Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

abcd

na produkcji wiekszość to patologia i lgbt. Pedzie, lesbijki, alkoholiczki i rozwódki. Jak jesteś facetem co wyląduje miedzy samymi babami a ich bron boże nie adorujesz(są szpetne jak noc) to masz przypinke geja.A takiego wała-mój pies jak sie załatwia wygląda lepiej jak wiekszość z nich.Połwa kadry to ukraincy co nie rozumieją po polsku albo gadają tak że cieżko ich strawić

comptable

a z polakami jest inaczej w Holandii czy na Wyspach???Wiekszosc ukraincow chce przyjechac na jakis czas, zarobic ile sie da i wrocic do siebie na Ukraine. NIE BRONIE ICH ale twoj wpis to dyskryminacja obcojezycznych. Jezeli jakis pracodawca nie wprowadzi wymogu poslugiwania sie jezykiem polskim dla ukraincow, zwlaszcza dla tych fizycznych to po co ten lament??? Ani ty nie chcesz sie integrowac z nimi ani oni z toba wiec w czym problem???

Robolka

Produkcja została pozostawiona sama sobie. Mamy produkować i cieszyć się, że mamy pracę? Nie życzę nikomu żeby zachorował. Pieniądze są ważne, ale czy najważniejsze? Jako pracownik jestem przerażony, tym co dzieje się w tym i podobnych zakładach. Nikt nie patrzy na człowieka. Nikt nie zastanowi się czy ktoś ma obawy. Nie zapyta, jak się czuje. Ważne tylko żeby norma schodziła. Żeby statystyki się zgadzały i oddział wypracował jak największe zyski.

Marcin P.
@Robolka

Bo was roboli da sie szybko zastapic. Nas inzynierów juz nie

@Marcin P.

jestes glupszy niz ustawa przewiduje. Takich "inzynierow" jak ty od niczego i siedzenia na istagramie jest mase.Za PRLu wiekszosc z was nie skonczyla by nawet zawodowki, juz nie mowiac o dostaniu sie do liceum.

@Robolka

Jak jesteś taki przerażony to dlaczego nie pójdziesz na L4. Powiedz, że źle się czujesz i siedź w domu.

Robolek
@Marcin P.

Żal tylko, że tytuł nie idzie w parze z rozumem. Jak tak was obserwuję to myślę, że ten ,, inżynier" to z chipsów w promocji wytargany.

OoO
@Robolek

Nie karmcie trola. Wszyscy, ktorzy maja obawy mogą isc na L4, nikt nie zmusza do pracy i nie wiem o co ta g....burza

Paranoja

Korporacyjne motto brzmi: "bedziemy zasuwać do ostatniego żywego operatora".

Zanieppkojony

Biura na Home Office, a na produkcji maja nas za mieso armatnie,ścisk w szatni, pod czynnikami,jakis denaturat na ręce ma.nam.pomoc,kwestia czasu jak dowiemy sie że ktoś pozarazal. Innych,lek jest,pracodawca powieien na zapewnic bardziej dostępne środki ochrony,maseczki itp.,ale tabelki sa ważniejsze.

@Zanieppkojony

Cala dyrekcja i pion menadzerski to (usunięte przez administratora) Fiat, Ferrari, Opel zawiesily produkcje i placa ludziom postojowe a w Wabco jakby nigdy nic.Proponuje na wypadek zakazenia zlozyc proces zbiorowy o odszkodowanie przeciwko Wabco na grube miliony.Niech dyrektor sam sobie produkuje zawory, a nie siedzi w domciu.

Monter

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
ostry

Od jutra staje 3M ,więc niektórzy Dyrektorzy dbają o swoich pracowników.Ludzie dojeżdżają komunikacją miejską i co strach,czy ktoś w tramwaju i autobusie nie jest zarażony.Nie zapominajmy o transporcie pracowników którzy wsiadają już w Oleśnicy.Rozumiem,że Pan Dyrektor bierze na siebie odpowiedzialność i zapewnia ,że w Wabco jest wybrańcem narodu i żaden wirus tam nie dotrze.Żeby Pan tylko nie obudził się z ręką w n....ku ,a wtedy wywiozą Pana szybciej niż Pan myśli.Twierdzi Pan ,że wszystko jest pod kontrolą,wystarczy maska ,płyn i wietrzyć sale ? Proszę sobie przewietrzyć m...ózg.!!!!!

