Opinie o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VORWERK AUTOTEC POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Jestem pracownikiem tego owego zakładu i tam co się dzieje to Poprostu szok żonaci faceci z Ukrainkami kręcą a ich żony na innych obszarach robią, niby pracowników brak to czemu połowa z nich chodzi po hali i romansuje a druga połowa (usunięte przez administratora)

Otoz to za malo pracy i obowiazkow maja nie to co kobiety na duzych maszynach wolasz lidera niema go na obszarze idzisz na inny obszar inny nie przyjdzie wiadomo kazdy ma swoje obowiazki ale siedzieć i gadac w budzie czy u Ukrainki to jest czas a jak wolasz do alarmu to z łaski idzie niektórym by się przydało wrócić na maszyny i zobaczyć jak to jest nie iść na przerwę czy robić normę na ciężkim artykule

Trafione w same sedno .Nic dodać nic ująć.

Dzień dobry, Jak wygląda praca w biurach, jaka jest atmosfera?

Kjo
@Zainteresowany

A czy do biur przyjmują?

@Kjo

No pewnie ktoś musi was pilnować i normy w górę podnosić

Hyk
@Łukasz M

Proszę powiedzieć na jakie stanowisko... Zainteresowany...

ŁukaszM
@Łukasz M

Łukasz M propaguje politykę miłości i serduszek :)

Widzę że tu jest dużo złych opinii, ja mam swoje zdanie .Praca może nie jest idealna ale ja nie narzekam ,jestem operatorem i może nie dostaje takich prac łatwych ale wtedy na tych trudnych mogę więcej się nauczyć. Do Trenerów ani obszarowych nie mam nic .A że czasem krzyczą to się im wcale nie dziwię bo mają za dużo na głowie. A dla tych co wciąż narzekają to nie ma pracy takiej w której płacą za nic nie robienie .

Operator

No pewnie a że są damy co nic nie potrafią to tylko wina zmianowych że siedza na 4 sztukach a jak na większego maplana pójdą to się gubią bo pierwszy raz na oczy widzą każdy powinien być jednakowo traktowany

Genek

Cały czas występują komentaże iż obszarowi krzyczą na ludzi,a czy to jest normalne i dozwolone???Dlaczego kierownictwo tego zakładu nie zainteresuje się tą sprawą.???Jestem chętny podjąć pracę w tej firmie ale co tu czytam to powiem szczerze mnie odstrasza.

@Genek

Zapraszamy do pracy ,Czy jest dozwolone krzyczenie ,raczej tak ,kiedyś bez średniego wykształcenia nie zatrudnialiśmy pracowników .Dziś zatrudniamy wszystkich którzy mają chęć do praca ,za tak niskie wynagrodzenie iw tak trudnych warunkach .Zapylenie i smród gumy podczas wulkanizacji

@Łukasz M

O to faktycznie nie mam wątpliwości poszukam lepiej czegoś innego.Ciekawe jaka tam panuje temperatura latem?Czytałem że przy wulkanizacji gumy zachodzą różne reakcje chemiczne mocno szkodliwe dla zdrowia.Podobno to niemiecka firma więc nastawiona na tanią siłę roboczą.Nie ma (usunięte przez administratora) niech helmuty sami sobie pracuja

@Łukasz M

To może czas coś z tym zrobić? Niż stale tylko Ukraina,ukraina... to jest jedyny zakład gdzie jest tyle ukraincow kiedys bez nich bylo lepiej inną atmosfera ale tak kto by pracowal za te śmieszne pieniądze napewno nie Polacy ale napewno byłoby lepiej

@Osoba

Są plusy i minusy ,Plusów jest więcej nie płacimy im za urlopy chorobowe i dodatki takie jak wczasy pod gruszą za święta urlopowy płaci za to wszystko agencja pracy która kieruje do nas pracowników .Tak że oni są tańsi dla Vorwerku

@Łukasz M

To zabierajcie firmę na Ukrainę????

@Genek

Przyjdź na górę i to powiedz

Były elektryk

Jechałem wczoraj do antków ,przejeżdżam na parkingu z 6 aut max.Dobrze,że w porę się zwinalem z tej patologii,

Czika
@Były elektryk

Z 6 aut, jak zapewne wiesz, że od jakiegoś czasu już nie ma czterobrygadówki i wekendy są wolne w Vorwerku więc z jakiego powodu mialoby być tam więcej aut w sobotę?

Pan Metys
@Czika

Od jakiegoś czasu to pracujecie 4 dni i macie 80 % wypłaty

Luna
@Pan Metys

80% jest dopiero od 01.06.20,więc jak nie jesteś doinformowany to nie pisz głupot. No nikt z tego powodu nie jest zadowolony, ale przynajmniej będzie jakąkolwiek wypłata.

@Luna

No od 1 czyli pisze,że od jakiegoś czasu.

@Były elektryk

Też się cieszymy :-P

Szef

Z jakich działów pracownicy dostali wypowiedzenia?

Liko
@Szef

Produkcja gluwnie polacy

Gal anonim
@Szef

Z działu Ur dużo odeszło albo przenieśli na produkcję

Lubi

Łajba idzie na duł trudno w to uwierzyc bo miesiac temu bylo inaczej a teraz 3 zmiany ludzie odsylani do domu dużo maszyn nie idzie jednym slowem smutne ale prawdziwe

Bronek
@Lubi

Już w marcu pisałem że zwolnią wszystkich i zakład pod młotek

Mig
@Bronek

Narazie ludzi na urlopy wysylaja więc niechca zwalniać miejmy nadzieje że sie wszystko uloży gdyby nie koronowirus wszystko by było ok

Glu
@Bronek

Ja daje ze do końca roku zaklad potrzyma i bum

I elegancko niech idzie.

@Lubi

Do puki granice beda zamknięte to nie liczcie na nawał pracy ,nie chodzi o transport tylko kto bedzie pracować w Skodzie,VW Opel ,Gdzie połowa pracowników jest z Polski

@Hehe

życzę ci tego dołu, z którego tak się cieszysz! rodziny trza za coś wykarmić, dzieciaki ubrać a ty się cieszysz, że firma pójdzie na (usunięte przez administratora) brak słów!

@poziom

To nie jest firma,która uratowała mi życie,właśnie się zwolniłem i pracuje gdzie indziej.Ja z kolei życzę tobie abyś nie był/ była taka życiową niedojdą

@Hehe

albo cie zwolnili hehe im mniej tutaj takich jak ty , tym lepij. w porównaniu z tobą to nie jestem, bez obaw. Ja tobie życzę tego samego co ty mi.

@poziom

I jak pracujesz jeszcze czy już poleciales

hehe
@Hehe

mnie nie zwolnili - ciebie chyba jo, bo narzekasz haha

@hehe

Ja nie narzekam,ja się śmieję z tego że pracujesz 4 dni w tygodniu,za 80 % i do tego za jaką marna stawkę.Ja się zwolniłem sam bo mam więcej ambicji ale to obce ci pojęcie

@Hehe

nawet jeśli byś się dowiedział, jak bardzo się mylisz to byś tego nie zrozumiał. dalej tu komentujesz, więc ci żal, że cię zwolnili , nie możesz tego przeżyć

@poziom

Mogę ,mogę.I nie mnie zwolnili a sam się zwolniłem,ciebie jak zwolnią i zakład upadnie to ci się życie skończy,i nie przeżywam tylko się śmieje fizyczny chłopcem z produkcji,dawaj na kaliber 44 ,za 14,5 haha.

Lila
@Hehe

Jak długo pracuję w tej firmie ,to form kaliber 44 nigdy nie widziałam-chyba masz problemy z liczeniem.

@Lila

Miało być 48 zwykła literówka,nie poszczaj się ze szczęścia,ps jutro wolne? Haha

@Hehe

ludzie co się sami zwolnili i im dobrze to tu nie wypisują bo mają ciekawsze zajęcia. zakład nie upadnie, wystarczy przeanalizować fakty żeby to wiedzieć. Ludzie ambitni nie poświęcają czasu i życia na komentowanie stron byłych robót. wszystko co piszesz świadczy o tobie w kiepski sposób kolego

Lito
@poziom

Nie upadnie ciekawe to czemu ludzi pozwalniali kazdy solidnie pracował nic nie przeskrobał

@Lito

a słyszałaś o koronawirusie i kryzusie na świecie ? polecam poczytać, odpowie na twoje pytanie. Lepiej żeby zwolnili kilku ludzi czy zamkneli całą fabryke?

@poziom

Lepiej żeby zamknęli cała, sprawiedliwie

i tego tobie życzę :)

@poziom

Niezły z ciebie klamot.Dziś wolne? Haha

@Lubi

I łajba na dÓł nie poszła kolego Lubi , wręcz przeciwnie , bardzo stabilnie utrzymuje się na powierzchni.

zdziwiony

Mam takie pytanie czym zajmuję się ten chłopak z brodą chyba nazywa się Sebastian kiedyś był w BDE a teraz ?? Z moich obserwacji wynika że pilnuje palarni bo co 10 minut przechodzi z jednej do drugiej i tylko chodzi zgląda, kiedyś poprosiłem go o pomoc przy drukarce to powiedział że nie jest od tego i nie pomoże więc może ktoś wie co on teraz robi oprócz palenia papierosów i siedzenia ze zmianowymi ???

@zdziwiony

Zgadzam się z Tobą kolego. Nie pomoże jak się go poprosi do BDE. Mówiac u góry siedzą takie dwie panie one sa od tego...... Nawet butów nie zmienia na robocze tylko paraduje w swoich bo Panu wolno!!!!

***** ***

I w dodatku przychodzi co weekend na nadgodziny i nic nie robi bo ma układ ze zmianowymi a jak jest zmiana Teresy to siedzi na obróbce z panią wózkową na przemian z 4 obszarem.

Operator

Niestety stare wyrzeraczki panie z obróbki stoją pod zegarami za dziesięć i one mogą bo przeciesz zmianowy nie raczy im nic powiedzieć a zmianowa tego nie widzi bo ona jest na obróbce czyli daleko od zegarów a panie z obróbki idą szybciutko do szatni i się przebierają a karty odbijają przyjaciułeczki i nic z tym nie jest robione zamiast od razu premie zabrać albo jakieś kary no bo ile można patrzeć na takie coś. Klosek wręczał nam kartki o urlop jak stał ktoś pod zegarami za szybko teraz by to nie przeszło bo pracy jest dużo i każde ręce do pracy się przydają No ale chyba jest jakaś rada prawda? Liderzy tesz by mogli się tym zainteresować. A jusz nie będę wspominać o takich babach które się wpierd. w kolejkę bo jej się spieszy bo ma busa no halo większość z nas jeździ busami i jakoś zdanzaja ale nie najlepiej znalesc wymuwke bo damie się stać nie chce bo dama zmęczona bo była na złej robocie bo nikt jej nie pomogl

