Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Nożycoręki

"wartości nivea" nijak się mają do rzeczywistości. Zaufanie czy przestrzeń do popełniania błędów to często hipokryzja. Niektórym manago- nawet najwyższego szczebla- przydałoby się popracować poza BDF, bo niestety mają kompleksy, które maskują pózniej ze szkodą dla pracownikow. Ciężka praca bez wazeliny nie wystarczy. Zatrudnia się młodzież z Carlsberga, wdraża programy dla tzw. talentów a potem trzeba sie dopiero szkolić z tego jak rozmawiać z milenialsami. I zdziwko, ze nie każdy ma kredyt i bedzie sie rzucał na ofertę "kremiku". Kto żyw i ceni sobie work life balans chooooduuu!

Ph

@sdfg wymóg jeżyka angielskiego ? przecież są regionalni którzy nawet językiem ojczystym nie potrafią się posługiwać a co dopiero angielskim; widać HR na siłę stara się wybielić wizerunek firmy na zewnątrz a niestety nie robi nic żeby w środku było dobrze; pisaliście ze można zgłaszać uwagi do HRBP;i co z tego jak nic nie robi się w kierunku poprawy sytuacji PH ? prawda jest taka ze kadra zarządzająca - regionalni nie radzą sobie z zadaniami i jedyne co to wychodzi gnębienie, mobbing, obniżanie samooceny tylko dlatego ze ktoś ma własną niska. ktoś w ogolę wie albo ma świadomość co się dzieje na północy ? myślicie ze ludzie są tam szczęśliwi ?

BLUE SHOP
@Ph

Drogi opiniotwórco, północ to specyficzny obszar, niestety czego mozna sie spodziewać po absolwencie zawodówki z przerośnietym ego wielkości oraz koledze któremu wydaje sie ze układa karty w BDF. Myślę że firma nie jest gotowa do wewnetrznej transformacji którą stara sie komunikować od paru lat. Przykład idzie z góry, liczy sie kolesiostwo i wzajemne krycie. PÓŁNOCY DROGA TRZYMAJ SIĘ! Jednak wiem że z tym kierownictwem regionu nie macie szans na rozwój.

PH
@BLUE SHOP

Dokładnie. Kiedyś w firmie też pracował na Wrocławiu pewien regionalny zwany powszechnie jubilerem- wszyscy wiedzą dlaczego - potrafił zamienić kosmetyki Nivea w złote pierścionki! Do tego również jak kolega z północy miał słabość do gnebienia ludzi tylko że Wrocław potrafił powiedzieć basta jako region i już nie ma tego złego Pana. Dziwi mnie ze ani Poznań ani Gdańsk nie zdobyli się jeszcze na taką odwagę. Swoją drogą ciekawe to co piszesz o wykształceniu a właściwie jego braku tego złego Pana z północy - bo ten zły Pan Z Wrocławia też nie miał wykształcenia.

lol
@PH

wykształcenie to też nie wszystko....regionalna z okolic Warszawy je ma ....i co z tego ....Czemu ta Pani nie rozumie, iż to że jest kierownikiem zobowiązuje - do bycia na poziomie z wiedzą i kulturą osobistą....Swoje kompleksy i braki trzeba leczyć lecz nie kosztem innych. Dowartościowany kierownik to podstawa sukcesu zespołu

@PH

Historia lubi się powtarzać. W 2007r. cały ówczesny region południe poszedł tą drogą. Fakt, trzeba mieć "jaja" i charakter, więc gratuluję! Efekt był taki, że zmieniliśmy regionalnego, ku zdumieniu wszystkich. Niestety z czasem okazało się, że byliśmy tylko "pionkami" w grze, człowieka którego nazwiska do tej pory podobno lepiej nie wymieniać. Wszyscy jesteście trybikami jednej maszyny, niestety z ograniczonym terminem przydatności. Decydując się na pracę w koncernie, musicie mieć tą świadomość. Oczywiście są szanse, możliwości na rozwój ale rozumiem że jako PH jesteście spostrzegawczy i liczyć też powinniście umieć, więc wnioski powinny nasunąć się same. Pozostaje pytanie czy warto, osobiście uważam, że warto!!! i nie mówię tylko o pieniądzach, benefitch ale o ludziach, przeżyciach i doświadczeniu które zostaje na resztę życia.

Wiola

Szanowny HR może czas się przyjrzeć poczynaniom pani A.M. bo skoro następna osoba nie widzi współpracy to może ta pani się porostu nie nadaję do kierowania ludźmi nie wystarczy mieć staż pracy i wyższe wykształcenie żeby kierować innymi trzeba mieć to coś.......czego tej pani bardzo brakuje a czego z książek się nie wyczyta..... z takim podejściem do ludzi to życzę dużo szczęścia

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
wiola

HR nie ma żadnej mocy sprawczej w rozwiazywaniu czegokolwiek przerobiłam to na własnej skórze nikt nie chciał mi pomóc

Ph
@wiola

Podpisuje sie dwiema rekami

Wiola

Drodzy to bardzo nieuczciwe wykasowywać złe opinie a pozostawiać tylko pozytywne Ci którzy popracowali wiedzą jak jest ....praca w nivea to nie miód i orzeszki .....bardzo źle traktuje się pracowników kadra kierownicza robi co chce .... decyzje podejmowane przez "niektórych " to ich prywatne fochy lub czasami interesy które nie mają nic wspólnego z dobrem firmy !!! Może ktoś decyzyjnych w firmie przyjrzy się temu co się dzieje z ph w terenie i zacznie ich słuchać bo to oni owahają kawał roboty a w zamian otrzymują złe traktowanie i straszenie.......

