Opinie o West-Pol w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie West-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Pol w Polska

Puma12290

Jak indywidualnie twierdza ze 9,95 euro na godzine ..Wyłata na czas oki jezeli chodzi o umowe ???

Puma12290

Czy ktoś pracuje w Babenhausen ,Steinacken2...jak się tam pracuje jak jest ogólnie z zarobkami :)

Konan1
@Puma12290

nie radze zatrudniac sie w tej firmie ani babenhausen ani schaafheim praca murzynska po 14 -15 godz brak opieki medycznej jeden z samozwanczych brygadzistow to idiota bez wyksztalcenia prostak i zwykly burak ..warunki mieszkaniowe Masakra oplaty 200 euro za nic a wynagrodzenia smiech i placz

ciapal

mało kto jedzie do westpolu dorobić się,co najwyzej garba,bo hajs jest słaby i to bez względu w którym oddziale pracujecie,jeden plus jest taki że 10ego ZAWSZE są pieniądze na koncie

gość

A jedź , dymać 200 godzin za 1000 € , w dodatku na polskich warunkach , powodzenia ...

Czy kandydat na stanowisko Kucharz / Kucharka w firmie West-Pol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
pawelec

hej staram sie do firmy West-Pol czy praca jest tam cieszka dla facetów lub dla kobiet???

Tony

Moze mi ktos napisac o firmie Bowel-Pol w jakich miastach funkcionoja .Jestem z Polic i chodzi mi o Szczecin czy jest tam praca.

asia
@Tony

witaj wyjezdzam jutro z firmy west-pol do pracy do Niemiec slyszalam duzo dobrej opinii wiec sie nie boje

Witam wybieram się tam na początku stycznia,mam prośbę czy mógł by się ktoś zemną skontaktować BRABUS02WP.PL. ktoś kto był i wie jak tam jest.Dzięki z góry,pozdrawiam.

Agnieszka

Niepolecam. Wyjechaliśmy na miesiąc, bo miały być super pieniądze a zostaliśmy "oszukani" na kilka tysięcy. Nie zgadzały się godziny, nie zgadzała się stawka. Rudy (główny szef) nie pomógł mi w dostaniu nr ID przez co musiałam opłacić najwyższy podatek, tj. zamiast 120 euro to 490 euro. Oprócz tego potrącił mi 26 euro za badania, których nie robiłam. Godzin nie ma, bo nie ma roboty - wydajesz tylko na paliwo, żeby do niej dojechać a po paru godzinach karzą wracać na hotel. Wiecznie Michał, podróbka majstra karze pracować ponad normę, za którą oczywiście nie płacą. Każdy każdego kabluje, każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia. Jak mój narzeczony chciał wrócić do Polski to Mietek (majster) odmówił jakiejkolwiek pomocy z wydrukowaniem biletu czy ogarnięciem dojazdu do PKP. Jedna wielka żenada i oszuści. Rudy jak daję do podpisania umowę to zabiera ją na tyle szybko, że nie można jej przeczytać. Nie ma urlopów, nie ma powrotów do PL na święta i zamiast zarabiać 6000 zł wychodzi, że ledwo wyciągasz 4 000 zł.

dzik

znalazłem ogłoszenie o pakowaniu mięsa w Niemczech przez west pol może ktoś wie na ten temat więcej

zbuntowana69

To fakt kej, ale faktycznie jest inaczej. To prawda jak przyjdziesz do Kantoraka to mówią że praca jest od 6.10 do 16.00, zdarza się że można zostać dłużej tak twierdzi majstrowa. Ale te godziny nadliczbowe są codziennie. Oferta pracy podana na portalach różnych czy w urzędzie pracy jest taka a nie inna a w praktyce jest inaczej. Mogłabym pisać dużo na temat West polu w Ełku. Miesiąc przepracowalam i na 40 osób zatrudnionych odeszło 10 w ciągu miesiąca, więc same fakty same za siebie mówią.

mucha

witam Dzwonili do mnie ze dostalem sie do pracy przy sprzataniu w zeven za 9,55 euro brutto plus godziny nocne itd. Prawda to??? Ile miesięcznie mozna zarobic??? Wyjazd niedługo dlatego dajcie znac. A jaka to praca??

ania

ktos powie jak sie pracuje? ile sie zarabia jak ogolnie to wyglada?;)

zbuntiwana69

Hej. Nie proponuje tej firmy, obiecują dużo ale tak naprawdę nie jest. Pracuje od 28 września i jet katastrofie, na wstępie mówią od 6 do 16 ale tak naprawdę jest gęsto i często do 17. Co druga sobota tez pracująca, niby pierwszy miesiąc umowa zlecenie ale nie dostałam jej do tej pory

j23

A może ktoś wie coś na temat pracy w West-Pol odział Ełk? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

anonimowo
@j23

Jeśli chodzi o west-pol oddział Ełk totalna masakra, kierownictwo się zmieniło i wymaga nie możliwego, a ludzi traktuje jak bydło nie można nawet się odezwać bo i tak cię zjadą, albo zwolnią z błahego powodu, pracownicy którzy pracowali tam latami sami odchodzą bo nie da się wytrzymać psychicznie, do tego jeszcze jakieś dodatkowe umowy zlecenie po 8 godzinach pracy a nie podpisanie umów zleceń kończyło się straszeniem zwolnieniem. Z tego wynika że po prostu nie da się tam wytrzymać. a jak już pójdziesz tam do pracy to i tak odejdziesz bo nie wytrzyma się tego wszystkiego psychicznie.Nowym się proponuje złote góry a potem lipa i odchodzą.

aga19
@anonimowo

Witam jestem zaiteresowana praca prosze o jakis kontakt , pracowałam już w west-polu , obecnie jeste w anglii ,

Król

zarobki jak się na niczym nie znasz to najniża krajowa odliczą 330 zl za mieszkanie i 120 za dojazd do pracy to Ci zostaje ok 850 zlotych na zycie kasa nie gra roli nauczą Cię pracy na rozbiorze,będziesz mieszkać z ukraincami zakaz spożywania alkoholu w pokoju nie można zapalić papierosa,w salonie dziwnie pachnie...

Dokładnie nic się nie zmieniło i nie zmieni,nowy czy stary majster prawie to samo byli czopy i będą,a to widać nawet teraz wchodzą bez mydła Zbychowi,a oni pilnują swojego koryta by było im dobrze,a nie wam.podatki podnoszą telewizję zapłać,podatek drogowy też,a pensje od wielu lat bez zmian i tak zostanie nie ma co się łudzić że będzie lepiej mogą tylko teraz zmienić nam umowy,ale to oni nam wybiorą a nie my my możemy zmienić pracę jak nam się nie podoba pozdrawiam...

a tobie dobrze?

Waldek

A co źle ci ze Zbyszkiem ?

hahahaha poprawilo sie????????? i kto to mowi chyba rudy albo zbyszek banda zlodziejimialo byc tak dobrze jak zostanie majstrem zbysio a teraz to dopiero jes szambo on by nas wszystkich sprzedal jak by mu koszuta kazal.

Masakra

West-pol schodzi na psy ! Odpierdzielają fazy z umowami o pracę , wiecznie mało jelit , wiecznie coś nie tak , walą w rogi ludzi i wymagają od nich niemożliwego ... jeszcze troszke a ludzie beda odchodzić grupami a nie pojedynczo !

Zostaw merytoryczną opinię o West-Pol - Polska

• Jak się pracuje w West-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy West-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Pol?

West-Pol