Opinie o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solaris Bus & Coach S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Dzień dobry, Czy ktoś w HR w ogóle czyta CV? Bo kilka razy wysłałem już CV w odpowiedzi na ogłoszenie i widzę, że nie zostało ono nawet otwarte jak wynika ze statusu aplikacji. Więc zastanawiam się czy warto próbować dalej czy może te stanowiska już są z góry obsadzone, a oferty są bo muszą być wstawione?

Dima
@Kandydat

Te stanowiska są już wybrane robią rekrutację żeby ludzie nie gadali i panie w hr muszą mieć jakąś pracę

Justyna
@Dima

przez chwilę wyglądało to tak, jakby te Panie miałyby o tym nie wiedzieć skoro pracę dla nich stwierdzasz. A jak to udowodnić, że faktycznie już wybrali wcześniej?

Pinokio
@Justyna

W tej firmie żeby awansować na stanowisko brygadzisty itp. trzeba mieć znajomości nie stety tak to się odbywa

PO, Zety
@Pinokio

Na owoc pracy ,pracuje się cały czas ,nie przez chwilę !

Tak to działa
@PO, Zety

A najlepiej przez cały czas w czyimś (usunięte przez administratora)

Jestem hentny do pracy. Ile można dostać na starcie?

DM

Słownik ortograficzny

Emenems

Co to znaczy hentny?

peter
@Nowy

szukasz pracę, ale zamiast zainteresować się pracą jaka jest, to ty pierwsze pytanie masz o kasę, lepiej siedź w domu

Max
@peter

Tak, od tego się zaczyna rozmowę (ZA ILE) reszta jest na drugim planie, ludzie przychodzą zarobić, a chobby możesz mieć po pracy

@Max

Do pracy sie idzie zarabiac pieniądze!!! Zacofanie Solarisa jest na porządku dziennym kierownicy myślą że to sa czasy (usunięte przez administratora) i prania mózgów. Jeszcze czytają propagandę kremlowska i milicję myla z policją.

peter
@Max

skoro tak myślisz, to też siedź w domu

Kapitan Bomba

Wiem że to głupio zabrzmi, ale z jednej strony chciałbym mieć (usunięte przez administratora). W chyba każdej brygadzie znajdzie się jedna może dwie (usunięte przez administratora) i trochę im zazdroszczę nie wiem jak to nazwać.. może ograniczenia umysłowego. Oni są naprawdę zadowolonymi obywatelami. Twierdzą że wszystko jest ładnie pięknie. Ich tok myślenia polega na tym że przykładowo gdyby u nich w domu w małym pokoju wybuchł pożar to oni pójdą do dużego pokoju i z radością powiedzą "no przecież tu się nie pali". A tak na poważnie z okazji świąt życzę wszystkim pracownikom solarisa wszystkiego dobrego a (usunięte przez administratora) by zmądrzeli lub chociaż podjęli próbę leczenia u psychiatry.

Igor

No tak. Lewaki mają tyle polskości co rtęci w Odrze.

Paulinka
@Igor

No tak ale wyborcy pisiorów w 2023 mają dostać podwyżkę 7 % i będą zadowoleni .No cóż oni są tak puści że nie widzą o ile wszystko podrożało.

Agg
@Paulinka

xD Jak czytam takie komentarze to nie chce się wierzyć, że istnieją tacy ludzie, których myślenie funkcjonuje na zasadzie "inflacja 18%, należy mi się podwyżka 18%", i kto tu jest pusty. Wskaż mi firmę, która zatrudnia tylu ludzi i daje takie podwyżki. Wiesz, że wzrost cen dotyka firmę tak samo jak pracowników, ceny prądu, części, wszystko wzrasta, umowy sprzedaży podpisywane jeszcze po starych cenach, mało zarabiamy na sprzedaży, ale nie, Paulince się należy podwyżka równa inflacjiiiiii, dejcie jej. Nie mówię, że firma jest idealna, BO NIE JEST, ale tak na nią narzekacie, a zmienilibyście pracę po 10 latach siedzenia w Solarisie to by się oczy otworzyły i jeszcze byście zatęsknili za tym bonusem wakacyjnym, premią gwiazdkową, obiadami za 3zł, bajerą w soboty i nie tylko. Zaraz będą komentarze, że nie, bla bla, no to idźcie, skoro nie, skoro w innych firmach jest lepiej, a nie, siedzicie w niej i narzekacie, i się tłumaczycie, że nie zmienicie firmy, bo blisko mieszkacie. Wasz wybór. Wszędzie dobrze, tam gdzie nas nie ma.

