Opinie o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) w Wrocław

Nie do wiary

Dlaczego nikt nic nie robi w sprawie temperatury na hali. Nie idzie wytrzymać w tym ukropie. Jak człowiek dostanie udaru to mam nadzieję że wezmą za to odpowiedzialność. Do tego związki zadowode powinny zainteresować się ta sprawą. Bo co roku jest to samo i co roku to samo gadają "myślimy jak rozwiązać ten problem" a problem jak był tak jest. Wiatraki nie rozwiązują problemu wręcz przeciwnie tworzą problem. Jak dojdzie do przewiania to pracownik idzie na l4 (ból niesamowity) i jest stratny na kasie. A jak dojdzie do zapalenia nerwu trujdzielnego to kto wtedy zapłaci za rehabilitację minimum 6 miesięcy pracodawca który doprowadza do schorzeń, utraty zdrowia po przez wiatraki które mielą gorące powietrze na rozgrzany organizm. Super.

afryka dzika
@Nie do wiary

klimatyzacja jest za droga, nieczyszczona powoduje rozpylanie bakterii i alergie, choroby

Nunek
@Nie do wiary

Pracowałem w wabco jakieś 8 lat temu. W lecie można się iść powiesić, taka temperatura a wentylatory tylko mieszają ciepłym powietrzem. Wabco ma dużo świetlików przez które nasze słoneczko użądza pracownikom szklarnie. Wystarczyłaby folia lustrzana odbijająca promienie. Ale to kosztuje. Ludzie narzekacie na firmę to idźcie na odlewnie aluminium do ebcc to zobaczycie co to temperatura w lecie. Ja np w moim zakładzie mam na hali 36 stopni. Na 2 hali jest 43. I jakoś dajemy radę.

Pitbull

napiszcie proszę o zarobkach na różnych stanowiskach bo chciałbym się tam zatrudnić, a podobno dobrze płacą i praca lekka; kolega jest tam wózkowym 10 lat pracuje, czy to możliwe, że 4 tys na rękę dostaje bez nadgodzin??

K.
@Pitbull

To jest możliwe.

AZ

Pracuję w tej firmie od roku na stanowisku biurowym w biurze na (usunięte przez administratora). Pracę bardzo sobie chwalę i uważam, że warto aplikować. Zarobki mam takie, jakich oczekiwałam, i jakie zaakceptowałam podpisując umowę, przy zmianie pracy (z innego korpo tak swoją drogą ;)), więc jestem zadowolona. Podoba mi się system premiowy i różne dodatki - wczasy pod gruszą, bony podarunkowe na święta, na dzień kobiet. W moich poprzednich pracach nie było tego aż tyle. Ponadto elastyczne godziny pracy (pracę rozpoczynam między 6 a 9) i dodatkowo 1 dzień pracy w domu (jeśli chcę). Do tego różne benefity jak Multisport, Medicover za 1 zł., dofinansowanie do posiłków (choć jedzenie w kantynie to na pewno sfera, którą można udoskonalić :P). Jeśli chodzi o rozwój, to odkąd tu pracuję, uczestniczyłam w kilku szkoleniach, w tym jednym zewnętrznym. Zresztą, uważam, że firma oferuje całkiem niezłe szkolenia wewnętrzne, które są prowadzone przez pracowników WABCO, którzy naprawdę znają się na temacie, także tu duży plus. Możliwości rozwoju oczywiście są. WABCO to duża firma i oferuje pracę na wielu płaszczyznach. Do tego ma sporo programów rozwoju talentów, nie tylko dla pracowników administracyjnych, ale również dla produkcyjnych, co bardzo mi się podoba. W WABCO podoba mi się również atmosfera. Pracuję z fajnymi ludźmi, więc chętnie przychodzę codziennie do biura :) Uważam, że ci, którzy narzekają na zarobki (po 1 miesiącu pracy) nie do końca są poważni... Przecież decydując się na przyjęcie oferty chyba znają stawkę? Jeśli nie odpowiada i nie podlega negocjacjom, to po co zawracać głowę sobie i pracodawcy? Znam wiele osób, które pracują w tej firmie od lat (zarówno inżynierowie, jak i produkcja) i są zadowoleni. To też o czymś świadczy.

Dawid
@AZ

Odezwałaś się jako pierwsza po długim czasie milczenia na forum i napisałaś dość szczegółową opinię. Fajnie, że są szkolenia, bo to ważny warunek zatrudnienia dla osób, które chcą się rozwijać i myślą o dłuższej współpracy z firmą. Napisz o rodzaju kontraktów zawieranych z pracodawcą i jak długo trwa okres próbny? Twoje pozytywne nastawienie będzie dobrą rekomendacją dla innych osób zainteresowanych zatrudnieniem w Wabaco.

AZ
@Dawid

U mnie okres próbny trwał 7 miesięcy (i z tego, co wiem, tak jest w każdym przypadku). Na początku wydawało mi się to dość długo, ale okazuje się, że w innych firmach jest podobnie, lub nawet dłużej. Kolejna umowa, w zależności od pracownika i pracodawcy, na czas nieokreślony, lub określony. W większości jednak, jeśli pracownik się sprawdzi na swoim stanowisku, podpisywana jest umowa na czas nieokreślony.

Korpo

Nasze związki zawodowe, wywalczyły dziś deszcz, dzięki chłodniejszemu powietrzu łatwiej było dziś oddychać. Dziękujemy.

Monter

szybko, kilka pytań, opis warunków - 2800 brutto, trzy zmiany, praca stojąca

standardiwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Stan

Przepracowałem tam króciutko na zaworach. To nie praca właściwie, a zajezdnia. Jeśli istnieje w dzisiejszym świecie pojęcie wyzysk, brak poszanowania dla innego człowieka, to na pewno przy zaworach. Nie mam na myśli tego że przełożeni źle traktują ludzi, bo jest odwrotnie. Zdaja sobie sprawę ze specyfiki pracy, i interesują się nowymi jak im idzie, czy dają radę. Tu właśnie chodzi o samą pracę. Za taki zapier… 1900 zł na rękę, to jak plucie w twarz, i mówienie że deszcz pada. A na rekrutacji opowiadają, że na początek jest 3200 brutto, potem okazuje się, że wychodzi 2900. Starsi pracownicy, po kilku podwyżkach kręcą te wyśrubowane normy, bo wiecznie MAŁO!!!!! Nie polecam, omijać szerokim łukiem.

rebelia

Firma słaba(usunięte przez administratora)słabe zarobki ciężka praca 1 stanowisko na COMP. 8 godzin i nie wiesz jak masz na imię pozdr. KOMPresoRY

@rebelia

Rozumiem, że akurat Ty nie do końca odnajdujesz się, pracując w tym przedsiębiorstwie. Jednak są tu osoby, które mimo wszystko chciałby spróbować swoich sił w WABCO. Dowiedziałam się, iż oferują tam ekscytującą ścieżkę kariery i szeroki wachlarz ofert pracy z ponad 38 krajów, w funkcjach takich, jak Produkcja, R&D i wsparcie biznesu, m.in. Zakupy Strategiczne, Marketing czy Finanse. Szczególnie zainteresowała mnie ta ekscytująca ścieżka kariery. Możesz nam powiedzieć, jak wygląda to w praktyce: jakie możliwości rozwoju zawodowego daje ten pracodawca?

były i zmieszany

Ciekawe kogo zostawi ZF jak kupi Łapco

zmieszany i były
@były i zmieszany

136.5 po raz pierwszy, 136.5 po raz drugi 136.5 o raz trzeci, sprzedane! Niemcy zrobią porządek z ekspertami od usprawnień procesów usprawniających usprawnienia i innych znajomych królika. A do szefa będzie się mówić Herr oder Frau.

carola

odradzam prace w tej firmie, jest duza rotacja, co pare miesiecy pojawiaja sie od nich ogloszenia o prace na te same stanowiska, na rozmowie kwalifikacyjnej potwierdzono, ze jest ciagla rekrutacja u nich,w firmach z dobrymi warunkami pracy i placy pracownicy sie nie zwalniaja....

@carola

@carola Szanujemy tutaj zdanie każdej osoby, ale sama przecież wiesz, że rotacja może mieć różne przyczyny - nie tylko te, o których nadmieniasz. Nie jest też do końca jasne, czy sama pracujesz w WABCO, czy może piszesz jedynie jako obserwator tej firmy. A na jakie stanowiska pracy trwa tam obecnie rekrutacja?