@ostry

no pomysl przez chwile...Oferuje ludziom po 500 zl brutto "premii" za obecnosc w pracy w czasie koronawirusa. I ma problem z glowy.Jak sie od kogos zarazisz, co prawie pewne, to dyrektor umywa rece-przychodziles na wlasna odpowiedzialnosc a on ci za to da 500 zl brutto.Ty z kolei idz i kup sobie za te 500 zl brutto nowe pluca na allegro, z darmowa insalacja do twego organizmu.Ojejku, jaki ten dyrektor dobry, bo w czasie epidemii daje 500 zl brutto. Jest rzadowy zakaz organizowania zgromadzen pow 50 osob, jak widac dyrekcja ma to w czterech literach. Zaplaci wam pare groszy i ma spokoj sumienia.

abcd

autor wpisu chyba sie nacpal. Osobiscie przegladalem internetowe wydanie gazety i nic tam nie ma ani o Wabco ani o zwolnieniach-to fakenews.Juz teraz nie ma za bardzo chetnych do roboty u nich, na noce prawie brak ludzi, na pracuj.pl wciaz prowadza rekrutacje, dodatkowo oferuja 500 zl "premii" za obecnosc w pracy z okazji koronawirusa.Polowa stanowisk na linii produkcyjnej w ogole nie uruchomiona bo brak obsady.Ludzie, nie piszcie glupot tylko faktyczne rzeczy, jak np to, ze dzial logistyki lezy i kwiczy jak prosiak. Ciagle brak materialow do wykonywania polproduktow i produktow w trakcie produkcji, ciagle usterki na maszynach, system sterujacy albo zle skonfigurowany albo po prostu za stary i sie zawiesza.

Co za typ

Po co siejesz panikę fale newsami?

ostry

Nic w WABCO w ostatnich dniach się nie wydarzyło i jest ukrywane ???

Wariat z AD
@ostry

Chodzi Ci zapewne o tą jedną osobe z podejrzeniem Korona wirusa...? Jedna osoba jest ma testy na obecność wirusa Ale nikt tego nie ukrywa, ja wiem z FB na przykład...

@ostry

Przed weekendem z pośrednikiem podpisałem umowę o pracę . Bojąc się o zdrowie i wiedząc, że jest to duży zakład zapytałem o sytuację sanitarno - epidemiologiczną na jego terenie. Zapewniano mnie że żaden z pracowników nie zgłaszał podejrzanych objawów. Jednakże dziś od pracujących tam znajomych doszły mnie słuchy że diagnozują jednego mężczyznę pod kątem koronowirusa. Dziś inspektoraty są nieczynne. Mam nadzieję że korporacja za "pieniążki" nie zatai prawdziwego stanu rzeczy i nie narazi na utratę zdrowia może i życia kolejnych osób. Jeżeli ktoś posiada możliwość weryfikacji tej informacji proszę o pomoc.

Ona
@Wariat z AD

Z Fb??? Śmiech na sali. Powinna być oficjalna informacja od szefostwa. Od środy laska w szpitalu a monterzy dowiadują się przypadkiem w piątek. Tak się nie robi!!!! Zero szacunku dla pracowników.

Nowa

Według premiera zakazuje się zgromadzeń do 50 osób. Jak to się ma do pracy w firmie w której zmormadzone jest kilka tysięcy osób. Jak firma się na to zapatruje. Nie zamierza zamknąć się dla bezpieczeństwa pracowników. Maseczki rękawiczki i płyny dezynfekujące nic nie dadzą. Jeżeli w tak dużym skupisku ludzi pojawi się chociaż jedna osoba która będzie nosicielm(taka osoba nie musi mieć żadnych objawów) dlaczego związki zawodowe nic z tym nie robią. Hajs jest ważniejszy od zdrowia i życia ludzi.

Zazyr

Wg mnie jest ogromna różnica na ➕ jaki jest obecnie klimat teraz, a jaki był za panującego najjaśniejszego Pana Sroki, wtedy to był mobbing!! Obecnie to mobbing stosowany jest tylko przez niektórych dyrektorów którzy zostali jeszcze po Sroce.

