Opinie o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solaris Bus & Coach S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Bernardo

Informacja: Transformacja SBC z pracowników polskich na ukraińskich ma się zakończyć pod koniec 2023r.

Prognoza

W najbliższym czasie od 18 lipca w Polsce będą ponad 32- stopniowe upały... hale produkcyjne nie zapewniają odpowiedniej wentylacji i temperatura wewnątrz nie sprzyja ...apeluje do zarządu i związków zawodowych aby czas pracy skróci do godziny 13 / czas odrobimy w sobotę/ gdy temperatura przekroczy 32 stopnie ze względu zdrowie pracowników

@Prognoza

Ha ha. Dobre. Bo od 18 solaris jedzie jedną zmianą po 10 godzin. Od 5 do 15. Tak się docenia pracownika w czasie upałów. I nawet wody butelkowanej nie ma tylko dali nam bidonki jak harcerzom żebyśmy mogli sobie zimnej kranówki napuścić. Ha ha

Ryszard
@Gość

Coraz częściej w firmach stosuje się te rozwiązanie z bidonami, chyba lepiej Tak niż kupować kilka tysięcy plastikowych butelek co miesiąc??????poza tym masz dystrybutory wody. Ale lepiej tak napisać i manipulować

Jjjj
@Prognoza

Czas odrobimy w sobotę coś mi się wydaje ze z czyms się głowy na łby zamieniłeś.

Pot
@Prognoza

Gorąco w doopke? Pomyśl o drogowcach dekarzach i górnikach np. apeluje, apeluj. Na końcu zorganizuj strajk - przecież to dla dobra wszystkich ????

Skoro na magazynie jest taki mobbing to po co tam siedzicie i płaczecie że mała premia chodźcie na produkcję.

Chodzą pogłoski o postoju.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
zaiste

Czytając to wszystko, to widać, że słabi jesteście w wynagrodzeniach, a jeszcze słabsi w walce o nie. Trzeba było odrazu żądać 2500 netto podwyżki. I nie ustępować na krok. Teraz inflacja was zeżre.

tak se gadaj
@zaiste

A czy wiesz, że podwyższanie na ogół wynagrodzeń dalej napędza inflację, czy nie uczyli tego na podstawach przedsiebiorczosci? Ludzie maja wiecej pieniedzy - sprzedawcy podwyzszaja cene - ludzie staraja sie o podwyżki bo ceny rosną, i tak w kółko. Pracując jako robolek na produkcji nigdy w zyciu sukcesu nie osiągniesz

Tak albo siak

Napisze kruciótko ... Kiedy następny strajk !! Zalecam zarządąwi sprawdzanie tych wszystkich leni , grubasów wykorzystujących home office... To Wasi kierownicy , liderzy , są największym problemem ...

Maestro
@Tak albo siak

Faktycznie racja, mają inne ciche etaty zaniedbując firmę , na paliwo na dojazdy nie tracąc, wstają o której chcą, a my musimy (usunięte przez administratora) od poniedziałku do soboty w tym chorym teraz świecie przy horendalnych cenach paliw

XD
@Maestro

Trzeba było sie uczyć lapsie

Witam mam pytanie jak wygląda sytuacja z pracą czy warto aplikowac czy przyjmują . Pozdrawiam

Nikolas kejdż

Powiem szczerze, że myślałem, że powoli się to będzie kończyć, że się dogadają, że wrócimy d pracy, że będą nas zmuszc do pracy w sobotę i w niedzielę by coś tam odrobić tych strat zafundowanych przez zarząd SBC a tu pupa - siedzimy dalej :) ONI SIE ŁUDZĄ ŻE MY WRÓCIMY DO PRACY BEZ ZNACZĄCEJ PODWYŻKI??!! MATKO BOSKA XDDD ALE SIE ONI ZDZIWIĄ XD :))))))))

Xxx
@Nikolas kejdż

W niedzielę? Wytłumaczcie mi, jak można pracować siedem dni w tygodniu i w poniedziałek znowu iść do pracy, czy to nie jest chore? Gdzie jest PIP ? Przecież to jest nielegalne

@Nikolas kejdż

W gwoli przypomnienia, nie pracujesz już w SBC a CAF. Myślisz, że taki "mloch" ugnie się pod wyimaginowanymi roszczeniami?? Która firma w Polsce, lub za granicą daje 20% podwyżki pracownikowi? Wskaż, a sam zmienię firmę,

Laluś
@bubu

Unilever na bałtyckiej trzecia podwyżka w przeciągu pół roku ok. 1000 brutto na produkcji i firma sama dała bez żadnych strajków, więc przestań siać propagandę

Nicolas kejdż
@bubu

Gdyby normalnie płacili jak w innych firmach motoryzacyjnych w POLSCE tj. Ok 5000 brutto podstawy ( pracownicy produkcyjni po przepracowanych 2,3 latach zależy od firmy) to podwyżki byłyby nie potrzebne. I nie pisz mi że mam iść do innej firmy motoryzacyjnej. Tu jest firma motoryzacyjna.

@Laluś

aktualna oferta pracy w tej firmie to automatyk, masz takie kwalifikacje, wiesz co to?? Poza tym nie wiem w jakim wymiarze pracy tam pracują, nie chce mi się szukać, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, aplikuj !!

