Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Stella

Każdy człowiek powinien docenić fakt, że ma pracę i może realizować swoje plany. Idealnych firm nie ma!!

............................
@Stella

realizować plany jak ciągle w pracy i praca na akord

@Stella

Żydzi i Polacy w Oświęcimiu też powinni docenić fakt, że mieli pracę?

Siara

Czy były jakieś wypadki w tej firmie?

Filip

Dla osób z lewymi rękoma do pracy to faktycznie trudno się zabrać!

Paw

Jak się pracuje jako operator ? Jaki system , ile brygad, godzin pracy ? Praca w niedzielę? Są jakieś narodziny? Jak w urlopami? A l4? Jaki stan maszyn ?

dd
@Paw

jest juz sporo wypowiedzi. szukaja niewolnikow i tyle.... powo

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Gosia

Interesuje mnie praca w laboratorium, dokladniej na stanowisku inzynier jakosci mikrobiolog, jak sie tam pracuje, jaka atmosfera? No i jakiej stawki mozna sie spodziewac?

kokos

Czy mogę prosić o jakieś info odnośnie firmy? jak wygląda sprawa z urlopami? Jak atmosfera? Co z tymi wypadkami bo parę razy było tu wspomniane?

jox
@kokos

jak masz blisko to stestuj, najlepiej na własnym garbie. mnie tam olali na rozmowie, raz pojechalem pozneij kazali drugi raz. kupa sciemy. ponoc wiekszosc na zakladzie to ukraincy, takze ucz sie jezyka ;p

baa

Niech to co się tam stało dnia 29.03.18 po godzinie 14 będzie odpowiedzią co to za miejsce pracy..........

chicken?
@baa

a co sie stalo?

@chicken?

ania
@ktos

a czy głąby przeczytaliście, że Pan który się zabił, NIE BYŁ PRACOWNIKIEM FIRMY 3M? w artykule jest wyraźnie napisane, że ten Pan był pracownikiem firmy zewnętrznej, która pewnie dostarczała towary do firmy 3M albo coś takiego. najpierw przeczytajcie artykuł zanim zaczniecie bredzić...

ona
@ania

że też możesz jeszcze patrzeć w lustro////

Kolega
@ona

Niestety tak jest - na zatrudnianie cenzorów którzy siedzą tu nawet po 23 są pieniądze ale na zatrudnienie ludzi w ramach uczciwej umowy o prace zamiast przez agencje - no tak, na to już zabrakło. Ważne żeby na forum były tylko ładne komentarze, trzeba trudnych tematów unikać c’nie? Np tego ze młody chłopak skoczył z budynku 3M 40 minut po rozpoczęciu zmiany. Ten czas naprawdę wiele mówi.

@ona

Nie ma wstydu bo jej/jemu płaca za to żeby nie miał/miała. Łatwo jest pisać te farmazony nie musząc się podpisywać swoim prawdziwym imieniem. Wszystko jest super póki nie skoczy z dachu nasz własny brat albo syn. To nauczyłoby pokory tego kto czuwa nad tym forum z ramienia 3M, czego oczywiście nawet takiej sprzedajnej gnidzie bym nie życzyła.

Krzysztof Smith - Miszak
@Kasia

Szanowna Pani, ten zaklad to korporacja, czyli nie powstał dla dobra pracowniķów, ani tez dobra lokalnego. Po za tym specyfika jego polega na tym, że przyklejają sie do niego różnego rodzaju nieudacznicy życiowi, przeważnie ze wschodniej lub centralnej Polski, którzy w sosie utopii korporacyjnej mogą podnieść swoją bezwartościową - wartość, która w rzeczy samej jest fikcja, bo nadal są rożnej maści "popaprańcami"! Korporacja to wykorzystuje, a my rodowici wroclawianie, cieszymy się, że ten napływowy spend jest tam umieszczony! Zdajemy sobie sprawę, że Stanislaw Bareja miałby tam bogate źródło swoich scenariuszy. To tyle, żeby czasem ich nie płoszyć ????! Bardzo Serdecznie Pozdrawiam wszystkich !

