Opinie o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VORWERK AUTOTEC POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Xxxxx

To co sie tu dzieje to jest nie do pomyslenia z urlopów nas wyrolowali i na grudzien bezpłatne i w styczniu 1600 wypłaty byla mowa ze to będzie normalne platne ci z gory niech sobie wezma po 4-5 dni bezpłatnego ciekawe który mądry to wymylslil co drugi pojdzie na chorobowe bo wypłaty i tak i tak beda smieszne brak slow jak zaklad tak traktuje pracownikow to nie z naszej winy tak jest za te dni powinno byc normalnie płacone a wysadzki niech robią sami jak chcemy nadgodziny to ich nie ma ale za darmo 4 godziny to mamy CHORE bo to ze w ciągu roku kazdy bral urlop z musu bo roboty nie było tego nikt nie widział tu jest coraz gorzej a lepiej napewno nie bedzie podwyzki zapewnie też od kwietnia albo wcale bo góra ma taki kaprys BRAK SLOW NA TO

@Xxxxx

(usunięte przez administratora) kocmołuchy oni nie wiedzą jak to jest zyc od 10 do 10, nech wywala ich na bezplatne pol miesiaca, cwaniaczki, a wszystko wina tej raszpli

A o co chodzi z tą konfiturą

XXX

W każdym zakładzie ktoś na kogoś coś widzi i nie trzeba się lubić, to jest praca i niech każdy zajmie się praca a nie obgadywaniem innych widocznie za dużo czasu macie i nie każdy musi być uwielbiany tobie może ta osoba nie pasuje komuś innemu tak, więc tak samo może być z twojej strony że też nie każdy cie lubi i też może cie obgadywać, patrz na siebie nie na innych

Który? Inicjały

Franciszek

To podejdźcie do niego i z nim pogadajcie jak ludzie, a nie się tu wymieniacie inicjałami jak dzieci w przedszkolu i wielce straszycie gościa, który pewnie nawet tego nie czyta. Ech, panowie... :D

@Franciszek

Dokookresle on chyba doskonale wie jak jest postrzegany

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
PracownikXxxx

W tej pracy nie warto się o nic starać za te marne pieniądze Góra niech coś od siebie da a nie wymaga od nas z odpadem będzie jak jest i jeszcze gorzej bo za te 200 zł premii nie warto się rzucać gdyby jeszcze były jakieś kwartalne premie a w tym syfie za 2300 to nikt uczciwnie robić nie bedzie może z góry ktoś chętny się znajdzie dzień dwa i by biegli z wyprzedzeniem

Joanna
@PracownikXxxx

Cześć, 2300 zł to całe wynagrodzenie na rękę dla pracownika w firmie? Czy do tego dochodzi wspomniane 200 zł premii czy już jest wliczone? Czy możliwe jest uzyskanie podwyżki w Vorwerk Autotec? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Pracownikxxxx
@Joanna

Tu jest wszystko wliczone dodatki za nocki i reszta bzdur gdzie to wszystko znajduje się w najniższej krajowej powinna być najniższa krajowa + dodatki + premia. Premi 200 zł gdzie w innych zakładach ok 1000maja

Sits
@Pracownikxxxx

Prawda w sitsie robie na lini i mam 3500 na reke, niepolecam nikomu worwerku

@Sits

W sitsie 3500???? Z iloma nadgodzinami ???

Joanna
@Pracownikxxxx

Czekaj, no dalej mi coś nie zgrywa. Najniższa krajowa na rękę to w tym roku 2061,67 zł. Skoro masz 2300 na rękę, to znaczy, że ta premia 200 zł nie jest wliczona. To czemu piszesz, że jest? Ja rozumiem, że chce się na forum ponarzekać anonimowo, ale jak się ktoś serio pyta o zarobki, to znaczy, że naprawde chce je znać, a nie zgadywać co masz na mysli. No sorry, bądźmy ludźmi dla siebie, ok?

Operator

No ostatnio było napisane że zaklad sponsorował coś nawet artykuł byl o tym a pracowników mają za nic śmieszne wypłaty a nadgodzin nie ma kto tu i za co będzie pracował

Jho
@Operator

Dokładnie... Ludzi na urlopy wysyłają bo nie ma roboty.... Tylko że te urlopy się skończą i wtedy co.... Zmianowi też powinni wszystkich po równo wysyłać na urlop a nie swoich zostawiać.... Gdzie sprawiedliwość

@Operator

Gora wie jak rozwalic pieniadze na nasze wyplaty ...im to wisi, tyle zarabiaja , a my od 10 do 10 ...

Osoba

Ten zaklad to dramat stawki śmieszne i nic z tym nie robią pracuje tu a rozgladam się za pracą bo 2400 wypłaty to niech sobie w buty wsadza w innych zakładach można wyjść chociaż z 3 tys na miesiąc a tu najniższa + taki nie zdrowy (usunięte przez administratora) NIE POLECAM i wieczne wąty o coś Góra ma to niech pracują za takie pieniądze bo nikt nie będzie się wysilać za takie marne grosze jedyny plus w tym zakładzie to weekend wolny nic więcej

Były operator

Witam przepracowałem w tym zakładzie ponad 7 lat operator maszyn. Pierwszą sprawą to jest stawka godzinowa gdyż teraz prawie tyle samo dostaje NOWY pracownik a dla tych co mieli bądź mają staż powyżej 10,15,20 lat pracy nie ma nic (środkowy palec od kierownictwa jedynie). Ogólnie zgadzam się z powiedzeniem że jest to "obóz pracy". Nie ma tam poszanowania dla pracownika liczy się tylko "stopień". I jak na każdej większej produkcji nie brakuje tam "plotkarzy" i tych co zrobią z igły widły. Jeśli chodzi o warunki pracy to w skrócie powiem tak: "latem ciepło, zimą zimno" nie ma klimatyzacji. Tak jest niby nowa w budowie i ta budowa stoi już od jakiegoś czasu. Tam dobra klimatyzacja nie da rady, spojrzeć wystarczy na ściany :). Zółto-czarne smoliste, tam nie da się rozróżnić czy to jest noc czy dzień tak zasyfione wszystko. Latem karetka powinna mieć 1 osobny pojazd podpisany "dla VAP" bo ludzie jak muchy padają z ciepła (40-50 stopni na hali to norma latem). Jedyny plus to jest taki że wypłata zawsze na czas. Jeśli chodzi o "przerwy" to jest różnie na maszynach musisz się dogadać z "skoczkiem" o której chcesz, albo i nie po prostu przyjdzie 7:30 i powie Ci że masz wypierdalać zjeść, nie ma czegoś takiego że jedna część schodzi o 9:30 jak dział obróbki ręcznej. Tu jest podział działów między produkcją a obróbką ręczną itp. Nikt nie zrobi tego co nie należy do niego "teoretycznie". Jeśli pracuje Pani z obróbki na maszynie z operatorem to przeważnie "zatrzymane" wyrobi są automatycznie przybijanie paniom z obróbki pomimo że wina jest po obu stronach. Na dziale obróbki ręcznej też nie jest tak fajnie, pomimo że jest o wiele chłodniej. Normy z kosmosu wzięte, plotkarstwo, pełno "dam" które podlizują się przełożonej by mieć lepiej itp. Z tego co wiem to Zmianowe z obróbki ręcznej lubią stosować mobbing wobec kobiet. Jest tak że np. jak się którąs z pań nie spodoba zmianowej albo się zacznie jej bać to ma po prostu przejebane i tyle. Dziwny zakład - NIE POLECAM, chyba ze musisz serio gdzieś robić. To najlepiej na nocki słuchawki z nikim nie gadać i robić tylko swoje. Pozdrawiam.

Tabaluga
@Były operator

A w ktorej firmie latem jest zimno chyba w chłodni. i czemu nie piszesz że przerwa jest 30 minut a nie 15 jak wszedzie?

Uuu
@Były operator

Dokładnie tak jest... Problem też ze złotymi gwiazdkami... Dlaczego te osoby co mają złota gwiazdkę np z obr ręcznej na pracuja chociaż raz na jakiś czas na automatach które były na niby egzaminach... W końcu za coś pieniądze biorą... A nie stale lajtowe roboty i ani rusz na żadnym automacie...

Były Operator
@Tabaluga

Bo w firmie w której aktualnie pracuję mam 30 min i mam 21 stopni stale temperaturę (czyt. klimatyzacja) :)

@Uuu

A u operatorów jak jest to samo złote gwiazdy maja a siedza w ogródku albo małe maplany ,chore mają złota potrafią więcej niech robią na dużych za coś kasę biorą

Prac.

Bo to są złote gwiazdki????????????

Gwiazdki to tylko dodatek do wypłaty,bo nawet Ci operatorzy co nie mają żadnych gwiazdek i tak robią te same pracę co z złota czy srebrną.

Saminex

I jeszcze jakieś gwiazdy ja ha ha ktoś tam na czymś dobrym jedzie ha ha ha co za system zarządzania ha ha ha

Produkcja

Tak to prawda tylko jakim cudem osoby które nie widziały podajnika maja złote gwiazki i jakim cudem je zdały a takich ludzi tu nie brakuje złote gwiazdki mają a na palarni co 30 minut i 4 sztuki na repach robią gdzie jest sprawiedliwość

Hju
@Produkcja

Prawda! Tak samo na obróbce dlaczego osoby które mają złote gwiazdki nie pracują na automatach z których były egzaminowane... Za co biorą pieniądze! Siedzą na lajtowych robotach dzień dnia... I z 1.5 godziny przed końcem pracy mają normy i siedzą nic nie robiąc... Niech ktoś się temu przyjży...

Operatorka
@Produkcja

Tu się zgadzam nie posiadam żadnej gwiazdki a robie na podajnikach i na małych ale nie lajtowe tylko najgorsze roboty ,stawka godzinowa smieszna .

Ktos
@Operatorka

Te gwiazdki to jakich chory pomysł który nie ma przełożenia na wykonywaną pracę. 90% "złotych" jest po znajomości u największych ściemniaczy którzy i tak nic nie potrafią poza jedną formą czy maszyną. Tak samo jest u liderów

Bobu
@Ktos

Szczera prawda. Tyle tylko że to wsxystko działka w dwie strony ,operatorzy pracujący na dużych maszynach nie znają obsługi małych maszyn. A gwiazdki mają. Ciekawe ja je zdobyli ? O na gwiazdkę musi znać obsługę dużej I małej maszyny.

Ktos
@Bobu

Tu wszystko jest robione pokrętne. Pikniku też nie było i kasy też nie widać ale na sponsorowanie imprez w mieście zakład pieniążki ma

@Bobu

Muszą sponsorować Wszystkich mają w kieszeni Sanepid Biuro pracy Urząd Miasta

Ciekawy

A skąd ty to wiesz, ze tak dobrze jesteś poinformowany?może pracujesz u gory ze tak twierdzisz....

Operatorka

Praca jak każda inna ,pracować trzeba, ten co chce pracować to żadna praca mu nie będzie przeszkadzać, zawsze znajdą się osoby co im wszystko przeszkadza ,wiadomo ze wypłaty są małe bo ogólnie nie jest lekko w tym zakładzie ale wyżalaniem się tu nic nie wskurają,.Lepiej radzę się zastanowić albo nad zmianą pracy albo Poprostu zachować to dla siebie.

Pracownik 2

Czy Góra nie widzi co się dzieje na produkcji?! To zapraszamy tez po 16 bo do 16 jest spokoj malolata chodzi jak u siebie a jest pracownikiem ukrainy niech wkoncu jakas madra osoba z gory to zobaczy bo jej miejsce to palarnia koleżanki i pewien obszar na koncu przy filarze a kobiety starsze ciezko pracują na duzych podajnikach i krotkich czasach niemaja czasu na nic niewiem gdzie jest sprawiedliwosc bo napewno nie tu w zakladzie

Hipolit O
@Pracownik 2

Nigdy nie było i nie będzie Najlepiej się zwolnić i dać sobie spokój z pseldo zakładem Tak jak ja to zrobiłem znasz się na pracy Malarz hydraulik elektryk mam pracę dla Ciebie 10. Tys co miesiąc na konto Mój numer +48 579104697 wieczorem

@Pracownik 2

Komuś chyba żal tyłek ściska, że ktoś ma lżejsza pracę od niego . Niech każdy patrzy na siebie i robi to co do niego należy a nie każdy każdego najlepiej opisać oczywiście negatywnie . Coś się nie podoba to powiedz to komuś w oczy a nie na grupie opisujesz . Grupa nie jest od tego aby opisywać pracowników z osobna tylko pracodawcę ...

Według Ciebie chodzenie po hali i nic nie robienie to jest lżejsza robota ,dostaje kasę za nic ,Albo siedzi na przerwie w ciągu tych 8 h po 3,4 razy mowa tu o pseudo tłumaczce Katarinie, co umie tylko chodzić i tyłkiem wymachiwac bo do niczego innego się nie nadaje .

Hij

I to mi się podoba... Podane dane i od razu wiadomo o kogo chodzi a nie jakieś tajniaki

Takie zażalenia według czyjejś pracy no to wypadało by zgłaszać zmianowemu aby się przyjrzał takiej osobie co według ciebie nic nie robi . Z tego co widać jak dany tłumacz pracuje to na żadnej zmianie nie ma tak aby tłumacz robił skoczków na maszynach i szkolił młodych na maszynach .I tak jak pisałam prędzej ta grupa nie jest od tego aby oceniać pracowników bo komuś się coś nie podoba tylko po to aby opisywać pracodawcę i zachęcać do podjęcia w pracy w zakładzie . Ale jak ktoś poczyta opinie jakie wy wystawiacie to od razu nie będzie chciał w takim zespole pracować gdzie jeden patrzy na drugiego i patrzy tylko jak go udupic . Administrator tej strony takie posty gdy ktoś opisuje innego pracownika powinien od razu blokować . Pozdrawiam :)

A Ty myślisz że to coś da ,zażalenia czy skargi idą do kosza ,Polaków traktują jak jakiegoś obozu a uk same lekkie pracę, chodzą po obszarach ba pogaduchy ,czy na palarni co 15 min ,dostają więcej kasy i za co że praktycznie maszyna sama za nich produkuje a oni jedynie Ci wycigną sztuki z maszyny,Potem się dziwią że się Polacy zwalniają bo traktują ich jak tanich parobów .Zabierają premię za byle co , o urlop trzeba się prosić

Pracownik2

Tak jest sama prawda powinno być odwrotnie tu ludzie ciężko pracują na kasach w sklepie maja więcej niż tu w tym sklepie (usunięte przez administratora) i 3 zmiany a o urlop to najlepiej miesiąc przed iść bo wieczne nie

Atos

Jestem pracownikiem UR. I pracuje w tym zakładzie naprawdę bardzo długo. Porównując pracę kilka lat wstecz do tej teraz to jest masakra. Chłopcy pracujący z przelotem...co chwila na chorobowym albo ba urlopie na Uż. Mam pytanie dlaczego nikt z tym nic nie robi bo teraz to już niema komu pracować A taki młody choć walnie nn to jest bezkarny. Może kierownictwo mogło by się tym zająć.

Atos
@Atos

Nie chodzi mi aby oczerniać ludzi. Ale od nas wymagają niewiadomo czego A my naprawdę nie dajemy rady bo nie ma komu pracować.

Wieloletni pracownik
@Atos

Mam podobne oceny. Dlaczego jedni potrafią zasuwać a inni ciągle mają problem, nas chłopaków to wkurza, można pracować więcej niż inni ale wynagrodzcie to jakoś, jedna zmiana robi reszta patrzy jak na (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)

Milq
@Wieloletni pracownik

Nie ma komu pracować bo z zeszłym roku do maja zwolnili tyle ludzi że szok a wiadomo że nikt nie chciał z powrotem wrucić bo w innych zakładach maja lepsze wypłaty i warunki

@Milq

Zwalniali tylko najsłabsze ogniwa, teraz są ekipy żeby robić ale co z tego jak jedni robią a inni ciągle tylko narzekają, powinni wprowadzić premie kwartalne od efektywności zmiany na ur. Ludzie by się zmotywowali do pracy, efekty byłyby widoczne

Milq

Słabsze ogniwa nie zgodzę się bo zwolnili dobrych pracowników co wyrabiali normy dawali sobie radę na każdej maszynie i chodzili na nadgodziny. Gdyby byli ci ludzie słabymi ogniwMi nie dzwonili by z zakładu by Ci wrócił spowrotem

Byly pracownik
@Milq

Tu jest najgorzej i marna kasa wiem bo pracowalem kupe lat ale trzeba było się przełamac i szukać czegoś lepszego i powiem warto było już dawno nie mam takiego brudu i kasa większa tu to jest zło Polaków mają gdzies a jest ich garstka i zarobic to też prawie najniższa krajowa

PP

Chodzi mi o panią z kp(usunięte przez administratora). A tak naprawdę nie jest nic inna. Mogę powiedzieć że jest sto razy gorsza. Ma swoje koleżanki gdzie nic nie widzi-chodzą bez czapek, mają słuchawki w uchu. A u innych czepia się wszystkiego. Albo wszyscy albo nikt. Ludzie widzą.

No fajnie niech się ludzie na cieszą sobą

Produkcja

Ludzi zwalniają za byle co ciekawe co zrobią jak będzie ich coraz mniej. Szkoda tylko ze nie przywiązują uwagi na tych co mają i są skargi non stop tacy mają najlepiej i chronią im tylki . Czas się przejść do odpowiedniej osoby ciut wyżej

Ktoś
@Produkcja

A kogo zwolnili ?! Nie ma takich sytuacji , żeby ktoś został zwolniony za byle co.!! Wręcz jest przeciwnie niż piszesz , żeby kogoś zwolnili z Vorwerku to musiałby naprawdę odwalić coś bardzo poważnego. Zamiast takie głupoty pisać na forum proponuję przejść się ciut wyżej :D

Boo
@Ktoś

Mnie w maju zwolniono z powodu koronawirusa bo nie było pracy mało maszyn szło i ani nic nie odwaliłem ani chorobowego nie brałem bic a pracowałem 7 lat

@Ktoś

Baaaa trzeba jeszcze wiedzieć do kogo iść :-)

Wiesz Kto
@Ktoś

Przykładowo mnie! Zwolnili za Złe Zachowanie...bardzo złe powiedziała kobiecie co ona potrzebuje taśmę dla nóg, bo sama nie może wstrzymać ich..pracowała 2 roki, wydajności niże 96% żadnego razu nie miała. Mandatów, nagan, wysłanych na moje imię mailow tez! Żaden zmianowy w zmianie którego zostawała na nadgodziny, problemów z moim zachowaniem nie miał. Czemuś żaden lider, tez nic nigdy nie mówił...tylko Nażelowany, bo nie uważała go Super Kierownikom, nie biegała mu po kawkę i tylko bo wiem bardzo dużo o go zachowaniu Hahaha

@Wiesz Kto

Koleżanka to najpierw nauczy się pisać po polsku a dopiero oskarża i (usunięte przez administratora)ludzi

Smieszne
@Wiesz Kto

Jakie miałaś roboty? Nikt takich nie ma kobiety starsze za was wszystkich pracują wstyd bo dnia odpoczynku choć jeden dzień na obrobce albo małej maszynie nie ma nie masz pojęcia co to praca bo 4 sztuki to niepełnosprawna osoba albo emerytowana potrafiłaby pracować dzien w dzień i jeszcze nadgodziny

@Smieszne

Jeszcze trochę i będziecie prosić o pracę .Samochody z 2019- 2020 roku jeszcze nie zostały sprzedane

@Smieszne

Witam!Dlaczego zmianowi nie robią takich rozpisek że jeden dzień ciężka praca,a drugi lżejsza.Człowiek nie może ciągle pracować na wysokich obrotach.Pozdrawiam

Stary pracownik

Roboty jest w pip

A skąd możesz to wiedzieć, nie wiesz kto pisze a twierdzisz że znasz ,czyżby twoje Ego zostało naruszone ,bo jesteś jednym z nich .

Taśma

Nie jestem jednym z nich bo nie jestem facetem... ale ta koleżanka lubi te sprawy i wszyscy to wiedzą nie tylko na jej byłej zmianie...A ty zapewne ją znasz i wiele się nie różnisz skoro bronisz takich dziewczynek...

@Taśma

Ja nikogo nie bronie ,nawet nie wiem kogo masz na myśli bo w Tym zakładzie jest dużo takich osób co lubi skok w bok.

Taśma

Kto co lubi to akurat nie moja sprawa... poprostu stwierdziłam fakty.. ta koleżanka zaatakowała inną dziewczynę w pracy choć sama lubi pchać się na mężczyzn... wiec to tylko moja opinia na jej komentarz.

@Taśma

No to fakt.Ja na szczęście idę do pracy pracować nie randkować, więc na moje to może każdy z każdym. Tylko sprawiedliwość powinna być ale raczej to nigdy nie nastąpi

@Wiesz Kto

Jakie mandaty ,no naprawdę (usunięte przez administratora) się tam zrobił, przecież to śmieszne kto takie coś wymyśla ha ha ha kary mandaty no masakra

Produkcja

Zapraszamy wszystkich z biur w tych czapkach na hale na 8 godzin a nie się czepiają ze czapek niema skwar plastik nie przepuszcza powietrza a gdzie tu jeszcze robić gorączka wstyd ze zaklad nie robi nic w tym kierunku śmieszne wentylatory z których leci ciepłe powietrze i nic nie dają przy tak dużej temperaturze ktoś sobie głowę rozwali to jest jego sprawa czapki jeszcze pogarszają w taki upał głowa boli aż niedobrze do tego jak chłodno nadworze to można się załatwic a później się dziwią ze na chorobowe chodzą

Krzysztof
@Produkcja

Czepki muszą być .W jednej sztuce znależliśmy włos więc czepki jak najbardziej na miejscu .Robimy badania jaki był to włos Może będą kombinezony na produkcji

Juyt
@Krzysztof

Niech w końcu ktoś zrobi porządek z tymi osobami co nie stoją po pracy do odbicia zegara.. Tylko przekazuja karty innym a ta/ten idzie się do szatni szybko przebrać i galopem do busa aby pierwszym być... Przydałoby się aby ktoś z Nienacka siedział w tej szatni i porządny mandat wlepił.

@Krzysztof

No w szoku jestem jakbyście widzieli jak było kilkanaście lat temu w tym zakładzie luz blues , ale ludzie sami doprowadzili do tego co jest teraz.Jadło się na stanowisku pracy ,a w sztukach to było wszystko nawet kanapki rozlana kawa itd.no i tak powoli wprowadzano zakazy .Zaostrzano przepisy podwyższano normy ,pracownicy sami sobie je podkręcali, robiąc ponad normę bo myśleli, że umowę dostaną .A tu (usunięte przez administratora) i tak doszło do tego co jest teraz . Dobrze, że chociaż tego cepa Semeniuka nie ma tam już to był dopiero ewenement ludzkości!

zapowiadaja się jakieś podwyżki? Niby w tym roku było ale mało a w zeszłym nic pracownicy co przychodzą maja stawki większe niz co pracuja po 10lat

Osoba

Uwazaj wszystko drogie a wypłaty marne trzeba szukać sobie pracy bo te 2300 to już wszędzie zarobisz i nie w tak ciężkiej pracy i warunkach a jak będzie podwyżka to i tak nie widać tego przy wypłatach bo coś muszą zabrać zeby dać wstyd

Pracownik2

standardowo pewnie, z jednego stosiku przeniosą w drugi o każą ci się cieszyc, poki zarzad sie nie zmieni mozesz pomazyc o godnch pieniadzach, pracuje tylko dlatego bo przy trujce dzieci ciezko tak z dnia na dzien zmienic prace....niepolecam

@Pracownik2

Wlasnie polakow malo nie potrafia tego docenic brudel i najnizsza krajowa w jednym a kierownictwo daja wolna rękę na wszystko ale jak na czerwono pojdzie to trzeba się tłumaczyć i wyzywaja zmianowi

Vap

No tak pewnie w kwietniu będą podwyżki może 20grosze do stawki to niech sobie wsadza to w 4 litery powinny być to stawki i do premi jak w każdym zakładzie a tu muszą coś zabrać zeby dać co za ludzie z całego serca nie polecam tego syfa każdy stąd się zwalnia a biura co rok podwyżki i to od stycznia a nie kwietnia jakiegoś

Mufi
@Vap

Oj, nie ładnie tak pisać jeśli się nie wie jak jest faktycznie , tak się składa , że mam stałą pensję i jakoś sobie nie przypominam , żeby podwyżki były od stycznia , wszystkie działy jak również ,,biura'' mają podwyżki w tym samym okresie.

Operator

by sie jakies podwyżki przydaly bo zakłady produkcyjne maja do 3000 a tu najniższa krajowa jeszcze troche to z gory beda schodzic i na maszynach pracowac bo ukraina tez bez nadgodzin sie nieutrzyma niewiem jak tak mozna praca w takim szkodliwym i ciezka za marne grosze tego nikt niewidzi lepiej pracowac w lepszych warunkach i pieniądze jwszcze wieksze niz tu w tym brudzie

Lili

Ten zakład to koszmar. Ludzie to brak słów. Niby każdy rozmawia z każdym A jeden drugiemu nóż wbił by w plecy. Na każdej zmianie jest coś!!! Romanse, (usunięte przez administratora) podlizusy pracownicy z Ukrainy noszą prezenty zmianowym(Na naszej noszą wódeczkę,czekoladki, ciasteczka, a zmianowy nie odmówi, można by pomyśleć że to wdzystko to łapówka ) Ludzie widzą co przynoszą do biura zmianowych i wtedy oni są najlepsi. A my stara kadra w odstawke. Żal i szkoda że tego nie doceniają bo my naprawdę dajemy z siebie wszystko. Ale to wszystko do czasu.

Bobo
@Lili

Tak też nie raz widziałem jak dają prezent. Raczej nie na urodziny. Bo co miesiąc by je musiał mieć ????????

Szokowany
@Bobo

Też by chciał nie?????????????

Bobo
@Szokowany

Możesz nie wierzyć, ale nie. Ale widzę Ty chętny.????

Nie wiesz to ta co z Michałem od podajnikow?????? Partner Ani

Przecież w Vorwerku kadra to nie ludzie, Zmianowy obszarowy magazynier, kontrola wstępna końcowa Załóż okulary jak widzisz w nich ludzi

Jeśli się idzie na długi urlop to jak się wychodzi z wypłata? Normalnie????

Operator 2

Normalnie przecież to nie jest płatne jak chorobowe

Ktoś

Narmalnie się wychodzi a czasem nawet lepiej jeśli miało się we wcześniejszych miesiącach nadgodziny , dodatkowo jeszcze wczasy pod gruszą.

Zostaw merytoryczną opinię o VORWERK AUTOTEC POLSKA - Brodnica

• Jak się pracuje w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 16 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Kandydaci do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VORWERK AUTOTEC POLSKA
2.2/5 Na podstawie 203 ocen.
  • Podgórna 100
    87-300 Brodnica