@Agata

@Agata jesteś obrąńcą Wabco ?:)

@Nowy

@Nowy Chyba źle zinterpretowałeś mój wpis. Moim celem jest pomoc Wam w zebraniu wiarygodnych informacji o pracodawcy, jakim jest firma WABCO. W żadnym razie jej nie bronię - chodzi o poznanie zarówno jej dobrych stron, jak i tych nieco gorszych. Czym zajmujesz się w tym przedsiębiorstwie?

...................
@Agata

no właśnie 1670 to ja zarabiałem tam w 2011r a teraz 1900 czyli w 20011 zarabiałem więcej niż wy teraz bo życie było tańsze paliwo jedzenie ,czynsz wszystko wabco to jedna z nie wielu firm która płaci poniżej 2000 tys na rynku 75 firm płaci więcej

....r....
@Agata

Skoro chcesz zdobyć wiarygodne informacje to dlaczego nie chcesz już rozmawiać o zarobkach i pomijasz ten temat tekstem żeby skończyć już o zarobkach??? To jest rzetelne ??? Raczej nie.....

wrrrr

Dodam opinie nr 666 :) Pisze glownie do tych, co nie chca isc na produkcje, tylko do PD, S&P czy PjM. WABCO to dobry pracodawca, dobry socjal, dobre warunki, elastyczne godziny pracy, ostatnio wprowadzili 1 raz w tygodniu home office dla chetnych. Dla pracownikow umyslowych - polecam zdecydowanie. Równie zdecydowanie nie warto sugerowac sie opiniami ludzi z produkcji, bo wiekszosc z nich prezentuje typowy bol czterech liter na zasadzie "ja to bym byl najlepszym liderem, ale mi sie nie chce i dlatego skrecam zawory na linii". No sorry. Tak jak ktos pisal wyzej - same nieoszlifowane diamenty, oni by zrobili duzo, ale im sie nie chce. Taka prawda. Uczyc sie nie chcialo, teraz tez sie nie chce - no ale wiedza najlepiej. Tak samo znaja sie na pilce noznej, polityce i ogolnie doradza ze wszystkim, czego w zyciu nie robili.

Mniejwiem.
@wrrrr

Bardzo cenny komentarz dobrze wykształconej osoby, która wstydzi się podpisać imieniem i nazwiskiem. Ciekawe, dlaczego w firmie od wielu lat ciągle jest deficyt pracowników biurowych. Wiele osób nazywa firmę pilotażową, zatrudniała wielu studentów na śmieciowe umowy. Warto dodać, że pracownicy biurowi pracowali prawie 8.5h a płacone mają za 8.

Kintaro

Wabco, wabco. Totalny korporacyjny moloch. Jak jest tam tak fajno u was to czemu nawet Ukraińcy od was uciekają. Swoja drogą to pracowałem tam ze 4 lata temu i nic sie nie zmieniło. Dalej pracownicy sa traktowani, jak murzyni na polu bawełny.

Michael

jak w (usunięte przez administratora), widac po rotacji, pisze o produkcji. polecam stanowisko np monter zaworow, jest super(ironia) Moje sugestie dla WABCO: wdrozyc to o czym jest mowa na szkoleniach, a nie sciemniac, ze jest super. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymienic wiekszosc liniowych i wziasc sie za liderow zeby choc udawali, ze wiedza co sie na lini dzieje

OoO
@Michael

O i widzisz Michael, wreszcie jakas konstruktywna sugestia. Nareszcie znalazł się ktos z odpowiednimi kwalifikacjami aby powiedziec: wyrzucic liniowych! zabrac sie dla liderow! Znowu wabco nie zauwazylo jaki nieoszlifowany diament czai sie w jego szeregach. Powiedz, czemu hamujesz swoją kariere i jestes monterem????

@OoO

pewnie jest słaby w robieniu laski kapowaniu albo lizaniu rowa

@robol

tobie tez nie poszlo widze

@Ciekawy

Jak sie dowiedzialem co trzeba zrobic to zrezygnowalem

iii
@Robol

no to wracaj już do rynsztoka

@iii

Nie juz raczej nie wroce do wabco malo placa nie wiem jak sie utrzymuje rodzine za 1900 ale ty pewnie wiesz powodzenia

Ecas

Boss na zebraniu mówił że trzeba oszczędzać. To raczej niedobra wiadomość przed podwyżkami. Pewnie znowu będzie luźniej w szatni....

...................

AGATO ty nie powinnaś pełnić tu żadnej roli jeśli ktoś się wypowiada powinien mieć chociaż jakieś podstawowe pojęcie a mamlać 1900 zł nie da się obronić więc nie broń tak samo pracy za za trzech jeszcze 3do 5 lat temu te same czynności wykonywało np 10 osób na lince a teraz 6 ,7 i była mniejsza norma niż teraz więc też tego nie broń ja wiem że dla ludzi ubogich na umyśle to się nazywa modernizacja dać najniższą krajową i najmniejszym kosztem do auta tez możesz wlać olej z marketu zamiast ropy trochę pociągnie jak robol w wabco jeszcze w w 2011 zarabiałem więcej tam niż teraz bo około 1700 na rękę a teraz 1900 a czynsz 2 x droższy paliwo i wszystko to sę policz i nie broń kogoś kto se sam strzela w kolano

@...................

Jest to komentarz całkowicie nie na miejscu. Staram się zrozumieć każdą osobę, która wypowiada się na temat tego pracodawcy. Nikogo zatem nie bronię. Musisz mieć na uwadze, że niektórzy mogą chwalić sobie pracę w firmie WABCO. Może zatem chociaż podpowiesz, czy mają tam aktualnie jakieś wolne stanowiska, o które można byłoby się ubiegać?

Kto sobie chwali ???

@Robol

Jak ktos ma jakies pozytywy. na temat pracy w wabco to prosze pisac

@Robol

Ja sobie chwalę. Nie ma co ukrywać, że tak idealnie do końca nie jest, ale nie narzekam. Nie ma takich problemów jak obecnie ma np. Wisła Kraków - pieniążki na konto wpływają regularnie, bez opóźnień. Co roku podwyżki. Moja siostra pracująca w szkolnictwie już zapomniała co znaczy słowo "podwyżka". Socjal też nie jest zły a i związki zawodowe co rusz podrzucają jakieś gratisy w postaci biletów do kina, na mecze czy organizują jakieś ciekawe wycieczki. Pracuje w zawodzie, robię to co lubię i jeszcze mi za to płacą. Sąsiad pracujący jako ochroniarz średnio 2x w tygodniu wraca z jakiejś akcji, gdzie szczęściem uchodzi z życiem, a do tego w taką pogodę jak dziś musi jechać i przez całą noc pilnować czyjegoś mienia. Sorry, ale zdecydowanie wolę siedzieć sobie na linii w WABCOwskim ciepełku, gdzie o swoje bezpieczeństwo nie muszę się aż tak przejmować i zawijać te zawory w sreberka... Ale ja mam tą fantastyczną cechę, dzięki której nie przejmuje się takimi pierdołami o jakich tu piszecie (o jak mało zarabiam, o jakie wysokie normy, o jacy Ci przełożeni wredni) tylko robię swoje, a po 8h wracam do domu, do rodziny i skupiam się na tym, jak z dzieckiem miło spędzić czas...

@K-O

Jesli chodzi o socjal to do wszystkiego trzeba doplacać jak dlugo pracujesz powyzej 10 lat to cos tam zarabiasz a jak ci wystarcza 1900 to tam siedz tylko dzieci szkoda i nie mow ze w sobote nie masz polecen sluzbowych bo nie wierze z tego co piszesz jedynie fajnie ze jest cieplo i tyle rozejrzyj sie po rynku pracy i zobacz ile takie firmy placa w porownaniu z wabco

@K-O

Wlasnie na takich frajerow wabco liczy

@Robol

Przez ostatnie 15 lat nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek dostał polecenie służbowe na pracę w sobotę, chociaż lubię robić w sobotę, bo wtedy jest mniej osób z biura, nikt nie przeszkadza, jest mniejsze ciśnienie i można spokojnie skupić się na pracy.

@K-O

TO nie wiem na jakim dziale robisz chyba w biurze gdzieś ja mówię o liniach gdzie były polecenie i to sporo swego czasu nawet na zebraniu obiecywał ptak ze już nie będzie poleceń jak ktoś ma szkolę ale później i tak były gdzie ty się uchowałeś w tym wab-co

@robol

Poza TS'ami pracowałem chyba w każdym dziale i może Cie zaskoczę, ale nie wszędzie jest tak samo.

