Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Czerwony

Witam mam pytanie czy kolega marek z comp dalej pracuje u wasz pozdrawiam

Czerwony

Oj to były fajnie czasy a jakie jaja były

PM

Co chwile widać ofertę pracy na stanowisku Project Managera, tak dużo nowych projektów czy rotacja? Co jest przyczyną?

Cześć czym się różni hala v1 od v2? Z góry dzięki za odpowiedź

@Nowy

Umiejscowieniem. Hala pierwsza jest bliżej głównego wejścia/wyjścia. A za halą drugą jest jeszcze trzecia - CEE, czyli Elektronika.

Cześć czy wie ktoś czy mają przyjęcia do Wabco bo niby ogłoszenia są ale wysyłając CV cisza więc nie wiem

@Gość

Podobno teraz przyjęcia do pracy odbywają się dwa razy w miesiącu. 1go i chyba 16go Ja właśnie rozpoczęłam pracę 1go. Po wysłaniu cv na drugi dzień się odezwali

Monter

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w WABCO?

Nowa

U mnie wyglądało to tak. Wysłałam cv na drugi dzień dostałam telefon z wabco. Umówiłam się na rozmowę na nastepny dzień. Rozmowa wyglądała tak : opowiadanie i firmie, o zarobkach. Potem parę pytań skierowanych do mnie ( czym się zajmowałam do tej pory itp). Test z montowania zaworu. oprowadzenie po hali. Powrót do sali w której była prowadzona rozmowa i pytanie czy jest się dalej zainteresowanym praca tutaj. I odrazu odpowiedź czy jest się zatrudnionym czy nie. Dostałam odrazu skierowanie na badania i datę pierwszego dnia pracy

Nowa

Tyle że nie wiem o jaki dział pytasz Bo ja odpowiadam o etapie na produkcję jako monter. Mam nadzieję że pomogłam

Nowa

Cześć od września chce zacząć pracę na produkcji. Serio jest aż tak ciężko jak niektórzy piszą? Bo mam mieszane uczucia. Z góry dziękuję Wam za odpowiedź

@Nowa

Jeden rabin powie tak, drugi powie nie. Wszystko zależy od człowieka, jego nastawienia, podejścia, oczekiwań, ambicji i wytrzymałości.

@K-O

Dziękuję za odpowiedź, utwierdzila mnie tylko w przekonaniu. Tak myślałam że jak w większości zakładów jednemu pasuje a drugiemu nie.

od roku pracownik na centrum V1 u Pana dyrektora "BB" i po prostu co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie ... (usunięte przez administratora) okropny. Najgorszy człowiek na świecie już (usunięte przez administratora)mieli więcej serca i wyrozumiałości do ludzi

trololo

hej jak tam premia jakościowa bedzie w sierpniu?

Dziki
@trololo

Jakim trzeba być dzbanem żeby o takie rzeczy pytać w takim miejscu zamiast sprawdzić normalnie w zakładzie

operator
@Dziki

Jak ktoś szuka informacji o poziomie (niektórych) ludzi w Wabco, o tym jak prostactwo i prymitywizm zaciekle walczą u nich o pierwszeństwo, to kolega Dziki właśnie Wam pokazał na swoim przykładzie. (usunięte przez administratora) i 5m mułu. Omijać szerooookim łukiem i nie karmić (usunięte przez administratora) jeszcze się chamstwem zarazicie. Ktoś coś wie o tej premii?

piogwar80

Fajnie opisaliście zarobki na produkcji, a jak to wygląda w biurze ? Na jakie zarobki może liczyć inżynier procesu z 3 letnim doświadczeniem przychodzący z innej firmy, a ile będzie miał po kolejnych 3 latach już w Wabco ? Proszę o informacje tutaj lub na email. Z góry dziękuję. piogwar80@gmail.com

Jaki dress code obowiązuje w WABCO?

Ktosik

Niebieskie ciuszki na produkcji. Jak masz szczęście to dostaniesz nowy komplet a jak nie masz to otrzymasz ciuszki po byłym pracowniku....może i wyprane ale nie doprane....

Ktosik

Praca jak praca. Co do firmy to na szkoleniu opowiadane jest jakie to wysokie standardy obowiązują w firmie i jaka to noweczesna firma . No to tyle z tego wszystkiego. Po przekroczeniu drzwi produkcji człowiek znajdę się nagle w innej rzeczywistości. Stajesz na stanowisku i musisz zaiwaniać na równi z tymi którzy pracują tutaj po kilka czy kilkanaście lat. Jak nie umiesz pracować szybko i coś Ci nie wychodzi można się spodziewać ciepłych słów wsparcia od przełożonych oraz kolegów i koleżanek z Lini jakim to człowiek jest debilem. Podnoszące na duchu. Potem przychodzi wypłata i kurtyna opada....nie wiadomo czy się śmiać, płakać a może szybko szukać innej pracy i starać się jakoś tutaj przetrwać do czasu gdy zaświeci słońce...2670 netto...

niedobrze panie niedobrze

to jest jakas farsa. Dziś Wielki Piątek, premia "swiąteczna" niewypłacona i nie wiadomo czy i kiedy wypłacą, urlopy przed śwętami tylko na żądanie, nawet jak ktoś wnioskował miesiąc wcześniej o urlop zwykły w tym dniu (chcą nas pozbawić UŻ, żebyśmy nie mieli ich w ciągu roku), zmuszanie do brania urlopów, bo nie ma części, człowiek przychodzi do pracy i się dowiaduje, że nie ma pracy, postojowego nie wypłacają... ktoś nad tym panuje? Związki to co, są, żeby były?

Mlody

W jaki dzien zaczyna sie 3 zmiany niedziele czy poniedzialek jak czesto trzeba pracowac soboty

Colin

Ktoś coś może wie kiedy będą wypłaty

GALANONIM

Witam Jak wygląda praca w finansach w tej firmie. Księgowość, kotrolling?

haha
@GALANONIM

Tylko po znajomości

LL
@haha

Nie mogę przyznać racji. Żadnych znajomości, złożyłam CV w języku angielskim, rozmowa jak rozmowa i dostałam pracę. Nie mam doświadczenia dużego ani nie znam nikogo tam, więc to nieprawda.

romanopl

beznadzieja

Augusto
@romanopl

Nie polecam nikomu pracy w wabco , piszę do ludzi którzy mają już trochę doświadczenia w pracy..

Produkcja

Mam pytanko, czy coś firma będzie dopłacać na karte kaufland na święta wielkanocne w tym roku i kiedy trzeba składać wniosek, pozdrawiam.

ZZ
@Produkcja

Wniosek trzeba złożyc do 26 marca

money

kiedy beda bony na świeta? Przed świetami jeszcze?

ZZ
@money

Tak. doladowania kart powinny zacząć się od poniedziałku 29 marca :)

spoko

ojojoj

Dobra kiedy podwyżki i jaka pramia na Wielkanoc? Wie ktoś?

@ojojoj

1. Talony na Święta Wielkanocne będą, mimo że niektórzy powielają plotki, że niekoniecznie. Aktualnie jesteśmy na wyborze najlepszej oferty dla pracowników. wartość talonów zależeć będzie jak zawsze od dochodów na członka rodziny i będzie to 200, 250 lub 300 zł. ... 4. Trwają negocjacje podwyżkowe. Na chwilę obecną odbyły się dwa spotkania w dniach 16 oraz 23 lutego. Aktualnie ustalone zostało 5 postulatów: podwyżka, podniesienie dodatku za soboty,niedziele i święta, podniesienie dodatku za pracę w nocy, nagroda roczna oraz termin podwyżki. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)