Uuuuu
@Operator

A h.. Cie to obchodzi zajmij sie swoja (usunięte przez administratora) bo tylko obgadywac potrafisz nic wiecej nic nie potrafisz robic nawet w pracy nie dajesz rady ale obgadywac to jo ale to wynika z tego ze o sobie niemasz nic madrego do powiedzenia zazdroscisz innym bo to o tym swiadczy udajesz wielką pania widac ze masz swój swiat

Bbb
@Operator

Jestes w pracy po to zeby obserwowac kto co robi czy pracowac za monitoring sie nadajesz widac jak pracujesz tylko uwazaj zeby ci szyja sie nie przekrecila od obserwowania i daj sobie spokój z tymi twoimi komentarzami masz cos do kogos powiec prosto w oczy a nie komentujesz chyba ze sie boisz ty nie jestes od tego zeby gadac kto co i gdzie i daj sobie spokój

V
@Bbb

Zajmijmy się wszyscy sobą a będzie dobrze

Bbb
@V

Masz racje tylko widzisz kazdy patrzy na innych co robią a na siebie nie spojrzy ale tacy ludzie to sa najgorsi wielkie (usunięte przez administratora) maja a panoszą sie jakby byli niewiadomo kim

Miki
@Operator

Co cię interesuje kto po zegarem stoi... Żal ci (usunięte przez administratora) ściska że ona stoi a ty nie... Pchaj się też i też bd stać.. Zajmij się swoją (usunięte przez administratora) a nie czyjaś

@Miki

Duzo interesuje bo skoro operatorom była zwracana uwaga to obróbce tez niech będzie a nie ciężko paniom stac chwile dłużej no napewno nie są zmęczeni praca na stołach bo na maszyny jak długo pracuje to jeszcze ich widać nie było

Tuu
@Ktos

Tu się zgodzę.. Niektóre panie z 1zm. wiedzą że na maszynę nie pójdą nawet czapek ze sobą nie zabieraja z szatni.. Bo wiedzą że bd na stołach..

Malowazny
@Tuu

Nie zabieraja czapek bo im fryzurki sie uszkodzą, bo jak wyglądać w klapnietych wloskach.lakiery nie utrwala modelowania gdy sie bedzie mialo na glowie czapkę

Byly
@Operator

Czyli Arek czynił swoje obowiązki nie lubial jak ktoś mu w (usunięte przez administratora)wchodził bez mydła szanował siebie i swoją pracę. Szacunek dla ciebie wielki. Myślę i życzę powodzenia w kolejnej pracy dla ciebie.

@Byly

Ja byłam na Arka zmianie i jakoś nie musiałam mu w D.e wchodzić, .jesli ktoś olewal pracę to mu się dostało.Uczepiliscie się Tego Arka A ja mam bardzo dobre zdanie o nim. I szkoda że już nie ma 4 brygady bo tam było najlepiej . Pewnie piszą te osoby co im się robić nie chciało i dlatego psują opinie Arka .

Stary pracownik

Witam!Ciekawe na jakich maszynach i art. Pani pracowała.Akurat tak się składa że ja dzień dnia skakałem po różnych maszynach od 1-5 obszaru i o dziwo wychodziłem 99 i 100% miesiąc w miesiąc.Podejrzewam że paniusia broni swojego zmianowego,bo robiła dzień dnia tą samą formę i teraz zaczyna pracować jak ja kiedyś na ròżnych badziewiach bo trafiła na inną zmianę.Prosze zacisnąć zęby i (usunięte przez administratora) a nie głupoty wypisywać:)))))

@Stary pracownik

Nikogo nie bronię tylko stwierdzam fakty, ja pracowałam na maszynach na podajnikach które stałe się psuły moja praca nie była tak kolorowa jak to opisujesz ,w ciągu zmiany byłam przerzucana kilka razy na inne maszyny.Z wydajnością było różnie żeby wyjść na 100 trzeba było się napracować

Stary pracownik

Tak właśnie myślałem,a pracowałaś na maszynach typu maplan,wp,desma tylko bez podajnikòw?Radzę popracować.!!!

@Stary pracownik

Na wp,desma, mapla80,rep,maplan250 bez podajnikow i z .Pracowalam i pracuje.

To jesteś wielka operatorka.Ciekawe czy 109 robiłaś albo 156!!!Pozdrawiam

@Stary pracownik

109,402,020,678 czy tez inne (usunięte przez administratora)formy...

@Stary pracownik

348,349,333,351 uwierz mi że zepsuty podajnik ręczne poprawianie w formie nie jest tak bajeczne jak Ci się wydaje, nerwów na tym syfie straciłam że szkoda gadać

Stary pracownik

Bla bla bla formę 109 robią tylko mężczyźni więc jest Pani mało wiarygodna!!!Ciekawe jakie formy produkował Pani wielki zmianowy?!