Wrocławianin
@Krzysztof Smith - Miszak

Rodowici Wrocławianie od dawna mieszkają w Niemczech. Spytaj swojej babki/dziadka skąd pochodzisz...

e
@Wrocławianin

No ja akurat w 100% z Polski i mieszkam we Wrocławiu od trzech pokoleń w 100% Polskim. Tyle w temacie

Napływowy
@Krzysztof Smith - Miszak

Po pierwsze, to jak to nazwałeś, napływowi to tacy sami Polacy jak wszyscy inni, po drugie, to powiem Ci szczerze, że Ci napływowi, tak jak ja, mam pewność 100% że jestem Polakiem od n-tego pokolenia a zastanów się kim Ty jesteś, Wrocław jak być może wiesz, przed wojną był miastem zamieszkanym przez Niemców, po wojnie ściągnięto tu cały tygiel z ukrainy, Białorusi, dalekiej, dalekiej wschodniej Polski, więc sprawdź kim Ty jesteś z pochodzenia bo wg. statystyk około 65% Wrocławian ma korzenie tam gdzie wymieniłem a reszta to nowi, "napływowi". Zapewne sam jesteś zakompleksionym z pochodzenia ukraincem itp. Po trzecie, takie osoby napływowe mają większą motywację do nauki, pracy i awansu, bo wyszli właśnie z tej biednej Polski B i chcą zmienić swoje życie a widzą szansę tu, we Wrocławiu. Znam wielu takich jak Ty, którzy mają tu dom, rodziców, wszytko na miejscu i narzekają na wszystko a nie umieją wykorzystać szans, przewagi jaką daje urodzenie w wielkim mieście. My, marzymy o takich możliwościach, by mieszkać tu z rodzicami, spokojnie iść na studia bez martwienia się o pracę, czy po prostu pracować, mieszkać z rodzicami i odkładać kasę na mieszkanie lub własny biznes. My marzymy o tym a Wy "Wrocławianie" z ukrainy czy innego wschodu macie to na miejscu i nie wykorzystujecie, bo jesteście ospali, nie chce Wam się pracować i myślicie że to "moje" miasto i dobra praca mi się należy, chciałbyś pomiatać takimi jak ja, co ?? ale powiem Ci że Ty orasz na linii jak beduin, a po pracy tacy jak Ty, takie łajzy, dzwonią do mnie i skarżą na kolegów czy brygadzistów albo błagają o urlop. Boli, co ? życiowy nieudaczniku, frustracie. Marnujesz swoje i tak już nędzne życie na narzekaniu, ale nie zrobisz nic by to zmienić, bo Cię na to nie stać. Lepiej jest anonimowo pisać komenty. A jeśli, uważasz że nam jest tak łatwo, to odkładaj kasę skoro możesz albo idź na studia, odmawiaj sobie WSZYSTKIEGO przez całe lata, po to by mieć za co żyć i studiować, kiedy Twoi koledzy - rodowici Wrocławianie - będą balować do rana bo mieszkają z mamusią, napisz pracę, obroń ją, przejdź wszystkie rekrutacje i idź do biura na kierownika, uciągnij to wszystko, ogarnij wszystkie tematy, projekty i pokaż nam wszystkim co potrafisz. Pokaż że masz jaja, jeśli nie, to wracaj na linie tyrać na moją premię, TERAZ mówię ! bo brygadzista Cie szuka !!!! PS. pomimo że jestem "napływowy" kocham Wrocław i tu płacę podatki, tu rozliczam się z przychodów. Ty, również korzystasz z moich pieniędzy. Urodzony Wrocławianinie.

Napływowy
@e

Pokolenie to 30 lat, więc doucz się o tym. Nie możesz mieszkać to od 90 lat.

Firmo 3m, dlaczego pozwalasz na jakies smieszne umowy agencyjne? umowa na tydzien, dwa, jak mozecie dopuszczac do takich sytuacji?