@K-O

I co nigdzie cie nie chcieli nie dziwie sie

OoO
@Robol

Robol, trolu może wróc do starej ksywki na tym forum. Argumentów nie masz to pozostaje obrazić, jak ten kundel co jak ugryźć nie może to przynajmniej obsika. K-O, tak trzymaj! Każdy jest panem swojego losu (sorry, może poza robolem).

@OoO

Mam argumenty malo placa duzo wymagaja praca w soboty za swiadczenia trzeba doplacac

@Robol

I jestem panem swojego lusu bo potrafilem odejsc ja zobaczylem ile inne firmy placa a ile wabco w tej chwili

@Robol

Nie powiedziałbym, że mnie nie chcieli - gdyby tak było to nie przepracowałbym tu 15 lat. To nazywa się inaczej, być może Tobie obce słowo - awans. Zaczynałem jeszcze jako tzw. "zielony" przez pośrednika pracy. Później jako monter zaworów, monter elektroniki, dyżurny, zmianowy, specjalista, technik, itd... i jeszcze na pewno nie powiedziałem ostatniego słowa. Mam ambicje i chęć by nauczyć się tu jeszcze czegoś. Skończę szkołę i będę startował wyżej. A kto mi zabroni? Do odważnych świat należy.

............................
@Robol

bilety dają prawie wszędzie a po za tym płacisz często za to podatek a podwyżek nie było od dawna bo to co dają to to jest inflacja i dostosowanie się do rynku a nie podwyżka jeszcze w 2012 zarabiałem 1600-1740 bez nadgodzin a teraz 1900 dają podwyżki ale normy praca za 3 bo gdzieś se trzeba odbić tą inflacje a pozytywów nie ma bo umowa o prace jest prawie wszędzie

@............................

Robol ile podwyżki w jakim czasie ci dali.?

@K-O

Ja wiem jak tam się awansuje :) tak myślałem ze na lini nie pracujesz ja tu mówię o pracy montera

@Ciekawy

Po 5 latach pracy 2800 brutto oczywiście to jest jakiś żart dają inflacje nie powiedział bym ze się dostosowują do rynku pracy bo takie firmy płacą o wiele więcej na innych stanowiskach tam też nie ma kokosów może to dobre jak w przypadku kolegi żeby sobie CV zrobić jakieś i wtedy poszukać pracy w której się będzie coś zarabiać

1200 w 5 lat to srednio 15% podwyzki rocznie. nie taka tragedia

ground and pound
@K-O

Polecenia na soboty były... zdarzyło się nawet polecenie pracy po zmianie nocnej, Ci bardziej wystraszeni godzili się na to...

Kxx
@robol

PTAKA już nie ma,więc wiele się zmieniło co do atmosfery w firmie...jest o niebo lepiej .Teraz nie ma zmuszania tylko jest prośba

Mari

1900 do ręki ? Omg ! Miałam zamiar złożyć CV ale za 1900 to nawet nie opłaca mi się angażować w przesłanie CV.takie stawki chyba nastolatką pasują jak mieszkają u rodziców . Bo nawet wynajęcie pokoju we Wrocławiu to suma ok 1000 zł a gdzie inne wydatki ? Nie wiem kto jest aż tak zdesperowany że mu pasują takie pieniądze! W szoku ! Monter najwięcej roboty najniższym kosztem. No thenks

@Mari

Powinnaś brać pod uwagę, że wskazana przez Ciebie wysokość wynagrodzenia może okazać się wystarczająca dla innych osób. A poza tym - nie należy tak pochopnie oceniać niektórych rzeczy. Może się bowiem okazać, iż po pewnym czasie w WABCO zaproponowano by Ci wyższą pensję. A orientujesz się, jakie jeszcze stanowiska pracy mają tam aktualnie wolne?

Henryk
@Agata

Kurczę, to potwierdzone info, że dają tak głodowe pensje? A może to jedynie podstawa i można coś jeszcze sobie dorobić? Jakaś prowizja lub premia?