Stary pracownik

Widzę że nerwy puściły na moją prawdziwą wypowiedź i para poszła z uszu.Ale po prostu nie pozwolę żeby jakaś amatorka która nie zna pracy mówiła że jestem jakimś leniem.Dodam że mam nr personalny poniżej 1000 i jeszcze pamiętam saminex i czasy gdy operatorami byli mężczyźni,a kobiety pracowały tylko na obróbce,nosiło się białe koszulki i ogrodniczki.A teraz taka paniusia będzie tu mądrować:))))

Sztuka
@Tuu

Prawda nawet czapek nie biorą bo wiedzą gdzie pujdą Panie . Jedni mogą byle jak sztuki robic poprawki po trzy cztery do kartonu na raz i tego nikt nie widzi. A rzetelnym osobą w twarz się śmieją.

A Tobie nikt nie pomaga i ci żal???? Zeby nie trenerzy to nie jedna by po godzinach siedziała i sztuki odbierała. Pewnie licha masz robotę to i zmianowy nie dobry ????????

Złe Zachowana

Mnie żal takich kundelek jak ty, który za najmniejsze odpusty ze strony kierownictwa, będą lizać dupki i nie tylko. Mówić co dobry zakład, zmianowy, trenera...a za plecami polewać go*wnem. Ale pamiętaj, takich jak ty, co drugi pracownik. A kiedy twoje show znudzą się Panu, pójdziesz na M19 na obróbkę Hahaha P.S. 70% czasu miała (usunięte przez administratora) robotę. A najgłówniejsze, co miała swoją pozycję, a nie a nie stała w kolejce polizać...Trzymaj się kolego????

Zorientowany
@Złe Zachowana

Ty proszę tego tematu nie komentuj...bo sama wiesz co zrobilas

...

W kolejny raz pokazali jak „ważna” i „ciężka” u was praca, i jak żyjecie plotkami o obcym życie haha

Nil
@...

Iść do pracy robić swoje a plotami na czyjś temat się nie zajmować bo ploty na czyjś temat to mają się nijak z prawdą są nieprawdziwe

Lili

Dzieckiem nie nazywa się osoby dorosłej i się nie oskarża jej że zajmuje się plotami a co do ortografi to nie każdy jest idealny

Uuulllaalllaaa

Przez kogoś przemawia tutaj chyba zazdrość albo brak życia prywatnego.... a tak nawiasem mówiąc to rozumiem ze lepiej jest jeśli ktoś po toaletach lub garażach robi coś brzydkiego a potem jak gdyby nigdy nic wraca do żony... męża... czy kogo tam ma w domku????rzeczywiscie to bardzo fair sytuacja...nikt w tym zakładzie nie jest święty... i niech każdy zajmuje się swoim życiem ( jeśli je posiada)

@Uuulllaalllaaa

I zapewne tak było póki sie nie wydało ,jak sie wydało to wiadomo ze wyjścia juz nie ma i jedynie można pluc sobie w brodę

Lol

Tak a czemu do tego dochodzi ,że ciężko ze sztukami się wyrobić i prawie po godzinach zostać ogarnąć ? To wynik lenistwa pracownika? Nie sądzę kto by chcial być zasypany? A jak szybko trzeba 2 końcu recami przebierać? To niech na taką maszyne usiądzie ta osoba co uważa za gulaje tych co nie mogą się wyrobić i pokaże, że da się. Wtedy porozmawiamy. Mowi to pracownik, ktory sam potrafił sie odkopac z kilku przejść ale i któremu też pomagano . Znam maszyny z krótkim i długim czasem .wiem co mówię czasem naprawdę się nie da bo obróbka sztuk jest fatalna źle ustawiona maszyna gorsze blachy i wszystko w temacie nawet super pracownik nie da rady. Wiec trzeba przyczyny poszukać dla czego pracownik ma aż taki problem żeby ogarnąć sztuki . Samemu usiąść i pokazać jak trzeba robić. Szczegolnie tak zwane ,,beczki,, polecam nie wiem jak teraz idą. Pozdrawiam wszystkich

Sos

Czytam te komentarze i śmiać się chce. Co Wy uczepiliście sie tych trenerów. Każdy opisuje w necie słowa bez pokrycia. Jak są tacy źli to czemu nikt nie pójdzie do przełożonego i nie stanie oko w oko z trenerem i udowodni to co wypisuje w necie.

@Sos

Gdybym był trenerką,to by mi do śmiechu wcale nie było.To jest ostrzeżenie żeby co niektóre trenerki wzięły się za swoją robotę a nie tylko wyżej(usunięte przez administratora) mają:),bo na maszyny mogą wrócić i wtedy zobaczymy czy do śmiechu będzie!!!Mamy ciężką pracę i nie będą nami pomiatać jakieś baby bez umiejętności,tylko po znajomości!!!

@BOS

W tym zakładzie wszystkie awanse są po znajomości przecież nikt nic nie umnie i do niczego się nie nadaje

Misia
@BOS

Ale żal, ludzie opamiętajcie się. Wszystkie te wasze negatywne komentarze są po to żeby stworzyć zamieszanie. Spójrz na siebie a później oceniaj innych. Ten zły tamta zła a ty pewnie jesteś pracownikiem roku.

@Sos

Ta Tłusta trenerka kiedyś przyszła do mnie na maszynę i chciała żebym podpisał szkolenie z pryskania formy . Kazałem jej żeby zaczeła szkolenie nie umiała nawet otworzyć maszyny .Co to za trener ??????? Sami wiecie

BOS

Przynajmniej jakieś standardy trzeba znać i obsługę maszyn.Widziałem sytuację jak trenerki z jednej zmiany w momencie jak dowiedziały się że będą egzaminowane zaczęły razem w kupie chodzić po obszarach i uczyć się otwierania i zamykania formy oraz doprowadzenie do ponownego wystartowania formy.To dopiero były jaja:)Pogadaj z takimi to najlepsi z najlepszych.!!!