@anonymous

Rozpier...ją mnie tacy bezwiedni jak ty. To tak samo jakby Żyd w Oświęcimiu apelował do naczelnego dowództwa III Rzeszy: "Adolfie Hitlerze, Hermanie Geringu i Gebbelsie -dlaczego pozwalacie na zagazowanie ludzi w komorach. Tylu już ludzi odeszło przez was z tego świata. Jak możecie dopuszczać do takich sytuacji?" ;-)))))))))) A teraz ci krótko i zwięźle wytłumacze dlaczego firma dopuszcza do takich sytuacji. Otóż pracownik idealny dla każdej firmy to taki, który nie ma żadnych praw. Taki który się nie organizuje w związkach zawodowych, taki który nie będzie strajkował, taki który nie będzie o podwyżki sie ubiegał, taki który będzie robił bez opamiętania nadgodziny, taki którego można łatwo dyscyplinować, taki którego można w przeciągu kilkunastu minut pozbyć się z firmy w razie czego. A na pewno takimi nie są pracownicy z ugruntowaną pozycją na rynku pracy w postaci umowy na czas nieokreślony. Takiego pracownika o wiele trudniej jest zwolnić (trzeba podać powód w rozwiązaniu), taki pracownik zawsze może podważyć autorytet kierownictwa i dyrekcji jeżeli tylko widzi, że coś jest tam nie halo, w końcu tacy pracownicy zrzeszeni w związkach zawodowych mogą urządzić legalny strajk katastrofalny w skutkach dla zarządu (duże straty na skutek opóźnień produkcyjnych i niewywiązania się z umów z klientami) etc. Tak więc mam nadzieję że teraz już rozumiesz dlaczego firmy dopuszczają do takich sytuacji, gdzie ludzie pracują na śmiesznych umowach agencyjnych. Śmiesznych dla firmy, tragicznych dla pracowników.

@ramstein

Jestes totalny idiotą, jeśli porównujesz zakład 3M do Oświęcimia. Mam nadzieję, że administrator forum pozwie cię za ten stek bzdur a jeśli nie ON, to sama Firma 3M.

@Paweł

Przyznaj się. Masz zaciągnięty kredycik na jakieś pół miliona albo i więcej i bronisz swojego wielmożnego pana - pracodawcę, który daje ci wysoką zdolność kredytową i możliwość podnoszenia statusu społecznego ;-) A twój pan - pracodawca niech lepiej uważa żeby jego nie pozwali za wypadki w pracy.

ircia

Jakie zarobki na początek?

Nina

3M jest fajna firmą. Pracuje tu od dawna i złego słowa nie mogę powiedzieć. Jest jeden warunek żeby człowiekowi było dobrze w firmie, to trzeba mieć chęci do pracy i na efekty nie musimy długo czekać. Poczytałam trochę wpisy i jedno jest pewne nie potrzeba żadnych znajomości.

@Nina

Hejka powiedzcie coś o zarobkach w tej firmie i jak się pracuje czy faktycznie po 12 godz i 2 dni wolnego

ON
@Nina

Ten wpis to bzdura. Tam wiele osób ma chęci do pracy ale rzeczywistość nie wskazuje by za rzetelą pracę były jakieś "efekty" jak to autor pwisu napisał

............................
@Nina

tak i najlepiej nie mieć rodziny planów kobiecie kochanka załatwić i robić 6 dni w tyg najlepiej po 12 godz bo tak często się zdarza w 3m i to na pseudo 4 brygady

Pracowałem więc wiem

Witam, nie wiem jak inni ale ja pracowałem w 3M więc śmiem się wypowiadać o tej firmie od strony pracownika. Jedna z ciekawszych opcji na rynku. W zasadzie wszystko mi tam odpowiadało. Warunki pracy, finanse, pewne standardy... Najlepsza pracą w mojej karierze, szkoda, że tylko kilka miesięcy było mi dane tam być. Wciąż żałuję, że musiałem opuścić to miejsce. Powód? Pod koniec października 2017 nastąpiły przygotowania pod oprogramowanie SAP. Wiązało to się z tzw. nieróbstwem przez ok dwa tygodnie. Nie miałem ochoty drugi tydzień latać z miotłą. Ale to błahy powód. Poza pewnymi osobistymi sprawami, było coś co mnie dręczyło od pewnego czasu, mianowicie pewne dziwne traktowanie mnie ze strony jednej z koordynatorek, zakrawające o lekki mobbing. I teraz myślę czy ujawnić jej tożsamość? Na pewno ujawnię swoją na końcu tego wywodu, bo nie jestem jakimś malkontentem, byłym pracownikiem, który nie potrafił pracować i został zwolniony i teraz oczernia kogoś. Sam się zwolniłem bo miałem dość. Nie wiem dlaczego tzw. Czarna traktowała mnie w jej wiadomy sposób... Pozdrawiam wszystkich panów z Turreta i kilka innych osób. Jacek Szal

@Pracowałem więc wiem

to co piszesz jest nie spójne było ci dobrze do póki się obijałeś to powszechne zjawisko w 3m a jak cie dano gdzie indziej to lipa są ludzie co tam biorą po wyżej 3k za wydawanie kluczy do szafek wiec się trzymają

Zxcvb
@anonymous

Wypowiedź Jacka jest spójna. Nie wydaje mi się, żeby robotnik na IATD miał możliwość obijania się (ten okres dwóch tygodni pomijam).

Pracowałem więc wiem
@anonymous

Anonymous, to co napisałem jest spójne. Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że właśnie jak przyszedł czas nieróbstwa, to było mi źle. A dopełnieniem mojego odejścia było złe traktowanie (być może dlatego, że właśnie pracowałem rzetelnie...). A skoro nie pracowałeś w 3M i wypowiadasz się anonimowo, to ile jest warta Twoja wypowiedź? Pytanie retoryczne. P.S. Przeczytaj sobie wypowiedz Zxcvb.

ON

A co sądzicie o pracy na AD ? W moim odczuciu przymyka się tam oko na nękanie pracowników i ostracyzm ..... Mam nadzieję, że administrator nie usunie tego wpisu.

ContractWorker

Znam 3M KOW dobrze z pozycji pracownika CW #pdk# POLECAM KAŻDEMU. Korporacja światowej sławy i klasy. Stawia na rozwój, w tym pracownika. Wszyscy zatrudniani są przez agencje, jeżeli jesteś wartościowym pracownikiem to po czasie przejmuje cię 3M, to dotyczy każdego obszaru. Jezeli umiesz samodzielnie zadbać o swoje bezpieczeństwo przy obsługiwaniu Maszyn to nawet przez agencje dostaniesz dobrą kasę. Ukraińców już prawie nie ma bo marnowali produkowany towar. Dużo by tu pisać, tak ja duże 3M. Postaram się krótko. Panie z agencji pracy przy 3M, niezbyt miłe i raczej im nie zależy na profesjonalizmie HR, dlatego rozmowy mogą być rozne. Nie ważne o które stanowisko się strasz, bo jest ich setki, to wedugl mnie WARTO.

Michał3Mjoke
@ContractWorker

Ukraińców nie ma ale na stanowiskach biurowych . Zejdź czasem na produkcję to się przekonasz co i jak .....

Dorota
@ContractWorker

to bzdura co piszesz !!!!!! nie wiem gdzie pracujesz ale za pewne nie na produkcji . Tam kto ma własne zdanie jest nękany. Na AD jest to bardzo widoczne. Dyrektor jest nastawiony na promowanie własnego wizerunku. Wszystkie wypadki na terenie zakładu są kamuflowane. Chyba jest to związane z wynikami, które są przesyłane do Ameryki. Pracownicy, którzy ulegli wypadkowi a nie są zatrudnieni przez 3M są proszeni by nie zgłaszać wypadku. Gdy wyrażą zgodę po krótkiej chwili są zwalniani z pracy. Tak wygląda praca w 3M

On
@ContractWorker

Ukraińców na AD jest ogrom. Jak wchodzą na halę lub stołówkę to widać od razu, że jest ich więcej niż polaków. Jak jedzie się autobusem zakłądowym do pracy to mowy polskiej prawie nie słychać. Pracownicy z nich różni. Firma zatrudniając ich chyba chiałą zyskać ale jakoś im to nie wyszło

Lidia

@były pracownik rozumiem. Ale dobrze słyszeć, że zawsze jest możliwość awansowania na zatrudnienie bezpośrednie przez 3M Poland Manufacturing. Bo jednak nie jest to przyjemne być tak podzielonym w jednej firmie. Może jest tu ktoś kto przeszedł z agencji do firmy i opowie jak to wyglądało?

Operator
@Lidia

Nie ma różnicy w traktowaniu osób ze względu na rodzaj zatrudnienia.Wszyscy są równi.

Dorota
@Operator

B Z D U R A .... nie wiem skąd ta myśl , czy tam pracujesz???? gdybyś pracował to nie pisałbyś podobnych bzdur

on
@Operator

K P IN A !!!!!!

Filipek

Normalna praca, w której trzeba pracować. Tyle w temacie!!

???

Witam, czy moze mi ktos odpowiedziec na pytanie jak wyglada mniej wiecej praca na PSD? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

..............................
@???

praca na akord co 3 sekundy operacja detale lekkie jedyny plus praca często po 12h przymusowe nadgodziny ,szacunku nie ma już od dawna umowa co tydz co 2 przez agencje na firmę nie licz chyba że masz układy moje kumpele robią po 4 lata na agencje i mało kiedy wekend w domu

@..............................

czyli masakra. kiedy cos sie zmieni! traktowanie ludzi , jak numerkow to przegiecie batona! wielkie mi 3M :P

Ble ble

Ja nie wiem kto robię te rekrutacje i to nie jest moja zazdrość tylko skoro facet miał program naprawczy i były stałe pretensje że źle coś wykonuje A teraz wybuchają to na Kowalska jako kierownika , myślałem że firma 3M jest faktycznie normalna ale jednak życie A prawda to różne sprawy pewnie jak zwykle po znajomości się dostał 3M to faktyczny cyrk znajomości

@Ble ble

program naprawczy jest opisany w postach powyzej a firme 3M znam po markach UVEX SCOTCH TESA FILM TAPE MAM WLASNIE W REKACH DOSKONALA TASMA KLEJACA O KODZIE 4120 a w piwnicy lezy kas ze sluchawkami perator produkty doskonale patrzac ze strony kupujacego drogie ale jakosć jest zapewniona ........... ale jakim kosztem? PROGRAM NAPRAWCZY?

@Ble ble

to sie w POLSKIM PRAWIE nazywa MOBBING ?

Pracuś

Jak można pracować w firmie, której pracownicy podczas pracy popełniają samobójstwo? No jak można? NO JAK??????

ania
@Pracuś

żaden pracownik firmy 3M nie popełnił samobójstwa w trackie pracy. Pan który się zabił, NIE BYŁ PRACOWNIKIEM FIRMY 3M. w artykule jest wyraźnie napisane, że ten Pan był pracownikiem firmy zewnętrznej, która pewnie dostarczała towary do firmy 3M albo coś takiego. najpierw przeczytajcie artykuł zanim zaczniecie bredzić...

ona
@ania

Tobie to chyba 3M opłaca te posty ...

@ania

a firam zewnetrzna to takze ranstad?

koncepcaja ?

inter kadra ?

@Pracuś

Ważne ze dział cenzurowania forum gowork działa w tej firmie skutecznie. „Ania” ma na pewno ciepły etacik, nie musi tyrać przez agencje i nie będzie skakać z dachu

Znajomy zmarłego

Widzę ze komentarze o chlopaku, który skoczył z budynku 3M 40 minut po rozpoczęciu zmiany, szybko znikają. Na etatowych faszystowskich cenzorów, którzy czuwają nawet po 23, są pieniądze a na zatrudnianie pracowników w ramach normalnej umowy o prace zamiast przez śmieciowe agencje - nie ma.

os

Co sądzicie o dziale PSD - stanowisko technik/laborant jakości?- jaka atmosfera w zespole, tempo pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.