Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Super monter

W wabco niedługo nie bendzie miał kto pracować. Brak podwyżki to fajna wymówka. Jeszcze trochę i wirusa już nie bendzie.

Jacek

Anegdotka na dziś: Wabco jest jak Marcin Najman. Wizulanie podobny do większosci dyrektorów. Dużo obietnic, szczycenia się osiągnięciami i wiecznymi przechwałkami. Przychodzi co do czego, i porażka goni porażkę, trzymając się jednocześnie dobrej wymówki Brak podwyżek - bo dzięki temu zachowamy miejsca pracy Zwolnienia - bo jesteśmy stabilną firmą i chcemy dać pracować u nas innym. Szczególnie, jeśli jest to ktoś za naszej wschodniej granicy. Tłok na linii podczas pandemii - bo lubimy jak wszyscy nasi pracownicy, są w pracy. Jesteśmy przecież rodziną. Tworzenie koordynatorów - bo jesteśmy w stanie płacić komuś dużo i za ładny uśmiech. Zapytany Marcin również powie, że jest silnym bokserem, mającym zadatki na pas mistrzowski. Szkoda tylko że takiego pasa nie ma... Ale co się dziwić skoro w chrupkach go ciężko znaleźć. Pozdrowienia dla kumatych.

Nick Nolte

Ludzie! Sami siejecie panikę na forum!. Jak to będzie ? Kogo zwolnią ? Kto przetrwa ? Uwierzcie mi, że jest to nic nie warte, szczególnie za te 2800 na miesiąc. Mój przykład: Kilka lat w Wabco, wcześniej 6 lat doświadczenia na linii i wypłata jak wcześniej wspomniałem. Zmieniłem pracę (dla ciekawskich - pracuję w Biskupicach), zarabiam więcej, nikt mnie nie straszy, że zaraz mnie wyrzuci bo w ciągu całego dnia skręciłem dwa zawory mniej. Cisza i spokój. I tego wam życzę. Masz szansę to bierz odprawę i wiej szybko. A jeśli chcesz pisać, że wszystko jest złe (praca, wynagrodzenie, kierownicy), to przeczytaj mój post od początku lub nie wypisuj bzdur na forum. Przez kilka kierownictwo mydliło mi oczy, że Wabco to pewny pracodawca, stabilny i finansowo prezentuję się lepiej niż inni.. I jak na tym wyszedłem... Teraz się z nich śmieję z nich wszystkich i żyję sobie spokojnie.

Asia
@Nick Nolte

W punkt !!! Niech ktoś mi odpowie na pytanie, czemu ludzie mądrzy, doświadczeni i wykształceni, piastujący wysokie stanowiska w firmie dopuszczają się takiej sytuacji ? - Town Hall na którym Pan Paweł mówi ,że jesteśmy firmą WIODĄCĄ, każdy chce u nas pracować i nie myślmy o zwolnieniach, a nawet o zatrudnieniach !! - Wiadomość o planie dobrowolnych odejść, bo jest kryzys itp... Więc czy to jest poważne dla WIĄDĄCEJ firmy o ugruntowanej pozycji ?. Czy kierownictwo ma rozdwojenie jazni ?. Czy branie potężnych pieniędzy za robienie ludzi (usunięte przez administratora) jest ok ? Już wiem!!! OK , już domyśliłam się, wszystko po kolei.....

Maciej P
@Nick Nolte

Zgadza się, w wabco to tylko utrzymuje się nierobów i inwestuje m.in.w koordynatorów, którzy nic nie robią, jedyne co to tylko "donoszą" i takich osób jest dużo.. Zero jakiegokolwiek pojęcia o pracy, już nie wspominając o normalnej relacji między pracownikami... Dlatego kto może niech bierze odprawe i ucieka, bo drugiej szansy może nie być...

banzai
@Nick Nolte

Skoro jest tak fajnie w biskupicach w LG to powiedzcie mi dlaczego tam jest wiecznie rekrutacja? dlaczego tyle osob ucieka z tej firmy juz w 1 miesiacu pracy? Dlaczego ma tak slabe opinie w sieci mimo ze ponoc placi wiecej niz takie wabco a opinie ma gorsze od wabco.

