LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

NOWOŚĆ
Unikatowe połączenie 50% nawilżającego żelu aloesowego, ochronnego bio oleju konopnego oraz CBD jest sekretem wyjątkowego działania naszego nowego Dwufazowego Serum do zestresowanej skóry twarzy. Zafunduj sobie relaksującą pielęgnację dla odprężenia skóry i wzmocnienia jej bariery ochronnej.
Prawda666 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 godzin.
Klient

Mam kilka słów do Pana Mariusza B. tym samym pragnę spuentować caly ten obrzydliwy system, który reprezentuje ta firma. Na prezentacji 20 minut nieprawdziwej teorii o cudownym antidotum na wszystkie choroby i błyskawicznym chudnięciu oraz 40 min o Mercedesach, bogactwie i wspaniałej piramidzie finansowej. Werbowanie kogo popadnie czy to Pani z koła gospodyń wiejskich czy bezrobotna Karyna po gimnazjum, którzy po jednym szkoleniu będą mądrzejszi od lekarzy. Panie Mariuszu, wszystkie te bzdury, które Pan głosi maja na celu nie promocje zdrowia a promocje Pana chęci wzbogacenia się w strukturach tej chorej piramidy. Z ciekawości zaglądałem na Pana profil na Facebooku. Od 2016 Pana jedynym priorytetem jest posiadanie firmowego Porche, które otrzyma Pan za wciskanie ludziom tego kitu za 700 zł (na początek) i tak Pan tym epatuje, ze to aż żałosne. Wasza metodę można porównać tylko i wyłącznie do „Metody na wnuczka” z jedna różnica oni wyłudzają pienadze od ludzi za co traiają do więzienia. Wy nie tylko wyłudzanie pieniądze od ludzi ale jednoczenie bezkarnie igracie z ich zdrowiem za co w żaden sposób nie odpowiadacie. Wasza metoda jest nieskuteczna a promujecie ja jako cudowny środek na wszystko, krytykując przy tym farmacje i lekarzy. Kim Pan jest aby wasi „specjaliści” po Pana kursie odradzali konsultacji lekarskich? Te Pana opowieści o cudownych ozdrowieniach dzięki diecie dr o którym sam internet milczy są tyle warte co Wasz produkt. Mam nadzieje, ze tak szybko jak się Pan wspina po szczeblach tej piramidy tak szybko Pan z niej spadnie.

Zawiedziony
Kandydat

Chciałem zacząć karierę w LR z kuracją Dr. Otto Horaka a zostałem nie dopilnowany jak chodzi o informacje że jest bardzo ważne żeby uzyskać jak najszybciej te 2000 punktów i tak dalej i tak dalej, masę niedociągnięć ze strony moich mentorek. W mojej miejscowości są dwie struktury i zastanawiam się jak zacząć od początku jeszcze raz bo mój początek jest spaprany.

@Zawiedziony

Zmień firmę na inną, są lepsze ????

PROFILAKTYK ZDROWIA
@Zawiedziony

Jeżeli zależy Ci na biznesie, zbudowaniu struktury i naprawdę zależy Ci na kompetentnej edukacji zdrowotnej to zapraszam do kontaktu, temat do załatwienia, krisbar1993@gmail.com

Kama Nowy wpis

zapraszam;-)

Nie idz ta droga Nowy wpis
@Zawiedziony

Chłopie nie idz ta droga, stracisz znajomych i rodzina nie będzie z Tobą chciała rozmawiać. Znajdź sobie normalna prace

Gosc

No widzę że Pani ma dużo wolnego czasu skoro się Pani tak rozpisała.Ja mam tutaj odmienne zdanie. Podziwiam ludzi którzy obierają sobie cel i do niego konsekwentnie dążą. Teraz o lojalnych pracowników bardzo ciężko na rynku pracy dlatego tym bardziej zainteresowała mnie firma.

Lilka
@Gosc

A cóż ma do sprawy wolny czas osoby piszącej komentarz? Napisanie tego komentarza zajęło Pani pewnie około 2 minut. Pani wyżej ma rację, miałem okazję wziąć udział w pierwszym spotkaniu z przedstawicielem firmy LR. Praca zapewne jak każda inna, dla typowego handlowca/ sprzedawcy, który ma za cel wycisnąć jak największy profit (usunięte przez administratora) Niestety w firmie nie spotkacie Państwo profesjonalistów z dziedzin zdrowego odżywiania, suplementacji, czy dietetyki, za to na pewno specjalistów sprzedaży i technik manipulacji. Dla każdej osoby, która ma odrobinę oleju w głowie i wiedzy każdy przedstawiciel tej firmy wypadnie słabo. W kółko powtarzają swoje regułki, wmawiają cudowne działanie produktów, które na pewno nie są warte tej ceny. Na każdym spotkaniu oprócz Klienta od razu szukają potencjalnego pracownika, nowego sprzedawcy, który będzie zarabiał na sprzedawcę, który nas odwiedził. Jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności firmy i ich produktów, to Wasze wątpliwości są słuszne, warto się zastanowić ;)

Ela

(usunięte przez administratora)Zarobi się w MLM pod warunkiem dobrej struktury .Nie masz dobrej struktury nie zarobi się . nie należę do LR dałam się wkręcić w 3 MLM i niestety na niczym nie zarobiłam poniosłam tylko koszty . Ale są osoby które zarabiają i dobrze im idzie . pozdrawiam

Xx

Kobieto o czym Ty piszesz? Chyba Ci sie cały internet pomieszał w glowie jeszcze brakuje , ze trzeba różaniec dziennie 10 tke ha . Mi i moim bliskim bardzo pomoglo np moja Mama całe życie nadciśnienie tetnicze,holesterol, cukrzyca,problemy z snem itd garsciami tabletki brała po zastosowaniu juz nic nie bierzie i przestan Kobieto wypisywac twoje jakies opowiesci

Xxh

Dno to jest osoba , ktora pisze takie bajki . Jak można coś pisac , jak sie zielonego pojecia niema. Znam duzo osob w Realu , ktorzy sie leczyli kupe lat na różne choroby i po zastosowaniu kuracji oprzestali chodzić do lekarzy, wszytkie dolegliwosci znikneły i prosze glupot nie pisac , moge potwierdzic to co pisze badaniami lekarskimi ! ! ! Lekarze stwierdzili, ze cud sie stał, także człowieku, jak nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz , a to ze ktos chcial Ci pomoc to jemu podziekuj , a nie pisz głupot, bo Ty łaski zadnej nikomu nie robisz , że będziesz zdrowy

Po prostu matka

Nie wiesz o czym piszesz dzięki temu programowi żyje moje dziecko wbrew wszystkim lekarzom. To program który przez zdrowa dietę i naprawdę wysokiej jakości naturalnym suplementom odżywia organizm daje mu możliwość regeneracji. Zycze Ci dużo zdrowia i nigdy takiej sytuacji życiowej jak nas spotkała. Produkty posiadają certyfikaty. Zanim coś napiszesz to przemyśleć sprawę trzeba. Ja polecam tą kuracje i szczególnie grzybki Reishi które w Japonii są uznawane za lek antynowotworowy i sprzedawane na receptę. Zycze Ci dużo zdrowia

Mm

To co Pani pisze to cała prawda. Zgadzam się w 100%. Mnie tez nikt nie namówi na takie bajeczki.

beff

Czytam powyższy wpis ze zdumieniem. Mam wrażenie, że kompletnie Pani nie zna produktów firmy LR i nawet nie zadała sobie trudu, żeby poszukać rzetelnych informacji na ten temat. Wprawdzie nie jestem partnerem biznesowym, ale korzystałam z kuracji i nadal zażywamy z rodziną wybrane suplementy. Skusiłam się na kurację dlatego, że w moim otoczeniu sporo ludzi było z programu bardzo zadowolonych. Cierpieliśmy na wiele dolegliwości i chorób, począwszy od bólów kręgosłupa, poprzez problemy jelitowe, skończywszy na nadwadze mojego męża. Nikt mnie do tego nie namawiał, sama poprosiłam o spotkanie. Zanim zamówiliśmy kurację doktora Otto Horaka, sprawdziliśmy dokładnie skład oraz cerfytfikaty. Co się okazało: produkty firmy LR mają najbardziej prestiżowe wyróżnienia przyznawane przez niezależne instytucje Instytut Fresenius, Międzynarodową Radę Naukową ds. Aloesu i wiele innych, których nazw nie pamiętam. Konsekwencją tego jest zrzucenie przez mojego męża 30-stu kilogramów, stan zdrowia i samopoczucie moje i moich dzieci bardzo się poprawiły. Warto zaznaczyć, że firma wykonuje kilkadziesiąt tysięcy badań na swoich suplementach (a warto zaznaczyć, że w Polsce nikt rynku suplementów nie kontroluje). Wypisując takie brednie, zniechęca Pani osoby do programu, a co za tym idzie - pozbawia je możliwości poprawy zdrowia. Wielu moich przyjaciół również potwierdza moją opinię. Domniemam, że absolutnie nie rozumie Pani istoty tego programu zdrowotnego, i wbrew temu, co Pani twierdzi, nie ma żadnej wiedzy na temat suplementacji. Niestety żyjemy w czasach bardzo trudnych, skazani na niezdrową żywność nafaszerowaną chemią, niskowartościową i chcąc nie chcąc jesteśmy skazani na naturalną, dobrej jakości suplementację. Znam mnóstwo lekarzy, którzy korzystają z kuracji i polecają swoim pacjentom. Śmiem również twierdzić, że ma Pani niewielką wiedzę z zakresu ekonomii. Piramidy finansowe są zakazane, a jeśli mam być szczera, to największą piramidą finansową są dla mnie korporacje, gdzie prezesi zarabiają największe pieniądze, a małe korpoludki na nich pracują. Oczywiście, są różne MLMy, nie znam planu marketingowego firmy LR, ale wiem, że część ludzi bardzo ładnie zarabia, i to nie dlatego, że jest to piramida czy też sekta - jak Pani twierdzi - tylko pomija się rzeszę pośredników, hurtownie, reklamy, na które większość firm łoży ogromne kwoty, za które my później płacimy. Tutaj prowizja rozłożona jest na konsultantów. A propos kumatych - w odniesieniu do sugerowanego przez Panią trenera personalnego - każdy kumaty zdaje sobie sprawę z tego, że nawet godzinne treningi z trenerem personalnym nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, jeśli nie zadbamy o nasze zdrowie od wewnątrz. Co oznaczają według Pani normalne suplementy? Czy to te sprzedawane w aptekach, nabijające kieszeń koncernom farmaceutycznym, czy też te kupowane w sieci, bardzo często robione w małych firemkach, gdzie żadna instytucja nie ma możliwości ich skontrolowania? Nawet lekarze nie zalecają kupowania suplementów w aptekach. PS. Jestem prawie przekonana, że to wcale nie o produkty LRa i o kurację chodzi, tylko Pani frustracja wynika z faktu, iż zamierzała Pani zostać partnerem biznesowym, ale z racji niepowodzeń wylewa się "pomyje". Życzę sukcesów w innej branży. Pozdrawiam!

@beff

Bardzo się cieszę, że wzbudziłam w Pani podziw, to świadczy o tym, że prawda boli. Ból pośladków jest. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Gdyby była Pani na tyle inteligentna aby przeczytać ze zrozumieniem co napisałam wyżej to darowałaby sobie Pani te wypociny. Oczywiście, że zadałam sobie trud i prześledziłam skład tych produktów, opisałam wyżej skład kilku z nich. W grzybkach reishi sole magnezowe, w antyperspirancie aluminium, w cudownym aloesie do picia sorbitol. Ten Wasz doktorek Otto o którym Internet miczy... człowiek widmo, wymyślona postać na potrzeby Waszej kampanii... Proszę się nie ośmieszać. Pani mąż zrzucił 30 kg ponieważ oprócz tych Waszych cudownych supli dajcie listę produktów (głównie węglowodany), których nie należy jeść. Mięso gotowane, warzywka, zero słodyczy. Ucięła Pani mężowi kcal więc to oczywiste, ze schudł, to nie jest zasługa aloesu słodzonego sorbitolem. Każda osoba z nadwagą schudnie, której się obetnie spożycie dzienne kcal. Suplementy (już obojętnie jakie) to dodatek do diety! Jakim ograniczonym umysłowo człowiekiem trzeba być aby uważać, że dzięki suplementom ktoś schudł?! Oooo kolejna, która zna lekarzy polecających LR, zabawni jesteście. Ciekawe jak czytający ten komentarz to sprawdzi haha, żałosna sekta. Wasz problem polega na tym (o czym już wcześniej pisałam ale widzę, że ma Pani trudności z czytaniem ze zrozumieniem tak samo jak Pan od HOLESTEROLU), że piszecie o sprawach i bajkach, których nikt nie nie może sprawdzić. Ja piszę konkrety, które czytający może sprawdzić samodzielnie. Natomiast ja śmie twierdzić, że mam do czynienia z kolejnym marnym przedstawicielem tej sekty. Weź się kobieto za normalna robotę i skończ oszukiwać ludzi. Karma wraca, pamiętaj. Odnośnie trenera personalnego... Nawet nie wiem jak to skomentować co Pani napisała... ułomność level hard. Nikt również nie napisał o żadnych suplementach z aptek, proszę sobie w tej swojej małej główce niczego nie dopowiadać. Jeśli ktoś używa mózgu to wie jakie należy kupować suplementy albo produkty nieopatentowane, typu jabłczan magnezu, sól epsom, kurkuma, algi, imbir. Wszystkie są dostępne na rynku w wydaniu ekologicznym bez dodatków. U was nie ma ekologii tylko jakie podejrzane składy, kto umie czytać to dobrze o tym wie. Droga Pani "psycholog"- myślała Pani, ze Pani zabłysnęła. Niestety, nie udało się. Mogła się Pani brokatem posypać, byłoby efektowniej. Nigdy nie byłam i nie będę zadnym przedstawicielem firm MLM i proszę mnie nie obrażać. Pisałam wyżej ze ktoś w rodziny się w to wciągnął, a ja postanowiłam przyjrzeć się co to za podejrzane zgrupowanie, które działa w tak patologiczny sposób. Zresztą widać po komentarzach na tej stronie jak się ludzie z Was śmieją, na szczęście więcej jest tych rozsądnych osób i to mnie cieszy :)

@Zosia

@Zosia Na wstępie napiszę, że forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w firmie LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.. Z Twojego wpisu wnioskuję, że nie jesteś pracownikiem tej firmy. Nie wiecie nic na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji w tej firmie? Nie mogę nic znaleźć na ten temat w internecie.

Michał
@Xx

Co pomogło ? Chyba stracić pieniądze dla mnie tragedia dajecie się zrobić

Życzliwa

Zjawiskowa wręcz nierównowaga psychiczna! Musisz być osobą bardzo pokrzywdzoną przez los... Proponuję sanatorium w Mosznej.

LOLA
@Życzliwa

Polecasz bo tam byłaś? Leczą tam na takie schorzenia jak macie? MLM to rak 21 wieku.

Życzliwa
@LOLA

Na szczęście to nie jest choroba zakaźna. Natomiast ten kto hejtuje bez pojęcia na dany temat a tylko dla sportu, ma poważny problem ze sobą a nie z tematem, którego nie ogarnia. Każdy ma prawo do swojego nieszczęścia...

LOLA
@Życzliwa

W takim razie jak nazwiesz siebie? Nie masz problemu ze sobą i jesteś wg siebie zrównoważona psychicznie, szczęśliwa, po czym wchodzisz na forum gowork żeby się dobić? Zosia napisała opinie swoją opisując jak zmieniał się relacja z osobą z rodziny po tym jak zaczęła pracować dla MLM, to nie jest objaw choroby psychicznej. Wy ją macie skoro kreujecie swoje życie na idealne i bezproblemowe, a potem pieczołowicie śledzicie wątki na gowork, wypatrując kto nowy Wam pojechał.

Tata
@Zosia

Witam, zgadzam się w zupełności z panią Zosia, to LR to bzdura a ciemni ludzie tym sie fascynuja a zwłaszcza mercedesem czy innym autem,najtańsza forma dotarcia do ludzi i wzbudzenia zachwytu, ci ludzie groszem nie smierdzieli a nagle wszyscy specjalisci od diety i zdrowego zycia a sami chleja i imprezuja , jeszcze te teksty o zyciu,o pracy ,dramat,ludzie otworzcie oczy ,jestem przedsiębiorcom i znam biznes od podszefki ,to jest piramida i wmawiają wam to co chcecie uslyszec bo to was buduje, a za twoj glos i przystapienie maja pieniadze,najgorsze ze atakuja od razu firmy farmaceutyczne i ludzi jak sie cos powie. Zdecydowanie brakuje tu myslenia

@Tata

@Tata Miło, że dzielicie się wrażeniami odnośnie proponowanych produktów poprzez LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.. Ale forum Gowork.pl służy do czegoś zupełnie innego. A natomiast do dzielenia się opiniami na temat warunków zatrudnienia u tego pracodawcy. Czy jest tu na forum ktoś kto obejmuje posadę w tej firmie? Mam kilka pytań. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Mila
@Gosc

To rzeczywiście świetny cel - oszukiwać innych ludzi. Gratuluję.

Gracja
@Lilka

Odzywa się w tych wypowiedziach zwykłe polactwo lenistwo i zawiść. Jeśli ktoś chce robić karierę w tej firmie to co w tym złego? Jeśli nie to przecież nic w tym nadzwyczajnego. Ja się tak " zaczarowałam " tymi produktami, że znikają mi po 3 miesiącach kuracji żylaki, które miałam od 6 roku życia, a mam prawie 60 i po pierwszej operacji, która guzik dała lekarze proponowali tylko kolejne. Dziś mam wchłoniętych ok 3/4 żylaków, nogi nie puchną i jak mam to nazwać praniem mózgu??? Poza tym po kilku dniach już stosowania suplementacji pozbyłam się napadów głodu przy silnym stresie i w ogóle chęci do słodyczy czy podjadania. I co jakieś czary mary? Może niektórym potrzeba odkwasić najpierw umysł :/ pozdrawiam

Gracja
@Tata

Myślenia to brakuje osobie która zieje nienawiścią, a nie logiką ! No ja faktycznie z powodu mercedesów zainteresowałam sie suplementacją...ale dzięki niej po 3 miesiącach wchłonęło mi się 3/4 żylaków, z którymi borykam się od prawie 54 lat od dziecka i co czary mary?? życzę najpierw odkwaszenia rozumu ! pozdrawiam

Bimber

Widzę, że strasznie jest Pani sfrustrowana i ma małą wiarę w siebie. A każdy ma swój rozum i trzeba by się zastanowić, czy kogoś Pani uratowała.

Cezary
@Anna

@Anna, na partnera biznesowego nie ma żadnych rekrutacji. Aby rozpocząć współpracę lub dowiedzieć się o więcej informacji należy spotkaś z partnerem LR, który przedstawi Ci całą koncepcję. Jeśli chcesz więcej informacji napisz cezy(at)wp.pl

@Cezary

Rozumiem - bardzo Ci dziękuję za wyjaśnienie. Chętnie dowiem się czegoś więcej na temat stanowiska partnera biznesowego w LR Health & Beauty. Ale może podasz mi jakieś informacje tu, na forum? Będę bardzo wdzięczna.

Dramat

Świetnie to napisałaś. Chciałam jeszcze coś dodać, ale w sumie jest wszystko napisane 100% racji. Powiem tylko tyle, że jest pewien typ ludzi, którzy łapią się na takie pranie mózgu i nic z tym się nie zrobi. Wielu z tych, którzy działają w LR doświadczając na własnej skórze, ze to ściema dalej tam siedzą nawet przed samym sobą nie chcą się przyznać, że dali się nabrać. Znałam kiedyś taką osobą specyficzny typ człowieka łapał się na takie biznesy jak ryba w sieć i nigdy nic z tego nie miał. Rodzina, znajomi, sasiedzi wszyscy gościa mają dość. A on wciska te bzdury z LR i innych firm. Ludzie jak go widzą wieją w panice ja też szybko znikam na jego widok. Szkoda człowiek, ale co zrobić on się raczej nie zmieni :(

Rambo
@Lilka

Jedna wielka sekta którą (usunięte przez administratora) ludzi na kasę ,lr to banda dupków którym nie chce się pracować i wysysają z ludzi kasę jak pijawki , szkoda gadać

SG
@beff

Dzisiaj miałem prezentację i widzę, że pisze pani tymi samymi sloganami co moja prelegentka. "nie jestem partnerem biznesowym " taaaaaa, na peeeeeewno!

Balbina
@Zosia

Szukałam informacji o tym doktorze Horaku i nie znalazłam absolutnie nic poza jego własną stroną i stronkami reklamującymi jego cudowną metodę. Nie ma nawet wpisu w wikipedii. W sumie nie wiadomo kto to naprawdę jest. Żadnych publikacji, nic. Jedynie powiązania z firmą LR. Podzielam Twoją opinię, że ludzie chudą, bo stosują się do zaleceń zdrowego odżywiania, chudnięcia nie powodują te suplementy. Przeanalizowałam sobie składy i tam połowa to substancje słodzące i konserwujące. Tona chemii. W jedzeniu w proszku był nawet SYROP GLUKOZOWO-FRUKTOZOWY, największa zmora dietetyków i lekarzy. To ma być zdrowe odżywianie i suplementacja? Druga sprawa, badaniem ludzi i diagnostyką zajmują się ludzie bez kompetencji. Wystarczy kupić sobie wagę z analizą składu ciała za 300 zł i jechane. Możesz leczyć się u fryzjerki, kucharki albo sprzedawcy parówek. ZGROZA. I te gadki, że koncerny farmaceutyczne zarabiają na chorych. A LR to co robi? Charytatywnie rozdaje te suple? Nie lecz się u lekarza na prawdziwych, sprawdzonych lekach, tylko kupuj drogie niesprawdzone suplementy od koncernu LR. Logiczne. Na głupocie i niewiedzy można dużo zarobić. A efekt placebo zawsze działa.

Rita
@Tata

Potwierdzam wóda u nich na imprezach LR leję się u nich strumieniami, a potem gadki o zdrowiu, suplementach, zakwaszonych organizmach. Ludzie bez podstawowej wiedzy medycznej itd...nawet tacy co ledwo są w stanie się podpisać. Weź ty jeden z drugim LR -owcu przeczytaj skład tych cudownych specyfików wpisz w wyszukiwarkę nazwę i przeczytaj co tam pisze jeśli nie zrozumiesz to poproś żeby ktoś Ci przetłumaczył (usunięte przez administratora) Jeśli nie potrafisz korzystać z komputera i internetu poproś także kogoś o pomoc. Jak wykonasz te wszystkie czynności wróć tu i dyskutuj

Tadek

Na miejscu firmy LR zgłosiłbym sprawę o zniesławienie. IP można łatwo odszukać. Natomiast co do Pani wypowiedzi, to dla uczciwości i potwierdzenia faktycznej troski o ludzi, którą to intencją się Pani zasłania radziłbym zgłosić sprawę do organów ścigania, gdyż piramidy finansowe w Polsce są przestępstwem ściganym z urzędu. Wtedy znikłaby ta zagrażająca wszystkim i oszukująca wszystkich wg Pani słów firma. Czekam, iż podejmie Pani odpowiednie działania, w przeciwnym wypadku to zwykłe opluwanie, oczernianie i stawianie w złym świetle. A za takie zniesławienie też jest paragraf.

Kolibeer
@Xx

To kup jej aloes za 30zł, a nie za 700. Efekt będzie ten sam.

@Balbina

Haha o matko, z ciekawości zajrzałam co tu się dzieje i żeby się pośmiać :D No widzisz jacy ograniczeni są ludzie... myślą, że chudną od LR a LR każe im ograniczać kcal przez to ludzie myślą, że chudną dzięki LR. To jest tak zabawne, że aż nieprawdopodobne hahah :D Wszystko już zostało napisane tutaj w temacie LR, kto ma poziom IQ na poziomie labradora mojego sąsiada to zrozumie co to jest za patologiczna grupa społeczna. Często u siebie w mieście spotykam ludzi jeżdżącymi autami LR, ostatnio jeden z ich przedstawicieli przy otwartym oknie w tym prestiżowym Mercedesie palił papierosa. Ledwo ze śmiechu nie posikałam. Czekajcie, czekajcie... jak to było, zdrowie i uroda? Hahaha :D

@Tadek

Ooo Bozeeee!!! To zgłoś mnie, proszę zrób to. Czekam. Nie muszę nic robić, ludzie którzy skończyli przynajmniej 4 klasy szkoły podstawowej z powodzeniem są w stanie zrozumieć co to za firma krzak i na czym polega oszukiwanie przez Was. Panie Prawniku Tadeuszu, czekam za pozwem w takim razie :D Podać Ci IP mojego komputera czy sam sobie znajdziesz skoro to takie banalne dla Ciebie hahaha :D

@Bimber

Raczej zdeterminowana aniżeli sfrustrowana. Właśnie przez to, że mam wiedzę mam wiarę w siebie. Pudło :) Myśle, że dzięki moim wypowiedziom uratowałam niejedną osobę przed kupnem tego badziewia i uchroniłam przed wkręceniem się w tę sektę :) Znajomi dali mi ksywkę „znachorka” (z przymróżeniem oka) jeśli tak to pana ciekawi :) Zwracają się do mnie po porady w kwestii suplementacji. Podkreślam wtedy, źe nie jestem lekarzem i tylko sugeruje co mogliby dla siebie zrobić. Zaskoczę Was! - nie polecam jeden firmy suplementów wtedy Bo każda firma wydala na rynek jakiś chłam, który jest ze słabym składem albo za kasę całkiem nieopłacalną. Raczej skupiem się wtedy na produktach nieopatentowanych. Za to Wy robicie z siebie mentorów zdrowia, nakazujcie ludziom bez głębszej wiedzy co maja robić i naciągacie na grube siano i macie z tego profity, im więcej nałapiecie naiwnych tym więcej zarobicie i Wasze osoby nad Wami, zgodnie z idea MLM. Niczym się nie różnicie od sprzedawców kołder, odkurzaczów i garnków za 10 000 zł. Jest Wam może po prostu tylko łatwiej to sprzedać czasami bo najłatwiej manipuluje się ludźmi poprzez ich własne zdrowie. Nastraszycie, nawkręcacie chorób i klient gotowy :)

Myślący

Ciekaw jestem ile zapłacili pani za te niczym poparte wypociny. Takiego steku bzdur dawno nie czytałem

Balbina
@Zosia

Jak świat światem, naiwnych nie brakuje, są tacy co się leczą u inżyniera Zięby to i znajdują się chętni na leczenie u sprzedawcy parówek. Na naiwności ludzkiej bardzo dobrze się zarabia.

elizka
@Myślący

Pani Zosia w 100% napisała prawdę i raczej nikt jej nie płaci mnie również. Kobieta próbuje ostrzec naiwnych niestety Ty i podobni do Ciebie nie dadzą sobie pomóc, musicie dostać big kopa w tyłek aby się zmądrzeć choć są tacy którzy całe życie będą się wikłać w takie pseudo interesy. Znam kogoś takiego, całe lata brnie w te chore biznesy nic nie zarabia tylko traci i dalej nie rozumie, ze to oszustwo.

Leszek
@Tadek

Nie strasz człowieku po na to też paragraf. Na wprowadzanie ludzi w błąd że niby wasze produkty leczą to i owo co skutkuje narażeniem kogoś na utratę zdrowia i życia oraz namawianie na niekorzystne rozporządzenie mieniem czyli wciskając produkty z astronomiczną marżą też jest paragraf. Czy wasze produkty mają Polskie atesty??? Mają odpowiednie zezwolenia??? Np Czystek u Was o ile pamiętam 70zł w aptece kilka złotych. Niby ma jakieś wasze atesty jak mamy to sprawdzić czy to nie ściema??? Proszę o konkretne dowody!

Bimber

Szkoda mi Ciebie Zosiu

łeb się lasuje
@Xxh

To nie są bajki lecz fakty i ja też jak niektórzy zgadzam się z tym. Bajki to jest to co piszesz. Podobno masz dowody to zapraszam do ich przedstawienia skoro chcesz przekonać przeciwników bo tylko w taki sposób sprawisz, że zmienimy zdanie. Piszesz ludzie przestali chodzić do lekarza ale zdajecie sobie sprawę z tego, że jeśli przez wasze manipulacje komuś coś się stanie będziecie mieć osobę na sumieniu plus problemy prawne.

Janusz III
@Balbina

Od Zięby do się lepiej odstosunkuj, bo jego preparaty akurat działają i metody, o których mówi są sprawdzone i poparte badaniami albo doświadczeniami lekarzy, którzy faktycznie istnieją. A to że niszczy biznesy firmom farmaceutycznym i konowalom potrafiącym jedynie zaordynować inhibitory-ksenobiotyki to bardzo dobrze. Każdy kto jedzie na Ziębę jest dla mnie nikim.

Ula

Witam I bardzo dziękuję za ten elaborat było warto to ja jestem tą jedną I mam nadzieję że nie ostatnią osobą która nie da sie wkręcić. Osobiście wolę sport świeże powietrze i zdrową żywność. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

kochana
@Zosia

zosia masakra z toba ,rece opadaja ,wlosy na glowie deba staja.TY STRASZNIE NIESZCZESLIWA JESTES ,pozdrawiam

JB
@Xxh

W Realu to możesz kupić kiełbasę z parowką, nie jesteś otwarta na wiedzę i doświadczenia innych osób, które coś przeżyło, być może nigdy nie byłaś w takiej sytuacji więc nie masz prawa oceny, to że być może byłaś na jednym spotkaniu a resztę wiesz z opowieści nie obliguje Cię do jakiejkolwiek wypowiedzi g... wiesz więc skończ te swoje wywody, nie jestem członkiem LR ale to co piszesz to zwykła prowokacja. Pozdrawiam JB

Krzysztof

Jeżeli cokolwiek chcesz sprzedawać zarobkowo to musisz założyć działalność. Takie jest polskie i nie tylko polskie prawo (przynajmniej w cywilizowanym świecie). Chyba sama nie rozumiesz co piszesz, robiąc zarzut z tego że działamy legalnie i zgodnie z prawem. I jaki certyfikat za 60 zł ? Wymyśl coś jeszcze ...

Beata
@Krzysztof

Tak kupuje się certyfikat za 65 zł i to jest prawda. Byłam 7 i 8 grudnia na szkoleniu w Zegrzu

Zgadzam się !
@Dramat

Ja tez wieje jak widzę przedstawicieli LR czy innych bzdur, raz się dałam oszukać i to był ostatni raz . U nas jest jedna kobieta , która straciła wokół wszystkich bliskich i sąsiadów , bi naciągnęła na to ludzi a potem jej mówili, ze kit im wcisnęła za takie pieniądze

Roksa

Jesteś ignorantką nazywając (usunięte przez administratora)osoby z dysleksją - gdybyś może więcej czytała wiedziałabyś, że osoby z dysleksją są nieprzeciętnie inteligentne, a tylko robią błędy w pisowni. Leonardo da Vinci, Eisenstein... najwięksi tego świata mieli dysleksję, także zanim się opiszesz jako ekspertka od wszystkiego najpierw sięgnij po elementarną wiedzę.

Boomer
@Krzysztof

Potwierdzam, certyfikaty dają po zapłaceniu 60 zł. Serio.

Boomer
@Roksa

elementarna wiedza jest taka, że mylisz dysleksję z dysortografią.

Małaxxxx
@Zosia

Poczytałam te Pani bzdury i dalej mi się czytać nie chce. Po cholerę się Pani wypowiada na ten temat nie mając pojęcia o kuracji skoro Pani tego nie stosowała. Jestem Fizjoterapeutą od pół roku działam w LR , mój tata po kuracji ma rewelacyjne efekty moi pacjenci również sobie kuracje chwalą. Suplementacja jest ważnym elementem w codziennym życiu w diecie i aktywności. Jak każdy MLM bazuje na sprzedaży i przede wszystkim jest dla ludzi którzy tylko potrafią siedzieć pisać bzdury na forum nie znając działania produktu z zazdrości ze inni w ten sposób działają i mają dodatkowy dochód. Każdy w życiu ma prawo robić to co chce i jak chce a nikt nie ma prawa oczerniać kogoś w jaki sposób pracuje o zarania pieniędze.

Dorota

Z ciekawości przejrzałam suplementy z grzybkami reishi dostępne w internecie. LR ma najlepszy skład, w pozostałych przypadkach WSZYSTKIE znalezione przeze mnie suplementy (dodam, że w cenie zbliżonej) miały w swoim składzie TYLKO ekstrakt z grzybków. To, że zalazł ci za skórę członek twojej rodziny, nie znaczy, że masz oczerniać produkty, które są bardzo dobrej jakości. I uprzedzając - nie jestem partnerem firmy LR.

gosc
@Zosia

Zosia, generalnie i co do meritum to się z Tobą zgadzam, tyle, że jak tak bezkompromisowo piętnujesz Pana za HOLESTEREROL, to zajrzyj sobie do słownika i znajdź czasownik "mrużyć" i wyciągnij wnioski co do swojej własnej ortografii..

Wesoła
@Xx

A czy maja tam preparat na problemy z ortografią ?...Pewnie tak ich suplementy leczą wszystko to w takim razie kup sobie bo bardzo go potrzebujesz śmieszny człowieczku.

Asia

A ja wypróbowałam i jest super. Najlepiej kupować w aptece wogole nie przebadane suplementy ,które ciągle wycofują i udawać że pomagają. Najpier dziewczyno spróbuj potem się wypowiadaj. A certyfikaty i nagrody moją wszystkie ! Nie znasz składu więc nie wprowadzają innych w błąd.

Pani Zosiu super artykul Pozdrawiam Serdecznie

kri
@Życzliwa

tak wypowiadają sie wlaśnie ludzie bardzo zakfaszeni :) zycze dojscia do prawdy.

Borowa
@Xxh

A czy z raka tez człowiek sie wyleczy tymi sumplementami

neutralna

Pani Zosiu, jezeli już, pewnie za pieniądze, postanowiła Pani szerzyć te brednie, to proszę się przygotować merytorycznie. To co Pani pisze, to stek bzdur nie mających potwierdzenia z rzeczywistością. Pozdrawiam i życzę mniej jadu, bo to też zakwasza.

Kamy
@Zosia

Czekam za pozwem? A gdzie ta piękna polszczyzna, której tak Ci brakuje w wypowiedziach innych osób?

Kamy
@Zosia

"Często u siebie w mieście spotykam ludzi jeżdżącymi autami LR" -szczyt stylu!

Monika

Szkoda , że jest tyle jadu w tobie i nie masz pełnych informacji . Po pierwsze trochę więcej wiedzy na temat holistycznegi działania na organizm , po drugie wiedza na temat naszego pożywienia , warzyw, owoców i tego co jemy tu się kłania znajomość dietetyki . Kolejnym elementem jest aby badać swoje zakwaszenie i mieć na to wpływ. . Są badania i kontakt z lekarzami którzy współpracują z firma i można znimi przeprowadzić dyskusje jeśli jesteś biologiem, chemikiem lub masz wiedzę z zakresu medycyny . Jak poznałbyś produkty to byś wiedział ze maja najwyższa jakość instytutu Frezenius i certyfikaty medyczne i ekologiczne . Każdy ma ta możliwość decydowania o swoim życiu i zdrowiu . A jeśli chodzi o współpracę to jest na najwyższym poziomie i najpierw zapoznaj się dokładnie z warunkami a nie wydaj swoich opinie tylko dlatego że masz taki sposób myślenia . Najpierw sprawdź a potem się wypowiadaj . Zapraszam do dyskusji i kontaktu .

Andrzej

Hej, no właśnie ktoś chce mnie włączyć do LR. Na poczatek poraziła mnie cena zestawu startowego, ponad 700zł. swoją drogą aby zakwasic żołądek a jednocześnie odkwasić organizm, wystarczy pić np ocet jabłkowy z wodą lub jeść kiszonki.

