Opinie o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VORWERK AUTOTEC POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Nil

Ludzie weźcie się ogarnijcie spotkajcie się i prosto w oczy powiedzcie sobie co o sobie myślicie nie tutaj się się obrzucacie plotami i oskarżeniami mówiąc jeden na drugiego

@Nil

Właśnie tak za dobre roboty maja siedzą i machaja nogami a niektóre osoby musza się prosić o ładowanie podajnik skoczka bo nie ma kiedy iść do łazienki bo nikt nie zamknie maszyny tylko na takich robotach niech przyjdą panny z Ukrainy a nie siedzą na 4 sztukach albo obróbki ściemy jak tak można

praca w magazynie to horror brak miejsca ,tępo pracy ogromne ,praca bardzo odpowiedzialna w końcu poruszamy się wózkami z ładunkami między ludzmi o kierowniku Jacku L.nie bedę pisał bo i tak to wykropkujecie. Ludzie są zmęczeni tym człowiekiem kiedy w końcu dyrekcja przyjrzy się mu bliżej.Jesli to będzie trwać dłużej stara ekipa ,,praciwnicy,, będzie się masowo zwalniać niestety

@pracownik

Również pracuje na magazynie i nie narzekam.P.Jacek L. nie czepia się jeśli ktoś sumiennie wykonuje swoją pracę a nie się obija.

Dokładnie. Zgadzam się z tą opinią. ????

Bazyl

A ten pan bazyl ciagle siedzi w kanciapie na 4 i w telefonie. Mysi ze go niekt nie widzi. Co on w ogóle robi?

Jeszcze nikt nikomu nie dogodził w tym zakładzie. Jak ci tak źle to się zwolnij a nie głupoty wypisujesz!!!!

Produkcja

Laboratorium, kawka co godzinę i siedzą sobie, kiedyś to jeszcze wyszli na halę po części a teraz części muszą nosić skoczkowie bo oni mają za dużo obowiązków ale na kawkę i trzy przerwy mają czas a na popołudniowej zmianie trzy razy pauza i na zupkę

Degradacja

Zdegradowali dobrych pracowników na maszynę a zostawili samych obiboków bo mają znajomości

Produkcja

Jak czytam niektóre komentarze to wstyd Mi za to że to Polacy to piszą rasiści i homofoby. Dlaczego pracownicy potrafią tylko między sobą opowiadać jak to jest fatalnie, a nie zbiorą się i nie pójdą do kierowników?. Większość się boi pisknąć bo boją się lidera/zmianowego i tak jest od dawien dawna. Dawajcie się dalej to na pewno będzie lepiej. Trzeba pokazać chyba że się jest pracownikiem gdyby nie My to by ten zakład nie istniał bo to My musimy pracować by mieć co sprzedać. Tak wiem tu jest brak poszanowania dla pracowników dlatego i My nie okazujmy szacunku do przełożonych wózek chodzi w dwie strony. Co do pracy na wtryskarkach to jest loteria raz lepiej raz gorzej. Szczególnie współczuję kobietom na artykułach produkowanych z "własnych" komponentów. Porażka totalna cięte z odpadu chyba. Żeby sztuki gorące czyścić wodą i palić sobie ręce - wstyd! gdzie BHP?. A do Nas czepiają się o durne czapki które tak na prawdę NIE są kaskiem ochronnym. Temperatura na hali nie zmienia się od lat. Brak wentylatorów na połowie maszyn i każdy ma to w (usunięte przez administratora) Żeby pracownik musiał przychodzić do pracy ze swoim wiatrakiem no istne jaja. Ale to też wina pracowników bo nic nie szanują tylko wyrywają żywcem te wiatraki i potem stoją rozj...e. Praca dobra tylko na zimę.

@Produkcja

Wiele osób myślało żeby iść do góry do biura powiedzieć w tym rzecz ,jednak każdy boi się zwolnień bo albo wszyscy albo nikt a zawsze się znajdzie jakaś owca co nie pójdzie A co do liderów dlaczego niby mają się ich bać to jest taki sam pracownik co z produkcji co oni mogą nas ublizac ponizac aczkolwiek wydaję mi się że nie a większość jest takich co stale chodzą i burcza jakby z łaski tu pracowali siła ich nikt nie trzyma .

Yhs
@Produkcja

A co ty myślisz pójdzie pracownik do kierownika, kierownik do zmianowego i pracownik od razu ma przejechane w zakładzie bo zmianowy będzie się mścił , a taki mściwy jest zmianowy Tomasz który siedzi w swojej kanciapie całe 8 godzin, ah odliczając wyjście po kawę na stołówkę i na pauzę a tak to wychodzi tylko jak idzie kogoś (usunięte przez administratora) bo ma jakieś swoje widzi misie a jak się prosi o zmianę pracy bo jest się nie dyspozycyjnym to jest obojętny na wszystko, w (usunięte przez administratora) ma ludzi i ich sytuację , najlepiej dawać człowieka codziennie na to samo i ma zdechnąć przy tym artykule

Pracow.

Bezsensowne sa te nasze śmieszne podwyżki, zabrane nam zostało i dane w stawkę + do tego powinna być jakas tez wieksza premia bo to jedna wielka porażka zeby w takim dużym zakładzie nie mieć na rękę 3 tysięcy jeszcze taka ciezka praca i warunki, niektóre kobiety mają gorsze prace niż mężczyźni i nikt tego nie widzi ? Niech przyjmują jeszcze więcej tej Ukrainy bo polak każdy jeden będzie uciekac a oni stawki maja większe, wstyd!!!

ciekawy
@Pracow.

Czy wypłacają chociaż dodatek szkodliwy bo słyszałem że warunki i mikroklimat są nieciekawe.

@ciekawy

Marzenie ,nie ma dodatkow żadnych niby wszystko w normie taaak pewnie bo co powiedzą ze szkodliwe? A kto by pracowal nikt wstyd zeby mieć najnizsza krajową w takim zakładzie , premia zabrana dane w stawkę i to jest podwyżka nie to jest zabranie i na jedno wyszło dobrze ze aktualnie szukam pracy.

Byłypracownik

Witam czy wogóle jest możliwość powrotu do Vorwerku, czy przyjmują, pracowałam tam ok 3 lat, teraz chce wrócić z powrotem.

@Byłypracownik

Tak , zatrudniają , jeśli nie spaliłaś za sobą mostów to masz szansę na zatrudnienie.

@Ktoś

Nie mam zastrzeżeń do mojej poprzedniej pracy, mam czekać na odpowiedź czy przyjmą, czy wogole jest sens czekać?

Ktoś

Myślę , że masz duże szanse.

Bardzo stary pracownik
@Byłypracownik

Żenada po co wracać do tego bałaganu.Podejrzewam że to wpis propagandowy.Zatęsknili za pracownikami ktorzy tam pracowali,a sie zwolnili.Niestety oni już nie wrócą.Kuczban z Klóskem skutecznie zapracowali na tą sytuacje

Nini
@Bardzo stary pracownik

Kłusek chociaż chciaż odszedł do kurzętnika to nie przestał działać . Tylko karma wraca za całe zło co wyżądzał ludziom . Bo darmo ludzi przez niego cierpiało i płakało i stosował mobing

Lulu
@Nini

Prawda kłusek dużo zła wyżądził ludziom bo widziałem jakk ludzie przez niego płakali i cierpieli mobbing był codziennie. Ale fakt karma wraca

ale dzis uczta na stolowce, to sie chwali

Porażka

Dlaczego nie ma piątej grupy, napewno by się ludzi uzbierało sama mam 2 dzieci i bym chciała tam pracować, jednak tak jak jest mi nie pasuje A podobno 5 grupy już nie ma ,szkoda bo są chętni

@Porażka

Jest piąta grupa , kilka osób już pracuje na 1 zmianę

Ktos2
@Ktoś

Ale to są pewnie same ranki i jak mają dzieci do 3 roku życia A przecież kiedyś można było normalnie iść czy na ranki albo drugie zmiany ,bezsens bo moim zdaniem ważne że się zrobi 8 godzin no ale trudno trzeba szukać innego zakladu

ola

Vorwerk nie polecam, żenada. Urządzenie się psuje.

@ola

Pani Olu, chyba Pani pomyliła Vorwerk Autotec z firmą Vorwerk Thermomix. W naszej firmie produkujemy części samochodowe pierwszego montażu..

500+
@doinformowany

A ty to kto? Bucu pan dyrektor? Że tak bronisz jakieś (usunięte przez administratora)popeliny

Krzysztof
@doinformowany

Jeden i ten sam problem wszystko się psuje czy thermomix czy te stare maszyny co mają ponad 20-30 lat

@500+

a ty? jakie nudne musisz mieć zycie zeby bawic sie w kłótnie w internecie, polaczku

500+

Przez takie osoby jak wy jest w firmie jak jest

Olo

Teraz chcą zmuszać ludzi na inne zmiany żeby przejść system od soboty do środy... Brak słów każdy ma rodziny i chce mieć weekendy wolne... A nie tylko vorwerk..

Jaka umowa obowiązuje w VORWERK AUTOTEC POLSKA podczas okresu próbnego?

Ktoś

Okres próbny max 3 miesiące , w tym czasie umowa na czas określony , po okresie próbnym umowa w większości przypadków na stałe.

Mika

Firma pracuje w dni świąteczne typu 11 listopad

@Mika

Jeśli już to tylko dla chętnych praca , oczywiście nadgodziny.

Carvo

słaby social dodatki i Wgl Pozatym mr ktoś to ziomek z biura dlatego tak broni zakladu

@Carvo

Dodatki na święta pewnie 200-300 zł A wszędzie jest minimum 500 zł ale u nas to nierealne i podwyżki tak samo wszędzie ale nie tu

@Operator

Znając życie żeby dać podwyżkę znowu utną premie o jakieś 10% i wtedy dadzą w stawkę i będzie wielka podwyżka

@Operator

450 - 550 w zależności od dochodów

jan

nie polecam tego sprzętu Nikomu, nie można się skontaktować

@jan

Jakiego sprzętu? Sprawdził Pan na temat jakiej firmy pisze Pan opinie? Poniżej link: http://www.vorwerk-autotec.pl/

Ktos

Zajmijcie się czym powinna jedna z drugą a nie w trakcie pracy swoje frustrację wylewacie. Mają być opinie na temat pracodawcy a wy swoje brudy pierzecie xD

Porażka
@Ktos

Czytając te brednie aż śmiać się chcę... Jaki trzeba mieć niski poziom i klasę żeby tak się tu udzielać na temat innego pracownika operatora czy trenera czy kogokolwiek. Każdy przychodzi do pracy dla siebie z własnej woli. Niech każdy zajmie się swoją pracą a nie będzie takich problemów.

tomuś

jasne ze mozna sprawdzic, wystarczy ze cos będzie podchodziło pod oszczerstwo lub inny karalny czyn i niebiescy reszte załatwią :)

@Ktos

Co do pracodawcy Pan Ł bardzo konkretny człowiek, z P P nic nie można załatwić wszystko odkłada na później. Praca Oki tylko przydał by się większy szacunek dla pracownika i docenienie naszej pracy. Gdy by nie my na dole, u góry by nikt nie musiał pracować. Z wyrazami szacunku pozdrawienia dla P finansowej.

Www

Wszystko idzie do góry poza naszymi pensjami.stawka godzinowa jest 17 zł, a my ile mamy bo nam liczą z premią ,a premia to nasza cieżka praca żeby wypłata była trochę lepsza

Www

Ciekawe kiedy będą dane zaległe podwyżki rusza szkolenie za 15 groszy to i może podwyżki w końcu będą

@Www

Wcale nie będzie rok w plecy .

Olo

Koleżanka z 3 zmiany z 4 obszaru znowu ma pania do nauki co ona ma za szczescie

Zostaw merytoryczną opinię o VORWERK AUTOTEC POLSKA - Brodnica

• Jak się pracuje w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 16 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Kandydaci do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VORWERK AUTOTEC POLSKA
2.2/5 Na podstawie 203 ocen.
  • Podgórna 100
    87-300 Brodnica