Opinie o Creo Jan Dobosz w Brachlewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Creo Jan Dobosz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Creo Jan Dobosz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creo Jan Dobosz w Brachlewo

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Creo Jan Dobosz na stanowisko Handlowiec?

QWERTY Nowy wpis

Cześć. pokazała mi się oferta dla przedstawiciela handlowego. wynagrodzenie zostało wskazane w postaci stawki godzinowej brutto, która jest teraz na poziomie 50 zł. jak przy takich zarobkach oceniacie standard pracy? I czy prowizje są trudne do wyrobienia?

Creo jan dobosz Nowy wpis

Masakra i nic wiecej.Warunki pracy oplakane zero zaplecza bhp.

Czy w Creo Jan Dobosz wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czapa Nowy wpis

Tak oczywiście co miesiąc masz premię nagrody i wycieczki???????? a tak serio to zero i (usunięte przez administratora) tam jest a nie nagrody

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko FAKTURZYSTKA w firmie Creo Jan Dobosz? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
OPRAH

Jak zaczynałem to myślałem że będzie fajna praca ale okazało się, że szef nie potrafi napisać umowy o pracę nie wie ile i za co płaci a i na paliwo wyliczał pieniądze jak by myślał że od razu będę kradł. Sama chemia ok papiery tez ale brak pojęcia o zarządzaniu "0" rozliczanie z czasu ile dziennie sklepów , bez premii motywacyjnej taka partyzantka. Może teraz jest inaczej w co wątpię :-)

grzegory

faktycznie samochod sluzbowy jest telefon sluzbowy jest szkolenie efektywne praca jest wyniki pojawia się automatycznie Sela vi Z POWAZANIEM

SZUKAJĄCY
@grzegory

JAKTO SELA VI?????

@grzegory

Chyba to jest ale u logistyka w magazynie. Czemu szefowa i koleżanki z biura odpisują i bronią firmę jak lwy. Prawda w oczy kole i winny się tlumaczy

Aleksander

Pracujesz w dalszym ciągu w firmie Creo? Pytam, ponieważ od dłuższego już czasu nikt w wątku tym się nie wypowiadał a nie ukrywam, że z chęcią dowiedziałbym się, ile dokładnie można za pracę w tej firmie zarobić. Fakt ten dosyć mocno mnie interesuje, dlatego liczę na Twoją pomoc. Mogę na Ciebie liczyć?

Kedzior53

Cisza... Coś zmieniło się po roku???

Marietta
@Kedzior53

Pracuje jiz dlugo. Jest dobrze. Szefostwo na każde wołanie o pomoc jest zawsze. Pieniążki są ok. Sama kupuje produkty Tory. Są swietne. Szef nigdy nie odmawia gdy prosisz o coś gdy coś sie zepsuje. Przyjedzie,naprawi porozmawia. Takiego szefa ze świecą szukać.

@Marietta

Szef przyjdzie i powie jak się hilti popsuło że niedługo na śrubokręty przejdziecie bo 10 letnie wiertarki na kablu są jeszcze dobre w szczególności do pracy na suficie.

Vader

O czym wy piszecie ja pracuje juz tam jakis czas i nie ma problemu Pan Jan jest wypłacalny. Wypłata do 10 nie rozumie wpisow ze nie wyplaca kasy. No chyba ze ktos bral zaliczki i kupywal w sklepie na kreske to sie nie dziwie a pozniej dziwne pretensje żon ogarnijcie mezow a nie piszecie bzdury. Pozdrwiam :)

@Vader

Jakie zaliczki firma czegoś takiego nie wypłaca jak zaliczki. Wypłata jest na czas każdego miesiąca w inny dzień. Pracownik nigdy nie wie ile dostanie do ręki bo istnieje jeszcze współczynnik czyli akord a twoja pesja zależy nie od umiejętności tylko czy polubi ciebie prowadzący. Czyli osoba która nie posiada żadnej fachowej wiedzy na temat wentylacji czy technologii. J czy twój prowadzący z tobą pije czy nie.

Jonasz

Rzadko zostawiacie tu swoje opinie, czy dlatego, że dobrze się wam pracuje?

Jak długo trwa proces awansu w Creo Jan Dobosz?

Mewa

Awansu? Na jakie stanowisko?

Mariusz

nie Polecam Wynagrodzenie z opoznieniem

@Misiek, @Słodka, tego typu komentarze są niedopuszczalne, ponieważ łamią regulamin forum. W związku z tym mogą zostać usunięte. Zapraszam Was do przeczytania zasad serwisu GoWork. Czy są tu osoby, które w prawdziwy i kulturalny sposób mogą wypowiedzieć się o warunkach zatrudnienia? Jaka atmosfera obecnie panuje?

@ktoś ktoś jak długo trzeba czekać na wypłatę wynagrodzenia? Czy taka sytuacja ma miejsce regularnie? Możesz opowiedzieć jak też wyglądają stawki w tej firmie dla nowych pracowników? Te aspekty zatrudnienia są kluczowymi przy podejmowaniu decyzji o aplikacji na oferty pracy.

Markaz

O losie... raz na rok czytam tu płacze tych wszystkich nieudaczników i nie wiem już sam co o was myśleć. Nie potraficie pracować? czy nie chcecie pracować? Własną nieudolność przekuwacie na gromy, które ciskacie dookoła nie widząc w niczym wlasnej winy. Brak cierpliwości, brak zaangażowania, brak chęci, wieczne narzekanie. Tragedia. A można rozmawiać z sieciami handlowymi, spółdzielniami posiadającymi po kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt placówek. Ale trzeba mieć siłę przebicia! Takie ciamajdy to nawet jajek z kurnika nie pozbierają! A można po kilku latach zarabiać więcej niż pan Jan. I co z tego, że po siedmiu latach pracy wypłata mi się spóźni o tydzień? mam na to wyj.....! Bo zawsze mi parę tysi z poprzedniego miesiąca zostanie. Pozdrawiam |gamoniowatych nieudaczników!

Markaz

hjjhd

@ Megi - a jak jest sporaswa z wynagrodzeniem - czy da rade wyżyc na poziomie i czy pensja jest regularnie i terminowo? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Megi

Jestem zadowolona. Produkty extra klasa. Wlasciciel bardzo sympatyczny i pomocny . Polecam

markaz

Nie wchodzę tu zbyt często, ale w firmie pracuję już sześć lat. Czy to nie mówi samo za siebie???

xxxxxxxxxx

Praca ok ujowe zarobki, i brak koleżanek bo mimo że popełniły błąd sprzedają to innym. Jajka po terminie z nowymi terminami jak i ciastka smacznego

KLIENT

WWW.TORA-LINE.PL STRONA FIRMY

Zostaw merytoryczną opinię o Creo Jan Dobosz - Brachlewo

• Jak się pracuje w Creo Jan Dobosz?

Zobacz opinie na temat firmy Creo Jan Dobosz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Creo Jan Dobosz
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 55A
    82-500 Brachlewo