Opinie o Creo Jan Dobosz w Brachlewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Creo Jan Dobosz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Creo Jan Dobosz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creo Jan Dobosz w Brachlewo

brygida-nowy sacz

Strasznie męczący właściciel.2 lata temu zamówiłam coś i przestałam.Po roku czasu dzwoni z zapytaniem czy jestem chętna.Odowiedz brzmiała ze NIE! dzwonił 13 razy w ciągu 3tygodni! Czy ten pan nie rozumie odpowiedzi? Wiem ze inni maja większe problemy z tym panem a ja blachostke,ale jest nerwowe to! Widać ze swoich pracowników nie rozumie,ze żyć chcą. Nie polecam!

edmunt-grudziadz

Dzięki wam za opinie.bo chciałem pujsc do pracy do niego ale zrezygnowałem.jestescie spoko,dzięki.

koszal

Chciałem zaaplikować na stanowisko PH Koszalin i okolice, ale po przeczytaniu opinii o firmie lepiej sobie odpuszczę.

karol

Dziś zadzwonił do mnie ze musi mi podziękować za prace i do końca czerwca jestem! Kurde,ja mam rodzinę na utrzymaniu! Czy ktoś zna kogoś kto prace jakas ma?! Ten pracodawca zwleka z moja wyplata procentu (41.379.12) od maja.Mowi ze 10lipca mi zapłaci.Nie odpowiada dlaczego tak szybko mnie zwolnił! Przecież tak nie można! Zona to zawału dostanie!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko FAKTURZYSTKA w firmie Creo Jan Dobosz? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
andriu

Byka nie ale wirusa:) siusiek jak cię dorwę!

janek

PROSZE O TROCHE WYROZUMIALOSCI PANIE MARIUSZU! SAM PAN SIE ZWOLNIL A NIE Z MOJEJ PRZYCZYNY. A GDZIE JEZDZE TO MOJA SPRAWA I PANU NIC DO TEGO! PROSZE PILNOWAC SWOJEGO NOSA A MOJA FIRME ZOSTAWIC W SPOKOJU.PAN JEST PROWOKATOREM DLA INNYCH!

andiru

Xxxmen dziwneee???? Kurde kim jesteś?? Siusiek lapy niech e dać ze to nie on a najlepsze to,ze byka strzeliles w xxxmen! Hahaha Ok ja juz nie jestem wscipski. On sobie jaja robi! Ciekawe właśnie czy na piękne oczy chce pokazać jaki to on dobry!

Janek

Proszę o nie wypisywanie postów tego typu. Proszę uwagi bezpośrednio kierować do mnie gdy pracownicy maja uwagi. Opinie są dla klientów.

mr

Xxxmen sorry ze się pytam:)

AGATA- BYLA KLIENTA I OBECNA ZONA PRACOWNIKA BYLEG

Nie polecam również chemii firmy TORA-LINE! Szef bardzo nie miły.Zatrudnia na krótko aby zarobić na ludziach! Bo za umowę o dzieło nic nie płaci ze swojej kieszeni. Nie zatrudniajcie się w tej firmie u p.Jana Dobosza! NIE POLECAM!!!

andiu

Siemano.Xxxmen to sorry za pomylke:) ujawnij się na maila mi bo wiemy ze z naszej poczki jesteś ale kto??? Siusiek jak cię dorwie!!!!

mr

Xxxmen good!!! Super napisałeś! Ale juz sprawa jest zlozona w sadzie pracy! przyznam ze beszczelnym trzeba być i tym samym się odgryźć!

Janek

Drodzy Państwo. Bardzo proszę o nie wypisywanie takich opin pod firma.Jezeli komuś nie pasuje lub nie odpowiada praca,proszę powiedzieć a nie ukrywać sie pod pseudonimami. P.Dyrektor Szkoły,jeżeli nie odpowiadają nasze produkty,proszę nie kozystac z usług.Ale wypisywanie takich uwag to bardzo dziecinne jest.Wystarczylo ze Pani powiedziała osobiście i wyraziła swoje zdanie.Niestety nie można tu usowac opin,wiec dlatego proszę nie pisać tak. Fakt ze pracownicy się burza ale przyczyn nie maja jako takiej.Co do pewni i pensji,zostało wytlumaczone wszystko im. Wszystkich klientów zapraszamy.

cygus

Co za (usunięte przez administratora) Jak smie jeszcze mówić tak! Co on jakas pożyczka!? Nie polecam!

dyrektor szkoly

Szanowni Państwo,na stronie swietnafirma.pl niema co dodawać opini,gdyż zostają w beszczelny sposób usowane! Prawdy słuchać się niech e.

adriu

Piękna wypowiedz! Jestem za tak!!!! Ale xxxmen i bbb jest lepszy z opiniami:)ciekawy jestem kto się kryje ale domyślam się ze to siusiek a mówi ze nie:)

mr

WIELKIE BRAWA DLAP.DYREKTORA SZKOLY!WLASNIE TEGO MU TRZEBA! DZIEKUJEMY ZA TAKA OPINIE!

mr

Wysłałem jemu te zamówienie i zobaczymy czy odpisze.ja panie Janie nie przestane pisać jak i inni! Boi się pan opini? Ale co,rozumiem ze zła jest??? No to no problemo! Będzie gorsza! Wiec juz niech pan każdego się nie pyta czy my piszemy! Bo chyba logiczne ze nikt się nie ujawni i z głupich to pan jest!

mr

Ty a ja myślałem ze to ty i siusiek z Torunia.

adas

Xxxmen i bbb kto z was używa tych ksyw? Kurde każdy zmienia je i połapać się nie mozna:) jak to ty srednias to super ksywa ta xxxmen! Jemu trzeba ten limit dać to będzie mieć nauczkę. Szczegóły omawiamy?

Zostaw merytoryczną opinię o Creo Jan Dobosz - Brachlewo

• Jak się pracuje w Creo Jan Dobosz?

Zobacz opinie na temat firmy Creo Jan Dobosz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Creo Jan Dobosz
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 55A
    82-500 Brachlewo