Szczerze najgorszy zakład pracy , mobing i lęk przed przełożonymi

Ktoś

Ciekawe gdzie Pan , Pani . Pracował ;) ale fakt mobing to sport problem w firmie, ale się o tym nie mówi bo większość pracowników nawet nie zdaje sobie sprawy z tego że są mobingowani.

Już od końca listopada aż 31 pięciometrowych klonów czerwonych i gruszy drobnoowocowych będzie osłanić teren parkingu w LP2. Nasadzenia rozpoczynają pierwszy etap realizacji projektu „Green Plant – zielona fabryka”, jaką stanie się zakład przy ul. Kwiatkowskiego. Kolejny krok – kwietna łąka wokół zakładu.

Gal anonim

Tylko kogo obchodzą drzewka jak płacą słaba?

Ktoś

A wyciąć trzeba było wieloletnie drzewa które rosły przy ścieżce do " Mordoru" ?? Wystarczyło przyciąć gałęzie i by starczyło a tu poszło aż z rebakiem do samego korzenia , na Google mapa jeszcze widać jak pięknie te drzewa rosły ale cóż prawo pozwoliło wyciąć to Anty ekologiczny zakład wyciol i posadzi Patyki udające drzewa ...

Witam chciałam zapytać jakie stawki dla dla kobiet na pracownika produkcji, ilu zmianowa jest praca. Stojąca czy siedząca - ogólnie proszę coś więcej powiedzieć.

@Kasia

Stanowczo Nie ! , Nikomu bym tej firmy nie polecił s bliskich więc nie będę też nikogo w nią pakować, praca bardzo ciężka trzeba dosłownie biegać między niektórymi stanowiskami czy cieśni nadgarstka po 5 latach w tym (usunięte przez administratora) się już nabawiłem ale wciąż trzymam temat w ciszy niestety zakład zawsze się wypiera że to nie jest choroba zawodowa spowodowana specyfiką pracy... Momentami kubka w domu nie mogę chwycić do ręki ale cóż. Więc nie Polecam i radzę każdemu odradzać kto będzie chciał iść

Przyszły

Mam pytanko na produkcji używa się smarów czy drażnią one drogi oddechowe, czy jest intensywny zapach zatykający oddech a latem ,gdy temperatura jest wysoka jak to wygląda, pytam bo jestem allergikiem i nie chcę pochopnie decydować. Proszę o w miarę szybką odpowiedż.

@Przyszły

Smar bardzo podrażnia skórę , ale można pracować w rękawiczkach a nawet trzeba jeśli się szanuje swoje dłonie. Zaś wpadają (usunięte przez administratora) by niektóre części nakładać gołymi rękoma i mieć bezpośredni kontakt z substancją trująca bo taki jest ten smar.

Były

(usunięte przez administratora) nie firma,szkolenie nowego pracownika to kpina pracownikom na liniach zależny na płatnych nadgodzinach stąd nowi maja przechlapane im więcej odpadnie tym lepiej . Układy układziki i wszechobecne (usunięte przez administratora) .Zarobki nie najgorsze, ale praca nie stabilna jak brakuje zamówień to przerzucają bardzo często na linie, następnie do innej fabryki i nie przedłużają umowy. Jest duża rotacja ludzie uciekają z stamtąd do innych firm, dużo (usunięte przez administratora)

@Były

Tak że stanowczo nie Polecam, normy nieziemskie na liniach. Już nie wspominając o Wyzyskiwaniu oraz mobbingu wobec osób dokladajacych części :/ jak ktoś lubi być Poniewierany i traktowany jak (usunięte przez administratora) to owszem praca w Wabco jest jak najbardziej dla niego

Przyszły

Mam pytanko na produkcji używa się smarów czy drażnią one drogi oddechowe czy jest intesywny zapach a jak latem gdy jest gorąco czy da się wytrzymać, czy używa się też rozpuszczalników , pytam bo jestem alergikiem i nie wiem czy ta robota jest dla mnie, proszę o szybką odpowiedż.Dzięki.

Przyszły

Dzięki za szybką odpowiedż , ciekawe czy by pozwolili pracować w masce przeciwpyłowej żeby nie wdychać tych oparów.