@BOS

Standardy chociaż żeby były ładne ,poza wyjątkami Pani Marlena reszta czym może zachwycić Pustostanem ha ha ha

A czym się ta pni Marlena zajmuje?

@BOS

Ty pewnie za to jesteś najlepszy a trenerem nie jesteś no nie masz znajomości. Widać że masz bardzo dużo do powiedzenia na tym forum. Zajmij się sobą a nie ocenianiem innych. Widać że czujesz sie bardzo nie dowartościowany ale jak się zajmujesz czyimś życiem nie swoim to tak jest

Ty jesteś pewnie mister roku ha hha ha. A w głowie masz właśnie pustostan

Raczej Ty jesteś pustostan, jak jeszcze pracujesz w tym (usunięte przez administratora) już Ci się komórki mózgowe od smrodu gumy się zapchały he he he

BOS

Widzę, że mocno zabolała prawda.Niestety to jest forum dyskusyjne i mogę napisać co myślę,a jeżeli się to komuś nie podoba to może tu nie wchodzić i nie czytać!:)Prywatne życie trenerek mnie nie interesuje niech tylko robią swoją robotę jak należy.

Ala
@BOS

Najlepiej to nich się każdy zajmie swoją robota i sobą a nie obserwowaniem innych. Pisac anonimowo to każdy może. A Ty wchodzisz tylko żeby wypisywać bzdury jak widzę bo wiele masz do powiedzenia szkoda że tylko na forum. Powodzenia

Vivi

Trenerstwem

@Ala

Tak jak wiele masz do powiedzenia to już musisz pisać bzdury.Najlepiej nic nie pisz,bo przypadkiem może kierownictwo zauważyć pewne nieprawidłowości i pani Trener wróci na maszynki.Uciszanie innych za pisanie prawdy zachowanie czysto komunistyczne.

Ala
@BOS

Na maszynkach to ja pracuje od wielu juz lat ha ha???? ????

@Ala

Tak jasne:)Ha ha

@BOS

Pamiętaj, że pisanie częsciowej prawdy to wciąż kłamstwo ;)

Xxx

W każdym klamstwie jest ziarenko prawdy ????????????

Tabaluga
@Xxx

chyba w każdej plotce a nie kłamstwie xD

Na początku dodam ze pracuję tu krótko jestem na 1 zmianie i co mi się nie podoba to Pani trener (usunięte przez administratora), kobieta która myśli że jest Bóg wie kim, wydziera się na nas młodych pracowników, obraża, wyzywa, obgaduje do innych ludzi również źle mówi o ludziach którzy już nie mają na bluzkach "uczę się". Wydawało się że trener jest po to aby uczyć i pomagać ale niestety zachowania i nerwy tej Pani nie idą w parze z jej obowiązkami. Czujemy się przez ta Panią zastraszani, przez takich ludzi nie chce pracować się. Zmianowy super, liderzy również póki co pracowałam na pierwszym i drugim obszarze. Może czas najwyższy aby dyrekcja się zainteresowała tą Panią bo jak tak dalej pójdzie to nikt przez tą Panią nie będzie chciał pracować.

@pracownik

Nie wydaje mi się żeby tak było ,koleżanko ja np na P. W (usunięte przez administratora) nie narzekam. Sama chodzi nawet na inny obszar pomóc ile razy na obróbce, może wymaga ale to bardzo dobrze przynajmniej idzie się czegoś nauczyć bo później kto ma wine? Trener. Nie wydaje mi się żeby była Pani zastraszana,bo czym ? Może jeszcze grozi ? Zabawne. Nie ma co oceniać liderów jeśli nie pracowało się na każdym z obszarów bo czasem można się pomylic, uwierz. Dyrekcja to niech się zainteresuje innymi osobami co chodzą i nic nie robią albo pracują ten sam artykuł po rok czy dwa i pójdą na coś innego to płacz,lament. Mało wiesz ,uwierz mi nie oceniaj jeśli nie znasz ,tak na przyszłość.

@pracownik

Ja na temat Pani W nie mam złego zdania dla mnie jest ok, bez powodu nie krzyczy, jakie zastraszanie hehe.Praca może nie jest idealna ale pracować trzeba, jeśli ktoś nie chce pracować lub mu się nie podoba to niech nie pracuje a nie obraża innych ludzi .

@Operator

Z tego co mi wiadomo Trener powinien szkolić pracowników,a nie pracować za nich.Jeżeli Trenerka krzyczy,poniża,obmawia innego pracownika pokazuje iż nie nadaje się na to stanowisko.Pan Kuczbański powinien bliżej przyjrzeć się sprawie.Pozdrawiam

@BOS

Przyjrzeć się czemu lub komu? Jakieś konkrety ? Dowody ? Świadkowie? Bo jak na razie to tylko wpis bez pokrycia.

Operatorka
@BOS

Ludzie weźcie się za robotę tak jak powinniście A wtedy nie będzie problemu. Trener czy obszarowy to taki sam człowiek jak każdy inny .Pracuj sumiennie to nikt nie będzie się czepiał.

@Operatorka

Pracuj sumiennie,a ja Trenerka sobie pochodzę,pokrzyczą na ludzi i fajno jest.wezmę na 10 wypłatę i gra.Oczywiście są trenerzy którzy świetnie robią swoją robotę. W mojej wypowiedzi nie pisałem na temat obszarowych którzy mają ciężką pracę.Pozdrawiam

Operatorka
@BOS

Trenerzy na tej zmianie co jestem ,powiem że nie mam nic im do zarzucenia ,pomagają wszystkim bez wyjątków. A nie raz trzeba krzyknąć bo inaczej by weszli na głowę i robili co chcieli

@Operatorka

no, ogolnie na hali z reguły trzeba krzynac zeby bylo cklwiek slychac ;)

@Operatorka

Bez przesady kiedyś nie było Trenerów i nikt nikomu nie wszedł na głowę.Nie pracujecie z dziećmi,jeżeli ktoś słabo pracuje to się go zwalnia albo nie przedłuża umowy.

@Mufi

A czy mało jest krytycznych wpisów na temat trenerek?Mleko się rozlało i nie wystarczy robić z ludzi głupa.Uważam że kierownictwo czyta te wpisy i coś się zmieni!?

Mały Mi

Nie wiem co wy się tak tego Arka uczepiliście. Ja będę polemizować zawsze na temat tej OSOBY. Uważam że nie zasługuje na takie komentarze z Waszej strony. To był najlepszy zmianowy. Nie bez powodu ludzie z jego byłej zmiany się zwalniają z tego bagna i idą za Nim. Ja też poszedłem. Udało mi się w końcu stąd odejść. Arek to jest dusza czlowiek. Ci co go nie znają to pier... głupoty. Byłem u niego na zmianie i była spora dyscyplina, to prawda że pod zegarami nie można było stać prędzej niż za dwie minuty do końca zmiany. Arek miał swoje zasady i to u niego lubię (do tej pory bo teraz z nim nadal pracuje). A kiedy nasza zmiana się rozpadła bo przecież covid itd... Utworzono trzy zmiany i każdy z nas trafił do innego zmianowego. Większość trafiła to TS a tam bylismy uważani za gorszych bo przecież byliśmy od Kloska i mieliśmy na wszystko pozwalane. "Zero dyscypliny. Ciągle na chorobowym." Tak nam mówiono. A z tego co wiem dużo ludzi jest na chorobowym a przecież Kloska już nie ma. Jakieś pytania? Proponuję zajmować się swoim życiem a nie życiem innych. No chyba że się zazdrości komuś i żal ściska wiadomo co. Pozdrawiam

@Mały Mi

Tu się z Tobą zgodzę byłam też na zmianie u Arka i mogę to samo powiedzieć o nim .Dla mnie był spoko i napewno nie robił takich rzeczy jak niektórzy tu piszą. Ja bardzo dobrze wspominam czasy pracując u Arka na zmianie

Prawda, Arek był i jest spoko gościem.

Xxx
@Mały Mi

Zgadzam się. Zebrania robił bardzo często i chociaż wszystko wiedzieliśmy bo z tego co wiem pozostali zmianowi nie organizują żadnych zebrań a Arek regularnie miał zebrania z trenerami skoczkami liderami i jak trzeba było to opieprzyl a jak było trzeba to pochwalił. Wiadomo że też niekiedy miał swoje humorki ale kto z nas ich nie ma. Z Arkiem same dobre wspomnienia. Gorzej było jak jego zastępca TK robił rozpiskę, wtedy to już tak kolorowo nie było. Ale też źle nie było. Pozdrawiam Arka serdecznie.

@Mały Mi

Racja Arka bardzo brakuje. Był bardzo oddany swojej pracy bo nawet w wolne przyjeżdżał do pracy to jest spoko gość

@Mały Mi

Ludzie widocznie uczepili się bez powodu tego Arka????Tylko ilu się zwolniło przed jego odejściem????albo się przeniosło na inne zmiany

Sipzniony
@Mały Mi

Arek dusza człowiek nie wiem o co ludziom chodzi, myślę że Pan Sieciński to jest nie dopiero. Lider za 5 zł by cię żywcem sprzedał ale tego nikt nie widzi. Pozdrawiam szczerze Pana Tomka ????????????????

Dokładnie, teraz jestem na innej zmianie i powiem że nie mogę się przyzwyczajic. Pozdrawiam całą zmianę Arka

Ja osobiście również nie mam nic do Arka nie wiem dlaczego się go tak uczepili ,bardzo szkoda ze juz go nie ma

Pozdro Michał.

A to co się stało z Arkadiuszem?

Ja akurat bardzo duzo sie nauczylam od Pani W (usunięte przez administratora) i naprawde potrafi wytlumaczyc. A jesli jestes tak bardzo zle traktowana to sie zwolnij i nie wymyslaj nie stworzonych rzeczu bo nikt Ci w to nie uwierzy. Pracuje 3 lata i nikt nie narzeka na Pania W (usunięte przez administratora).

Rozbawiony

Pracuję już długo w tym zakładzie... i jedyne co mogę powiedzieć o pożal się Boże TRENERACH jest to że trenerem który zna się na robocie z tej zmiany jest Damian z 5 obszaru. A zarówno pani Wioletta i Barbara zajmują się ploteczkami oraz pomaganiem swoim koleżankom zamiast nauką młodych..... a już o ich wiedzy na temat maszyn da się powiedzieć niewiele dobrego...Zaczynając pracę wiele lat temu więcej można było nauczyć się na maszynie od doświadczonego operatora przez 3 dni niż teraz od trenerek przez miesiąc... Wiec chyba to mówi wiele...Pozdrawiam ślepe kierownictwo i niezbyt rozgarniętych zmianowych

Tez pracownik
@Rozbawiony

To prawda...pani Basia niech pilnuje swoja hale a nie lata poza swoj rewir...jak nie ma co robic to niech zasuwa tak jak inni...odechce sie jej latania na calkiem obca jej hale czyli magazyn...