@Nicolas kejdż

Nic takiego nie napisałem, idź do jakiejkolwiek firmy, która da Ci to czego żądasz. Motoryzacyjnej, metalurgicznej, budowlanej.. Upsss... w budowlanej musiałbyś napi e r da lać. Jak dostaniesz stawkę , o którą walczysz, jestem tuż za Tobą.

Minion
@Laluś

Tam jest inne stanowisko na produkcji, więcej obowiązkow, stresu, roboty, połowa pracownikow jak nie więcej z solarisa nie dałaby rady. Już nie powiem ze tam byś sobie nie posiedział już na L4 tyle co w solarisie.

@Minion

ziomek masz rację

Janusz
@bubu

Nikt nigdzie nie pójdzie. Porządek będzie zrobiony z wynagrodzeniami w tej firmie.

Ryszard
@Janusz

Porządek to będzie zrobiony ze strajkującymi, pozdrawiam

@Janusz

Ta...porządek zrobią, z "wynagrodzeniami", leserami, kawkami i papierochami na pewno zrobią porządek. Tak jak z okupowaną stołówką, spierd a l aniem ze stanowisk przed czasem, zabawą telefonami podczas pracy i opuszczaniem stanowisk. Się (usunięte przez administratora) .wa nie mogę doczekać. (usunięte przez administratora) będzie i tyle. Pajace i leserzy sami się zwolnią, bo trzeba będzie rzetelnie pracować, pozostałych roszczeniowych wypier d olą. Tyle w temacie.

Naprawdę
@Nicolas kejdż

płacą tylko 5 tysięcy brutto? to kto tu pracuje za te "waciki"?

Szoszun

Magazyn ogarnął się rusza produkcja od poniedziałku.

Szoszun

Dmek bo w tej firmie się liczy kolesiostwo na mojej zmianie wszyscy brygadziści z PWA kierownik też z PWA więc co tu więcej mówić Pwasom i nygusom ta firma życie uratowała.

@Szoszun

Ale widać zazdrość z twojej strony . Rozwijasz się jakoś ? Podnosisz swoje kompetencje ? Startujesz w rekrutacjach ,czy tylko trolujesz ten portal i płaczesz jak ci źle i nie dobrze ?

Łukasz

A ty się rozwijasz? Dają tu możliwość udziału w szkoleniach? Bo mnie interesuje praca gdzie nie będę stał w miejscu i będę mógł sobie zrobić nowe uprawnienia. Tu tak można?

Realista
@Łukasz

Na Twoim miejscu nie liczył by na to.

Rami
@Łukasz

Szkoleń nie ma.

Dmek

Do kiedy ma nie być pracy bo szkoda urlopu .

Produkcja
@Dmek

A kto Cię zmusza do urlopu?

New

Dzień dobry, startuję na stanowisko Kierownika Kontroli Końcowej, proszę o Państwa opinie.

Zuzanna
@New

A to jest rekrutacja, jeszcze można aplikować? Powiedz co wiesz, coś mi mocno umknęło widzę

Osrus

Nawet nie wysroc nie można w tyj firmie

Do góry w szatni zostały naprawione dwa prysznice łącznie z wymiana brodzików z bateriami.Od kilku dni ktoś odkręca słuchawki i przetrzymuje w szafkach. Czy jest sposób na przybyszów zza wschodniej granicy żeby powstrzymać ten proceder

Szoszun

Pewnie jesteś z PWA jak tak ci dobrze.

@Szoszun

Tak z PWA i co ci do tego ? Jak ci źle i nie dobrze do wypierdalaj z tej firmy !

Purt

Łosiem stòw było za mało.

Jakub

Firmowa stołówka ewidentnie przycina na ilości i jakości posiłków ...piątek 27.05 serwuje ochydne ziemniaki z symboliczną porcja śledzia...a niby firma dołożyła do posiłków więc co jest grane???

Felix
@Jakub

Tu się zgadzam. Trochę wałek na tej stołówce

Byłem na rozmowie .Jak zobaczyłem jakiegoś nie wiem co to było z klockami jakimiś i pytaniami myślałem że osłabne. Mam nadzieję że zarabiacie naprawdę dobre wynagrodzenie do tego otoczenia.

Mnie jest tu dobrze :) Jedna z lepszych firm w okolicy :)

Dźasiń

Jakie zmiany w Jasiu ho ho ho

Paracownik
@Dźasiń

Podwyżka 130 zł Walka 1.5 miesiąca A teraz w premii to zabierają A idioci to fykają bo wojna i tak ma być jak było w czasie pandemi bo ktoś to sobie wymyślił

Kita
@Dźasiń

A co takiego się zmieniło ..??

Zuzanna
@Dźasiń

Jakie zmiany znaczy? Coś się zmieniło naprawdę?

Ukladzik
@Kita

panowie nie wiecie dlaczego zginela z tablicy ogloszen w SRODZIE WLKP. INFORMACJA DLA ''SYGNALIZATOROW'' ODNOSNIE NR.TEL. pod którym można zgłosić nieprawidłowosci.NASZA EKIPA KIEROWNICZA ''RODZINA SOPRANO CZEGOŚ SIĘ OAWIA?''

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Bus & Coach S.A. - Bolechowo

• Jak się pracuje w Solaris Bus & Coach S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Bus & Coach S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 661.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solaris Bus & Coach S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 603, z czego 102 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 373 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solaris Bus & Coach S.A.?

Kandydaci do pracy w Solaris Bus & Coach S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solaris Bus & Coach S.A.