Lolek
@banzai

A dlatego bo tam elektrolit leje się strumieniami a jak wiadomo elektrolit jest rakotwórczy Ale dla kogos kto pracował kilka lat na cylach to i tak będą wakacje

Czarnym
@Lolek

A żebyś wiedział. CYL 7 TO KOLONIA KARNA lg chem przy cyl 7 to jest zabawa

Super monter

Ja pracowałem Wabco 3 lata To były naprawdę długie lata kasa była słaba nawet bardzo słaba jak na warunki Wrocławskie teraz mam lepszą pracę też robię na Bielanach Wrocławskich i nie narzekam na robi się tak samo jak Wabco na tych cyl 7 a kasa o niebo lepsza nawet przełożeni są mądrzejsi przez kilka lat na stanowisku zmianowego na cyl 7 robił taki jeden człowiek ci to z nim pracowali wiedzą o kogo chodzi dał mi popalić w życiu w sumie nie żałuję i tak samo wam drodzy ludzie mówię bierzcie odprawę i uciekajcie na Biskupice Podgórne LG helm was przyjmie z otwartymi rękoma a nawet możecie się troszeczkę potargować o kasę ja się targował m3 800 plus ta premia 600 zł

LG chem
@Super monter

Witam. Dziś byłem w lg chem miałem rozmowę o pracę na stanowisku operator. Dostałem 4000 zł brutto plus 600 zł premii. I od 4 maja zacznę pracę na 2 lata dali umowę. Tu daje kontakt : lgrekrutacja@lgchem.com

Maryla
@Super monter

LG Chem powiadasz? Czyli czterobrygadówka, lejący się wszędzie elektrolit, uczulające spodnie i rak w gratisie? Dziękuję.

Niki
@Maryla

To prawda.

LG chem
@Niki

Podpisując umowę na szkoleniach, podpisujemy także dokument, który jasno mówi, że zgadzamy się na prace w takich warunkach i za określoną płace.Czy ktokolwiek z was przeczytał co jest napisane na dokumentach które są dawane na szkoleniach oraz czy ktokolwiek słuchał co się mówi przez 3 dni siedzenia w sali z pracownikami biurowymi LG? Wiedzieliście na co się piszecie wiec nie rozumiem dlaczego cały czas macie z czymś problem.

Niki
@LG chem

Życzę dużo zdrowia. ????

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Produkcja

W Wabco już na koniec roku były zwolnienia po przez odprawy, brak podwyżek przy przedłużaniu umów oraz firma starała się nie przedłużać umów z czas okreslony na nieokreślony może były pojedyncze przypadki gdy już musieli. W Wabco koronowirus nie ma nic wspólnego ze zwolnieniami i obcinaniem kasy, to zaczęło się już w tamtym roku gdzie nie było jeszcze mowy o koronowirusie, taka była jest i będzie polityka firmy a dana sytuacja tylko w tym pomogła. Być może firma która przejęła Wabco ma w tym interes i to jej plan jest wdrażany.

Ambicjonaly Dzeju
@Produkcja

Kolego, polityka zarządzania finansami Wabco do tego doprowadziła + koronawirus. Nie żadne przejecia przez ZF. Skoro pracujesz na produkcji to zapytaj się swojego logisty, ile potrafili zapłacić za transport dwóch palet wybranej części, jak to oni mówią ,,specjalem''..... Dodatkowo przypomnij sobie sytuację z 2008 roku, jak zwalniali ludzi z odprawami, a po 2 miesiącach zatrudniali na gwałt. Bo na zbędne wydatki w tej firmie zawsze było, ale nigdy by zatrzymać ludzi lub fajnie docenić (nawet głupimi 100 zł ekstra za realizację planu) Wabco zwalnia ludzi, a inne firmy oferują 80 % wyngrodzenia, by człowiek siedział w domu, ale nie odchodził.

Wabco ma same straty i nie ma zamówień dlatego chcą zamknąć zakład i zwolnić ludzi z pracy

Mirek

Kogo zwalniaja jako 1?

Krzyś
@Mirek

Zaczną od największych leserów i obiboków bo tych nie brakuje, potem zwolennicy L4, szczególnie ci piątkowo-poniedziałkowi. To powinno wystarczyć.