............................
@Mari

AGATA PRZESTAŃ MLEM LAĆ I GŁUPOTY PIERDZIELIĆ SAMA NIE PRZEPRACOWAŁA BYŚ NAWET TAL 1 DNIA FIRMA CIĘ OPŁACA TO TAK PISZESZ TROCHĘ GODNOŚCI CZY POLAK ZAWSZE MUSI BYĆ CZYIMŚ MURZYNEM

byłypracownik
@Henryk

Witam można dorobić bo dając taką pensje chyba na to liczą że będziesz (usunięte przez administratora) bo nie masz wyjścia żeby coś zarobić jak masz dużo czasu to ok w sobotę nie ma problemu nawet jak nie chcesz to polecenie służbowe żeby sobie koniecznie dorobić i premia co 3 miechy oczywiście jak przy tym (usunięte przez administratora) nic nie zepsuliście

NickTrik
@Mari

2 soboty w ciągu pół roku z wolnej nie przymuszonej woli, jak nie mogę to po prostu nie przychodzę. Jak jest potrzeba to się pytają. Wyplata zawsze powyzej +/-2200./ wiec nie rozumiem tego 1900. Ktos tu ludzi odstrasza od tej firmy może konkurencja...?

kolorowo
@NickTrik

taka jest podstawa 1900 jak orasz to wiadomo ze zarobisz więcej o to chodzi żebyś więcej pracował jak sie mieszka u rodziców to może komuś starcza ale jak masz dom rodzinę to nie wiem jak za to przeżyć chyba ze zona zarabia 5 tys :)

Pracownik jeszcze wa

Praca jak wszędzie. Gdyby nie to że jest osobą która donosi SMS o treści ze robi się po.alu a sama chodzi na papierosa co pół godziny pusE dzwoni to było by ok

Robol

Pomijajac wypowiedz Gobelsa ze komus to wystarcza bo to nie wymaga komentarza to pieniądze sa nie adykwatne do pracy jaka trzeba tam wykonywac zdecydowanie odradzam prace w tej firmie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanowac pracowników

Szczery.

Szczery. Nie chodzi o pracowników bo każdy chce zarobić na chleb.Ale dlatego żle jest w tej firmie bo kierownictwo Cb2 , Lakiernia i ludzie w biurach którzy tym zarządzają i zarządzają ludżmi i produkcją to bym większość zwolnił.Nie dość że nic nie robią to żadnego szacunku do pracowników to ludzie pracują na takich wysokich normach na każdych wydziałach to jeszcze nie konsultując się z żadnym pracownikiem śrubują większe normy i człowiek przecież to nie robot.Chamy bo za plecami sobie ustalają i jak ktoś się im nie spodoba to aut za bramę.A jak jeszcze coś powie to sami wiecie to najchętniej by cię zjedli.Większość kierowników i zarządzających to są bardzo fałszywi gadają z tobą a za plecami wiadomo między sobą sobie ustalają i jeszcze wywiad między pracownikami robią.Kapusie na lini.

Agata

Firma WABCO oferuje Wam ekscytującą ścieżkę kariery i szeroki wachlarz ofert pracy z ponad 38 krajów, w funkcjach takich, jak Produkcja, R&D i wsparcie biznesu, Zakupy Strategiczne, Marketing, czy nawet Finanse. Możecie sobie o tym poczytać na ich oficjalnej stronie internetowej: https://www.wabco-auto.com/pl/careers/wabco-jobs/ Może wiecie, jak tam konkretnie przebiega proces rekrutacyjny? Zapraszam serdecznie do dyskutowania.

polska
@Agata

może we francji gdzie pracowników się szanuje. nie zmusza do pracy w nadgodzinach . czy zarabiałeś tam 500 euro jak w Polsce.

Walerian

Pracowałem w Wabco France przez ponad 25 lat 1989-2015. Miejsce pracy Claye-Souilly. Departament IQ. Firma którą wspominam bardzo dobrze. To dla mnie najlepszy okres pracy. Firma której kreatorem był legendarny George Westinghause (hamulce do pociągów kolejowych). WABCO stał się liderem w wyposażaniu samochodów ciężarowych jak i osobowych. Krótko, to firma waloryzująca.

Agata

Jeśli ktoś z Was chciałby podjąć pracę w WABCO, to jest to jak najbardziej odpowiedni moment. Firma prowadzi w chwili obecnej rekrutację, co możecie zobaczyć na ich stronie internetowej: https://www.wabco-auto.com/pl/careers/wabco-jobs/ Może znajdzie się tutaj osoba, która ostatnio uczestniczyła w rozmowie kwalifikacyjnej i opisałaby nam w szczegółach jej przebieg?

Zostaw merytoryczną opinię o ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) - Wrocław

• Jak się pracuje w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Zobacz opinie na temat firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)?

Kandydaci do pracy w ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o. (dawniej WABCO)