Garrett
@Gracja

No cud po prostu. Biorę na hemoroidy

Lr

Oganizm musi byc odkwaszony nie żoładek.Proszę nie mylic pojęć Zołądek musi miec ph kwaśne.A kuracja jest rewelacyjna.Polecam i pozdrawiam

@Małaxxxx

Czytam te wiadomości tak pobieżnie i nie mogę wyjść z podziwu jak wiele jest jadu i nienawiści w ludziach. Często przewija się motyw MLM i tego jaki to zły sposób sprzedaży. Ludzie nie mają pojęcia że kupowanie produktu np. w drogerii "napycha" kieszeń hurtowników, pośredników, których nigdy nie zobaczymy. W MLM dajemy zarobić bezpośrednio temu kto nam poleca dany produkt, nam poświęca czas i jest często naszym przewodnikiem po produktach. Ale najłatwiej jest skrytykować coś czego nie rozumiemy.

mark
@beff

Prostolinijnie i w sedno,taka jest prawda

Max

Zgadzam się z Panią w 100%, wystarczy mili Państwo poczytać o tak zwanych technikach wywierania wpływu i a wiele rzeczy otrzymacie Państwo odpowiedz. Systemy sprzedażowe takie jak MLM bazują na naiwności ludzi i umiejętności czerpania z tego ogromnego zysku , jestem Managerem z 30 letnim doświadczeniem i proszę uwierzyć mi na słowo . Unikajcie takich firm , budujcie swoje zdrowie naturalnymi metodami i aktywnością fizyczną , żadna firma tego typu was nie uleczy nie odmłodzi jeżeli sami nad tym nie popracujecie . Pozdrawiam

J
@beff

Czy korzystali Państwo wcześniej z suplementów diety i zmiany stylu żywienia czy to było pierwsze zderzenie z suplementacja. Bo jeżeli pierwsze to znaczy ze suplementy pomagają i nie muszę mieć 500 % marży.

Millan

No widzisz @Zosia i ponownie wykazujesz się kompletną niewiedzą na temat działania produktów LR i odkwaszania. Nie szykanuj tych którzy mają problem z dysleksją. To nie ma nic wspólnego z wiedzą czy inteligencją. To co ty robisz to jawny mobbing.

Marmeck
@Zosia

Pięknie Pani ich wypunktowała.

Agnes
@Po prostu matka

@Po prostu matka zgadza się grzybki Reishi wzmacniają odporność organizmu, a skąd pozyskiwane są grzyby? W jakiej temperaturze suszone są grzybki? Jak wygląda proces technologiczny wyhodowanego Reishi? Czy LR jest hodowcą czy nie? Proszę podać jakie firma LR posiada certyfikaty na grzyby medyczne. Jestem zainteresowana...

Pati
Klient

Widzę że kogoś tutaj bardzo boli że produkty działają, a może zazdrość że ktoś w rodzinie ma mercedesa albo audi, oprócz tego brak wiedzy bo znajomy ma mercedesa i jednak nie jest to najubozsza wersja a wrecz przeciwnie wypasiona fura, może to brak szacunku ,ale pisząc tak długi tekst może świadczyć to tylko o jednym chyba komuś tutaj coś nie wyszło i chce oczernic firmę - nie można tego inaczej nazwać.

Szpunti

Witam, Zośka widać ze siedzisz w domu i jak na twoje zdania czuje ze zarabiasz około 20 tys zł jak nie euro!!! Nie masz pojećia co to jest MLM!!!!!!!! Ale twoje imie mówi już za siebie, i twoja wypowiedz::) P.S. nie obrażając malych Zosiek i Duzych Zosiek:) Pozdrawiam ..... Zośka porostu żałosne!!!!!!!!!!!!!!

Adam
@Pati

Mercedesa za którego płaci około 2000zł, do tego jeszcze wykupienie miesięcznej dietki i tych wszystkich „certyfikatów” i „szkoleń”(co wyglądają jak jakieś czarne msze). Każdy sobie wmawia, że będzie miał dopłatę na ten samochód, a jak to wygląda w rzeczywistości to nigdy sie nie przyznają, bo głupio im, że się dają wyrolować za POZORY SUKCESU. Ledwo im starcza na opłaty ale płacą za tego mercedesa żeby pokazać jacy są „zaradni”. Taniej by im było te samochody sobie wziąć bezpiśrednio od dilera samochodowego???? ale żaden diler tak nie pierze mózgu jak LR. Im się opłaca, że ci biedni ludzie biorą od nich oklejone reklamą samochody, bo to przyciąga kolejne owieczki, które chcą się POPISAĆ POZORNYM SUKCESEM. Na tym ta firma bazuje na POZORACH SUKCESU. Wystarczy mieć trochę oleju w głowie żeby nie dać się nabrać :)

zadowolona z LR

No właśnie ktoś z rodziny,czy ktoś znajomy....a ty jakie masz pojęcie o tej firmie i jej produktach jeżeli nic z tych rzeczy nie spróbowałaś?ten komentarz jest tak beznadziejny że aż żal ....kobieto nie masz bladego pojęcia a się wypowiadasz .Hmmmm a może to anty reklama innej firmy co? Produkty i plan marketingowy LR jest super ale co o tym może powiedzieć ktoś kto nic o tym nie wie tylko wyrzuca chore frustracje

@niezadowolonaM
Kandydat

Dziękuję za tą wiadomość, trochę mi się rozjaśniło, bo prawie że dałam sobie wmówić. Powiedz mi proszę jak zacząć stosować suplementacje? Ja nie wiem jak zacząć brać prawidłowo witaminy i minerały. Czy mogłabym się jakoś z Tobą skontaktować?

Unkmania
Klient

Na poprawną ortografię, interpunkcję itp. te suplementy widać nie pomagają....

Klient

Wiesz co uzywam na biezaco produktow. Uzywalam ich tez jak mialam borelioze bralam 4 antybiotyki na raz i lekarz polecil mi wlasnie te probiotyki z LR tylko ze zielarze sprzedaja te probiotyki za ponad 200zl. Potem poszlam po zielarzach polecili mi LR colostrum. Inny lekarz mi powiedzial rowniez ze te produkty sa najlepsze. I rzeczywiscie sa, tak samo aloes i probalance. Pytanie czy za twoj powyzszy komentarz ktos ci zaplacil i ile, bo jest calkowicie niedorzeczny. A co do kuracji jestem wdzieczna komus kto po 10 latach po mojej boreliozie przyszedl i pokazal mi zaly zestaw schudlam 24 kg, moje kolezanki rowniez i mam na to dowody. Czuje sie rewelacyjnie. Odpowoem na kazde pytanie w temacie odzyskajzdrowie@op.pl. "Zosia" bezczelna jestes piszac tak falszywy komentarz, widac ze nie bralas kuracji. Nie zostalas poprowadzona bo nie chcialas, albo poprostu jestes oplaconym trolem Pozdrawiam, Karolina.

@Zosia

Ile ci zaplacili za te komentarze?

Ben

Ale ludzie są chorzy ,jak można się wypowiadać o czymś jak się nie wie??? Ja akurat miałem nowotwór i dzięki tej firmie udało mi się pozbyć tego ,nie rozumiem ludzi dlaczego wystawiaja źle opinie,.mało tego znam dużo osób ,którym bardzo to pomogło i znam nie z obrazka tylko znam i tyle w temacie i dodam ,że ta firma jest 35 lat na rynku to proszę sobie samemu odpowiedzieć

elizka
@Ben

To super, że cudowny LR pomógł. A mojej znajomej noga odrosła, sąsiadce czwarte zęby, a w Afryce w wiosce koło pustyni wszyscy chorzy na Ebole wyzdrowieli. Takie cuda dział LR. Wiesz tak sobie możemy gadać bez poparcia tego dowodami. Jednak szkoda mi naprawdę chorych ludzi, którzy takim jak ty uwierzą naciągaczom i bajkopisarzom uwierzą. Nie wstyd ci tak kłamać masz jakieś sumienie???

Ewa
Klient

Na silowni wydałam na trenera personalnego z nienaganna opinia przez 2 lata 15 tys. Na dietetyczke 2,5. Efekt z pomiarów składu Ciała. Jak zaczynałam to tluszcze wenetrze 7, jak kończyłam 11( nawet słowem nie powiedzieli mi nic o tłuszczach wewnętrznych, a mam insulinoopornosc), oczywiście miesnie wzrosły tluszcz niby spadl, wygladlam jak klocek. Kazali mi jesc 5 posiłków dziennie. A to jest pierwszy nad przy insulinoopornosci jak pewnie wiesz. Dopiero trafiłam na sensownego lekarza, który zakazal chodzic na typowa silownie, wskazał łagodniejsze aktywności interwałowe, i kazal mi poszukac jakiejs diety odkwaszajacej ( dowolnej), zeby przyspieszyć proces odkwaszania sama dieta, bo na usg bylo widac ze watroba plywa w tluszczu. Przeszlam na kuracje o której piszesz. I widac ze nie wiesz i czym piszesz. Nie mam dzialamnosci, nie działam czynnie w lr, ale znam juz wielu ludzi którym to pomogło. Przykre jest to ze, posredniozabierasz takim komentarzem ostatnio deskę ratunku. Po przejściu na kuracje szybko widac efekty i to każdego motywuje, natomiast sama dieta jest to niemożliwe. Jem od 4 lat nieprzetworzone produkty o niskim indeksie, ciasto 2 razy w miesiącu, ale jak wcześniej się nazbierało w sobie badziewi, to nie tak łatwo się tego pozbyć, podkreślam, że jie robilam części związanej z odchudzaniem, bo organiz sam wrocil do jakiejś swojej normy wagowej tylko w czasie odkwaszania. Koszt całkowity powrotu do normalnego życia to było 730 zl - 2 miesiace. To mniej niż 1 miesiac z trenerem i dietetyczką, a same suple na miesiąc wychodziły 200 zl. Wg mnie jestes jedna z super dietetyczek, które tracą klientów przez to.

Balli
Klient

Co ci to przeszkadza? Skoro wiesz lepiej, po co traciłas swoją energię na ten tekst?

Jacek

Zuzia, zdrówka życzę ????. Powodzenia również w „zdrowym żywieniu” przy dzisiejszych produktach spożywczych w sklepach ????. Mniej „jadu” w wypowiedziach w internecie też by się przydało - to czytają tysiące ludzi którzy może zastanawiają się nad poprawieniem stanu swojego zdrowia. A dla czytających tego typu wpisy jedna rada - zastanówcie się, kto pisze właśnie w taki sposób komentarze w internecie ????. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie ????

Jacek
@Jacek

Przepraszam. Zosia miało być b

mała czarna
Klient

Czytamy tutaj ,co w tym dziwnego skoro się wyeliminuje pieczywo ,słodycze to normalne że waga spadnie . Oczywiście moje panie ,bo jakby mi ktoś polecił suplementy i powiedział ,że mogę jeść co chce ,łykać proszki i będę chudnąć nie poszłabym na to ,bo to nie może być dobre i trzeba by było łykać je ciągle . Rzecz w tym ,że jak się zaufa tym produktom to w ogóle nie ma potrzeby sięgać po jedzenie śmieciowe dlaczego ?? Organizm jest odżywiony .Dodatkowo nadwyżkę kg gubimy łatwiej ,szybciej i na dłużej . Odnośnie piramidy ,nie chcesz nie polecaj dalej tych produktów ,ale najpierw zrób coś ze sobą .Chcieć to znaczy móc. Mówicie ,że produkty są drogie ????Nic nie wiecie ,ja aby się odchudzić wydawałam 300 zł tygodniowi w Natur House -czy były efekty ?? były ,bo ja moje panie jak robię cos dla siebie to na 100 procent czego i Wam życzę .

Kasia
Kandydat

Chciałam poczytac troche opinii LR, tymczasem widze jedą sfrustrowaną osobę, która Pewnie ma kompleksy i wyzywa sie na LR. Dzieki Pani Zosiu, chyba spróbuję tej kuracji żeby samej się przekonać czy to faktycznie działa.

A.s

Ha ha! Matko - nie znam firmy i tematu ale podziwiam nadmiar czasu aby tak ,,szlifować” Czyjś biznes. Pewnie jakaś zakompleksiona dusza która siedzi na czyimś dorobku????

Freddy
Klient

A z kąd takie informacje że oni piją na tych imprezach ,że LR to ściema?? Nie będąc nawet na jednym szkoleniu i nie rozmawiając z osobą wydzieloną w tą stronę?????

Joka

Ta firma to nie (usunięte przez administratora) skoro po moim mieście jeździ więcej samochodów LR niż taksówek????. Biznes bardzo przyszłościowy, tylko trzeba trafić na odpowiednich ludzi.

kzywski
Klient

Nie wiesz o czym piszesz. A jeśli wiesz to ile Ci za to zapłacili? Opisujesz coś o czym nie masz bladego pojęcia a na dodatek wprowadzasz ludzi w błąd. Poprostu używasz klamstw. Ale mimo wszystko kibicuje każdemu kto dba o zdrowy tryb życia. Pozdrawiam.

śmieszny człowiek :)
@LOLA

W momencie jak pisałaś ten komentarz na moje konto wpadł bonus w firmy LR taki że Ty musisz na niego robić z 3 miesiące o ile masz średnią krajową :) . dziękuje za uwagę i że mogę się pośmiać i życzę Ci z całego serca sukcesów i zdrowia.

Mariusz
@Adam

Dokładnie Adam, idź do salonu i sobie kup a co się będziesz szczypał z jakimiś marketingami sieciowymi

Grażka

Moja znajoma na FB chwali się autem co ponoć dostała od tej firmy zaskakujące jak na nią to też bzdury??

Janusz
Klient

Jeszcze takich bzdetów nie slyszalem,poza sejmową mównicą i Panem prezydentem. Lecz sie kobieto na nogi.

Klient

Wszystko wskazuje na to ,że średnio rozgarnięta małpa zorientuje się kto tak krytykuje nie mając zielonego pojęcia o jakości....zapewne ubiera się w Pepco i jeździ Tatą lub ....rowerem albo PKS

@Zosia

Czytam i widzę, że niespełnione ego w kompleksach i braku elementarnej ortografii i kultury ....siedzi i z nudów bredzi z zawiści i braku możliwości przetestowania na sobie ....a potem wypisuje bzdury bo nie ma kompletnie pojęcia co to jest jakość .....współczuję wszystkim ,którzy żyją w swym świecie i będą jeść tabletki do końca życia....

@Laura

Kopiuje,krytykuje bo brak inteligencji,zdrowia i urody nie pozwala żyć beż zawiści....a może zawodowy hejter ...

Kama Nowy wpis
@Xxh

zgadzam sie w 100% sama jestem osoba która miała dużo poważnych problemów zdrowotnych , po kuracji 100% jednostek chorobowych sie całkowicie wyciszyło. ZNIKNEŁY!! Kazdy kto pisze ze kuracja nie działa to nie przeszedł jej albo jest głupio mądry. De motywuje tych co naprawdę chcą żyć w pełnej jakości zdrowia.

Michał
Klient

Niestety nie mogę polecić nikomu produktów na odchudzanie tej firmy. Co prawda stosowałem je tylko przez miesiąc ale musiałem przerwać bo efektu nie było żadnego. Z początku myślałem, że to naprawdę super sprawa, bo mieli wszystko: tabletki z minerałami , specjalną herbatę odchudzającą (?), zupy, płatki do jogurtu i inne duperele, jednak wszystko drogie i niesmaczne, w każdym produkcie wszechobecna soja. Przez cały dzień robiło mi się od tych produktów naprawdę niedobrze, poza tym trzeba było zażywać naprawdę dużo tych tabletek z minerałami (bo podobno odkwaszające). Nie polecam.

@Michał

Nie tylko u Ciebie nie było efektu,.

@Michał

Miesiąc to za krótko aby ocenić działanie kuracji . To nie dieta cud , odchudzanie to skutek uboczny kuracji . Nie rozumiem dlaczego przerwałeś kurację skoro zestaw produktów jest na 2 miesiące ?? Może zabrakło wsparcia w trakcie kuracji , nie stosowałeś zgodnie ze wskazówkami . U mnie cała rodzina przeszła kurację, jesteśmy klientami LR od 9 miesięcy i po wyjściu z kuracji zostałam tylko przy colostrum ze względu na sezon grypowy , oprócz utraty kilogramów zbudowaliśmy odporność , nie łapiemy katarów i przeziębień , mąż po 3 miesiącach zredukował leki na cukrzycę i nadciścnienie . Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. na stanowisko Asystent Zarządu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Na spokojnie

Proszę Państwa, na wstępie napisze ze jestem partnerem LR. Czytając poniższe opinie cieszę się że nie zapoznałem się z nimi wcześnie, przed skorzystaniem z produktów, jak i później decydując się współpracę, ponieważ mógłbym tego nie zrobić, zwłaszcza że podszedłem do tematu sceptycznie. Po pierwsze firma LR to jedno, a wspominana kuracja to drugie, są osoby pracujące z LR, nie wiedząc czym jest odkwaszanie. Na programie odkwaszania, oczyszczania i odżywiana organizmu pracują tylko struktury wywodzące się od dr Horaka. Co do kuracji, pokazał mi ją przyjaciel i bezpośrednio po prezentacji nie zdecydowałem się na jej zastosowanie. Nie obraził się na mnie i nasze relacje nie ucierpiały. Po kilku tygodniach widząc po mim efekty stwierdziłem że spróbuję i tak też zrobiłem. Rezultaty świetne, jednak mimo to w biznes nie wszedłem gdyż kojarzył mi się on z... piramidą :) Po 3 mięsacach jedna sytuacja otworzyła mi oczy: osoba która w strukturze była nad moim przyjacielem zarabiała mniej niż on... Jeśli można zarabiać więcej niż człowiek "nad" nami to jaka to piramida drodzy Państwo :) Rozpoczynając swoją działalność, promując kuracje trafiłem do swojego lekarza. Lekarz z 40 letnim starzem wysłuchuje łopatologicznej prezentacji bez wahania wprowadza w program swoich najbliższych i siebie ???? Co do konserwantów, jeśli trzymamy litr aleosu w lodówce przez dwa miesiące i jest zdatny do spożywania to wiadomo że są, coś za coś. Pytanie czy osoby ktak bardzo to krytykujące równie dzielnie studiują sklad każdego spozywanego produktu. Kompletną bzdurą jest pisanie jakoby ktoś mówił o sporcie jako o czymś złym. Mówi się o jedynie o tym że NA CZAS ODKWASZANIA albo luzujemy treningi albo ich nie zaczynamy jeśli wcześniej ich nie było. Niech zaprzeczeniem tych opini będzie fakty iż jeden z Polskich mistrzów świata w siatkówce program zastosował, a mało tego, do tej jak to niektórzy mówią "piramidy" się wpisał i pracuje jak każdy inni Kowalski zaczynając od zera ???? Problem jest taki że nikt nikomu do żadnego MLM wejść nie zabroni i przychodzą różni ludzie. Tak jak idiotom bywa murarz, piłkarz, lekarz czy inżynier budownictwa, tak i u nas może trafić się ananas ???? Nie mam do Państwa piszących negatywne komentarze żalu, po prostu trafiliscie na nieodpowiednią osobę która się tym zajmuje i rozumiem to bo też takich znam. Wbrew pozorom na szkoleniach oczywiście uczy się jak dobrze wykonać prezentację, jak dbać o osobę na kuracji i finalnie przekonać ją do MLM, ale również uczula się partnerow na to aby nie być nachalnym, i potrafić przyjąć odmowę. Dlaczego to ludziom którym kuracje "sprzedalismy" proponujemy MLM? ?? Bo pracujemy tylko z osobami znajacymi produkt, i tymi które są do niego przekonane, więc komu mamy MLM proponować? Takie zasady oficjalne się przekazuję i wpaja, a że jakiś średnio rozgarnięty zobaczył że można dobrze zarobić (bo można), i leci na złamanie karku byle by sprzedać byle by namówić na działanie... W MLM nie ma się nad sobą szefa, pracuje się na zasadach partnerskich. Po prostu szkoda że trafiliście państwo na nie właśnie osoby ???? chętnie odpowiem na pytania ale bardzo proszę o kulturę.

Skończ
@Na spokojnie

po pierwszym zdaniu skończyłem to czytać

Tomek
@Na spokojnie

Niech mi ktoś odpowie na pytanie dlaczego w produktach LR jest olej palmowy?! Chodzi mi o te zupki w proszku. Czytałem etykietę i zamarłem. Przecież to zapychacz tętnic!! Ludzie co z wami? Co wy promujecie!!!!!! Za taką kasę a w składzie taki zapychacz żył! Litości. Płacisz ponad 700 zł za pakiet startowy a tam olej palmowy?!

Na spokojnie
@Tomek

Uczepiliscie się oleju palowego w jednym z 7 produktów w całej kuracji. Ja nie sprawdzałem co tam jest, polecił mi znajomy, widzialem że na nim działa więc spróbowałem. Zastosowałem poprawienie, 20 kg w dół, koniec z problemami z cerą, koniec z chorobowym wrecz poceniem która mi towarzyszyło od lat, nawet kiedy waga była jeszcze ok. Pokazelm rodzinie, ludzie odstawiali tabletki na nadciśnienie, chorestelor (w konsultacji z lekarzem). Znajomemu w ciągu dwóch miesięcy tak poprawiły się wyniki badań wątroby że lekarz był w szoku. Całą ciążę sumplementaowala się żona : aloes, probalance, vitaactive, oczywiście po konsultacji z lekarzem prowadzącym ciąże, po przeczytaniu składu z opakowań tych suplementów stwierdził że jak najbardziej można je stosować, a vitaactive może zastąpić wcześniej zalecany kwas foliowy. Ale wy wiecie lepiej Patrząc na to wszystko to olej palmowy w zupkach mam głęboko gdzieś, jadłem je i tak tylko 10 dni, z 3 miesięcy kuracji. Uważacie że nie działa? Jednym odkwaszenie zajmuje 2 tygodnie, drugim pół roku. Skorzystaliscie a ktoś w nachalny sposób namawiał was na biznes? To niekompetencja konkretnej osoby, i tak jak nie każdy ksiądz to (usunięte przez administratora) nie każdy budowlaniec to alkoholik tak i nie każdy w LR taki jest ???? Na koniec dodam że musicie starać się bardziej, bo znam osobę która to wszystko przeczytała, a i tak chce się ze mną spotykać abym mógł program przedstawic. Coś wam nie pasuje, coś probowaliście ale nie wyszło, ktoś zaszedl wam za skórę...ok ale troszkę mniej jadu proponuję

Marek
@Na spokojnie

Większych bzdur nie czytałem. OLEJ PALMOWY W LR JEST PROZDROWOTNY! Ludzie!!! Kupujcie. Głowy macie styrane już tym lr

NICK
@Tomek

"zapychanie żył" inaczej miażdżyca, nie jest związana z dietą, cholesterolem (kłamstwo medyczne), miażdżyca przyczyna to : zapalenia w organizmie, Także olej palmowy czy wieprzowy nie "zatka żył" Wierzcie w biały fartuch, receptę i tabletkę, kupujcie statyny (truciznę większą niż oleje utwardzane) Jak kogoś stać to może co miesiąc kupować w Lr. KTO BOGATEMU ZABRONI?

Robert
@Na spokojnie

Zastosuj samą dietę i żyj tak przez dwa m-ce. Gwarantuję, że schudniesz. Pilnuj tylko uzupełniania mikro makro elementów itd, bo nie dotrwasz końca kuracji. To jak z nowoczesną uprawą warzyw, owoców. Nie uprawia się w ziemi tylko na jałowym sztucznym podłożu, dostarczając tylko te pierwiastki które odpowiadają za jak najszybszy wzrost, rozwój, jak największą plenność danej rośliny i jej owocu. Wszystko inne się pomija. Wszyscy wiemy jak to smakuje - szczególnie świeże pomidory w środku zimy. Karzą Ci "nic nie jeść", karmiąc tylko jak by nie było wyjałowionymi "pastylkami" w postaci proszków czy mieszanek, ale to nadal nie jest naturalne jedzenie tylko preparaty laboratoryjne i mówią Ci że to cud kuracji. A przede wszystkim zdrowie można przywrócić tylko zmiana nawyków żywieniowych i mniej "domowym - czyt zasiedziałym trybem życia" Odrzuć komunikatory, TV telefon, a zobaczysz, że zaczniesz narzekać na nadmiar czasu. Zacznie Cię nosić i nie usiedzisz w domu, będziesz potrzebował rozładować energię i nie wiesz kiedy zaczniesz się ruszać spacerować, wynajdować sposoby na rozładowanie energii. Daj sobie trochą czasu, a poznasz i polubisz swoje nowe życie.

Grażyna
@Na spokojnie

Prawda.produkty dobre. Piramida nie jest. Osoba niżej może wyprzedzić osoby które weszły wcześniej. MLM to biznes 21 wieku. Dla każdego? Tak. Każdy może spróbować. Ale nie jest to biznes dla każdego.

Bartosz Firlej
@Tomek

Mistrzu od kiedy w pierwysz etapie masz zupki ?.

Marcin LR

Idealnie napisane????????

Kwiatek
@Na spokojnie

Idea może i dobra, ale, sorki, jem obiad w stołówce, z który zapłaciłam, nad moją głową stoi kierownik kuchni i cały czas nadaje, że to co jem to jest niezdrowe. Pytam więc, to dlaczego w kierowanej przez pana kuchni gotuje się niezdrowo. Cisza. Po chwili odpowiedź, no ale może pani kupić produkty LR i będzie dobrze. To chyba jakiś cyrk

szczególarz
@Tomek

Są dwa rodzaje oleju palmowego utwardzony i nie utwardzony , ten drugi jest zdrowy także możesz sobie odpowiedzieć który jest w liofilizatach :) diabeł zawarty jest w szczegółach a wiedza jest wyzwoleniem , pozdrawiam

@Na spokojnie

Jestem po przeszczep nerki..jsk ta dieta ma sie do lekow immunosupresyjnych??

Kunerti
@Agnieszka

raczej nie wadzą w niczym :) ludzie z różnymi problemami i chorobami robią kuracje. :) nadciśnienia, problemy z sercem. Moja mama bierze leki na serce i zrobiła kuracje. Z reszta ja również, ale już odstawiłam leki :) teraz będę robić wszystkie badania i zobaczymy. Tym bardziej, ze na nerki również jest dieta wskazana :)

Kunerti
@Kwiatek

I przez takich ludzi, właśnie LR ma opinie jaką ma. Oczywiście nie u wszystkich. Trafiłaś na osobę która chce tylko i wyłącznie zarobić a nie pomoc. Sprzedaż kuracji to również opieka i doradztwo oraz sprawdzanie pomiarów i kontrola na wszystkim i to powinno być zrobione przez osobę która przeszła kuracje i jeździ na szkolenia na temat zdrowia i całej kuracji :) pozdrawiam!

Agata
@Agnieszka

Niestety dla osób po przeszczepie nerki kuracja nie jest wskazana

Ola
@Na spokojnie

Lepiej mogła owoce i warzywa jeść a nie (usunięte przez administratora) chemiczny

Odkwaszanie??
@Na spokojnie

Odkwaszanie organizmu? Bzdura totalna. Organizm człowieka sam reguluje swoje ph. Bez udziału horrendalnie drogich produktów. By mu dopomóc wystarczy szklanka wody z sokiem z cytryny rano i wieczorem oraz więcej warzyw a owoców niekoniecznie jeżeli chcemy stracić kilka kilogramów. Warto ograniczyć mięso czerwone w diecie a zwłaszcza wędliny.

@Agnieszka

Kuracji nie można stosować u osób po przeszczepie .

NOWOŚĆ

Aktualność
W nadchodzące Święta ciesz się obecnością najbliższych, czerp radość z małych rzeczy i celebruj najpiękniejszy okres w roku z naszymi nowymi produktami pielęgnacyjnymi w niezwykłych świątecznych zestawach.
Już wkrótce zdradzimy Ci kilka naszych propozycji! Zainspiruj się i podaruj członkom swojej rodziny tylko to, co najlepsze!
#świątecznyczas
#świętazlr
#Prezentyświąteczne
Asia
Klient

Szukam osoby, z którą mogę rozpocząć odchudzanie

Mariusz
@Asia

Ja kurację rozpocząłem 1.08.21 czuję się fantastycznie, odstawiłem Tramal (kręgosłup bolał mnie codziennie) ważyłem 153 kg, teraz ważę 136kg pH moczu 7.0 i w końcu mam ochotę na spacery, rower. Wcześniej po pracy jadłem obiad i spać, bo non stop bylem senny i zmęczony. Żona i teść zaczęli kurację z LR 3 tygodnie temu i zjechali ok 4 kg pH ok6.4 Polecam kurację odkwaszenia, oczyszczenia i odżywienia organizmu dr Horaka. Napisz chętnie pomogę mario.opencaching@gmail.com Pozdrawiam

Beata.
@Asia

Witam i serdecznie zapraszam :) jeśli jest Pani zainteresowana, chętnie przedstawię szczegóły :)

Profilaktyk zdrowia

Zapraszam do kontaktu krisbar1993@gmail.com

Kandydat

Witam. Coraz częściej myślę o kuracji odchudzającej LR dla siebie i dla córki 13 l. Zastanawiam się jednak na jakiej zasadzie działa kuracja i suplementy.. i jakie skutki uboczne mogą wystąpić po supl.LR bezpośrednio po... lub nawet po kilku latach... Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Marek
@Piotr K.

Taniej i bezpieczniej wyjdzie jak Pan pójdzie do dietetyka gdzie zostanie dobrana odpowiedzia dieta. Natomiast nie kupowałbym na Pana miejscu dziwnych preparatów gdzie nie do końca jest pewne co zawierają i w dodatku za duże pieniądze. Dietetyk ustawi plan żywieniowy i wyrobi prawidłowe nawyki co może zaprocentować na całe życie.

Dziękuję za odpowiedź.

profilaktyk zdrowia
@Piotr K.

Witam, przede wszystkim kuracja Horaka nie jest kuracją odchudzającą tylko kuracją zdrowotną, co prawda jest to powiązane bo odzyskując zdrowie organizm sam redukuje poziom tkanki tłuszczowej(trzewnej i zewnętrznej) ale główny zamiar to profilaktyka zdrowia, jeżeli chodzi o skutki uboczne to osobiście nie zaobserwowałem żadnych po kilku latach na programie u Siebie i u wielu osób którym to poleciłem i jest to ocena obiektywna, osobiście nie poszedłbym do dietetyka ze względu na dużą frekwencję występowania efektu jo-jo po różnorakich dietach u ludzi, czegoś takiego nie było u żadnego kuracjusza który przeszedł program, temat jest naprawdę szeroki i do obgadania tylko na podstawie praktyki a nie teorii, a kwestia ceny to wystarczy zadać sobie pytanie ile kosztuje wizyta u dietetyka a ile kosztuje program na 2 miesiące w czym oprócz rzeczy wchodzących w skład kuracji ma się jeszcze opiekę, kwestia decyzji, pozdrawiam, krisbar1993@gmail.com

@profilaktyk zdrowia

Dziękuje

Zadowolona
@profilaktyk zdrowia

Ja jestem obecnie na pierwszej fazie i uważam iż to coś świetnego czuję się bardziej wzmocniona moje zgaga to przeszłość ciśnienie unormowane nie muszę już brać tabletek . A i waga spadła wprawdzie 4 kg w miesiąc jedząc wszystko prócz wieprzowiny i białego pieczywa. Cera poprawiona same plusy . Kurację przechodzę ale nikt mnie nie zmusza do jakiejś piramidy ludzie co za głupoty piszecie

Gość
@Marek

Żaden dietetyk nie wyrobi ci nawyków. Nawyki to TWOJA SPRAWA. Tak samo, dietetyk nie pójdzie się za Ciebie wysikać.

Monika Rychlik Twardogóra
@Piotr K.

Witam. W kuracji dr. Horaka nie ma skutków ubocznych. Suplementy są na bazie składników naturalnych, warzyw i owoców. Polecam. Dzięki tej kuracji pozbyłam się dny moczanowej w kolanie. A do tego całkowicie przestały mnie boleć stawy. Miałam bardzo silne migreny, które również ustąpiły. Jestem wdzięczna że znalazłam tą kurację.

Edyta T.
@Piotr K.

Po pierwsze to nie jest kuracja odchudzająca. Kuracja Dr Horaka, to jest program profilaktyki zdrowotne, program stworzony przez czeskich lekarzy, dzięki któremu, w połączeniu z odpowiednią dietą, doprowadzamy organizm do równowagi kwasowo-zasadowej. Przy okazji pomagamy narządom, komórkom w regeneracji. Nasz organizm doprowadza się do ładu od wewnątrz "naprawiając" to co się w nas "popsuło", doprowadzając także stopniowo do odpowiedniej wagi, regulując przede wszystkich poziom tłuszczów zewnętrznych i także wewnętrznych, o których wiele osób zapomina. Zapraszam do konsultacji i wsparcia. Jestem konsultantem LR. Pomogę, wytłumaczę, dam możliwość poznania osób, które m.in. pokonały choroby i poprawiły swój stan zdrowia dzięki kuracji. Zapraszam serdecznie. lr.edytatarnowska@gmail.com

Edyta T.
@Zadowolona

Dziękuję w imieniu firmy za tą odpowiedź. Powodzenia w dalszej drodze do zdrowia i gratuluję otwartego umysłu.

Przemek
@Marek

Dietetyk skasuje więcej niż kosztuje kuracja i tyle w temacie , dietę to w internecie sobie znajdę, a tu trzeba poprzez kuracje wyczyścić organizm z tego co się zbierało latami. Np. powiedz mi dlaczego w sklepach są półki ze zdrową żywnością ? czyli co z resztą żarcia jest nie tak ?

ASIA
@Piotr K.

Witam ,nie jest to na pewno kuracja odchudzająca, tu bardziej bym nazwała to wyrabianiem zdrowych nawyków żywieniowych,dzięki czemu gubimy zbędne kilogramy tak jest w moim przypadku.Pomimo wielu diet nie udało mi sie schudnąć a w momencie kiedy wago przekroczyła 100kg byłam przerazona w tej chwili jestem już 3 miesiące i zgubiłam 9 kg ,cieszę się bardzo bo gubię kg anatomicznie nie katuje się bo jem normalnie odstawiłam całkowicie krowi nabiał,wieprzowinę i mąkę pszenną.Szczerze polecam:)

Agnieszka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Większość negatywnych opinii to ludzie którzy spróbowali ale im nie wyszło albo nawet nie chciało im się spróbować. Plan wypłat lr został stworzony i jest oparty na zależności w swojej sieci i to jest właśnie fajne. Nie jest tak ze ty zaczniesz i twój opiekun ma cię gdzieś musi ci pomagać, żeby mógł zarabiać dlatego wystarczy ze poświecisz chwile swojego wolnego czasu i zaangażujesz się w to a możesz naprawdę zarobić. Potrzebujesz osoby która pomoże Ci aż osiągniesz swoją stabilność? -napisz a.karczewskalr@gmail.com

Agnieszka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Większość negatywnych opinii to ludzie którzy spróbowali ale im nie wyszło albo nawet nie chciało im się spróbować. Plan wypłat lr został stworzony i jest oparty na zależności w swojej sieci i to jest właśnie fajne. Nie jest tak ze ty zaczniesz i twój opiekun ma cię gdzieś musi ci pomagać, żeby mógł zarabiać dlatego wystarczy ze poświecisz chwile swojego wolnego czasu i zaangażujesz się w to a możesz naprawdę zarobić. Potrzebujesz osoby która pomoże Ci aż osiągniesz swoją stabilność? -napisz a.karczewsklr@gmail.com

Michał Grzesiu
Kandydat

Jak ktoś w to wchodzi to musi być typowym nieudacznikiem…… Byłem na kilku spotkaniach…. Ludzie jak pani Kasia z panem Mariuszem zaczęli opowiadać o ich białych samochodach jak ludziom można wciskać te syntetyki i jak doszli do dużej jady z LR to aż na wymioty się zbiera!!!!!

Wkurzona

Nie polecam! Próbowano mni wciągnąć w ten biznes, nawet byłam na kilkunastu szkoleniach. Co ciekawe szkolenia są w kółko identyczne, w kółko ta sama wiedzą wałkowana tak dlugo aż będziesz umiał powiedzieć to samo na pamięć innym zbyt uwierzyli, że jesteś specjalistą w odchudzaniu na diecie Horraka. Porażka totalna, robienie wody z mózgu, na każdym spotkaniu wmawiają Ci, że to w co dotychczas wierzyłeś nie było prawda, a lekarze nas kłamią. Na każe możliwe dolegeliwosci pomogą Ci tylko specyfiki z LR, na ból głowy weź to na przeziebieni weź czystka, na odporność Colostrum, na odchudzanie shake itd itd. a najlepiej żyw się tylko tym. Wykup dietę na 2 miesiące za 800 zł odkwaszajaca i nawet jeżeli jeszcze nie masz efektów jej działania to już zacznij mówić innym że dziala żeby też w to weszli i na Ciebie pracowali. Mam bliskich brązowych menadżerów, z którymi już nie poroamawiasz, każda rozmowa kończy się na tym że masz wziąć coś z LR, że tylko to pomaga a jak masz swoje zdanie to obraza na miesiące a.potem zaś to samo. Jednym słowem wchodząc w ten biznes tracisz wszystkich w koło, nawet rodzinę bo zaczynasz uważać że skoro nie popierają Twoich poglądów to nie ma sensu się z nimi zadawać, tak piorą (usunięte przez administratora)na tych szkoleniach.... Osobiście próbowałam w to uwierzyć, kurację na sobie przetestowałam choć nie wiem po co bo na maszynie mi żadne parametry źle nie wyszły... Ale usłyszałam, że i tak jestem zakwaszona i żebym nasikala na paseczek, ph było 6 i tak mnie namówiono na kurację i szkolenia czego do dziś żałuję bo kasa wydana w bloto. Stosując zwykła dietę bez tych specyfików osiągniesz lepsze wyniki. Nie polecam ! Omijajcie zwłaszcza naciągaczy na kurację doktora Horraka i rzekome zakwaszenie !

Miki
@Wkurzona

Świetnie Pani to napisała. Ja straciłam w ten sposób znajomych. Krążyli wokół mnie, namawiali dyskretnie, mowili, że pieniądze leżą na ulicy. Wystarczy się schylic. Kontakt się urwał, znajomość wygasła bo ja w to wejść nie chciałam. Nie potrafię namawiać ludzi na kupno czegokolwiek. Każda rozmowa nawet na temat kwiatków w ogródku schodziła w końcu na LR. Było to nie do wytrzymania a z czystej kultury tylko nie powiedziałam znajomej DOŚĆ. Mają mercedesa, mają grupę, która ładnie pracuje... napisała Pani prawdę. Znajomosci się przez LR kończą. Oni tylko ze sobą potrafią sie dogadać. Horakowcy. Przykre to. Wszyscy zle jedzą, trują się. Tylko magiczny LR wyleczy wszystkich ze wszystkiego.

Tomek
@Wkurzona

LR niszczy znajomosci i kontakty. Jeśli nie zdecydujesz się na kurację, lub zrobienie biznesu ci co namawiali odsuwają się bo nie jesteś dla nich interesujący. Mówią ci: „chcesz się truć jedzeniem, lekami... a nie chcesz sobie pomóc?” Uważajcie na tych ludzi, którzy we wszystkich ludziach widzą klientów. Odczułem na własnej skórze jak są natrętni. Znajomość się skończyła, bo odmówiłem współpracy, bo nie było stać mnie wywalić 750 zł za pakiet!

Marta
@Tomek

To jeszcze mało do czego są zdolni. Chcę przestrzec samotne Panie szukające drugiej połowy. Lrowe tulipany grasuja nawet na portalach randkowych. Znam historie jednej kobiety, która poznała takiego typa. Na szczęście nie dała się w to wciągnąć i szybko gościa rozpracował.

ODTRUTY. ZASADOWY. ODŻYWIONY.
@Wkurzona

@wkurzona. W grudniu '19 miałem otyłość 2 stopnia. W 4 miesiące straciłem 14KG. Miałem zatłuszczone narządy wewnętrzne na poziomie 14. Teraz jest 10. Kręgosłup przestał boleć. Naderwane wiązadła stawu skokowego przestały boleć. Nie męczę się i nie mam zadyszki. Skóra jest bardziej jędrna i łatwiej goją się rany. KWAŚNE DESZCZE NISZCZĄ GLEBE I ROŚLINNOŚĆ, A LUDZIOM POMAGA ODCZYN KWAŚNY W PRZESTRZENI MIĘDZYKOMÓRKOWEJ??? WŁĄCZ MYŚLENIE. 400 000 LUDZI JEST PO TEJ ŁATWEJ I NIE WYMAGAJĄCEJ CUDÓW KURACJI I WIDZI TYLKO POZYTYWY TEJ DECYZJI. W TYM MNÓSTWO LEKARZY.

ODTRUTY. ZASADOWY. ODŻYWIONY.
@Tomek

@Tomek, jak nie zadbasz o zdrowie sam. Z pomocą tych czy innych naruralnych suplementów. Lekarz zadba i wtedy na FARMACEUTYKI będziesz musiał znaleźć pieniądze :D LEKARZA INTERESUJE TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJA JEDNOSTKA CHOROBOWA. ZDROWIA! ;)

Marylka
@ODTRUTY. ZASADOWY. ODŻYWIONY.

Brawoooooooo 14kg aż w 4 miesiące normalnie niesamowity wynik hahaha.....Tyle można osiągnąć odstawiając słodycze i słodkie napoje,a nawet więcej i to za darmo...Znajomej Pani dietetyk ustalila diete gdzie spadek masy ciała był w pierwszym etapie aż 4kg tygodniowo!!! I co masz szalony, zdesperowany LR-owcu do powiedzenia? Twoim problemem nie jest otyłość lecz chory sprany mózg...zainwestuj lepiej w dobrego terapeutę od uzależnień.

Aneta
@Wkurzona

Jakie klamstwa pani pisze w swoim poscie, na skzoleniach wyraznie mowia, ze trzeba samemu sprowbowac kuracje i zobaczyc efekty tej kuracji aby moc ja polecac innym. Chyba na inne szkolenia pani jezdzi. Tak sie sklada, ze bylam na dwoch szkoleniach internetowych. I wyraznie mowia, ze nie mozna polecac produktu, ktorego sam nie sprobuje czlowiek. I jesli chodzi o kuracje to z tego postu wynika, ze te informacje, ktore pani napisala sa sprzeczne z tymi, ktore sa na skzoleniach. I na bol glowy akurat polecaja przeciwbolowe tabletki, moje dziecko ma kaszel wysilkowy i faktyvcznie colostrum pomogla coreczce. Mam spokoj od 5 miesiecy, a zreszto nawet mama mi opowiadala jak jej rodzice placki robili z siary, a wiec nie rozumie troche pani aluzji. Mnie nikt nie namawial na kuracje, przyjechano do mnie kutluralnie, zrobiono prezentacje i dano mi czas do namyslu, ja sobie poczytalam w biblotece o odkwaszaniu i tak podjelam decyzje i sama zaprosilam pania,ktora robila u mnie prezentacje . Uwazam, ze to byla bardzo dobra decyzja, bo w porownaniu do innych firm i moich doswiadczeniach kuracja ma zadawalajace dzialanie.

Justyna
@Wkurzona

Witaj, Współczuje że trafiłaś akurat na takich przedstawicieli firmy LR.. Firma ma szeroki asortyment i uwazam ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Ja akurat i moja grupa nie pracujemy na kuracji Horraca. Mozna pomagac innym na wiele sposobow. Mi ta praca sprawia przyjemnosc i nie wyobrazam sobie z niej zrezygnowac. Wiec wszystko zalezy poprostu od ludzi na ktorych trafisz. Pozdrawiam.!. Oby wiecej pozytywnych i zyczliwych ludzi wokol ciebie!

@Wkurzona

Pytanie jest czy ty zrobilas w koncu kuracje? Ja dziekuje Bogu za to ze ktos przyszedl do mnie z tymi suplami. Czuje sie swietnie. Jest bardzo duzo artykułów o zakwaszeniu po angielsku, nożna sobie przetłumaczyc w google translate. W polskich artykułach sprawa zakwaszenia jest negowana bo ktos zarabia na zakwaszonych plynach ustrojowych. Jesli wolizz chodzic do lekarza zamiast brac naturalne suple to Ci wspolczuje. Moze potrzebujesz zeby ktos Cie dobrze poprowadzil? Napisz do mnie na emaila: odzyskajzdrowie@op.pl. Pozdrawiam, Karolina

@Wkurzona

Samo to że piszesz "rzekome" zakwaszenie niestety kochana na twoja niekorzysc sa ostatnie najwazniejsze publikacje medyczne dotyczace zakwaszenia płynów ustrojowych, bo to zakwaszenie rzeczywiście istnieje. Samo to jak mówisz "rzrkome" na to co ty sama powinnas wiedziec najlepiej ze istnieje i chociazby sie upewnic po co chofzisz na szkolenia. Jak ty mialas osiagnac sukces skoro nawet nie wierzysz w zakwaszenie plynow ustrojowych co jest podstawa kuracji???? Kto ci bronil o tym poczytac, mozna uzywac google translate, mozna na yt szukac info. Jak ty mialas zarabiac na zaleczaniu czegos w co nawet nie wierzylas ze istnieje!!!??? (usunięte przez administratora) Itd.. Jeśli ktoś potrzebuje więcej info na temat zakwaszenia płynów ustrojowych zapraszam pod email odzyskajzdrowie@op.pl

Ciekawski
@ODTRUTY. ZASADOWY. ODŻYWIONY.

Schudłeś, bo przestałeś żreć wszystko, co nawinęło się pod rękę. Ot, cała tajemnica wiary w cudowne suplementy lr ... tak, czy siak - gratulacje ????

Patrycja
Klient

Sekta. Pani "konsultantka", której wydaje się, że jest lekarzem, namawia ludzi chorych na odstawienie leków, co gorsza, buntuje przeciwko leczeniu przez lekarzy!!! Wmawia, że cudowny aloes za 800 zł wyleczy nas z raka, łuszczycy i cukrzycy. Hiena próbowała wmówić mojemu choremu ojcu, że powinien brać na własną rękę jakiś szajs, bo lekarz się myli, a aoles cudownie go uzdrowi. Na zwrócenie uwagi, zaczęła na mnie krzyczeć w moim własnym domu, zapomniała, że wygadywanie takich bzdur podlega pod paragraf

@Patrycja

A skąd Pan wie, że to jest szajs, skoro Pan nie sprawdził na sobie,.

Becia
@Joka

A co to ten Pan to królik doświadczalny? I co ma jeszcze płacić za ten wasz badziew i ryzykować zdrowiem. Puknij się w beret sekciaro

Adam
@Becia

Zapewniam panią że nie jest to żaden badziew stosuje kurację doktorat Otto Horaka od roku i po 3 miesiącach schudłem 14 g i poprawiło się moje zdrowie ,produkty firmy LR maja atesty i są bezpieczne dla zdrowia maja zarówno certyfikaty wiec mogę je polecić z całą odpowiedzialnością bo pomagają w przywracaniu zdrowia i jego utrzymaniu.a pozatym śmiać mi się chce z tych (usunięte przez administratora) negatywnych komentarzy .Powiem tak,najpierw zastosuj a potem się wypowiadaj

Agusia
@Becia

Witam wysoki poziom inteligencji pani Becia reprezentuje co pani robi zawodowo

obserwator
@Adam

14 g to nawet sporo :) :) :)

MMM
@Patrycja

Zgadzam się! Znachorka która wpaja ludziom że jej ziółka, zupki z proszku i inne badziewia odchudzają! podczas spotkania przemyca też informację że trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Ludzie przestają jeść "zakazane" produkty, zmienia się drastycznie kaloryczność ich posiłków tempo chudnięcia jest za duże. Ludzie szybko i drastycznie chudną, zamiast po schudnieciu zostać przy zdrowych nawykach i nie kupować tego szajsu to wyrzucają masę kasy na jakieś badziewie! nie polecam! ta dieta nie jest zdrowa! nie ma czegoś takiego jak zakwaszenie organizmu, a kwasica organizmu kończy się śmiercią co najwyżej śpiączką! ludzie opamiętajcie się

Roksana
@Joka

Ja próbowałam przez pół roku ani efektu, ani zdrowia, rozwlaiłam sobie tylo żoładek. Jestem już rok po próbie nie mogę doprowadzić się do ładu. Namówiłam jeszcze siotrę chora na refluks bo myślałam,ze jej pomogę a nieststy stan jej się pogorszył i odłozono jej operację na którą czekała 1,5 roku. Więc niech mi ,ktoś uczciwe powie co może byc w tonach białych kapsułek. To wszystko chemia ,która rozwala nasz organizm

Pomocny
@MMM

Proszę nie wypowiadać się na tematy na które nie posiada się dostatecznej wiedzy bo można zaszkodzić nie tylko Sobie , jako że kwasica metaboliczna niskiego stopnia potocznie nazywana "zakwaszeniem" istnieje, i jest za dużo dowodów w medycynie żeby w to wątpić zaczynając już od samej komórki po procesy zachodzące w narządach kończąc na całym organizmie. Wielce niekompetentnym jest też twierdzenie iż te produkty odchudzają, jeżeli zostało to Pani przedstawione profesjonalnie to w samej nazwie jest "program profilaktyki zdrowia" , krytykowanie w sposób trywialny produktów które sa przebadane i ocertyfikowane (Fresenius, IASC) i nazywanie ich badziewiem jest mocno niedorzeczne. Brak efektów programu jest spowodowany przeważnie zbagatelizowaniem zaleceń które wchodzą w program ewentualnie blokadą w organiźmie , trzeba robić wyniki kompleksowych badań i wtedy wiadomo na czym się stoi a nie robić coś na ślepo z nadzieją że wszystko będzie dobrze a jak nie wychodzi obwiniać to wszystko wokół a nie Siebie. Pozdrawiam

Ola
@Patrycja

Masz racje (usunięte przez administratora)- wciskanie ludziom chcącym schudnąć suplementów których nikt nie bada tylko oni !Jaj sama odstawisz wszystko to co oni mówią to tez schudniesz Lepiej z dietetykiem a nie na badziewiu Zaladek tylko zepsujesz Gdzie jeszcze tacy ludzie istnieją ze dają się nabrać Dietetyk i mądre podejście to sukces a nie łykanie chemi i suplementów Karygodne dieta 1400 ono z tego 700 maja dla siebie (usunięte przez administratora)

Prawnik
@Roksana

Witam, proszę rozwinąć temat szerzej i sytuacje , jest to bardzo ważne dla wielu osób którzy w tym działają oraz stosują kuracje.

Kunn
Kandydat

Ja również jak najbardziej polecam produkty firmy LR. Mam 23 lata za mną już dwie operacje na serce, duża arytmia. W wieku 18 lat miałam stan przedzawałowy. Nie dawno byłam u kardiologa, stwierdził ze będę potrzebować kolejnej operacji. Bo jednak ta arytmia nadal jest. (Teraz arytmia się wyciszyła, nie czuje tych uderzeń co czułam, jestem spokojniejsza i raczej do operacji nie dojdzie) :) dziekuje Bogu, że poznałam w miedzy czasie LR czyli jak niektórzy mówią „badziewie i suplementy które nie pomagają” na wstępie chce powiedzieć, żeby każdy z osób który jest negatywnie nastawiony, sprawdził co w tych czasach posiadają w sobie warzywa i owoce... żadnych witamin, żadnych wartości. Jak są to śladowe... Za 10 lat każdy z nas będzie już musiał się suplementowac, jak dalej powietrze i wszystko do okola będzie takie jakie jest. Kuracja to nie tylko odkwaszanie i odtłuszczanie. Ale również dożywianie organizmu. Dostarczenia do organizmu niezbędnych do życia witamin i mikroelementów które powinny nam dać owoce i warzywa :) to cud który poznałam i cieszę się ze w tak młodym wieku spotkałam to na swojej drodze. Jeszcze długie życie przede mną. I na pewno jak będę mieć kiedyś dzieci, to będę od początku ich życia wdrażać to cudo. Mają świetne produkty dla maluszków. Nawet moja teściowa swoim sanepidowskim okiem stwierdziła, ze colostrum ma tak dużą zawartość siary mleka krowiego, ze nigdzie w aptece się nie dostanie tabletek z taka zawartością jaka oferuje firma LR :) tak ze każdemu z całego serca polecam i do póki człowiek nie spróbuje i nie przejdzie kuracji tak jak się należy. To nie powinien się wypowiadać ani za ani przeciw :) pozdrawiam!

Ciekawski
@Kunn

Czy widziała Pani kiedykolwiek, by cielę piło kobiece mleko? Ja nie widziałem...

Wiki
Klient

Stosowałam diete LR przez 2 miesiące - efekt ponad tysiak mniej w portfelu natomiast waga - 3 kg. Rozczarowana jestem. myślałam iż to będzie conajmniej -10 kg. Byłam głodna cały czas, nie odczułam dużej zmiany. Drugi raz bym nie spróbowała diety LR.

Dorota

Zośka, skąd ty czerpiesz wiedzę?! Produkty LR kupują całe lekarskie rodziny, nie szukamy swoich "ofiar" wśród starszych,naiwnych osób, a wprost przeciwnie - podnosimy świadomość profilaktyki zdrowia. Bardzo często jesteśmy osobami, które dzielą się swoją wiedzą, troszczą o swoich klientów i pomagają w wychodzeniu na prostą w sytuacjach kryzysowych - dlatego właśnie tak dobrze wygląda sprzedaż produktów. Pamiętajmy również, że gdyby produkty były na półkach kosztowałyby dużo więcej. Dzięki sprzedaży bezpośredniej firma omija dodatkowe koszty. Są to produkty z wyższej półki, znakomitej jakości, a przede wszystkim przynoszą OBIEKTYWNE efekty. Jeżeli jesteś zainteresowany do poznania biznesu (bardzo przyjazna ścieżka kariery, bez ponoszenia dużych kosztów) zapraszam do kontaktu(usunięte przez administratora)

di
@Dorota

Produkty LR sprzedają tez apteki internetowe.

Krzychos
@Dorota

Produkty może i nie są złe lecz jest w nich trochę niepotrzebnych rzeczy... nie tlenek tytanu, substancje wypełniające sorbipol, celuloza, po za tym dwutlenek krzemu... znam Polską firmę z produktami w 100% naturalnymi bez wypełniaczy i barwników np kapsułki są spirulinowe. A i biznesowo jest bardzo przyjazna. Oraz dużo mniejsze są koszty utrzymana statusu.

Ewelina
@Dorota

Lekarskie rodziny homeopatów chyba :) to, że ktoś jest lekarzem nie znaczy, że nie daje się zmanipulować. Zresztą nieuczciwy lekarz może wciskać te sprecyfiki swoim pacjentom bez limitu, bo kto się zorientuje? Więc na takich nieuczciwych praktykach można pewnie nieźle dorobić jak się nie ma sumienia :(

Alan
@Dorota

Hahaha przestań bajki opowiadać żałosna bajkopisarko i nie szargaj opini lekarzy.

Sylwia
@Krzychos

Mozna priv Co to jest?

Janek
@Dorota

Niestety jak już wcześniej pisałem i wśród lekarzy znajdą się tacy co naciągają na te nic niewarte produkty. Dlatego należy tych nawiedzonych omijać szerokim łukiem(jak mówią coś o witaminach lewoskrętnych albo odkwaszaniu to najlepiej pożegnać się i wyjść) :)

Rychlik Monika

Zapraszam do kontaktu w sp. Dr. Horaka 607546071

@Sylwia

Kuracja dr. Horaka to oczyszczenie, wspomaganie i regeneracja organizmu który pi zastosowaniu suplementów odpowiednio dawkowanych pomaga poradzić sobie z wieloma schorzeniami. Polecam 790721811

@Sylwia

790821811 wytłumaczę czym jest kuracja i jak działa.

Zulu Gula

Witam wszystkich. Trochę poczytałem i naprawdę są ludzie walczący tutaj ostro o swoją prawdę. Znam produkty .....stosuje....i będę stosował dalej ,gdyż jestem zadowolony. I chociaż w życiu mi nie wyszło z LR-em naciąganie biednych schorowanych ludzi.....którzy mają lekarzy tak wspaniałych którzy nie potrafią im pomóc od lat....i nic w tej materii nie chcą zmienić ...to już każdego indywidualna sprawa. Rozumię że Zosia jest skromna i lubi zarażać swą skromnością innych.(ogólnie bardzo ceniona cecha- skromność) Wiesz Zosiu ja trafiłem do tej firmy przez przypadek ale z chęci poznania czegoś nowego. Przez przypadek wyleczyłem sobie alergię tymi produktami i dlatego mnie zainteresowała firma jeszcze bardziej. Jeżdżę nie raz na szkolenia po to żeby posłuchać uczciwych ludzi i lekarzy....żeby z nimi się pobawić i napić trunku który komu odpowiada. Stać mnie na te produkty ...i rozumię że nie każdego stać......a szkoda...bo dają dużo z siebie dobrego. Jeżdżę po kraju ....spotykam ludzi schorowanych którzy są bardzo bogaci ale nikt im nie jest w stanie pomóc poprawić jakości życia...nawet ich przyjaciel lekarz. Jak ja im proponuje żeby spróbowali LR-a.....to ich skromna wiedza a nie brak pieniędzy ...nie pozwala spróbować czegoś nowego. Być może Zosiu twoja skromność robi bardzo dużo złego bo jak poczytają twoje posty to ich ukierunkujesz na nic lepszego... tylko na jak najdalej od LR-a.Jesteś lepsza niż Rada Naukowa stworzona w firmie LR. Poznałem w tej firmie wspaniałych ludzi i to jest kolejna wartość dodatnia. Zarabiają fajnie w tej twojej urojonej piramidzie. Jeżdżą autami nowymi z salonu a nie nowymi kupionymi w komisie. Zarabiać mogą bez ograniczeń czego nie spotkasz w żadnej firmie poza MLM. Życzę każdemu żeby zarabiał dużo ....bo im będziemy bogatsi tym mniej będzie złodziejstwa. A bogate społeczeństwo to silne państwo....w tej firmie są możliwości ...tylko poza skromnością Zosiu trzeba jeszcze chęci do pracy a ta firma ci krzywdy nie zrobi i nie da ci wypowiedzenia....zapewniam.....no i na zdrowiu też ci się odbije ...ale pozytywnie.

Justyna
@Zulu Gula

Co pomogło w wyleczeniu alergii ?

@Justyna

Alergia często jest od zagrzybionych i dysfunkcyjnych jelit i od ilości toksyn w organiźmie również jeśli wątroba źle działa.

@Justyna

Cała kuracja dr. Horaka polecam tel. Do przedstawiciela 607546071

Merlin
Klient

Jeszcze jedno wyjaśnienie odnośnie mojej wcześniejszej wypowiedzi: jedyne kosmetyki jakie kupuje to płatki pod oczy.. nic więcej. Kiedyś za namową znajomej wzięłam kremy i maseczki ale uważam że cena za wysoka co do efektów.. ale na żadne suplemety diety mnie nie może namówić i dlatego już się nie spotykamy.. nie można jej nic powiedzieć bo reaguje odrazu wściekłością jak mogę negować jej "firmę " to takie cudowne i zbawienne ! A jak raz zwróciłam jej uwagę co do sposobu działania firmy to wypomniałam mi wagę mojego dziecka że powinnam się tym zająć bo jest za duża a nie krytykować jej sposób odżywiania jak ona jest szczuplutka! No raczej jak pije tylko herbatkę LR... je zupkę LR ... i potem już nic bo leci od spotkania do spotkania głosić nowinę odnośnie cudownym produktów LR! Jak zmieniają życie.. zdrowie.. i ile można zarobić! No szok!!!

Merlin
Klient

Moja dobra znajoma jest pracownikiem LR i faktycznie od momentu współpracy z tą firmą jest totalnie pochłonięta tylko jednym tematem.. oczywiście każdy temat sprowadza się do ich produktów.. wysyła mi linki i różne nowości mimo że mówię że mnie to nie interesuje! Próbowała wciągnąć mnie w ten biznes i próbuje z każdą inną naszą znajomą.. owszem kupuje pare produktów LR-a ale to są kosmetyki. Dieta dla mnie,zupki itd. To jakaś pomyłka ! Jak można jeść po 5 lub więcej tabletek dziennie i mówić że to dla zdrowia?? Najlepsze jest to że namawiała mnie żebym odkwasiła organizm .. ale ja nie mam zakwaszonego organizmu!! ( co pokazały jej badania wstępne) no i po wielkim zdziwieniu i tak proponowała produkty !! Prawie nie mamy już kontaktu ze sobą.. mówi że teraz musi zdobyć poziom na nowe auto ( chyba Opel) nie ma na nic czasu a wszystkim mówi jakie to cudowne być na swoim??!! Ale ja o 20 już dawno jestem po kolacji i siedę z rodziną a ona czasem dopiero wyjeżdża na spotkanie do potencjalego klienta! Weeken spotkania online lub spotkania "biznesowe" i to wszystko żeby mieć samochód w części opłacany przez firmę??!! W dodatku ciągle musi utrzymywać poziom w strukturze ! I ona jest tym zachwycona?? Spotyka się już tylko z członkami grupy .. do przyjaciół nie ma czasu.. tak jsk napisałam na wstępie z kosmetyków jestem zadowolona ( pomimo dość wysokiej ceny) ale osoby wchodzące w te struktury mogą zapomnieć o życiu po za pracą czy rodzinie.. jej nawet nie zależy tak na sprzedaży produktów tylko na pozyskiwaniu nowych "zombi" do swojej grupy.. wkońcu każdy zawsze coś sam kupi i coś sprzeda! W domu nawet pasty do zębów są z LR ! Szok ! 30 zl za pastę?? Dziękuję...

Zostaw merytoryczną opinię o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. - Katowice

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.