Joł
@Agg

Cała prawda. Tabory z PWA jak jeździły tak jeżdżą.

Max
@Agg

Podwyżka mniejsza niż inflacja, jest notabene obniżeniem pęsjii, tak jest na całym świecie, a wszyscy wiemy że nie jest to 18%, tylko, od 50% do 100%

Włodek
@Max

A ta to jakaś ważna hehe odje ludzią i co zrobić hahah Lizon heheheh śmiech na sali tam zapraszajcie heheheh

@Agg

Nastepny kapitalista, który siedzi w tej szo..pie na starym biurku po znajomości. Jeżeli firma jest dobra albo chce być najlepsza, bezkonkurencyjna to niech dba o pracowników, jeżeli jest inflacja 17% to czemu miała by nie dać tych 17%?. Zamówienia sa publiczne z dofinansowań państwowych (usunięte przez administratora) Jeżeli firmy nie stać, to niech chociaż pokaże raz ze chce dać sprawiedliwe podwyżki. Ma okazje na 2023 sie wykazac

Agg
@Ostry

Weź załóż swoją firmę, to może zrozumiesz jak to działa, nie wiem co więcej napisać….

@Agg

Mi juz nie jest potrzebna firma już sie dorobilem wszystkiego co mogłem , ale co tu rozumieć trzeba okradać ludzi jak sie da i na ile pozwalają.

Kieras
@Kapitan Bomba

Tak wyglądają ludzie posłuszni władzy, kom. .una w Polsce mentalnie jeszcze trwa i to jest jeden przykład który podałeś, im do szczęścia dużo nie potrzeba tylko wódka co weekend i wspominanie wojska za młodu jak to się lało ludzi pałką na ulicy jak byli nie posłuszni.Solaris takich ludzi chętnie przyjmował i masz efekty tej polityki zacofania.

Roman

Co dali w tym roku na święta???

Seba
@Roman

jak co roku premia gwiazdkowa 45% podstawy wynagrodzenia plus 35% podstawy wynagrodzenia za frekwencje (zalezyi ile dni l4 w ciągu roku) no i bony sodexo 150zl i jakies rabaty

@Seba

Dużo

Bus

Szkoda tylko, że podstawą wynagrodzenia jest taka niska

Justyna
@Bus

niska tzn? na tyle, że będą musieli w styczniu zwiększać czy stabilna zostanie?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
Gniezno
DELTA SECURITY
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
C

A(usunięte przez administratora)

@C

Niech się jeszcze wezmą za pc 10 bo tam Pan d.S to jest mistrz z kumplem z pc 11 tym co ma gabaryt.Firma dno zero szacunku nic kompletna ignorancja A kadra to poniżej wszystkiego.powiem tak odejść z tad było moim mażeniem

Słownik
@Były

Mam nadzieję, że odszedłeś podszkolić się z ortografii .

Pwa w sobotę

Gerard

Pwa przyjedzieta w sobotę?

Dżeki

Tam jest więcej takich,dojeżdżają sobie jak kierowniczek wstanie…przydupasy

Pwa
@Gerard

Inteligynty z morowany i okolic przyndom

Były

Pwa czyli(usunięte przez administratora).awansować lub pierwsze wygnanie Afryki...ps lider Romek na radzie zaznaczył gabarytem może w koń się wezmą za to l4 A Mana prowadzi i to z gabarytem kołki aż latały

Zły
@Były

Lider RomanO.Man tax czerwony on może l4 aż wina mu polsja

Magazyn

Witam, do kogo można zgłosić wypowiedź jednego z liderów magazynu wypowiedzianego publicznie,, że jeśli nie przyjdzie do pracy miedzy świętami (chodzi o jedną z pracownic) to zmieniamy jej stanowisko na szykowanie szyb na dworze to jej się odechce "...

@Magazyn

A 11.11 idziecie do pracy?

@Magazyn

Kolego magazyn to (usunięte przez administratora) i banda (usunięte przez administratora).Pewnie zmiana Ł.Jak takie teksty Ale na drugiej nie lepiej Ale chyba nawet lidery się im kończą jak biorą takich co ukrainki niuchają

A lider co tirem jeżdzi nawet macha rączka on może l4 bez kontroli

TinkiŁinki

Panie, Panowie. Nie wykluczam, że w styczniu trzeba będzie dostrajkować jeszcze pińć stuf

@TinkiŁinki

To takie strajki coś dają u was? A żadne podwyżki się nie szykują na nowy rok?

Karamba
@Anna

Ok 300pln brutto

Janusz
@Karamba

Z premią 365 XD

Dominika
@Karamba

to oficjalna informacja, w jakims pismie/komunikacie? czy tyle przypuszczacie ze bedzie?

Wongrowczanin
@Anna

Dostaniesz 7,5 procent hahaha,firma chciała dać według gusu to wzięli dodatkowe 50 złotych.Generalnie te związki to nie załatwiły nic konkretnego.Więcej chyba będę miał jak się wypisze i nie będę płacił tej składki czlonkowskiej.Bo słyszę od ludzi ze coraz więcej zamierza się wypisać.

Wodórowiec
@Dominika

Ma być 1000 ale nie wiadomo czy hrywien czy złotych

Bolo

Jacy wy wszyscy odważni jestescie ze w necie potraficie się obrażać bardzo dobrze to o takich „inteligentnych” ludziach świadczy.

@Wongrowczanin

Najlepiej to się zwolnić z tego synu ta firma to stan umysłu szczęście już mnie tam nie ma

Dmek

Powoli biorą się za brygadzistów dzisiaj już jednego caly dzień sprawdzali to wziął się do roboty a ten drugi obok niego spał.

Finisz 2
@Dmek

To samo.

PRACOWNIK
@Dmek

No może zarząd się zainteresuje i coś z tym zrobi Że większość awansów jest po znajomości rodzina kolesiostwo co dobrze w coś wchodzi.

J.K

Na DMEKU zawsze wszystko jest robione pod nadgodziny????i od lat te same osoby. Przypadek ????

K. J
@J.K

Przypadek? Nie sądzę. Jak myślicie kto przyjdzie w sobotę 19?

@K. J

Będą osie, wycinające, najlepszy brygadzista i super rodzinka z PGN

ZZ

I kiełownik ????

Paracownik
@K. J

Nadgodziny teraz mogą robić Ci co nie głosowali na (usunięte przez administratora) a wyborcy pisiorów niech siedzą w domu i żyją z tych plusów.

Lolo

Według mnie dyrektorzy powinni używać samochody służbowe w godzinach pracy a nie jako dojazdy z domu do pracy i z powrotem zakupy z rodzinami w wolne soboty wyjazdy w niedziele z rodziną to są nasze pieniądze jak pracownika stać na dojazd z marnej pensji do pracy i z pracy to dyrektora który zarabia pięć razy więcej też powinno stać. Dyrektor jest takim sam pracownikiem jak My skoro jemu się nalezy to pracownikowi tym bardziej pozabierać auta służbowe skoro jest kryzys a nie oszczędzać na pracownikach dając co miesiąc mniejsze premie

Kita
@Lolo

Ktoś napisze , dlaczego solaris zatrudnia ostatnio tyle osób ?? Więcej odchodzi czy przychodzi ...?

Man

No panowie MAN Starachowice zwalnia bo autobusy nie idą. Kiedy Solaris ?

Sprawdzone info Recesja.
@Man

Po nowym roku poleci firma zewnętrzna i po jednym z brygady z stałym zatrudnieniem .A nadgodziny są tylko do końca roku z cięciami żeby zakończyć plan 2022

Zamówienia Solaris na 2023
@Man

Panowie jak zamówienia na 2023 rok ile zwolnionych będzie?

PRACOWNIK
@Zamówienia Solaris na 2023

Mama nadzieję że wszyscy U.K

Receja
@Zamówienia Solaris na 2023

50 % procent z biura

@PRACOWNIK

Ja też mam taką nadzieję nie ma żadnej współpracy z nimi !!!

Dmek

Kolesiostwo z kierownikiem i brygadzistami.

A gdzie Wróbel ?

Nfmsmdmmdmm

W domu na zawsze

Olo

Witam! Mam pytanie odnośnie zarobków w Solaris Logistics Center w Jasinie? Jak to wygląda?

@Olo

Pinokio daje 3400 brutto i tak robisz 14 lat bo Caf blokuje podwyżki.

Pracuje na dmeku miałem teraz ranną zmianę i czy może ktoś mi powiedzieć co to jest za koleś co chodzi w czapce bo wiecznie ma z czymś problem każdemu podskakuje czy możne ktoś zrobić z nim porządek.

Jak masz jakiś problem to idź do niego i mu to powiedz

Firma wystawia ogłoszenie o pracę. Zawsze jest wymagana praca w zespole i komunikatywność. Ukraincy którzy tu pracują dopiero się języka uczą jaką ja mam mieć z nimi komunikatywność??.Kierownik najpierw sie pyta ,żeby polecać znajomym bo chętnie przyjmie a jak już masz kogoś to nawet nie potrafi się odezwać ,ale za to nowe Ukrainki do stania na stanowisku sa przyjęte na soalris.

promocja

a co myslałeś?

@Andrzej

Dokładnie tak. Dla naszych nie ma wakatów a nowi Ukraińcy się pojawiają

Ja wygenerowalem link z poleceń pracowniczych. Zobaczymy czy coś to pomoże w zatrudnieniu znajomej. Szkoda, że nie było opcji zaznaczenia " dałbyś sobie rękę uciąć za daną polecaną osobę?" ;) Dałbym

@promocja

Chociaż pracy w zespole i komunikatywności.

Janusz

Te 7,5% podwyżki inflacyjnej to ile to w koñcu będzie? Jestem zamebiały i nie wiem.

Magazynier
@Janusz

To będzie o 10 procent za mało

Paracownik
@Magazynier

A gdzie Ty masz 18%inflacji Chyba w mediach kolejna ściema wyliczana nie wiadomo z czego.Jak już to dużo więcej.A najlepszy jest ten bon świąteczny 150zł co firma daje od 25lat Kiedyś za te 150 zł szykowali paczki świąteczne.A może w tym roku firma zrobi taką mini paczuszkę za te pieniądze.Oj pewnie by było wstyd bo za te pieniądze to by była mini paczuszka.

Jak to jest od poniedziałku do piątku L4 a w sobotę w pracy na nadgodzinach jest Andrzej czy tego nie widzi dyrektor nie ładnie brygadzisto z osi i kierowniku z dmek

Przepisy tego nie zabraniają, wiec jaki masz problem ?

ANDRZEJ

Brygadzista może nie widzieć bo kręci węgiel na firmowym kompie

Osie to jest inna firma. Robią 4 auta 10h. Produkcja zmniejszona 3,5 - 3 auta też robią 10h. Godz. 20 chowia się pod albo za wagonami i tak do godz.1.Pieczara jest tak zmęczony że przysypia przy wózku ale on wozi kierownika więc może. A brygadzista ma inne obowiązki. Wtorek i czwartek kupuje wygiel a pozostałe dni przegląda internet i strony zakupowe. W co drugą sobotę i niedzielę przyjdzie sobie pochodzi i dorobi bo ma mała grupę. Przydał by się jakiś kierownik typu nydza aby obliczył i rozliczył z czasu pracy.

Zajechany

Zaraz nas przeskoczy najniższą krajowa ha ha , z perspektywy czasu walka o 800zł wydaje się teraz śmieszna ????????

Gerard
@Zajechany

No sytuacja wymaga wywalczenia 600pln w następnych negocjacjach do podstawy bez żadnych transz. I oczywiście powiększenie bonusów.

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Bus & Coach S.A. - Bolechowo

• Jak się pracuje w Solaris Bus & Coach S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Bus & Coach S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 656.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solaris Bus & Coach S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 600, z czego 102 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 370 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solaris Bus & Coach S.A.?

Kandydaci do pracy w Solaris Bus & Coach S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solaris Bus & Coach S.A.