Mirek
@Krzyś

Czyli cale biuro a produkcja zostaje? :)

@Krzyś

Gorzej jak sami odejdą wartościowi pracownicy z doświadczeniem a obiboki, L4 i (usunięte przez administratora) zmianowych zostaną.

Maciej P
@Krzyś

Dokładnie tak, no i tych nierobów, w szczególności "koordynatorów"(tych bez wiedzy, wykształcenia, już nie mówiąc o kulturze osobistej). Ogólnie organizacja pracy w tej firmie na bardzo niskim poziomie...

Nie bredź. Nie będą zamykać zakładu.

Biurowy
@Mirek

Naucz się języka obcego, wytnij sobie 5 lat z życia na studia, opanuj systemy komputerowe do perfekcji, wydaj tysiące złotych na materiały do nauki to wtedy nazywaj obibokami biurowych :) Zgadzam się z tobą, że zawsze ktoś się znajdzie, kto się obija, ale czy na linii też tak nie jest... ? Jeśli myślisz, że my pijemy kawkę cały dzień i oglądamy (usunięte przez administratora) to żyj dalej w tej świadomości :) Bo kaska sama się przelewa na twoje konto, błędy produkcyjne same się rozpatrzą, plan produkcji też sam się robi, nie mówiąc o częściach, bo one same się zamówią.....

Super

Ale się cieszę już po WABCO KONIEC

Monter

A gdzie ty piękna pracujesz bo ja cyl 7? Do 30. I jak śpiewał zespół Boys niech żyje wolność i Swobodna.

Władek

Dobrze, że są teraz zwolnienia grupowe.✌️ Nie myślcie długo tylko wypisujcie papier i bierzcie odprawę. Na pewno wystarczy $$ żeby coś "normalnego" znaleźć. Jeszcze są wolne miejsca żeby się zgłosić.Firma i przełożoni nie szanuję nikogo, jesteście tylko kreskami na wykresach i cyferkami u księgowej. Pod pretekstem cięcia kosztów i optymalizacji wycisną z każdej linii ostatnie soki. I będziecie pracowali w mniej osób i robili więcej niż zazwyczaj???? Za dziękuję i szczery uśmiech od dyrekcji.

@Władek

Jeszcze bęnda do nasz dzwonić że mamy wracać. I to bendzie w tym roku

Danio

Dlaczego parę osób nie dostało odprawy?

Byk
@Monter

Może lepiej nic nie pisz. Będą!

@Władek

A wiesz, że większość osób odchodzi z myślą że wrócą do wabco. Patrzyłeś na rynek pracy? Nie jest kolorowo, wszedzie najniższa pensja. Lepsze 4 tyś w wabco niz w innej 2 a też będziesz tylko słupkiem ????

@Monter

Dlatego trzeba szukać i walczyć o swoje. Jak masz 2600 brutto a jesteś dobrym specialista masz dużo ruznych uprawnień to masz więcej. A Wabco napisało że mogą zatrudniać na nowo ale za inną stawkę i inne stanowisko

Monter

Koronawirus skończy się na lato a Wabco po zwalniał ludzi filmy wystartują a nie będzie miał kto robić szczególnie w Wabco pozwalają te osoby które jeszcze co chcą robić te osoby pracują bo się przyzwyczaiły chociaż praca jest ciężka szczególnie na cyl 7 na siódemce nie będzie psikus sami sobie strzelą Sami wiecie że Kto przychodzi na cele Co robisz dzień z 2 i ucieka więc jak pozwalają ludzi Ciekawy jestem kto im porobi

Barbi
@Monter

Nie mógłbyś pisać wyraźniej? Ciężko Ciebie zrozumieć. Chodziłeś do podstawówki?

Daniel
@Monter

Ty widzisz co piszesz XDDDDD?

@Daniel

Oki używałem pisania z wymowy na mikrofon z androdzije. Mówię że w lato wirus się zakończy. A Wabco zostanie bez ludzi do pracy. Zwolnią tych co robią na cyl 7 a nowy jak przyjdzie to po 2 lub 3 dniach się ewakuuje. Cyl7 to tragedia wielka.

X

Andriej nie martw się.

Beata

Czy to prawda ze szykuja sie zwolnienia na produkcji

Nice

Zwalniają ludzi z pracy, chyba firma pada

Żyje wolność wolność i zabawa

Hura ludzie ale jestem szczęśliwy że wreszcie mam wolne Wreszcie mogę odpocząć nic nie boli Jesteś super Jestem przeszczęśliwy nie mam kredytu Nie mam zobowiązań finansowych po prostu żyć nie umierać Dziękuję WABCO Za te rozwiązanie Super naprawdę dziękuję Zarządowi super że tak zwalniać się ludzi jest super ilu ilu zdrowie 3 oszczędzi ilu odpocznie z regeneruje siły w imieniu całej załogi Wabco dziękuję

No name

Jeżeli komuś nie odpowiada praca w tej firmie to teraz będzie doskonałą okazją do zmiany pracodawcy. Zamiast koncentrować się na wypisywaniu idiotyzmów warto to przemyśleć. Sytuacja na świecie jest trudna. Zarząd podejmuje różnego rodzaju akcje anty wirusowe zgodne z wytycznymi Sanepidu, jak również wychodzi z inicjatywą i wprowadza dodatkowe zabezpieczenia dla pracowników. Jeżeli zakład stanie, dużo na to wskazuje, to będzie jedną z najgorszych sytuacji w historii tej firmy. Jesteś chory, źle się czujesz to do lekarza, to nie dotyczy tylko Wabco, ale każdej innej firmy czy sytuacji.

Ona
@No name

Jestem zdrowa i taka zamierzam zostać. Linie stają bo nie ma części, nikt nie chce iść do domu bo stracą premię. I co się wtedy robi?? Ściska się ludzi na tych liniach, które jeszcze robią. Klienci nasi stoją, więc dla kogo my to robimy? Połowy ludzi w biurach nie ma (pracują w domu????????????) a na produkcji?? Ścisk na liniach, ciągłe przerzucanie monterów między liniami. Z niecierpliwością czekam na pierwszy potw przypadek bo wtedy sanepid zamknie bez pytania o zgodę

@Ona

Są pracę, które można wykonywać zdalnie, a zaworu raczej tak nie zmontujesz. W większości zatrzymane firmy płacą postojowe nie całą wypłatę. Są urlopy bezpłatne, płatne, L4 przy złym samopoczuciu również psychicznym. Pracują sklepy, kierowcy i nie tylko. A Wabco jak nie ma części lub zamówień zaraz też stanie.

On
@Ona

To teraz opiszę Ci po krótce co się stanie, kiedy zakład stanie na dłużej i wszyscy będą siedzieć w domach. Sprzedaż topnieje, wydatki przedsiębiorstwa związane z utrzymaniem infrastruktury i wynagrodzeniami pracowników zostają takie same. Jak myślisz, co zrobi pracodawca, kiedy utrzymanie zakładu stanie się nieopłacalne (vide straty > zysk) ? TAK! W końcu będziesz mogła posiedzieć w ukochanym domu, bez pensji i kredytem na karku, bo biznes można zamknąć lub przenieść do Rumunii. Z całym szacunkiem, ale radzę spojrzeć na sytuację trochę szerzej, bo przyjdzie czas kiedy ludzie będą błagać o pracę. Żaden poważny przedsiębiorca nie będzie do biznesu dopłacał. P. S. Ludzi się ściska na liniach, żeby nie dawać podstaw do zwolnienia. Po co komu pracownik, który pracować nie może?

Ona
@On

A chory pracownik może pracować ? Dlaczego jak sie okazało, że jest osoba z podejrzeniem to nagle pracownicy biurowi mogą pracować w domu?? A no tak zapomniałam, że to praca zdalna. Logisci, testowcy, jakość... A coz oni robią w domu? Rozpatrują reklamację, naprawiają testery, wspierają produkcje, liczą części? Monterzy o sprawie dowiedzieli się nieoficjalnie. Wczoraj znowu podejrzenie. Dobrze Wysłano do domu tych, którzy pracowali najbliżej a reszta niech robi. Wspólna stołówka, ubikacje, szatnia, schody.

Monter

Chciałaś zabłysnąć znajomością kodeksu? Zapytaj ludzi czy wolą mniej zarobić ale nie ryzykować zdrowiem i życiem czy wolą zarobić więcej z wirusem w gratisie

Gosia
@No name

A czy Wabco będzie odpowiadać za zarażenia rodzin pracowników? Pochówek kosztuje wiecej niz 500 zl brutto

@Gosia

Zasady w firmie są przestrzegane zgodnie z zaleceniami Sanepidu. Wabco nie odpowiada za pandemię, osoby które zachorują również. .Ryzyko jest w sklepie, komunikacji itd. Do wszystkich narzekających jest doskknala okazja do rozwiązania waszych problemów. Firma nie będzie robić kłopotów, składajcie wypowiedzenia.

@No name

Długo nad tym myślałeś? Podejrzewam, że na produkcji nie pracujesz. Na niektórych linia nie ma możliwości pracować co 1,5 metra!!!! Ile osób przypada na jedną toaletę na górze? A ile na produkcji? Jak jakimś cudem monter się nie zarazi to go zwolnią? Brawo. Z takim podejściem nie wiem czy po epidemii w ogóle ktoś tam wróci do pracy

Rafsew
@No name

No proste firma funduje benefity za kilka groszy itp jesli zalezy Ci na zdrowiu to wiadomo sport fitness silka sztuki walk za 20 pare zl i wszystko otwarte to jak sie prowadzisz zwerfikuje czy odpornosc masz (usunięte przez administratora) czy czlowieka lat tych ktore posiadasz czy znikniesz z tej ziemi czy nie nie szanujesz sie nie dbasz o siebie to padniesz w zabce w lidlu czy w bezdomce nie chcesz pracowac to wyjaz chetnie zajme Twoje miejsce na lince ;) duzo sie sracie malo robicie. Takze mam rodzine dzieci ale szable w rece i lece jak lekarze sprzedawcy i reszta swiata co ma byc to bedzie bajo na koniec od leserow Cie wyzwa posrance ;)

@Monter

Nie myślałem długo tylko rozsądnie i trzeźwo. Z toaletami do tej pory nie było większych problemów, sami pracownicy powinni być przytomni i nie wchodzić do jednej po 5 osób. Nowe toalety muszą mieć miejsce, podłączenia, zaproponuj rozwiązanie jeżeli takie masz. Poza zarazą, jest problem z zamówieniami, postojowe nie jest interesem dla firmy, pewnie będą zwolnienia, we wszystkich działach nie tylko produkcyjnych. Jak wywalą takich narzekaczy, wiecznych krzykaczy, makontentów to wszystkim wyjdzie na dobre. Poczytaj komentarze z kilku stron to zrozumiesz o jakich pracownikach piszę. Wabco jest jakie jest, ale mają zwiększyć kwotę wczasów pod gruszą, będą bony na święta. Gdyby nie ten wirus to pewnie były wplanach kolejne zmiany dla wszystkich pracowników. Nie biurowych czy produkcyjnych, tylko wszystkich.

On
@Ona

... no to w obliczu dzisiejszych wiadomości, zapoznaj się raz jeszcze z moim poprzednim wpisem i napisz, że gdzieś się pomyliłem.

Żona

Mój mąż pracuje w wabco codzienie się boję że przyniesie koronawirusa do domu. Dlaczego wasze związki zawodowe nie walczą o zabezpieczenie pracowników. Dzisiaj minister Szumowski powiedział że musimy iść w kierunku noszenia maseczek na ulicach sklepach i pracy. Ludzie wielu z nas jest bezobiawowych zarażamy siebie nawzajem. Tak wielka korporacja nie rozumie tak łatwych pojęć jak bezpieczeństwo. Naukowcy trąbią o tym w koło. Ale bezmózgi na stanowiskach mają w (usunięte przez administratora) zdrowie i życie innych.

@Żona

Jak mężowi źle, to niech się zwolni. Ale spoko, już niedługo kierownik męża wyręczy i będzie wręczał wypowiedzenia. Wtedy odetchniesz z ulgą/

Ech
@Żona

1. Kazdy może zostać w domu, wystarczy zadzownić do lekarza i ma się L4 2. Nie ma jak zabezpieczyć pracowników, rzad nie ma kasy a firmy majac zagrożone wyniki fiansowe będą zwalniać aby minimalizowac straty. 3. Nick ma rację niestety, kwestia dni jak setki tysiecy osób w Polsce zasilą grono bezrobotnych, wtedy zobaczycie moc "tarczy"

Bolek
@Żona

Już jest info o redukcji etatów. Możecie być z mężem zadowoleni. Skończy się wasza gehenna i będziesz miała mężusia w domku.

Szkoda mówić ręce opadają. Wszyscy mają pracować aż padną. Współczuję wam, że każą wam pracować i narażać was na koronawirus. Pracodawca będzie zadowolony z waszych wyników, nie interesuje go że zaraza może was dopaść i co wtedy będzie, kto będzie odpowiadał za ludzi. Pracodawca powinien być ukarany za to.

Wszystkie zakłady stoją a Wabco pracuje

Monter

LP2 stoi w piątek i poniedziałek. Mają postojowe czy urlopy? Jak to wygląda?

ania

Kochani, zostańcie w domu! Kochani, zostańcie w domu! Kochani, zostańcie w domu! Nie wychodźcie z domów, jedynie po potrzebne Wam rzeczy. Pamiętajcie wasze zdrowie jest najważniejsze.

VIP bitcoin

Dla tych co szukają informacji.Po pierwsze firma Wabco to korporacja globalna.Wabco Wrocław to tylko jeden obszar produkcyjny z wielu w świecie.Postojowe w tym czasie koronawirusa w Wabco będzie tylko możliwe jak ktoś na to pozwoli z Brukseli i ZF-a lub stwierdzą że dostawcy i klienci staną na długo a zarząd Wrocław nic takiego nie zrobi bo dopóki są zlecenia będzie produkcja .Czy to dobre posunięcie pracodawcy dla tych co zarabiają 3000 brutto a pracownik na montażu i pracują 12 lat niech każdy sobie odpowie sam.Każdy z nas jest panem własnego losu i tyle w temacie. A teraz w tym no niefajnym czasie Wabco szuka klienta bo jak wiadomo Wabco nie montuje na magazyny tylko do klienta. Zamówienia do China są teraz na potęgę.Firma jest w dołku z zamówieniami ale jak to firma WABCO odbije się tak jak w 2008 roku z wielkim bum jak rakieta X-com.Dlatego ci co marudzą niech dadzą na luz i czekają na rozwój co będzie a czas pokaże jak będzie a będzie oki zobaczycie.

Zmartwiona

Kiedy będą zwalniać? Mam pytanie czy firma będzie szukać tz haków na pracowników jak w 2008 roku by zwolnić jak najwięcej osób dyscyplinarnie by nie płacić odprawy. A może ogłoszą upadłość dzięki czemu nikomu pensji nie wypłacą. Co o tym sądzicie??? Pytanie do ludzi pracujących tu od czasów pierwszego kryzysu. I jeszcze jedno dlaczego firma nie chce płacić postojowego??? Albo dogadać się z pracownikami odnośnie urlopu 5 dni bierze pracownik za kolejne 5 dni płaci pracodawca. Jest tyle rozwiązań nie rozumiem dlaczego tak traktuje się ludzi. I co rząd na to trąbią w koło żeby nie zwalniać ludzi że pomogą ludziom a tu co (usunięte przez administratora) O Amazonie trąbią w TV a o wabco każdy milczy. Whirlpool już się zamyka z korzyścią dla pracowników. A tu znowu będą chocki klocki. Jak przyjdzie recesja to dopiero się zacznie wysysk przez pracodawców będą zatrudniać za najniższą krajową i jak komuś się nie będzie podobać to do widzenia znowu zacznie się mobig i kwas w pracy. To takie smutne. Jak człowiek człowiekowi zgotował taki los.

zdzwiony
@Zmartwiona

nie wypisuj bzdur tylko sie doinformuj. postojowe jest placone a fejkniusy o 2008 to sobie miedzy bajki wloz

@zdzwiony

W przyszłym tygodniu też będzie płacone postojowe?

Monter

Dlatego właśnie się zwolniłem. Teraz postojowe bez płatne. Albo płatne do odrobienia w sobotę i niedzielę na polecenie kierownika za sobota niedziela za zwyklom stawkę

Członek
@zdzwiony

Człowieku zanim coś napiszesz to się zastanów. Cała firma ma płacone postojowe?! Nie!! Większość działów pracuje więc zanim się wypowiesz to sprawdź swoje informacje. Po drugie jak już używasz skrótów anglojęzycznych to warto sprawdzić ich pisownie. Sam jesteś fake news!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)