Opinie o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VORWERK AUTOTEC POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Dick

Pracownik...to jak nie podpisales umowy na stale to jaka kolejna umowe dostales na jak dlugo?

@Dick

Wcale.nie dostałem. Nie przedluzylem umowy tej co mialem teraz zawartą i zakonczylem prace.

Nie polecam tego obozu. Pracuje tam ponad rok i moge w 100% powiedzieć że odradzam pójścia tam pracowac. Warunki pracy są okropne, wszedzie (usunięte przez administratora) upal ktory dochodzi na hali w lato do 60stopni. Ukraina i uzbekistan robią na dobrych maszynach a Polacy (usunięte przez administratora) jak woły, normy takie że nie da sie zrobić. Wypłaty jak za taką ciężką pracę też są śmieszne. Nie dajcie sie wrobic w umowe na stałe, gdyż później nie zwolnią cie nawet gdy przyniesiesz wypowiedzenie, mają na to paragraf jak nie mają ludzi do pracy to nie muszą przyjąć wypowiedzenia. Mnie też chcieli wrobic w taką umowe ale nie jestem glupi i nic nie podpisalem. Ogolnie odradzam pójścia do Vorwerku do pracy!

Fazi

Podobno Saminex wraca do Vorwerku i znowu będzie za babami latał...takze uważajcie bo jest mega wyposzczony i będzie luchał...

@Your love 1600 zł to w zasadzie poziom najniższej krajowej, więc każdy pracownik zatrudniony w oparciu o umowę o pracę dostaję podobna kwotę. W jakim sensie więc trzeba "zapracować" na tę kwotę? Masz na myśli ciężką pracę, czy faktycznie jakieś normy, muszą być spełnione, aby takie wynagrodzenie zostało wypłacone?

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Zenek

Dobra firma też ma swoich hejterów!!!

Your love

Nigdy więcej... Normy z kosmosu a wynagrodzenia tyle że opłaty zrobisz i zatankujesz auto. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie oni liczą wypłaty. Każdy dostaje inaczej. Ci co mają duży hajs to kapusie. Zwykły szarak musi się po łokcie urabiać żeby dostać 1600 zł... na prawdę nie polecam.

BADZION

Dzieci.....Ja pracuję w firmie Vorwerk 20 lat.O czymś to świadczy.Bywają dni które powodują że człowiek nie wie jak się nazywa....Taka praca,ale ale koledzy i atmosfera pracy jest na jak najwyższym poziomie.Jesteśmy w pracy a nie w Ciechocinek na rehabilitacji czy wakacjach.Miałem różnych kierowników ale jest tak że kierownika trzeba sobie wychować.....ha ha,nie których nie trzeba bo są zaje......wykonuję wiele zadań urozmaiconych ale zgrana ekipa działa cuda.To jest firma produkcyjna a nie przedszkole,przyjść w okresie wakacyjnym pobimbać i kasę dostać w sumie nie wiadomo za co.Nie widzę takich obiboków w przyszłości.Fakt że nie których w dzieciństwie biła starsza siostra a mama wieszała kiełbasę na szyji żeby chociaż pies się z nim bawił .Życie jest brutalne ale nie płaczcie...dzieci rudzuitkie.. Tańsza farba już płynie z chi.Szeroki wybór...tylko nie powielać rudego.Tysiąc ludzi zadowolonych a jedna owca zbita.Piszę taki pokemon jak to mu źle było bo miał po prostu wykonać zadania powierzone jak dorosłemu.Dobrze że chcą przywrócić służbę wojskową.Skończy się chodzenie w spodniach rurkach albo krok spodni na wysokości kolan.Mój Boże.W sprawie Dyrekcji Tomasz Z.....ukłony i szacunek dla tego gościa.Poprzedni dyrektor(specjalnie z małej litery ha ha)może buty Panu Tomkowi sznurować co 5 minut.Tomasz Z.jest człowiekiem który wie co mówi i o czym mówi(nie o kosmosie)Wielu przydupasków teraz musi się wziąć za pracę(czemu mi ich nie żal)nie wmówi bzdur by tylko zapunktować.Dodatek za nie chorowanie jest już dodany do stawki godzinowe i w kwietniu ma być jeszcze podwyżka 4 %.kto?Tomasz Z.Działa i ma plany bo sam stwierdził że tych ludzi trzeba docenić i poszanować.Gościu wie co mówi i co robi bo sam zaczynał od pracownika w stoczni.Zna pracę i pot na plecach.To jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Pozdrawiam 9

Jp

Vorwerk to stara (usunięte przez administratora) i rekin tez hehe i niech zeby sobie wstawi hehe

@Jp

szukam małgorzaty pelzner, może wie ktoś gdzie mieszka?

kama

na obróbkę nie przyjmują jedynie uzbekistanów na operatorów../

@kama

czy przyjmują może do baru , w jakich godzinach tam się pracuje?

@anonymous

chodzi mi o gastromomie

Nie poleciłabym nawet wrogowi pracy w Vorwerku, zakłamany zakład. Leniem nie jestem, ale praca tam to piekło, nie wspominając o wrednych ludziach wokół.

O tej zmianie słyszałem więcej złego niż o całej reszcie razem wziętej więc na pewno tam nie pójdę

Witam wszystkich Chcę od nowego roku rozpocząć pracę w firmie Vorwerk tylko pytanie do was na jaka zmianę najlepiej iść? Z którym zmianowym można najlepiej się dogadać.

Olo

Kuba , rekrutację przejdziesz bez problemu . Co do socjala , to prawda , kasa się rozeszła nie wiadomo gdzie. Tak się wlaśnie traci pracowników jeśli się o nich nie dba.

Kuba

Mam zamiar startować do firmy tym bardziej , że słyszałem sporo dobrego. Wasze opinie na forum jak widzę potwierdzają moją wiedzę. Rekrutacja jest trudna?

slawek 2307

za 22 dni normalne i 9 dni nadgodzin pus dodatki premia dostalem 3 300 wyplaty

kto nie chce pracowac to zawsze znajdzie pretekst. Ja pracuje tam ponad 7 lat i jest ok.

PQ
@pracownik

Dokładnie. Taka prawda.... I ciągle nie mogę zrozumieć tych komentarzy ze jest tam tak ciężko... bez przesady... może trzeba robić trochę nadgodzin żeby dobrze zarobić ale praca wcale nie jest taka zła...

naszczescie juz prawie byly pracownik

Omijajcie ten zaklad z daleka kazdy wie co tam sie dzieje polityka terroru i zastraszania pali im sie grunt pod nogami bo góra to banda gosci po podstawowce ktora umie trzymac palce gleboko sami wiecie z bez powodu prawie 100 osob sie zwolnilo albo jest na wypowiedzeniu wiecej pisac nie trzeba naszczescie ja koncze ten koszmar ktorym nazywal sie vorverk

@naszczescie juz prawie byly pracownik

Ty pół inteligencie, mówisz o innych a sam sobą nic nie reprezentujesz- kup sobie słownik języka polskiego.

Atencione

Pracuję od kilku tygodni w Vorwerku w Kurzętniku i śmiało mogę polecić. Super atmosfera , praca przyjemna. Polecam. Jestem na obróbce ręcznej i chwalę sobie. Opinie negatywne to totalne bzdury. Trenerka na której zmianę trafiłam też jest na prawdę w porządku tak więc nie wiem o co chodzi wszystkim którzy negatywnie opisują tą firmę.

Macio

Z tego co wiem z pierwszej ręki to kierownictwo zmieniło zupełnie podejście. Jestem świadomy, że zatrudnianie przez pośredników jest nieopłacalne dla pracownika ale ja dziś byłem na rozmowie bezpośrednio, zaczynam wierzyć, że VORWERK zrozumiał, że to wszystko zaczyna się od pracownika! Dobra zmiana :)

@nareszcie juz prawie były pracownik 100 osób to jakaś astronomiczna liczba, szczególnie, że nie widać takiego dużego poruszenia po ilości ofert pracy. Owszem - firma prowadzi kilka rekrutacji, ale 100 to strasznie dużo. Jesteś pewien, że to ma miejsce? O jakom terrorze mówisz? Możesz podać przykłady takiego zachowania?

Zostaw merytoryczną opinię o VORWERK AUTOTEC POLSKA - Brodnica

• Jak się pracuje w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 16 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Kandydaci do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VORWERK AUTOTEC POLSKA
2.2/5 Na podstawie 203 ocen.
  • Podgórna 100
    87-300 Brodnica