten bedzie zarabial po 1000 euro za 12 14.godzin (usunięte przez administratora) w -1 stopnia na hali powodzenia i NIE POLECAM!!!!!!! jezeli nie będziesz oszczedzal to (usunięte przez administratora) przywieziesz do Polski i ani czasu zeby wyjsc do sklepu na pozadane zakupy. Zanim chcielibyscie sie wlasnie tam wybrac to przemyslcie sowja decyzje z 100 razy! Zegnam i pozdrawiam pana Koziolka haha.

Pracownicy Westpol Ringheim

Jeśli w najbliższym tygodniu nie dojdzie do spotkania ze ścisłym szefostwem firmy Westpol , to w takim przypadku zgłaszamy równocześnie pozew zbiorowy do niemieckich i polskich organów ścigania tego typu nieuczciwych praktyk .

Joanna

@Anonimpróbowaliście wysyłać informacje o sytuacji, o której wspominasz bezpośrednio do firmy? Jeśli w firmie występują nieprawidłowości jeśli chodzi o wykonywanie obowiązków przez pracowników to również najskuteczniej informować i załatwiać takie sprawy wewnątrz firmy.

Do Westpol Chojnice
@Joanna

Przedstawiam sytuacje w Ringheim , Wszyscy tam rządzący na czele z Krystianem W. i Pawłem G. , Paweł M. to banda złodziei i wyzyskiwaczy , dorabiają się kosztem zdrowia i dobra reszty zwykłych pracowników . Pozdrawiam.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Do Westpol Chojnice

To co piszesz to nic nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do Westpol Chojnice
@( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko dlaczego nikt się tym nie zajął od strony prawnej tym co trzeba , najwyższy czas zrobić z nimi porządek !!!

Pracownicy Westpol Ringheim
@Joanna

prezydent BUL 2017-06-03 23:24 Ciekawe czy bedziesz tak pisal jak kolejny zaklad gdzie west-pol pracuje zamkna:-)

Do Szefostwa. Niech sie panstwo zainteresuje sytuacja pracownikow w Ringheim bo ludzie sa zmuszani do pracy ponad swoje sily pracuja po 12, 13 a nawet 15 godzin i wielu wyrazilo chec zgloszenia sprawy do zoolantu, ambasady albo jeszcze gdzies dalej... . W biurze powierzono wladze Pawlowi M. (Koziol) ktory ciagle obraza i skloca ze soba ludzi wymyslajac na nich nie stworzone rzeczy ktore sa jednym wielkim klamstwem. Prace ustawia tak zeby jego rodzina i znajomi jak najkrocej pracowali i zeby mieli jak naj lzej przez co cierpia inni. Nie ma on w ogole zielonego pojecia jak powinna prosperowac taka firma.

prezydent BUL
@Anonim

zmień pracę i weź kredyt ;D

murzynowo

piszcie co tam ciekawego w murzynowie bo nudy ;p

Biały

A co z pracownikami czy zapewniają pracę

robiszalbonierobisz
@Biały

do domu albo vion salalomon xd

Biały

to prawda ze zamykają zakład w Zeven.

@Biały

tak

Biały

to prawda ze zamykają zakład w Zeven.

Joanna

@gość2017-03-10 14:44 możesz powiedzieć coś więcej na temat sytuacji w firmie? Chętnie usłyszymy coś na temat tego jak Ty odbierasz warunki zatrudnienia oferowane przez West-Pol?

gość
@Joanna

Ogólnie to już tam nie pracuje ale nie polecam , jak chcesz mieszkać w normalnych warunkach i zarobić to daj sobie spokój z West-pol , warunki zatrudnienia to czysty wyzysk , przykładowo w Ringheim jest prowadzona podwójna ewidencja czasu pracy , robisz po 14/15 godzin plus soboty bez dodatków za godziny nocne i święta , za to wszystko zarobisz na czysto około 1000 € ....

jk

i w końcu dojdzie do zamknięcia Vionu w Zeven :) na kim teraz "słodki" będzie się znęcał psychicznie? i wyzywał pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o West-Pol - Polska

• Jak się pracuje w West-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy West-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Pol?

West-Pol