Katarzyna
@Przyszły

@Przyszły Na Twoim miejscu złożyłabym aplikację i zapytała o wszystko na rozmowie. Widziałeś gdzieś może oferty pracy tej firmy?

@Katarzyna

Oferty pracy są cały czas na pracuj.pl.Teraz też ogłasza się zakład na Kwiatkowskiego.

Przyszły

To jak najbardziej oczywiste, wspomnę jeszcze ,że odpowiedż na moje pytanie została skasowana.I tak się nie wybieram oferują śmieszne pieniądze.

Mirek 1961

Najgorszy zakład do rozładunku np dziś 7 02 na drugiej zmianie problem z rozladunkiem wózkowi jeżdżą jak onlakane owce bo do nich rozładunek nie należy czekałem 1.5 godziny robili dobie przerwy na papierosa

Wabco
@Mirek 1961

Nie taki zły ten zakład, mam wrażenie, że na produkcję zatrudnia ludzi niepełnosprawnych umysłowo. Każdy w tym zakładzie odpowiada za swoją działkę, pokazali ci jak wkręcić śrubkę i kręcisz calą zmianę jak małpa. Jak by ktoś ci kazał powymieniać wszystkie kosze na śmieci, niby 'uprawnienia' do tego masz, ale ktoś inny jest od tego. (usunięte przez administratora)

..............................
@Mirek 1961

28000 CHYBA BRUTTO LUB 4 SOBOTY TAM NIKT NIE MA WIĘCEJ NIŻ 3300 BRUTTO A TO JEST 2400 NETTO + DODATEK ZA NOCKI 120 ZL

@Wabco

Ja mam wrażenie, że Ty Mirku nie jesteś w pełni sprawny umysłowo bo czytając Twoją wypowiedź trudno zrozumieć jej sens. Popracuj nad składnią, a wszystkim będzie łatwiej.

OoO

Nie zrozumiał jednego zdania... dajmy mu troche czasu

K.

Napisałem, że się pomyliłem i przeprosiłem ale Ty mogłeś tego nie zrozumieć. Wracając do kręcenia śrubek to przecież nie musisz tego robić. Znajdź sobie coś ciekawszego. Czego oczekiwałeś zatrudniając się na produkcji?

@OoO

Adwokat?

Czarnecki
@..............................

Serio? Ja mam 1000 więcej- tu masz screen z mojego najnowszego paska (specjalnie zostawiłem nocki by ktoś nie mówi, że z biura) https://iv.pl/image/GrZeqKy

ER

Stanowisko Technik ds. pomiarów - Dział Rozwoju Produktu. Ktoś coś nakreśli, widziałem wcześniejszy post, ale odpowiedź lakoniczna bez konkretów. Warto ?

Wabco

Pracuje pracuje i nic nie mam mam 2800 i jak tu przeżyć.

@Wabco

Ale brutto czy netto ?

Pitrek

Czy ktoś się orientuję jak to teraz ma być z tymi urlopami, coś mówią że 35 dni dla każdego?

Zdzich
@Pitrek

Jest pomysł, który znajdzie wśród pracowników niejednego zwolennika. Związkki Zawodowe w ramach prac Rady Dialogu Społecznego wysunęły propozycję nie tylko zrównania urlopu wypoczynkowego, ale też wydłużenia go do 35 dni

Wiesiek
@Pitrek

Narazie jest tylko gadanie, każdy ma inną wersję, wiadomo że jest konflikt interesów, obowiązuje standartowa wersja : Podstawowy wymiar urlopu wynosi 20 dni, jeśli pracownik jest zatrudniony krócej niż 10 lat. Jeśli pracuje dłużej niż 10 lat, przysługuje mu 26 dni urlopu. Pracownik tymczasowy ma zaś prawo do 2 dni urlopu za każdy miesiąc pozostawania w dyspozycji pracodawcy

@Pitrek

Juz nikt nie chce pracowac w Wabco ze dajecie ludziom tyle urlopu? Dajcei wieksza pensje :P

Jestem zainteresowany pracą w dziale zakupów - odlewy. Ktoś się orientuje jak wygląda praca? Jaka atmosfera? Jak szefostwo? Da się tam żyć?

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)