@Wiola

Pragniemy podkreślić, że nie kasujemy żadnych wypowiedzi. Każdy pracownik może przyjść do HR Business Partnera i podzielić się swoimi opiniami, w ten sposób możemy konstruktywnie zaadresować ewentualne kwestie problemowe i je rozwiązać.

Bestia

jak w zegarku...bardzo dobry pracodawca

NIVEA Polska

Aktualne oferty pracy można znaleźć na serwisie Pracuj oraz na naszej stronie internetowej: http://www.niveapolska.pl/kariera/oferty-pracy/oferty-pracy - znajdują się tutaj zarówno oferty dotyczące naszej firmy - NIVEA Polska (działy: Sprzedaż, Marketing, Supply Chain, Logistyka, HR), jak i centrum produkcyjnego BMP.

NIVEA Polska

Obecnie prowadzimy rekrutację na Przedstawiciela Handlowego w regionie Poznań, a konkretnie: Gorzów Wielkopolski i okolice. Zachęcamy do aplikowania.

Gunner

cześć. pojawiło się ogłoszenie na planistę dostaw 3PM. orientuje się ktoś czy na tym stanowisku można zarobić około 4tys. netto?

@Gunner

Pamiętajmy, że NIVEA Polska i Beiersdorf Manufacturing Poznań (BMP) to dwie osobne spółki: BMP to centrum produkcyjne, natomiast w NIVEA Polska pracujemy w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR. Wspomniana oferta pracy dotyczy BMP. 

NIVEA Polska

Zarobki w naszej firmie przewyższają średnią rynkową, do tego oferujemy benefity, m. in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, Przedszkole NIVEA, dofinansowanie wakacji, bony rekreacyjno-sportowe.

NIVEA Polska

Proces rekrutacji jest toku, zachęcamy do aplikowania przez naszą stronę internetową niveapolska.pl/kariera. Pozdrowienia.

Hello

Pracuję w NIVEA już prawie rok. Najbardziej doceniam swobodę działania, dzięki której często sama decyduję, w jaki sposób wykonam dane zadanie. Brakowało mi tego w poprzedniej pracy. Tak jak ktoś pisał wyżej, jest tu intensywnie, ale uważam, że korzyści, które firma oferuje w zamian są odpowiednie:)

Simi

Uważam, że NIVEA Polska to ciekawe miejsce dla profesjonalistów. Pracowałam już w dwóch innych firmach międzynarodowych, ale dopiero tutaj czuję się jak u siebie. Mam ciekawe możliwości rozwoju, w tym międzynarodowe, dobre wynagrodzenie i benefity. Fakt, pracuje się intensywnie, rynek jest dynamiczny, ale gdzie jest inaczej? Jeśli ktoś poważnie myśli o firmie, chętnie z mojej perspektywy odpowiem na pytania. Konstruktywnie, bez hejtu ;)

Już wolny
@Simi

Narkotyki są złe! Nie idź tą drogą.

NIVEA Polska

Rekrutacja na Transport Plannera jest pilna. Zakładamy, że zakończymy ją do połowy sierpnia. Jeśli ktoś chciałby aplikować - trzeba się pospieszyć :)

Rzeszowiak

Witam, Pojawiło się ogłoszenie na PH teren podkarpacie. Wie ktoś może dlaczego jest ten wakat ? Rozbudowa struktury czy wymiana PH ?

@Rzeszowiak

Witaj. Z tego co wiem to w czwartek 4.08.2016 są rozmowy z kandydatami na stanowisko PH.

NIVEA Polska

Na stanowisku Przedstawiciela Handlowego oferujemy podstawę przewyższającą średnią rynkową, do tego premia uzależniona od wyników pracy, obecnie rozliczania w cyklu miesięcznym. Zapewniamy również narzędzie pracy i pełen pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, Przedszkole NIVEA lub dofinansowanie do przedszkola dla pracowników spoza Poznania, dofinasowanie do wakacji, bony rekreacyjno-sportowe itd.). Zachęcamy do aplikowania.

qwerty

podstawa plus premia premia składniowy ma kilka plan, pakiety, polka, zdjęcia czasami ciężko ogarnąć co i jak a do sprzedaży pakietów jest tyle ze regionalni nie wiedza za co ganić PH - ostatecznie i tak coś zrobisz źle praca jako ph w kanale tradycyjnym - dobra opcja HAHAHA dobre

a może to i lepiej ,pójdę do konkurencji

Witam Rozmowa o pracę na stanowisko PH -pierwszy etap dwóch elegancko ubranych panów .Konkretne pytania ,atmosfera super ,rozmowa nie standardowa czyli nie HR-owa .Propozycja scenki.Jeden z Panów to T.B Drugi etap w Poznaniu -3 osoby jedna pani A.D drugi Pan od sprzedaży ,podobno na Polskę ,trzeci kierownik ,nowy bo nie znał regionu ani kluczowych klientów .Rozmowa trwała około 1h : Pani pytała o typowe rzeczy personalne np.z czym kojarzy się Pani firma Nivea ? Panowie bardzo mocno chcieli się dowiedzieć o system premiowy w mojej obecnej firmie,kontakty,struktury, kto za co odpowiada,jakie szkolenia itd. Czułam się jak na maturze. Niestety albo stety ale mnie nie przyjęli.

olo

szkoda czasu i nerwów poza benefitami to totalne dno i wodorosty zero czasu prywatnego i poszanowania dla człowieka

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań