Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Azerbejdżan

Czy w Nivei jako PH da się zarobić więcej niż 6 tys. miesięcznie brutto ?

irka
@Azerbejdżan

Na stanowisku zwyklego PH raczej bym na tyle nie liczyła.

77u

Mam pytanie do państwa. Czy polecacie pracę na produkcji? Jakieś opinie ,szczegóły pracy, płacy mile widziane.

Odp
@77u

Nie polecam tego pracodawcy! Dopiero z zewnątrz widać ile ludzi zatrudnionych w Nivea rozsyła CV po rynku!

do DD

DD - trzy zmiany, weekendy wolne choć coraz więcej się słyszy o 4 brygadach.

DD

Czy mogę się dowiedzieć jak wygląda czas pracy na operatora logistyki magazynowej? Ile zmian i czy praca w weekendy?

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Redbox

Talenty- nie idźcie tą drogą !

Hihi
@Redbox

hehe, już tam dinozaury z SC zadbały, żeby im żaden młody sukcesor nie zagroził

Kremik

Jubiler też cwaniakował.

plum

work/life balance heh dobre w tej firmie coś takiego nie istnieje. Zmuszanie do wycieczek wszystkich w dziwne regiony nikt nie patrzy czy musisz odebrać dziecko z szkoły masz jechać i tyle... "Imprezy" podsumowujące rok poza godzinami pracy...niepłatne... a spróbuj nie pojawić się na jakimkolwiek evencie organizowanym przez firmę - to nie pasujesz do firmy. Jak na Niemiecką firmę przystało brak tylko nad wejściem pół okrągłego napisu.... Zarząd oderwany od rzeczywistości ciągłe wymyślanie jak zatrzymać pracownika jak najdłużej w firmie lub zdalnie. Gdzie przestrzeganie czasu pracy... aaaa no tak jak się pracuje zdalnie to się nie liczy bo inspekcja pracy nie namierzy tego.... Genialne rozwiązania ciekawe ile nad tym myśleli Jeśli chcesz pracować po 12 godzin i być poniewieranym praca jest dla Ciebie jeśli jednak cenisz sobie dobrych pracodawców omijaj z daleka.

MTB

Cześć. Kilka dni temu wysłałem swoje CV zastanawiam się jak długo można czekać na odpowiedz lub jakieś zaproszenie na rozmowę lub testy kwalifikujące. Proszę również o kilka informacji na temat zarobków atmosfery. Proszę o rzetelną informację.

...

potwierdzam. tylko owczarków niemieckich brakuje. a ta "blue blood" to chyba jak mózg farbuje po wypraniu :))))))

och
@...

każda firma ma swoje hasła, motywatory itp. itd. A jak się tak interesujesz zoologią to może zacznij pracę w ZOO???

Refusal
@och

w nivea Polska spółka ZOO?

kisziniow

Nie polecam tego pracodawcy! Ludzie w biurze pracują od godziny 8 do godziny 19! Jeżeli wychodzisz wcześniej, to wszyscy patrzą na Ciebie wilkiem, co przyznają nawet ludzie zajmujący się przestrzeganiem czasu pracy. To chore. Jeżeli chodzi o pracę w terenie, to w większości regionów osoby pracujące na stanowisku RSM posiadają bardzo niskie kwalifikacje oraz wiedzę na temat tego, w jaki sposób być efektywnym przełożonym. W Nivea Polska nie liczy się motywowanie swoich podwładnych, natomiast ciągłe kontrole, estymacje, prezentacje w Power Point z miliardami zdjęć są na porządku dziennym. Jeśli chcesz pracować w normalnej firmie ceniącej work/life balance, to nie idź do NIVEA.

Alicja

Praca na produkcji w Nivea przez Agencje pracy dają najniższa krajowa plus premia 450 brutto po 3miesiącach. Czyli praca za 1500 netto na 3 zmiany. Nivea i agencja tobanda złodziei ludzie wykorzystywani za grosze.!!!

igiełka

Tak praca na produkcji przez Agencje pracy grupa Progres 12 zł brutto / g , praca na 3/4 etatu premia 450 zł po przepracowaniu 3 miesięcy po prostu śmiech nie dziwie się ze stawkę podają dopiero na rozmowie informacyjnej i że niema chętnych taka firma a tak słabo płaci !!!!

Śmieszne jest to ubolewanie ze taka fajna firma tylko ludzi nie takich zatrudnia. W potzadnej firmie nie przymyka sie oczu na mobbing czy niekompetencje i nie ma przypadkowych zarządzających. Pod rozwagę Pani Prezes - ludzie wychodzą ze swarzedza ale swarzedz z ludzi nie.

Ciekawy

Jak wygląda praca na produkcji? Można liczyć na zarobki podobne do Wrigley-a lub VW?

Kefirek

Nikt i nic nie przebije kompetencji i umiejętności pani regionalnej fotografki z Krakowa . Żenująca , fałszywa osoba , szkoda że taka fajna firma zatrudnia takich ludzi jak ona .

Akpa1

Nie neguje, że dla Pani nie są ważne i szanuje Pani zdanie, dla mnie jednak godziny są istotne stąd moje pytanie.

Akpa1

Asystent ds. Sprzedazy - czy ktoś wie w jakich godzinach pracuje się na tym stanowisku ? Do 19.10 trwa rekrutacja - czy rozmowy są przeprowadzane po tej dacie (to czas na dostarczenie CV) czy trwaja caly czas ? Może ktoś wie jak to funkcjonuje? Pozdrawiam :)

Clear

Szanowny opi dziekuję za propozycje :) Na chwilę obecną nie planuje zmieniać levelu w dół.

Tiramisu

Pani Prezes boli zly wizerunek firmy na Goworku bo tutaj nie da sie zakrzywic rzeczywistosci i wybielic firmy. Teraz HR zostal zmuszony zeby wypisywac tutaj jakies dziwne zmyslone historie. Prawda jest taka ze w terenie w wiekszosci regionow jest bardzo zla atmosfera i mobbing. Przelozeni nie maja pojecia jak zarzadzac ludzmi i jedynie co potrafia to odreagowywac na pracownikach. Jezeli pojdziesz cos zglosic do HR to nie zdazysz wrocic a juz bedzie wiedzial o tym Twoj przelozony. Radze wiele razy sie zastanowic przed podjeciem pracy w terenie.

CLEAR
@Tiramisu

Pracowałem tam na stanowisku decyzyjnym. Całkowicie zgadzam sie z tą opinią. Obecna jakość zarzadzajacych regionami jest opłakana.

ja wysiadam

Ta firma to szaleństwo. Całymi dniami tylko bezproduktywne nasiadówki i spotkania i brak czasu na konkretną pracę. Jak wracasz do biurka po 17:00 to jasne, że maile i zadania musisz obrobić w czasie prywatnym. I te pełne "troski" słowa. przełożonych "idźcie juz do domu" Co z tego, jak od 21:00 wszyscy z działu widza sie na Lynku, bo regularnie pracują, tylko pytanie czy będziesz na zielono do północy czy jeszcze dłużej. Masakra jakaś a nie "CARE"

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań