Opinie o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VORWERK AUTOTEC POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

nieznajoma

Też się zastanawiam już od dobrych paru lat czym kierowali się kierownicy podczas wyboru zmianowych bo napewno nie wiedzą i zamiłowaniem do drugiego człowieka. Rozmowa z dwiema paniami zmianowymi kończy się tylko przytaknięciem, a jak się odejdzie to i tak nie wiedzą o czym była rozmowa, obłęd w oczach i jak by człowiek mówił po chińsku. Wyręczają się tylko pomocnicami i siedzą na palarni zbierając plotki

balaerina

ile płacą ?

Jacek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

JK
@Jacek

Potrzebują, zapraszamy do działu HR

Załamana

Witam. Moim zdaniem Vorwerk to nie jest zła praca ale najgorzej denerwuje mnie to że każdy awansuje zbyt szybko zwłaszcza te najładniejsze kobiety w zakładzie dajmy przykład nowej Pani Trener z 3 brygady Pani Dominika L. KTOŚ MI WYTŁUMACZY DLACZEGO PRACUJĄCY LUDZIE PO 20 LAT NIE DOSTAJĄ AWANSU TYLKO TE WYBRANE KOBIETY.

nieznajoma
@Załamana

To fakt ale wybór kontroli procesowej i nowych trenerek jest jasny wszystkie te panie imprezują razem z panią lider Eweliną więc nie trzeba za wiele umieć wystarczy wkupić się w łaski. A co do pani lider gdyby nie mąż w KVP i podpiepszanie innych nadal robiła by na maszynach bo sama nic nie potrafi. Poziom osób funkcyjnych spadł całkowicie na psy, a przede wszystkim brak szacunku do drugiego człowieka.

@nieznajoma

Niestety tak jest albo przez znajomość albo przez łóżko. Tylko że nie powinno się wybierać za wygląd lecz za doświadczenie. Wiadomo że ta Pani Trener ma taką opinię że awans był pewny.....

fałszywy bóg
@Załamana

jak ktoś dobrze wygląda to od razu musiał awansować przez łóżko? polaczki.. ogarnijcie się

rotation24
@Załamana

wiadomo wybór osób funkcyjnych to zawsze ciężki temat :D pracuję w tym obozie i popieram tezę o awansie,nie w każdym przypadku jednak. w każdym zakładzie podobnie to wygląda ale po co zaraz cebulować i tak nic to nie zmieni :)

@fałszywy bóg

W tym przypadku tak jest..

podpiepszanie
@nieznajoma

podpiepszanie XXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDD

Pozytywka
@Andrzej

Byłam tam na "wycieczce", przed zatrudnieniem przedstawiają ofertę (z tego co widziałam, jak pracuje się w ich systemie pracy to da się zarobić) i pokazują miejsce pracy.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
apo

o Boziuchno! ... teraz tu musi w lato lecieć pot po dópsku! :o lipiec i sierpiec upalne ,to na hali tropiki! ... !!! jprdl

Opanowany

Z góry przepraszam za to, że pewnie obrażę nie jedną osobę tu przebywającą / dodającą komentarze. Pracuję tu kilkanaście lat, na kilku już stanowiskach. Na to forum nie zaglądałem ze dwa lata. Przeraża mnie to co niektórzy piszą. Firma nie jet super, ma wady, praca ciężka (zwłaszcza latem), ale każdy powinien wiedzieć na co się decyduje. Temperatury są wysokie - ale nie 50 stopni jak ktoś napisał. 50 to może jak łepetynę wyciągnął z formy. Zauważyłem również, że większym problemem jest to, jacy ludzie teraz się starają o pracę - gdy komuś jest ciężko wysiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej do zawiązania umowy, to jak taka osoba wyobraża sobie pracę. Bo 6 godzin siedzenia to już za długo - byłem świadkiem takiej rozmowy. Najbardziej żenujące teraz jest to, że dawniej nikt mi nie pomagał, zbyt wiele nie wytłumaczył co i jak, a teraz każdy jest oprowadzany jak małe dziecko,a i tak większości ciężko dogodzić, a na dodatek mają problemy ze zrozumieniem niektórych wartości. W sumie dawniej też byli tacy co i 20 lat przepracowali a ich szczytem było narzekanie i brak jakichkolwiek umiejętności. Niestety takie czasy...

"Wszędzie dobrze gdzie nas nie
@Opanowany

Polacy zawsze będą narzekać, nie ważne co by się robiło - nigdy wszystkim nie dogodzisz. Tak było i będzie, smutne ale co zrobisz..

@Katarzyna a czy znajomi, o których wspominasz, są zatrudnieni w VORWERK AUTOTEC POLSKA właśnie na dziale produkcji? Możesz opowiedzieć, jak oni opisują swoje własne doświadczenia w pracy w tym miejscu? Wielość opinii jest ważna, bo pokazuje firmę z różnych punktów widzenia. Czy złożyłaś już cv i miałaś informacje zwrotną od pracodawcy?

Naćpani na białym tylko tyle

@molek, rozumiem, że jesteś solidnym i pracowitym człowiekiem. Żadne warunki pracy Ci niestraszne. Ale nie o to tu chodzi. To forum jest po to, by pisać o pozytywnych i negatywnych aspektach pracy w omawianej firmie. Jeśli temperatura na hali produkcyjnej jest za wysoka, a warunki szkodliwe dla zdrowia należy zgłaszać to działu BHP i robić to tak często, aż ten problem zostanie rozwiązany. Jeśli chodzi o podwyżki to mimo, że ostatniej nie odczułeś, to jednak była i należy to docenić. Dodaj, czy praca jest zmianowa i czy można dorobić sobie pracując na nadgodzinach? Twoja opinia będzie cenna dla innych osób poszukujących pracy.

Janek
@Karolina

Vorwerk posiada 2 oddziały: Brodnica, Kurzętnik. Jeśli chodzi o Brodnice to już chyba ma już swoją legende oczywiście w złym słowa znaczeniu. Kurzętniku to w porównaniu z Brodnica mityczny Eden :D

Cholerna Franca????

Firma Autotec Polska ma w (usunięte przez administratora) to ze na hali jest ponad 50 ° zrobili wiatraki ale to nic nie daje. Iagle sa omdlenia i zaslabniecia . mowi sie im caly czas jaka jest sytuacja ., ze jest za cieplo ze Ukraińcy lepiej maja placone od POLAKOW lepiej ich traktyja bo POLAKOW jak (usunięte przez administratora) na najgorsze roboty bo Polak potrafi .a o podwyzkach szkoda mowic niby caly czas podwyzszaja a od 4 lat mam ta sama wyplate . a o awansje zapomnij nigdy w zyciu tak tylko pisza zeby tania sile robocza nabyć!????

@Cholerna Franca????

uuu! nie brzmi zachęcająco :/ a jeśli można to tak średnie wynagrodzenie ile? ,'na łape' się mówi ... :) pozdr.

Juras
@apo

1900 minimum na 4 brygadówce w Kurzętniku.

Stary pracownik

Lepiej zapytajcie ile w Vorwerku dają na święta? Mogę wam odpowiedzieć 0 zł osoby zarządzające firma wszystko przetracily. Brak słów wszystkie firmy dają socjal na święta a Vorwerk woli wydać na ......

Jurasa
@Stary pracownik

Dziwne w Kurzętniku było 500.

ok

apo

jestem facetem ;) poproszę tylko o informacje podstawowe ,żebym wiedział co nieco ,ale wiem że i tak życie zweryfikuje wszystko ,niby mam już za sobą 24 lata praca na produkcji(obsługa komp. i maszyn graficznych+zaopatrzenie miejscowe) można rzec ,ale każdy zakład jest inny ,wiadomo ,problem w tym czy człowiek nadaje sie do określonej pracy ,a skakać nie lubie po zakłdach ,ten cały czas pracowałem właśnie w jednym zakładzie ,w drukarni-fakt ,że to była czysta i lekka stosunkowo praca ,był hałas jakiś tam ,ale gorąco i upalnie nie było na stanowisku pracy :) . Wiem ,że nie trafi mi się już taka praca może ,ale próbuje czegoś pochodnego do siebie dopasować po prostu. Może źle tu cyrkluje ,nie wiem. Doradźcie coś od serca ,bez zbędności , jeśli to w ogóle możliwe w necie. ;) Pozdr. Ps. a może jest coś w Brodnicy dla drukarza? ;)

apo

Chciałbym spróbować popracować w tej firmie a tu takie 'straszydła' . Napiszcie konstruktywnie czego tu należy unikać jakich działów ,tych 'gorących' czy jak tam piszecie 'tropików' ,i czy można wybrać system 2 zmianowy tylko ,czy jest sie skazanym na 3 zmiany z góry. Ile dostaje nowo zatrudniony pracownik? Bo na dojazd straciłbym od razu z 3stówki/miesiąc. Trudna to praca jest ina czym polega ,bo ja w ogóle o tym zakładzie nic nie wiem ,czy tylko chodzi o warunki pracy? Proszę o normalne w miare re-posty. ;) pozdr.

Przepracowana

jaki ciekawy PR Molek, no jeśli tobie odpowiada praca to pracuj, ciężko - czasami jak byś zszedł na produkcję i zobaczył w jakich warunkach pracujemy i z jakim traktowaniem się mierzymy może byś przejrzał na oczy. Nie wiem z jakiego działu jesteś ale myślę że z kadr. Jeśli tak to faktycznie twój profesjonalizm jest już znany nam ludkom z produkcji. zapominacie, że zatrudniacie tez czasami ludzi inteligentnych. Masakra takiego suchara jak to co napisałeś już dawno nie widziałem. Kończąc, nie krytykuje tylko zwracam uwagę, że produkcja to jest ten dział, który pracuje na wszystkie inne. Trzeba cenić pracownika. Może to dziwne ale mamy XXI wiek i nie obowiązuje nas już nieludzkie traktowanie.

molek
@Przepracowana

praca sama w sobie jest ciężka glownie przez gorączkę na hali i normy na niektórych artykułach ustalone z (usunięte przez administratora) jesli nie zrobisz nadgodzin to zarobisz psie pieniadze, ostatniej podwyżki to nawet nie zauwazylem, ale zdarzyłem przywyknąć.....może ty nie masz rodziny na utrzymaniu i nie wiesz jak to jest, czasem trzeba zacisnac zęby i robić swoje. Robilem 4 lata w holandi po szklarniach, wpierdalalem najtanszy chleb z marmoladą zeby odłozyc jak najwiecej siana..chemia w szklarni unosila sie wszedzie (monocat to nic przy tym scierwie), po tym jak masę razy kaszlalem krwią i mdlałem wrócilem do polski. nie zamierzam sie z toba klocic-bo w vorwerku jest duzo rzeczy ktore mnie wnerwiaja, ale za cos trzeba zyc. myslalem nad zmianą pracy nieraz, ale poki co nie moge sobie pozwolic na nawet miesiąc bez wyplaty..

Przepracowana

Oczywiście rozumiem spokój w tonie, co do solidnego pakietu to organizacja pikników i jakiś tam innych imprez jest ok, ludzie woleli by gdyby podstawa naszej pensji była taka, aby mogła zaspokoić nasze potrzeby. Nie rozumiem kierownictwa, które wygląda na przepracowane i bez pomysłu. Nasza produkcja do lekkich nie należy ale może potrzebuje nowego spojrzenia na to wszystko. Nasz nadzór jest już tak wypalony i bez pomysłu na polepszenie warunków, że czasem jak jestem w pracy to chciałabym zawinąć manele i jechać do domu. Czas chyba na wielkie zmiany, mam nadzieję, że doczekam.

@Przepracowana, rozumiem, ze jesteś rozczarowana sytuacją w firmie, ale czy próbowałaś rozmawiać o tym ze swoim przełożonym? Pewne niedogodności w pracy można zawsze i wyjaśnić i dzięki temu zmienić warunki na lepsze. Jeśli chodzi o wysoką temperaturę podczas pracy, należałoby to zgłosić do działu BHP. Czy prócz tych niedogodności, są także jakieś pozytywne strony? Czy firma zapewnia pozapłacowe bonusy takie jak solidny pakiet socjalny lub premie? Wszystkie opinie będą mile widziane.

Przepracowana

Może i można ale jeśli nic się nie zmieni i nie zaczną myśleć gdzie leży błąd i co z tym robić, to będziemy pracować ponad siły w wysokiej temperaturze i w nadgodzinach bo nie ma ludzi. KADRY OBUDŹCIE SIĘ ALBO ZATRUDNIJCIE JAKIEGOŚ NAGANIACZA Z KIJEM BO - pracować tylko z Nepalem i innymi jest ciężko. Szczycimy się zakładem rozwojowym a tak na prawdę mamy rozwój nad siedzeniem. Może ktoś coś jakiś audytor zbada problemy z naszym przedsiębiorstwem, chyba są takie osoby co się zajmują diagnozą. Dobry lekarz, dobra diagnoza program naprawczy. Dość sama chyba pójdę na L-4 bo już dalej nie mogę funkcjonować w ten sposób. a jeszcze ta ciągle zajęta baba od personalu co na wszystko ma czas tylko nie na konkrety związane z naszą obsługą.

Stefan

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Fazi czy Ty może jesteś pracownikiem VORWERK AUTOTEC POLSKA? Możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy w firmie, np. czy firma umożliwia swoim pracownikom pracę w oparciu o elastyczny grafik pracy? To na dzisiejszym rynku pracy coraz większy atut dobrego pracodawcy.

Fazi
@Karolina

Kutasówa tylko takie słowa na temat Vorwerku można powiedzieć... gorąco że zdechnąć można...ta praca to ostateczność.

Zostaw merytoryczną opinię o VORWERK AUTOTEC POLSKA - Brodnica

• Jak się pracuje w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 16 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Kandydaci do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VORWERK AUTOTEC POLSKA