Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Jestem zainteresowany pracą w dziale zakupów - odlewy. Ktoś się orientuje jak wygląda praca? Jaka atmosfera? Jak szefostwo? Da się tam żyć?

devi595

Witam. Zamierzam aplikować na stanowisko Technika ds. Pomiarów. Mam wykształcenie, znam angielski i niemiecki. Czy jest ktoś z tego działu, kto może mi przedstawić swoją opinię i doświadczenia w pracy w tej firmie na takim lub podobnym stanowisku? Czy są realne możliwości rozwoju i nauki? Jak z płacą?

Uciekaj
@devi595

To nie dla ciebie

Grażyna

Studia na kierunku mechatronika każdego roku przyciągają wielu zainteresowanych. Co sprawia, że kierunek ten jest aż tak oblegany? Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że mechatronika jest nauką przyszłości, ponieważ wciąż się prężnie rozwija. Ta dyscyplina naukowa – w najbardziej ogólnym rozumieniu – zajmuje się dodawaniem różnego rodzaju rozwiązań elektronicznych do istniejących już mechanizmów. Jak sama nazwa wskazuje – mechatronika ma charakter interdyscyplinarny, ponieważ zajmuje się zarówno mechaniką, jak i elektroniką.

@Grażyna

Mechatronik musi być osobą orientującą się w mechanice, elektronice i informatyce, gdyż jego praca będzie polegała właśnie na wykorzystywaniu tych trzech dziedzin do usprawniania różnych urządzeń i linii produkcyjnych

@Grażyna

Szczerze mówiąc radzę omijać szerokim łukiem ten kierunek i zrobić coś konkretnego bo jest to kierunek w którym jest trochę programowania, hydrauliki i pneumatyki przemysłowej, elektryki i elektroniki. Sumując to wszystko człowiek który wychodzi po takim kierunku i nie wie ani nie umie nic więc i z pracą ciężko. Fajny bajer dla młodych którym jest obiecywana po tym kierunku świetlana przyszłość. Totalne nieporozumienie. Mając mechatronika w kieszeni i pytając się o pracę np na cnc i tak jest wymagany kurs bo oczywiście człowiek po mechatronice nic nie umie, a do innych stanowisk razem z tym zawodem wymagane są inne uprawnienia które człowiek z ulicy sobie zrobi i pracuje nie kończąc tego bezsensownego zawodu. Pozdrawiam

@Grażyna

A jak to ma sie do tego portalu z "Opinie" o firmie? Próbujecie już nadrobić takimi wpisami?

Zdzich

pracuje na produkcji dopiero 2 tygodnie i ciagle ktos sie tam zwalnia, patrze na zegarek co 5 minut!!! taka nuda, nie wiem jak mozna pracowac tak przez np 20 lat!! ja dostaje (usunięte przez administratora) w tej robocie, a moja zona do mnie " tylko stoisz i machasz rekoma to czym ty sie meczysz"

Monter

Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Zdzich

Ciekawe czy ktoś o tym wiedział : posiadaczem rekordu w kategorii największych rozmiarów samochodu ciężarowego jest słynny amerykański model Terex Titan. Jego wymiary to aż 20 metrów długości, przy szerokości niemal 8 metrów i wysokości prawie 7 metrów. Titan posiada trzy osie, na których zamontowano sześć kół, każde o średnicy ok. 3 metrów. Terex Titan napędza silnik wyposażony w 3300 KM, co pozwala na rozwinięcie prędkości maksymalnej w wysokości ok. 50 km/h, a całość waży 235 ton. Największą zaletą tego samochodu ciężarowego jest naturalnie jego ładowność, która wynosi 318 ton

@Zdzich

i na pewno są tam wabkowskie zawory hi hi ha ha muszą być dobre żeby uciagnac taki zestaw

@@regular

Ten 'regular' to musi być fachowiec wysokiej klasy, widać, że już wszystkiego próbował ???? Dla mnie to jakiś sfrustrowany nieudacznik, nic mu w życiu nic nie wychodzi więc najlepiej pod przykrywką sobie pohejtować.

Regular
@@@regular

Widzisz, sfrustrowany nieudacznik, to ten, który musi ćpać w pracy bo w domu nie może, lub ćpa w pracy, bo to pozwala mu przetrwać te kilka godzin. Sfrustrowany nieudacznik, to ten który musi pracować cały dzień, walczyć i kłócić się o soboty, obgadywać kolegów, zajmować się plotkami bo nic innego nie umie. Jeszcze, sfrustrowany nieudacznik, to ten który ora jak beduin cały miesiąc, rok, całe życie, bo ma kredyty, dzieci, auto i żonę na utrzymaniu, pozostało mu tylko palić z kolegami i mieć żal że inni mają lepiej. Sfrustrowany nieudacznik, nie rozumie że w życiu można inaczej. Można mieć rodzinę, dużo kasy i inną lepszą pracę. Co weekend jeździć na narty lub wycieczki. To kto tu jest sfrustrowanym nieudacznikiem ? - spójrz w lustro. Właśnie przez takich jak Wy - tutaj jest taki kibel.

@@@
@Regular

He,he, chciało by się powiedzieć 'trzeba mieć fantazję', tak trzymaj. Internet jest dla takich jak ty.

Zdzich

Dynamicznie rośnie rynek autobusów, napędzany przez zamówienia z miast. Producenci walczą nowinkami technologicznymi o segment ciężarówek, który jest mocno uzależniony od sytuacji międzynarodowej. Podstawą rynku wciąż jednak są ciągniki siodłowe.

Grażyna

Moje pytanie- od czego zacząć poszukiwania, żeby stopniowo nabierać doświadczenia? Od szukania praktyk? To też nie jest takie proste. Mało kto oferuje praktyki i staże w tej branży. Jeśli już są takie oferty, to dla studentów ostatniego roku w bardzo konkretnym kierunku

Human Resources Management
@Grażyna

Co czeka na Ciebie w WABCO: Płatny, długoterminowy staż w oparciu o umowę zlecenie(min. 6 miesięcy) Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej organizacji Merytoryczne wsparcie przełożonego Praca w zgranym i doświadczonym zespole Doskonała atmosfera pracy Dofinansowanie do posiłków w kantynie O stanowisku: Do Twoich zadań należeć będzie: pomoc w przygotowaniu prezentacji projektowych (print screen modeli, porównanie techniczne przygotowywanie wariantów, podsumowanie wyników testów, itd.) wspomaganie przygotowania prototypów dla klienta (organizacja cześci, wysyłka) wsparcie przy prowadzeniu małych projektów pomoc w sprawach projektowo-organizacyjnych

Human Resources Management

@Regular zniesławienie jak wiele przestępstw ma swój typ kwalifikowany (typ czynu zabronionego, którego znamiona wskazują na zwiększoną szkodliwość społeczną). W tym przypadku osoba pomawiająca dokonuje czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania.... Proponuję się zastanowić przed pisaniem takich postów.

Zdzich

Za kilkanaście lat rynek pracy będzie wyglądał zupełnie inaczej. Choć zawód przyszłości już teraz posiada 10% osób, to 70% będzie musiało zmienić sposób wykonywania swojej profesji, a 20% powinno liczyć się z tym, że ich obowiązki przejmą roboty. Rozwój technologii przyniesie jednak również nowe miejsca pracy. Ludzie pozostaną niezastąpieni, ale pod jednym warunkiem – muszą być gotowi na ciągłą naukę

@Zdzich

Ciekawe jak wabco będzie wyglądać w tej kwestii, roboty nas zastąpią i tyle wtedy będzie wszystko idealnie, może w końcu pewne "grupy" będą zadawolone

Pitrek

Ktoś pytał wcześniej, ile wytrzymują nowi pracownicy, dobre pytanie, niekiedy tak jest, że pracują do przerwy i już po niej nie wracają, nie jest lekko i chyba fabryka potrafi przytłoczyć, ale tak jest w większości dużych zakładów.

Zdzich

Dodatek za pracę w nocy jest niezależny od dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych. Jeśli więc godziny nadliczbowe przypadają w porze nocnej, pracownikowi należy wypłacić dwa dodatki

Zdzich

Wysokość dodatku za pracę w nocy w 2020 roku Przepisy Kodeksu pracy regulują wysokość dodatku za każdą godzinę pracy w porze nocnej i wynosi ona 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę. Podstawę do obliczenia dodatku nocnego stanowi minimalne wynagrodzenie za pracę, zatem wraz z podniesieniem minimalnego wynagrodzenia w 2020 roku wzrośnie kwota dodatków za pracę w nocy. Minimalne wynagrodzenie od 1 stycznia 2020 r. wynosić będzie 2600 zł (w 2019 r. wynosi 2250 zł).

vanter

2600 brutto to najniższa krajowa, a oni oferują 2800 BRUTTO stanowisko monter, nawet ukraińcy nie pójdą za taką kasę do pracy. praca stojąca, na trzy zmiany, ciężka a pieniądze gówniane, za taką kasę we wrocławiu nie idzie przeżyć

Olek
@vanter

Jak długo nowi pracownicy wytrzymują w tej firmie?

Proszę mi powiedzieć na ile zmian pracuje się w wabco? I jakie zarobki są na pracownika produkcji?

@Ania

Hej :) Zazwyczaj na produkcji są 3 zmiany. Z zarobkami jest różnie zależy od doświadczenia i dogadania się więc na start od 2900 do 3200 brutto.

vanter

Lecho

Nie wiem jak byłeś na rozmowie skoro ja wracam i dostałem 3600

Były
@vanter

A co Ty masz jedną rękę ? Widocznie nie nasz żadnego doświadczenia albo widać już regres czy nadchodzący kryzys...

Lecho

Nie wiem jakim cudem byliście na rozmowach skoro ja właśnie wracam i dostałem propozycję 3600

Co zyskasz pracując w WABCO - Operator Wózka Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z WABCO Coroczne podwyżki wynagrodzenia Bonus 100 zł brutto za pracę w sobotę Dofinansowanie do wyprawki szkolnej dla dzieci Dofinansowanie wypoczynku dzieci Wczasy pod gruszą Bonus 3000 zł za polecenie kandydata do pracy 4-dniowe szkolenie wdrażające Dofinansowanie do karty Multisport Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej Bezpłatna prywatna opieka medyczna Możliwości awansu wewnętrznego w lokalnych i globalnych strukturach WABCO Ubezpieczenie na życie Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów, miejsca dla kobiet w ciąży Bony na święta Za co będziesz odpowiedzialny: Obsługa magazynu Obsługa, konserwacja wózków i prowadzenie pojazdu Dystrybucja części w przydzielonych obszarach produkcyjnych za pomocą wózka ciągnikowego Sprawdzanie kompletności dostaw części pobieranych z magazynu Kontrola nad obiegiem dokumentów magazynowych Rozpoznanie priorytetów (części pilne, opakowania klienta) Idealnego kandydata powinno wyróżniać: Wykształcenie średnie techniczne Uprawnienia na wózek jezdniowy/ podnośnikowy/ prowadzony UDT Znajomość systemu KANBAN Znajomość dokumentacji handlowej i transportowej Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Jeszcze nie w ciąży.

Myślę że to że w firmie są miejsca parkingowe dla kobiet w ciąży jest najistotniejsze dla operatora wózka którymi w 100% są faceci!

Mirek

Wynagrodzenie na poziomie kasjerka w biedronce. To już nie te czasy

..............................

ŻE TAKIM NIEROBOM PŁACĄ ZA TO WYBIELANIE FIRMY TO SIĘ GŁOWIE NIE MIEŚCI ŚWIAT SCHODZI NA PSY TO DOWODZI TYLKO INTELIGENCJI POLAKÓW MÓJ PIES JEST MĄDZEJSZY OD WASZYCH SPECJALISTÓW fto ewenemen ta firma płaciła więcejw 2004 niż teraz bo zarabiałem 1600 do 1760 netto jak na tamte czasy a dzis 1900 do 2100 i pracowało nas 10 na lince a teraz robi od 5 do 7 maks do tego posiłki były naprawde dofinansowane a nie jak teraz przykła 2 jajeczka i plaster boczku 4zl to w sklepie 2 jaja 80 gr plater boczku 1zl = 180 gdzie te dofinansowanie drugi przykład 2 kiebasy gotowane 5zl w sklepie 2,40 gdzie te dofinansowanie to na świebodzkim kielbasa 8 zl kosztuje i to z grila a nie gotowana prywatna opieka medyczna ściema prywatnie masz te same ceny u dentysty zkreciłem nogę to musiałem iśc na sor na prześwietlenie bo u nich płacił bym 80 zł multisport ściema zabierają ci z podatku

Byk
@..............................

Gościu wysylasz kogoś zeby ci śniadanie kupił, bo ceny nie z tej firmy. Normalnie śniadanie 3,5 zeta. Frycowe płacisz.

OoO
@..............................

Inteligencji to dowodzi ten wpis... mistrz ekonomii

@..............................

Weź lepiej następnym razem zapytaj tego swojego psa jak porządnie post napisać :)

..............................
@..............................

NO 3,50 GŁĄBEI A W SKLEPIE OBOK NORMALNEI ZA TO SAMO0 ZAPŁACISZ 1,90 TO GDZIE TO DOFINANSOWANIE PRZEZ FIRMĘ 2 kiełbaski 4-5 zł pójdz do 1 lepszego marketu zapłacisz połowę z tego nawet w bosch czy chasisbreekrs tyle się nei płaci zupa jest tam za 1,80 do 3,20 a 2 danie od 4 do 5 zł i prawdziwy obiad kotlety itp

@..............................

No a wszystko przywiezione. przygotowane i podane przez elfy za darmo...

!!! Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zniesławić można nie tylko pojedynczą osobę fizyczną, ale także grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej. Zniesławienie musi odnosić się do postępowania (np. głosimy, że pan X prowadzi bardzo niemoralne życie) lub właściwości (np. ogłaszamy, że pan Y jest narkomanem lub stwierdzamy, że działanie spółki A jest pozbawione profesjonalizmu). Warto zauważyć, że aby pociągnąć sprawcę do odpowiedzialności, pomówienie nie musi odnieść zamierzonego skutku w postaci utraty zaufania do pokrzywdzonego lub jego poniżenie. Wystarczającym jest, że czyjaś wypowiedź może potencjalnie spowodować taką sytuację. Przekazana informacja powinna wywoływać obiektywne poczucie poniżenia, bowiem odbierane go jedynie przez osobę, do której odnosi się dana wypowiedź nie wypełnia znamion zniesławienia. Pomówienie ma wiele form – może być ustne, pisane, w postaci rysunku, a zdaniem niektórych może do niego dojść nawet w wyniku wykonania gestu lub miny. Zniesławienie w typie podstawowym jest zagrożone karą grzywny lub karą ograniczenie wolności. Szerszy zasięg pomówienia – większa kara, czyli typ kwalifikowany Zniesławienie jak wiele przestępstw ma swój typ kwalifikowany (typ czynu zabronionego, którego znamiona wskazują na zwiększoną szkodliwość społeczną). W tym przypadku osoba pomawiająca dokonuje czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania. Pojęcie to jest tożsame ze środkami masowego przekazu, do których zaliczamy m.in. telewizję, prasę, radio. Stosunkowo najmłodszym środkiem rozpowszechniania informacji jest Internet i wszystkie łączące się z nim narzędzia, jak np. portale społecznościowe czy fora internetowe, gdzie często można spotkać się z przejawami zniesławienia. Za próbę zdyskredytowania kogokolwiek za pomocą tych środków osoba pomawiająca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Co więcej, art. 212 § 3 k.k. przewiduje, że wobec sprawcy przestępstwa pomówienia (zarówno typu podstawowego, jak i kwalifikowanego), sąd może orzec majątkowy środek karny w postaci nawiązki na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub na inny wskazany przez pokrzywdzonego cel społeczny. Innym środkiem karnym, który może mieć zastosowanie jest m.in. podanie wyroku do publicznej wiadomości (art. 215 k.k.)

Prawda w oczy kole

Gratuluję Pani administrator intelektu za usuwanie niewygodnych dla Wabco postów. Wlasnie pokazliscie jak nie straszne spojrzeć wam na fabryke i opinie o niej przez pryzmat zwykłych ludzi :). Wstyd jednym słowem.

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)