Opinie o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VORWERK AUTOTEC POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Jiji

Z obserwacji widać że wylatują większość co chorowali l4... I co coś przeskrobali...

@Jiji

Mylisz sie ! Niekturzy nic nie zrobili bo nie brali l4 ani żadnej nagany nie mieli po prostu nic nie przeskrobali

milivanili
@Nili

po co pracownik który jest od święta w pracy?

@milivanili

Sa osoby ck codziennie chodza do pracy i tez ich zwolnili

Tabaluga
@Nili

do pracy nie chodzi się tylko zeby chodzić

@Tabaluga

Kazdy chodzi i pracuje

Zancia

Niewiadomo nawet czy się sugerują...

Nilo

No i stalo soe od wczoraj ruszyly zwolnienia czy to poważne zamiast zostawic ludzi bo przecieź tarcza od czerwca to oni zwalniaja to nie poważne

Lolo

I znów się posypały wypowiedzenia dla Polaków... Porażka... Strach iść do pracy bo niewiadomo co cię czeka...

Apo

A ci "obcy" z za wschodniej granicy jeszcze tu pracują? ... Podobno wszyscy uciekają z Polski , szczególnie Ukraińcy ... ? Jak tu teraz jest? ... ????

Libo
@Apo

Sa ale z agencji ukraincy będą zwolnieni bo wizy im sie kończą tylko do czerwca

@Libo

Nie kończą im się wizy, tylko nie ma dla nich pracy w firmie. Agencja, tym którzy chcą pracować znalazła pracę w innych miastach Polski.

Libo

To po co wracaja do zakladu jak dla nas Polaków nie ma pracy

@Libo

A ty po co pracujesz-żeby zarobić. To samo oni. My Polacy też wyjeżdżamy na zachód do pracy. Widzisz tak się akurat składa, że im agencja zapewniła 12-godzinny dzień pracy. A nam co zapewniła firma? Glodowe wynagrodzenie i niepewność,pomimo że Ukrainy już nie ma.

Zwolniony

Hej, wiadomo coś o ponownych zatrudnieniach?

Bibo
@Zwolniony

Zapominij o zatrudnieniach bo teraz zaklad walczy o przetrwanie a i tak nie wiadomo co bedzie dalej

Jkgh

Czyli co? Robota się ruszy? Jak piątki nie bd wolne? Jakieś info

Ktos
@Jkgh

Będziemy pracować 4 dni w tygodniu więc sobie wyobraź jaka będzie wypłata. Jeden plus że ma to działać max 3 miesiące i niby nie będą mogli cie zwolnić. A dni będą rotacyjne bo zmiana będzie podzielona na 5 grup i co tydzień będziesz mieć inny dzień wolny

Tylo
@Ktos

Wyplaty beda lipne a praca sie tak szybko nie ruszy albo wogule sie nie ruszy

Bolo

Zakład ma w nosie czy starczy ci urlopu proponuje bezpłatny jak cos.W innych zakladach np .Gotec pracują od poniedziałku do środy i maja normalnie płacone ,czwartek i piątek mają wolne ale zakład płaci 80 % można -można ale nie w vorweku.A w Vorwerku nic jak zwykle zrobili 3 zmiany z czego człowiek wiecznie ma brać wolne bo niema pracy.Ciągle wysyłaja ludzi i każą brac urlopy a jak człowiek będzie potrzebował to nie będzię miał z czego brać, ale to zakład nieobchodzi.

Czika
@Bolo

Spokojnie bez nerwów, już wkrótce nie będziesz musiał brać urlopu na piątek.

Rrr
@Czika

No ciekawe skad masz takie wieści

Czika
@Rrr

Info pewne ale wszystko w swoim czasie.

Ktos
@Bolo

Od czerwca będziesz pracował w innym systemie. Przeczytaj post wyżej

Niol

Ciekawe co bd potem jak ludzie już prawie nie mają urlopu. A gdzie do końca roku...

Kio
@Niol

Beda wysylac na bezplatne urlopy .

Dj
@Kio

Pracodawca nie może wysłać pracownika na bezpłatny urlop, gdyż nie ma takich praw.

Kolo

Irytuje mnie jedno to iż zmianowi daja (usunięte przez administratora) ludzia którzy maja niska wydajność tj 95 czy 98 procent . Pracy nie ma to jak ludzie maja miec dobra wydajność masakra jest na stołsch gdzie na jednym stanowisky potrafi byc nawet 4 osoby toc to wiadome że zrobienie normy jest nie realne i po co ten ochszan . Tylko ludzi bardziej stresuja

Iwan
@Kolo

Bo zmianowi to ludzie, którzy już zapomnieli jak to jest. Założyli czerwone portki i myślą że mogą upokarzać innych. Nie ma co się przejmować, robić swoje i do domu. Tak jak słusznie poszą to początek końca.

Arek

Ludzie to jest początek końca tej firmy, szukajcie pracy, póki jeszcze coś jeszcze można znaleźć. Cofresco, Seni przyjmują wszystkich, płacą lepiej i warunki też lepsze. Vorwerk wywozi maszyny do Serbii, Dyrekcja się zwija i pozamiatane. My damy radę, ale góra z takimi pensjami niekoniecznie...

WoniuWTK
@Arek

jakies potwierdzenie na to?

Gg
@WoniuWTK

Cos wyssane z palca pan arek powiedział

WoniuWTK
@Gg

oby z palca

Arek
@WoniuWTK

Potwierdzenie??? Już za parę tygodni zobaczysz na własne oczy. Jak będziesz na przymusowym wolnym

Yyy

Ciężko u nas z robotą a ty się pytasz o system?!

Ciężko jest w systemie 12/12 w VORWERK AUTOTEC POLSKA? Ktoś coś?

Hi

Nie ma obecnie takiego systemu w VAP.

wisko

na ten moment pracujemy po 8 godz, pon-pią

Pracownik zA

Już w tamtym roku nie było kolorowo ale cały czas było zapewniane, że praca będzie i jakoś to się wszystko toczyło. Wcale nie miało być żadnych zwolnień. A jednak. Stało się, jak się stało. Trzeba żyć dalej i mieć nadzieję na lepsze jutro. Rozwalona została jedna zmiana. Bardzo dużo ludzi straciło pracę. Ludzie zostali porozrzucani na inne zmiany. Wiadomo, że każdy był już przyzwyczajony do swoich ludzi. Jest kilka pozytywnych, jak i negatywnych zmian. Te pozytywne są takie, że wróciły na produkcje osoby, które wcześniej się wywyższały będąc liderami, czy trenerami, itp... Unosili głowy do góry nie znając już osób z produkcji. Teraz muszą wrócić na maszyny i głowy opuścić na dół. No i w końcu mamy wolne weekendy! Tym samym mniejsze wypłaty. Coś kosztem czegoś. Czy sytuacja u nas i na świecie się polepszy? Zostało nam czekać.

Mulo
@Pracownik zA

Masz racje . W innych zakladach którzy ptukuja tosano co my w Polsce to płaca 3000 tys. I też od poniedziałku do piątku wiem bo moja kuzynka pracuje

@Pracownik zA

Granice otwarte od 4 Maja więc powoli powinno wracać do normy ale czy zakład się podniesie ????? To nikt tego nie wie

Milu
@Tomek

Trzeba miec nadzieje że tak

@Milu

Nadzieja matka (usunięte przez administratora) każdą trzeba kochać

olo
@Pracownik zA

pozytywne, to że zakład wciąż pracuje! i że masz robote. idą złe czasy, gospodarka ledwo ciągnie i za chwile będziesz prosił o jakomkolwiek robote. czasy gdzie roboty było pełno się skończyły, dlatego trzeba się cieszyć z tego co jest. takie moje zdanie.

Liko
@olo

Masz racje i niech jak najdłużej pracuje

Nilo

Do czego to doszlo ze ludzie sa odsylani do domu tylko skac maja brac dni na urlop to gora nie pomyśli

Hggg

Jest trzy brygaduwka i powiem bedzie coraz gorzej na 5 obszarze ciemno duzo maszyn nie idzie na innych nic nie lepiej część maszyn ma byc wywieziona za granice coraz to gorzej a teraz niby ma byc 29 i 30 kwietnia wolne i urlopy ludzue maja brac nasakra

@Hggg

Dlatego znalazłem co innego bo w tym tempie zabiorą cały urlop,nikomu nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Obszarowy Grzegorz

I jak tam po zmianie podoba się wam he

Się dzieje na zakładzie od jutra będzie ciekawie,pomieszali zmiany zwalniają rozumiem że Ukraińców bo ci powinni lecieć w pierwszej kolejności nawet z warsztatu (usunięte przez administratora) dostali na produkcje przeniesienia Polacy a np uzbeka czy Ukraińców z tamtad nie ruszyli nieraz nad tym myślałam i nie mam pojęcia czym.oni się kierują tym kogo zostawiają bo na pewno nie wiedzą i frekwencja.cos mi się wydaje że trzeba się zbierać z tego syfu

Klklk..

Tak samo jak podzielono obróbke... Jak usłyszałem to niewiem co brano pod uwagę... Ze połowa zmiany została u I. S. ..a resztę brygady podzielono 5,6 osób na inne zmiany (Polaków..) . Chcąc sie przenieść nie ma mowy... ..

Hiro

Muszę przyznać że poczulem się toche nieswojo po tym jak podzielono operatorów wszystko takie jakieś nijakie morze to przyzwyczajenie do ludzi z którymi od poniedziałku sie już na jednej zmianie nie spotka. Nie wyobrażam sobie poniedziałku

Zostaw merytoryczną opinię o VORWERK AUTOTEC POLSKA - Brodnica

• Jak się pracuje w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 16 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Kandydaci do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VORWERK AUTOTEC POLSKA
2.2/5 Na podstawie 203 ocen.
  • Podgórna 100
    87-300 Brodnica