@Rozbawiony

Nikomu nie dogodzi w tym zakładzie .

@Rozbawiony

No to widocznie robisz na 4 sztukach stale i to samo bo taka/i bystrość jak większość nawet nie wie co to jest podajnik a gdzie tu obróbka na wodę, ja osobiście jestem za tymi trenerami nie raz lecą szybciej niż jakis lider jeśli jest zajęty zawsze podejdą czy alarm skasować itd i nawet wytłumaczą i jeszcze żaden trener nie skrytykował czy dogadywal.

Rozbawiony
@Operator

I tu się pomyliłeś/as koleżanko lub kolego...podajnik znam bardzo dobrze w przeciwieństwie do części trenerów którzy bardzo żadko pracowali na nim....bo na repach chyba podajników nie ma... a jeśli o obróbkę na wodę masz pretensje do szeregowych pracowników to chyba zły adres....bhp się kłania....

Super firma
@Rozbawiony

Witam!Damian to super operator,wielokrotnie zmieniałem go na maszynach.Zawsze wszystko zapięte na ostatni guzik.Jeżeli został jakiś problem,to przekazał info.Z rozmowy z nim widać iż stara się wykonywać swoje zadania sumiennie.Co jest ważne w szkoleniu ludzi nie pokazuje że jest lepszy i mądrzejszy.Ze spokojem bez nerwów,bez krzyków a ludzie z nim współpracują.

Bolo

Niech w końcu ktoś się zainteresuje tymi osobami co po skończonej pracy nie stoją w kolejce do odbicia karty zegarowej tylko dają swoje karty swoim psiapsiolkom do odbicia.... A te w między czasie już przebrane w szatni, i idą do domu gdy inni dopiero wychodzą z hali...

@Bolo

Brak Kluska on by już dawno zrobił by porządek

@Bolo

Fakt i jeszcze te Panie są z obróbki i jeżdżą samochodami widocznie bardzo się im spieszy bo gdyby operatorzy tak robili to zaraz by dyscyplinarka była

Operator

Dokladnie bardzo bardzo go szkoda

Nowa

Mam pytanie chce zacząć pracę w Vorwerku Ale pytanie najważniejsze na jakiej zmianie było by najlepiej ?

@Nowa

Na żadnej, stąd każdy ucieka każdy nowy kto kilka dni porobi albo do 1 wypłaty przyjdz to zobaczysz

@Ktos

Uciekają bo pracować trzeba , idą tam gdzie można się opiepszac i jeszcze za to płacą.Nie polecam Vorwerku nierobom.

@Mufi

Pracowac trzeba wszędzie czy na innej produkcji Czy tu za leżenie jeszcze nikomu nie płacili a tu jest ciężko i mala kasa to ludzie uciekają

Nowa

Pracuje tu od niedawna czy na wielkanoc jest wypłacana jakas premia? Bo słyszałam że nie a w poprzedniej pracy-zakladzie bylo coś takiego niewiele ale jednak bylo a tu nic ?????

Jojo
@Nowa

O czym ty marzysz na dzień kobiet nawet po cukierku nie dadzą a co dopiero na Wielkanoc...

@Jojo

Dziwne w innych zakładach są pieniądze na Wielkanoc niewielkie ale 200-150zl

Na dzień kobiet to nawet głupiej kartki dyrekcja nie wywiesila z życzeniami bo po co przeciez to zwykle robile

Osoba2

A ciekawe jakie podwyżki byly w Niemczech napewno nie takie śmieszne jak u nas ,(teraz bylo widać kompletny ich brak)my im do pięt nie dosięgamy z kasą i resztą

Osoba

Polacy masowo się zwalniają jeszcze troche i liderzy tylko tam będą i zmianowi jako Polacy

@Osoba

Bo ludzie to zachłanni są na wszystkie święta typu dzień kobiet itd chcieli by dostawać coś, ale nikt nie bierze pod uwagę że ma darmowy dojazd do pracy A z tym liczą się też koszty .Może wypłaty nie są tak duże jak powinny być ale firma oferuje zawsze coś na Boże Narodzenie itp .Dlaczego każdy narzeka na pracę, można ja zmienić w każdej chwili bo narzekanie tu nic nie zmieni .

Ale dojazdy są już prawie do każdego zakładu darmowe albo zwracane są koszty a dodatki na święta to ma każdy w każdej pracy w marketach maja więcej od nas

Polaków rzucają na najgorszych robotach ,żeby tylko Ukraina miała nadgodziny. Gdzie tu szacunek do pracownika ?Gdzie nasze podwyżki przecież najniższa krajowa poszła od nowego roku A zaraz mamy sierpień i cisza ? Pracowników powinno się traktować jednakowo ,nie ma że Ukraina ma mieć lepiej, jesteśmy u siebie powinniśmy być bardziej szanowani i doceniani, to jeszcze najgorsze roboty za taką stawkę ,wszędzie mają już 15 zł na rękę A my ile 12 stale i stawka stoi od 2 lat czy kiedy ? Jeszcze mniej bo dodatek czterobrygadowy zabrali ,zero myślenia o pracownikach ,daje rok może dwa i żaden Polak nie będzie tam pracował .

Złe Zachowaną

Wiesz czemu? Bo my po 12 godzin (usunięte przez administratora), na „najlepszych” oczywiście formach(tylko czemuś żaden Polak nie chce nawet na 8 godzin tam pójść pracować), słyszymy „dawaj dawaj coś nie podoba? Nikt cie nie trzyma! Jedz na Ukrainę” i od tego, co rozumiemy ze nikt nie pomogę nam, milczymy i pracujemy. A taki pracowniki jak ty, po 3 razy na godzinę idąc na palarnię, cob powiedzieć wszystkim i każdemu jaku ciężka prace ma... prosze, naprawdę taki bzdury aż śmieszne słysząc

Wiesz dlaczego Polaków dają na najgorsze roboty bo wiedzą że dadzą sobie radę bo Uk jest uczona na ściemach . Ja tam się cieszę że mam taką pracę, a jeśli Tobie przeszkadza to się zwolnij i po problemie. Piszą takie posty osoby które chcą zarobić A się nie narobić .

Operator

No to prawda ale Ukraina jest takim samym pracownikiem co polak ale są Ukrainki ktore nigdy nie robiły na obrobce na wodę albo na maszynie na krótkich czasach i siedza na lepszych robotach niż Polacy, skoro przyjechali zarobić to niech pracują a nie siedza w telefonach gdzie polak nie ma czasu kiedy się napić

Ktos

Każdego polaka to irytuje polak jest rzucany jak śmieć a niektóre Ukrainki niech nawet nie idą na rozpiske bo wiedzą że będą robić to co zawsze im się paznokcie nie połamią napewno od ciężkich prac widzą ludzie bo każdy na nich narzeka to każdy tylko nie zmianowa/zmianowy

@Ktos

Tu masz rację, na maszynie gdzie obróbka ciężka Polka siedzi sama A na drugi dzień na tym samym artykule oczywiście 2 ukrainki. Nie raz nie można nikogo znaleźć tzn obszarowego bo co bo siedzi przy Uk A dla Ciebie czasu nie ma ,bo widać że Uk w du.. im wchodzi. Paznokcie na 5 cm wymalowane i dziwne że po 8 H pracy czyste ubrania mają, ciekawe jak one to robią...

Magdalena

Tak tu masz rację Arek też miał rękawice na cały rok w tylnej kieszeni które dostał lekko brudne . Robił zebrania w budzie obszarowi liderzy i trenerzy chodzili jak do spowiedzi

@Magdalena

Jak inni zmianowi, jeden na drugiego mówi czy to operator czy inny pracownik .

Osoba

Siedzą przy Ukrainie a kto ma ich uczyć? Tak odwalają gorzej niż Polacy a lepsze roboty maja i jeszcze liderzy przy nich stoja bo kto ma ich uczyć napewno nie ta dziewczynka co chodzi nic nie robi tylko kluczami wymachuje i nie wiadomo kim o To jest jak nigdy kalibratora 48 sztuk nie widziało

Lala

Tak sobie dzisiaj czytam te wszystkie wpisy, ta firma to jednak filar kłamstw. Ale zaufajcie mi jak byście mieli okazje być w biurze na ul. Jasnogórskiej w Krakowie to mielibyście okazje zobaczyć jak to jest być maltretowanym przez dziwną dyrektorkę Dorotę, śmieszna do bólu. A kłamie w każdym słowie tak że moje dzieci nawet zareagowały, mówią mamo, Ty tego naprawdę słuchasz. No, mam dość ale muszę odpracować i zapomnieć o tej przygodzie. Kłamią, kłamią, kłamią.

Niektórzy tu są tacy poszkodowani ,ciągle narzekaja jaką ta praca jest ciężka, że obszarowi krzyczą, a czy ktoś może się kiedyś zastanowił jak to jest być obszarowym jaką to jest odpowiedzialność, że na raz wołają 3 osoby ,ja jestem operatorką i z mojego punktu widzenia trzeba docenić pracę innych A nie wylewać żale tutaj .Źle Ci w tej pracy to się zwolnij .

Magdalena

Przecież te maszyny są starsze od nas Normy ciągle w górę to jak nie narzekać jak taki sprzęt dostaniesz .No chyba pracujesz na ściemach to co innego Pozdrawiam

@Magdalena

Na ściemach tak jasne .Bo wam nigdy się nie dogodzi .Jak tak ci źle to po co tam pracujesz. Głupie pisanie może wypłaty szału nie robią ale lepsze to niż siedzenie w domu i branie 500 plus .

Produkcja

Osobiście szukam pracy i ze stawka na sam początek na innych produkcjach jest 18 zł/ brutto. U nas nowi się chwala ze maja 16. To co to jest? Supermarkety lepiej płacą a praca jest lżejsza i nie ma takiego syfu a pracować trzeba wszędzie +jakas tam niezawielka premia to z 2700 maja a my z2200 haa

Zostaw merytoryczną opinię o VORWERK AUTOTEC POLSKA - Brodnica

• Jak się pracuje w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 16 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Kandydaci do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VORWERK AUTOTEC POLSKA
2.2/5 Na podstawie 203 ocen.
  • Podgórna 100
    87-300 Brodnica