LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Opinie o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Witam przez ta sektę straciłam męża a on stracił wszystko żonę rodzine dwójkę dzieci prace. To co ta sekta robi z mózgiem człowieka to przeistacza go w szlam człowiek jest jak zombi zaślepiony. Strzeżcie się to okropna sekta zniszczy wszystko.

@Ania

Napewno przez firme ktora robi kuracje i dystrybuuje suple stracila Pani męża, napewno wszyscy w to uwierzymy. To Pani decyduje o sobie tak jak każdy inny czlowiek, ta firma w żaden sposob nie wpływa na partnerów. Każdy odpowiada za siebie.

Nel
@KarolinaG

Zgadzam się z wypowiedzią Pani Ani. Za to co robicie i jakie stosujecie praktyki powinniście zostać ukarani na pewno znalazłyby się jakieś paragrafy. Wasze psychotechniki pranie mózgu, nakłanianie ludzi do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Odciąganie chorych ludzi od normalnego leczenia wmawiając im, że wasze cud preparaty ich wyleczą i inne wasze grzeszki

@Nel

Nikt Pani nie zmusza do zakupu, jak przez LR można stracić męża? Nie rozumiem... Paragraf? Proszę poszukać

@Nel

O Pan powinien dostać pozew do sądu za pomawianie, jestem w LR długo, chodze na szkolenia, nie widze niczego co jest w jaki kolwiek sposób naruszało jakie kolwiek zasady etyczne. Wogóle nikt nie jest do niczego zmuszany ani nie ma żadnego prania mózgu. Część szkoleń jest o suplementach a część o tym jak odblokować siebie do tego żeby być sobą. Firma LR jest fiemą na wysokim poziomie, nie zarządza nikim, każdy jest partnerem LR sam decyduje o swoich sprawach. Jedyny nacisk jest na to żeby każdy kto chce prowadzić innych musi przejść spotkania o suplememtach i prezentacji. Jeśli Pan i Pani powyżej ma takie negatywne doświadczenia z firmą LR które są rzeczywiście do udowodnienia proponuje wnieść sprawy w sądzie przeciwko LR i zaprezentowanie tutaj wyroku sadu potwierdzajacego jakakolwiek wine firmy LR. Jesli nie to prosze nie pomawiac firmy bo to szkodzi i uczciwej firmie i jej uczciwym przedstawicielom a takze kuracjiszom i przyszlym kuracjuszom.

@Nel

Jak rozumiem Pani bardzo religijna z tymi grzeszkami? Jak rozumiem pani podlega 10 przykazaniom? Rzeczywiście czesto spotkania motywacyjne, posiadanie pieniedzy i bycie sobą wielu ludziom przeszkadza. Czy Pani wysyła pieniadze do Rydzyka?

@Ania

witam serdecznie tak sobie czytam opinie za przeciw i bardzo fajnie na tym to polega.Moje zdanie każdy ma wolną wole robi to co chcę nikt nie ma 5 lat który musi słuchać rodziców, wydaje mi się że dorosły człowiek ma prawo wybrać . To dlaczego ludzie w tych czasach są tak zawistni jak ktoś chce niech spróbuje jeżeli ktoś nie chce Krzyżyk na drogę rób swoje. Jest przecież tyle diet idzie się do apteki tam jest tyle table teczek witaminek też wcale nie są tanie a Pani lub Pan magister powie że to na pewno pomoże.( więc co Apteki to też sekty???) , ale mogę się mylić jestem tylko człowiekiem. Pozdrawiam Ania

G32
@KarolinaG

Też tak uważam. Należy sprawdzić kuracje na sobie i dopiero wtedy pisać negatywne komentarze. Bardzo przykre jest to, jak ludzie tutaj na forum się wypowiadają... bez wiedzy, bez spróbowania czy to działa.. znam osoby, którym ta kuracja pomogła. Żadna dieta nie pomoże jeżeli ludzie sie nie odkwasza. Firma oferuje kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich.

Romuald
@Ania

Ma Pani racje, może się Pani mylić.

KarolinaG

Ja jestem z LR na tyle dlugo zeby stwierdzic ze nie znam żadnej Anny Ozimek i jesli nawet bym ja poznala wcal3 nikt nie musi z nia wspolpracowac. Jestes partnerem mozesz pracowac z kim chcesz! Kazda firma ma swoich lepszych i gorszych ludzi! Kazdy ocenia i wybiera, na szkoleniach jest mowione ze mozna sobie wybrac menagera do wspolpracy!

Andy
@KarolinaG

Dokładnie. Jak komuś się coś nie podoba to zawsze może zmienić, to nie Korea Północna. Jak dla mnie anonim frustratki, której żal ściska...

KarolinaG

Jesli rzeczywiscie jest tam taka sytuacja trzeba to zglosic do prokuratury, teraz prawo w pl jest jak w ameryce jesli kilku pracownikow odczulo mobing od jednej osoby sad staje po stronie pracownika sa wysokie odszkodowania i watpie ze LR chcialo by taka pania trzymac na wysokim stanowisku jesli miala by zła reputacje. Warto grupowac sie i zglaszac takie osoby. to tez pomoze innym w przyszlosci. nie wolno przechodzic obojetnie wobec mobingu. pozdrawiam

@KarolinaG

Jesteś długo, to powinnaś wiedzieć ze to country menager firmy czyli Polska menagerka firmy obecnie już menagerka Europy. Na Power day zawsze prowadzi i zarządza. Miła i wesoła

@KarolinaG

Nie ma i nie było u nas żadnego mobbingu. Jakiś frustrat wylał żale. Aż szkoda czasu, by się odnosić do takich pomyj.

tomek

kolejne MLM, spamują na facebooku grupy postami typu "chcesz zarobić? pisz priv" i inne badziewie.

@tomek

Dla ciebie to spam a dla innych szansa lepsze zycie.

Mariolka
@Justyna

Co też Pani nie opowiada za bajeczki na Dobranoc, Jakie lepsze życie? Tak się składa, że znam kilka osób z Pani kręgu i nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy w ich życiu, a jedna z nich tonie w długach bo popłynęła na dno między innymi dzięki wam. Aż mnie kusi aby opowiedzieć coś więcej jednak się powstrzymam żeby te osoby przypadkiem nie zostały skojarzone. Wasze produkty są praktycznie nie sprzedawalne mało kto się na to kusi poza Wami. Dlatego desperacko tu siedzicie i bronicie swego w nadziei, że złowicie jelenia. Cud natury działa cuda super biznes miliony i inne bzdury za duże pieniądze

@Mariolka

Gdybym nie widziala osob ktore dobrze zarabiaja to tez bym sie takim biznesem nie zainteresowala... Wiec moze Pani akurat nie trafila na osoby ktore potrafia zarobic.. Produkty i kosmetyki z firmy LR moge polecic kazdemu.. Ale biznes juz nie.. Sa osoby ktore sie odnajda w tej pracy tak jak ja i osiagba sukses albo sue nie odnajda i beda szukac dalej.. Jedno jest pewne jak nie srobujesz to sie nie dowiwsz...Jezeli ktoś jest zadłużony to na pewno nie z powodu LR. Pracujesz to zarabiasz a nie peacujesz to nie zarabiasz.. Proste.. Jak w takim razie mozna sie zadluzyc ? Nie wiem..

@Mariolka

Co za bzdury, w długach tonie bo wydała 300zł na suplementy a to Ci dopiero, proszę się nie ośmieszać.

Wojciech

Dla niektórych lepsze życie to samochód w leasingu i 600zl miesięcznie zysku

Marzena

Działam Firmie LR od 5 lat po stronie niemieckiej tez produkty Są Wysokiej jakości i testowane przez instytuty . Zdrowie mamy tylko jedno i polecam te produkty chętnie Bo żeby funkcjonować to musimy mieć zdrowy system odpornościowy pozdrawiam .

Marylka
@Marzena

Reklama dźwignią handlu...Za pieniądze to się i byk ocieli, a instytuty wydadzą pozytywne opinie i certyfikaty. Te badania to ściema wystarczy sobie poczytać jak to wygląda. Ja sobie też mogę namieszać byle czego zapłacić za testy i certyfikaty i wciskać do ludziom w wywalonych cenach w kosmos. Dlatego jak Pani napisała zdrowie mamy jedno i lepiej uważać na takie cudowne preparaty, a pieniądze w portfelu też się nie kocą i szkoda je wydawać na byle co

Kołcz z LR hahahah
@Marylka

Dokładnie wszystkie takie certyfikaty da się załatwić za odpowiednią kwotę pieniędzy.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. na stanowisko Data Analyst & Sales Support Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Meg

Jestem klientem firmy LR korzystam z produktów od pół roku i mi osobiście bardzo pomogło w moich schirzenuach????Dodatkowo jako efekt uboczny zgubiłam kilka zbędnych kg. jestem zadowolona i dziwię się tym negatywnym opiniom Wiadomo, że każdy człowiek jest tak skonstruowany, że gdy coś pójdzie nie tak czuję się z tym źle i musi się wygadać ale nikt nie informuje na tym forum, że jest bardzo dużo zadowolonych klientów. Produkty są wysokiej jakości i spełniaj moje oczykiwania???? Tylko warunek jest taki, że trzeba ich używać ‼️

@Meg

Chyba jednak nie do końca pomogło pełno znaków zapytania hahaha. Tylko o co chodzi z tymi znakami, hm, ...a może na głowę zaszkodziło...

@Danka

A może to czepialstwo to z głową coś?? Znaki zapytania to sa emoticony isnieszki ktore sie nie wyswietlily. Jest Pani albo opalacana zeby tu pisac przeciwko dobrym komentarzom albo ma Pani grubo zaburzona nie tylko psychike ale i samoocene. Pozdrawiam i po psychiatrze i terapeutce zapraszam na kuracje odzyslajzdrowie@op.ol

Absolutnie odradzam!

Kiedy zapytałam o nazwę firmy , aby poczytać komentarze zanim kupię produkty , to przedstawiciel nie chciał mi podać , dobrze wiedział , ze na internecie maja opinie jaka maja . Odmówiłam kupna suplementów i się na mnie obraził , no bezczel . A i nie przyznał się po co przyjechał do mnie do mieszkania i gdy zobaczyłam te katalogi a potem ta modląca gadka , to modliłam się , aby jak najszybciej opuścił moje mieszkanie . Nigdy więcej ich nie wpuszczę ich do domu podobnie jak inne firmy tego pokroju. Żenada !

Daria
@Absolutnie odradzam!

I bardzo dobrze Pani zrobiła. Nie chciał podać nazwy firmy nie tylko z powodu opinii jaka o nich krąży w internecie, ale też w obawie aby ktoś nie sprawdził co tak naprawdę zawierają ich produkty. Olej palmowy i inne świństwa, a wciskają ludzia kit jakie to wszystko naturalne certyfikowane itd... Certyfikowane przez kogo? Chyba nich samych. Kto daje zgodę aby mogli te swoje trucizny sprzedawać na terenie Polski. Czy ktoś ma nad tym kontrolę? Nie tylko chodzi o tą firmę, ale wszystkie, które sprzedają cudowne środki za gruba kasę.

@Absolutnie odradzam!

Żenada to jedt z Pani strony że uwierzyła Pani trolom z internetu z których większość pisze negatywy a nawet kuracji nie wzieła slbo nie dokonczyla albo sa z konkurencji oplaceni aby szkalowac. Normalny czlowiek ocenia sam to co ktos inny przychodzi i mu oferuje a nie czyta opinie troli ktorych nigdy na oczy nie widzial!!! Żenada że ktoś przyszedl z fajna kuracja i z sercem na tacy a został tak potraktowany. Swisdczy o Tobie nie czlowieku z LR.

@Daria

Polecam sprawdzic te certyfikaty, bo to nie prawda. A olej palmowy w zależności jakim obróbkom jest poddawany od tego zależy jego szkodliwosc. Jeśli go nie podgrzewamy to jest neutralny.

Ania B

Co za głupoty czekam i coraz bardziej twierdze,ze ta strona jest hejtem na produkty,które działają. Przecież moge się tu logować 50 razy i inaczej pisac moj nickname i pisac negatywne komentarze a wszystko aby inne firmy zajmujaca się podobnym biznesem miały czysto kartę i więcej klientów. Żałosne pozdrawiam hejterow,którzy loguja się co już pod innym nazwiskiem i piszą te okropnosci.

Człowiek Myślący

Czy ktokolwiek sprawdza czy zamieszczane opinie są przez ludzi którzy mieli kontakt z firmą jako Pracownik lub klient? Jestem Klientem który jest bardzo zadowolony i świadomy dzisiejszej rzeczywistości. Jeśli nie to proszę traktować te wpisy jako bzdury osób które lubią pisać, lub zostały zatrudnione w innych firmach aby takie komentarze umieszczać. Wolność słowa - Nie wierzcie w ani jedno słowo z tego forum bo prawdopodobieństwo, że to co czytacie jest prawdą od serca od osoby, która miała z firmą jakąś styczność jest takie samo jak wiara w ufoludki. MOJA OPINIA POZYTYWNA ale nawet jak ktoś by dostał od kogoś 100zł to też może być niezadowolony że tylko 100. Lubimy narzekać? hm. Ja nie

Racjonalista
@Człowiek Myślący

Dlatego nie wierzę w ani jedno Twoje słowo. Porównanie ze 100 zł śmieszne, biorąc pod uwagę ile trzeba zapłacić za tą psychomanipulacje kuracji firmy LR.

Ewelina
@Człowiek Myślący

Tak, wszyscy tutaj mieli do czynienia i z państwem i z Państwa „marketingowymi działaniami” oraz „produktami niewiadomo na co, więc na wszystko”. Dlatego jako byli klienci lub ludzie, którzy byli nagabywani do wejścia w Państwa strukturę OSTRZEGAMY INNYCH :)

Myśląca
@Człowiek Myślący

A czy ktokolwiek sprawdzał jak kłamią paski do badania pH moczu dołączone do tej "kuracji"???

@Ewelina

Tak pisza osoby ktore nie mają pojecia co to za firma, jakie to sa produkty i jak dzialaja i jaki jest plan marketingowy.. Wiec radze najpierw sie doinformowac a potem komentowac...

@Myśląca

Sprawdzałam z innymi dostępnymi na allegro i w aptece, paski LR są adekwatne do prawidłowych wyników dobrej jakości pasków. Nie polecam stosowania pasków z allegro.

klientka

Produkty są jak najbardziej dobre i działają, ale spróbuj kupić na allegro za połowę ceny, to będzie foch, obrażą się na Ciebie i przestaną Ci pomagać i Cię ważyć , nie liczy się Twoje odchudzanie tylko budowanie struktury, mają tak wyprane mózgi że jak mówisz że masz do wyboru rezygnację albo kupowanie taniej to oni i tak zaczną Ci tłumaczyć strukturę i punkty których nigdy nie zdobędziesz jeśli chcesz się tylko odchudzić a nie budować strukturę. Unikać jak ognia chyba że cierpicie na nadmiar kasy, albo naprawdę chcecie wejść w sieć , wtedy ma to sens.

@klientka

Produkty bardzo dobre a z czym takie dobre? Kosmetyki uczulaja, olej palmowy w składzie inne akcje które mi opowiadano. Z daleka od tego dziadostwa a co tam jeszcze mieszają nikt nie wie. Ja nie chce tego nawet za darmo. A Pani niech się truje za połowę ceny

@Danka

Ja akurat jestem zachwycona produktami i jako nieliczne na rynku nie wywoluja u mnie alergii. Dlugo szukalam kosmetykow.. Przetestowalam ich setki. Mialam dlugo problemy z tradzikiem 15 lat! I dopiero produkty LR na bazie aloesu mi pomogly. Poza tym certyfikaty ktore maja nie da sie zdobyc tak poprostu.. Wiec jest to jakosc caly czas testowana i potwierdzana.

@klientka

Dobre? Mam problem z nerkami po stosowaniu pro balance!! Przestrzegam!!

@Danka

Dokładnie! Ja pp tym choruje. Nagle ludzie z lr nie wiedzą o co chodzi. Nikt nic nie wie. Tylko lekarz mi powiedział, że te suplementy popsuły mi nerki

@Ewa

Nie dziwi mnie to, ze Pani miała po tych tabletkach problemy. Mnie poleciła je dawna znajoma, ktora kiedys prężnie działała w LR lub nadal to robi. Mialam w nocy skurcze łydek i zamiast sobie kupić coś aptece pokusilam się na to ich drogie świństwo. To co się potem ze mną wyprawiało nie zycze najgorszemu wrogowi. Po jakimś czasie stosowania dostałam takich skurczy, ze ledwo to przeżyłam. Odstawiłam (usunięte przez administratora) kupiłam preparat w aptece wszystko ustąpiło. Tak więc też przestrzegam i nie polecam. Szkoda pieniędzy i zdrowia

@Ewa

Jak mogły helaty węglany i cytryniany minerałów śladowych ktore nie osiadaja na nerkach popsuć Ci nerki? Zmień lekarza.

A..a

Mam pytanie odnośnie rezygnacji z partnerstwa. Kilka dni temu zostałam partnerem tej firmy, jako osoba chcąca rozpocząć kurację. Przesyłka już do mnie została wysłana. Jednakże z pewnych względów nie odbiorę jej, jak również chcę zrezygnować z partnerstwa. Jak tego dokonać? Czy ktoś miał może podobną sytuację?

@A..a

Paczki nie odbieraj, konto wygasa po roku jeśli nie jesteś aktywna

Alicja

Cześć, chciałabym poznać parę szczegółów na temat sposobu, w jaki funkcjonuje firma LR Health & Beauty Systems. Czy model sprzedaży opiera się na marketingu wielopoziomowym (MLM)? Może ktoś napisać?

@Alicja

Tak. To MLM.

Mr
@Alicja

Witaj jak chcesz się więcej dowiedzieć to pan Grzegorz Czediwoda jest w lr i wiem że są spotkania i więcej możesz się dowiedzieć na fb znajdziesz go pozdrawiam

Tomasz

W normalnych sklepach, hurtowniach itp. znajduje się towar, który większość ludzi chce kupić. Natomiast w MLM typu Amway, LR towar należy ludziom wcisnąć. Stąd tego typu "biznesy" są z góry skazane na porażkę.

Millan
@Tomasz

Mi nikt nie potrzebował niczego wciskać. Dałam szansę kuracji bo nic innego nie działało. Jeżeli ktoś twierdzi że schudnąć jest łatwo bez stosowania suplementów, że wystarczy tylko odstawić cukier i białą mąkę, to nie wie o czym mówi. Jestem jedną z osób którym to się nie udało w inny sposób natomiast kuracja mi w tym bardzo pomogła.

@Millan

Schudłem 17 kg w ciągu 5 miesięcy po odstawieniu słodyczy, chipsów, burgerów i białego pieczywa.

Ona
@Millan

Dokładnie tak. Kuracja rewelacyjna pod warunkiem że ktoś traktuje ją na poważnie. U mnie minus 20 kg ???? zdrowie dużo lepiej i samopoczucie ☺️☺️

Arkadiusz
@Tomasz

Szanowny Człowieku co ty wypisujesz ??Czy ty w ogóle wiesz na czym polega prawdziwy marketing sieciowy?? Przeczytałeś chociaż jedną książkę na temat marketingu sieciowego np.Don Faila 45 sekundowa prezentacja czyli podstawy marketingu sieciowego? Byłeś chociaż na jednym konkretnym szkoleniu najlepszej ekipy w Polsce?? KSZ team lub AGB system?8 lat temu powstałej z 16 lat w polsce? Wiesz że gro produktów firmy LR to absolutne premium ?jako producent ma opatentowane lub zgłoszone do opatentowania certyfikaty włącznie z restrykcyjnym Fressenius Institute, którego nie można sobie kupić a raz utracony bezpowrotnie niszczy wizerunek firmy i płaci się olbrzymie kary...kupiją je nawet farmaceuci dla siebie, mające pełne półki w swoich aptekach innych rzeczy.... Jeżeli ktoś ci coś wciskał to chyba taki sam amator jak Ty lub ktoś kto kompletnie nie ma pojęcia Na czym polega poruszanie się w marketingu sieciowym

Nieznajoma2
@Arkadiusz

Marketing sieciowy LR to sekta. Opierająca się na kłamliwej teorii, niepodparta naukowo, narzekająca tylko na lekarzy przepisujacych tabletki otyłym pacjentom. Ja rozumiem , że może niektórzy potrzebują takiej psychomanipulacji żeby schudnąć , a tym samym ratować swoje zdrowie, ale wmawianie chorób kazdemu człowiekowi po kwasnym pH jest obrzydliwe! Do tego paski do ph moczu zakłamują. Sprawdźcie z tego samego moczu ph w laboratorium! Certyfikat ma parę produktow tej firmy, ale ich kuracji "odkwaszajacej" dietetycy (nie związani biznesowo oczywiście) odradzają!

Dorota
@Nieznajoma2

Odżywiam się w miarę zdrowo. Czasem zjem ciastko, wypiję kawę czy piwko... Znajoma drży kiedy raz zobaczyła mnie jak wcinam kawałek placka z malinami. Ona siedzi w LR. Powiedziała że robię sobie krzywdę. Ma pani rację pisząc, że paski kłamią. Znajoma dała mi pasek by sparwdzic jak mi się zabarwi, oczywiście wg paska jestem mega zakwaszoną!! Zrobiłam badanie w laboratorium i wyszło co innego!! Nie chcę znać tej grupy LR, która wmawia że wszyscy są chorzy. Kto jest to jest. Kto widzi dla siebie ratunek w kuracji niech ją stosuje.

O nie tylko w Polsce to

O nie tylko w Polsce to

@Tomasz

Wlasnie dzieki bezposredniej sprzedazy a nie za posrednictwem innych firm, posrednikow, reklam, mozna dobrze zarobic.. Tylko osoby ktore przeanalizuja sobie system MLM i porownaja mozliwosci zarabiania do obecnych na rynku w to wejda. Zobacza jak wielkie i nieograniczobe sa mozliwosci... Ile mozna zarobic na etacie w ciagu 2- 3 lat, ile prowadzac wlasny tradycyjny biznes? A ile korzystajac z systemu MLM? Kazdy z nas sam decyduje..

@Dorota

A aki test miala robiony Pani w laboratorium? Z jednego wyniku na pasku nie da sie nic stwierdzic.. Należy wykonac conajmniej 3 testy dziennie i wyciagnac srednia.. A po jakims czasie powtorzyc dla porownania. Pasek lakmusowy to pasek lakmusowy.. Jesli test w laboratorium rowniez byl robinony na pasku lakmusowym to wtedy mozna porownac .

@Arkadiusz

No właśnie opinię Freseniusa możesz kupić. Wystarczy wejść na ich stronę, gdzie publikują zasady współpracy.

@Yans

To widocznie zle zrozumiales te zasady. Opiniowanie Freseniussa mozna sobie wykupic a nie juz sama opinie.. A to jest roznicza!

@Justyna

Dobrze zrozumiałem. Interresuje cię badanie firmy przez Freseniusa, kontaktujesz się z nią i rozpoczyna się proces w opparciu o ustalone wcześniej kryteria. Byłem na ich stronie, widziałem. Używając zwrotu kupujesz opinię zastosowałem skrót myślowy. Kupujesz albo dobrą albo złą. I nieważne, czy to jest LR, czy inna firma.

Lidia

mi już zniszczył ????

@Yans

Jak mozna w ogole takie klamstwa wypisywac? Albo slabo to sobie przetlaczyles albo poprostu nie rozumiesz zasad opiniowania freseniusa.

@Justyna

To nie kłamstwa Justynko. To nie spęd waszej sekty, gdzie wmawia wam się wszystko, a wy to łykacie. To, o czym mówię jest weryfikowalne u Freseniusa właśnie.

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Same produkty w sobie może i są dobre, ale chociażby w aptece można je zakupić dwa razy taniej! To jest naciąganie biednych ludzi i ogłupianie ich gadaniem, że teraz będą kimś bo będą zarabiać i będą mieli tytuły jak dyrektor czy menadżer. LR niszczy mi rodzine

@Karolina

A mozesz mi podac w ktorej aptece i jakie produkty sa 2 razy taniej? Bo jestem ciekawa a sama szukalam i nie znalazlam

Kesi

Dla mnie to Ci ludzie może i reklamują dobre produkty, ale działają jak sekta i sama odczułam na własnej skórze, jak bliska koleżanka odsunęła się ode mnie po wielokrotnych, nieudanych próbach wciągnięcia mnie w ten krąg. Uważam, że na rynku istnieje wiele tańszych i równie dobrych odpowiedników ich suplementów.

Janina
@Kesi

Te produkty nie mają właściwości leczniczych, a są promowane jakby miały działać na wszystko. Nie są to dobre produkty. To niewiadomo co za wygórowaną cene. Wystarczy spojrzeć na ludzi ze szkoleń: jak mają dostęp do tych tabletek to czemu są otyli?

Grzegorz
@Kesi

Jeśli ktoś robi to sekciarsko to życzę powodzenia, ale takie podejście ma krótkie perspektywy. Jest wiele firm mlm a jest mało profesjonalistów w tej branży. Opinie zawsze będą dobre kiedy mamy do czynienia z profesjonalizmem.

@Kesi

Mam pytanie - czy sekta nazywasz ludzi ktorzy szkolą do bycia zdrowym i wolnym czlowiekiem? Czy wolisz religie do ktorej pewnie chadzasz i mowi ci zebys sie obwiniala biczowala i ze powinnas byc biedna a ostatni grosz wyslac na Rydzyka? Prosze pana/pani realia sa takie ze kazdy przynalezy do jakies sekty na tym swiecie ktora programuje twoj mozg. Ja wole "sekte" ludzi ktorzy programuja mnie do zdrowia, odklamuja medycyne tradycyjna, namawiaja do wolnosci finansowej. Co w tym zlego ze kogos sie szkoli na szefa firmy, menagera na kogos kogo nie latwo znanipulowac, antyreligijnego silnego zdrowego czlowieka z rozwiazanymi sprawami z podswiadomosci i przeszlosci. Wg mnie tylko czlowiek ktory ma sprany mozg religia nie polubi wolnosci bo ona bedzie dla niego "za excentryczna", bo jak to ze zdrowie i pieniadze i wolnosc? Co wtedy? A co ksiadz na to powie haha, przepraszam, pozdrawiam, zapraszam, moj email: odzyskajzdrowie@op.pl

Kamlalodz
@KarolinaG

Dokładnie się z Tobą zgadzam :))

Kamila Łódzkie

Czytam i nie wierzę ie tutaj hejtu i osób ,które nie potrafią dokładnie sprawdzić na sobie produktów tylko nawzajem karmią się jadem. Cieszę się ,że od kllku lat moja najbliższa rodzina i osoby postronne mi zaufały i dały skutecznie poprowadzić się w kuracji. Dzięki produktom i wiedzy specjalistów otwartych na naturę słucham praktyków i sprzątaczka ,która przeszła kurację na sobie zrzucając 20-40kg oraz choroby współistniejące oraz wiele potwierdzeń zdrowotnych na seminariach to nie dam sobie wmówić ,że to szis i sekta ponieważ jest tu mnóstwo ludzi do siebie dobrze nastawionych i które mialy problemy zdrowotne przez tradycyjny biznes. Nauka mlm jest skomplikowana i nie dla każdego,a my pokazujemy możliwości. Kto spróbował na sobie kuracji i biznesu jest zdrowy i ma pieniądze. Tylko 2% ludzi na świecie żyje tak jak chce ,a nie tak jak musi!! Ja jestem bardzo wdzięczna, że mogę się uczyć, i przekazywać wiedzę dalej i dzięki LR i DR Horakowi ,którego znam osobiście mam niesamowite możliwości i życie o jakim marzę tylko najpierw trzeba w w to uwierzyć i otworzyć się na jakość,a nie na jakoś to będzie. Pozdrawiam wszystkich hejtujących,życzę zdrowia ,szczęścia ,a osobą zadowolonym jeszcze więcej zadowolenia i sukcesów:) Pozdrawiam serdecznie Kamila Kamińska-Siek :) Jak masz jakieś pytania to chętnie pomogę. kamilalr@wp.pl

Praca w tej firmie nie świadczy najlepiej o ilorazie inteligencji pracownika ;)

Yans

Przede wszystkim ani firma nie jest taka zła jakby chcieli jej przeciwnicy ani tak wspaniała jak by chcieli jej nazwijmy to "członkowie". Ale kolei. Cudowna dieta Horaka. Jedyne informacje nt. tego człowieka możemy uzyskać z artykułu na jednym z czeskich portali oraz czeskiemu serwisowi publikującemu opinie o lekarzach. Horak ma tytuł lekarza, jednak padają poważne zarzuty o brak etyki i bezwzględne wciskanie pacjentom wkładek do butów, specyfików LR itd. W czasach, w których etyka biznesu jest bardzo ważną rzeczą robienie w Polsce niemal boga z tego człowieka jest po prostu dziwaczne. Niestety nie da się dotrzeć do literatury naukowej Horaka. Nie wiadomo nic o jego publikacjach, konferencjach, artykułach, po prostu nic. Wiemy tylko o "Rewolucyjnym programie zrzucania wagi", który tak naprawdę każdy może opracować na podstawie danych z internetu. To raz. Dwa. "Członkowie" LR, którzy nie znają innych tematów rozmów, niż LR. Celuje w tym grupa rzeszowska, która nie przywiązuje żadnej wagi do bezpieczeństwa, czy zdrowia. Szkolenia w trakcie pandemii bez kompletnie żadnych zabezpieczeń i obostrzeń sanitarnych. Żadnego wykladu specjalisty ds dietetyki. Tylko o rozbudowie biznesu, historie o autokoncepcie. Nie interesuje ich wiedza na temat ludzkiego organizmu, dietetyki i odżywiania. Nie. I to fakt - pod tym względem szkolenia LR przypominają nakręcających się sekciarzy. Niepokoi, i uważam, że ktoś powinien wziąć się za to, że LRowcy odradzają wizyty od lekarza. Wg nich tylko suplementy diety są w stanie wyleczyć ze wszystkiego. Okazuje się, że instruktor jazdy, bezrobotna stylistka paznokci nagle bez żadnego przygotowania mówią ludziom jak mają się leczyć. To niepokojące. Za to ci ludzie łykają jak idioci to, co im się wmawia bez żadnej weryfikacji. Np. takie brednie, że tylko świnia się nie poci i dlatego nie wolno jeść jej mięsa. Teraz na tapetę wchodzą brednie jakiegoś Michalaka, zatem wkrótce dowiemy się pseudonaukowego bełkotu o kolejnym zakwaszeniu będącego wstępem do śmierci. Teraz trzy. Produkty LR. Przeciwnicy troszkę przesadzają. Przykład? Rzucacie się na ten olej palmowy w zupach w proszku. Ale jeśli wgłębimy się w działanie oleju palmowego nieutwardzonego to już nie jest tak prosto. A jeśli wgłębimy się w technologie wytwarzania takiej zupy, to może nagle się okazać, że w produkcji wykorzystano olej nieutwardzony. Colostrum jest naprawdę skuteczne i mówię to na swoim przykładzie, bo kupuję ten specyfików poza sektą. Generalnie LR, jako firma to typowy Health & Beauty, który produkuje suplementy i kosmetyki. Niestety polscy handlowcy LR udający kogoś więcej niż lekarzy robią bardzo złą robotę firmie. Sama firma to ani sekta ani piramida.

Jestem już po kuracji, kg zżucone samopoczucie , energia bezcenna, nie musiałam nic sprzedawać jak wiele osób pisze to kłamstwo, jeżeli chcesz to możesz polecić ale nie musisz!!!!!! Należy przestrzegać dawkowanie suplementów, pilnować diety, ale to nie jest problemem bo nie chodzę głodna, z całego serca polecam ,można mieć super figurę i to w zdrowy sposób, koszt jest oczywiście ale jak zrezygnujesz że słodyczy, kawusia w cukierni z ciastkiem, nie kupujesz w aptece suplementów to można sobie zaoszczędzić.

Izka

Liczyłam, że na forum pracowniczym znajdę więcej szczegółów o pracy. Firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

AMW
@Izka

Firma jest firmą marketingu sieciowego, więc rekrutacja jest cały czas. Wybierasz sobie osobę, która Cię wprowadzi w plan marketingowy, w zasady działania itd. Każdy działa na zasadzie niezależnego partnera firmy LR. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej info to jestem do dyspozycji.

@Izka

Jesli potrzebujesz wiedzy odnosnie wspolpracy. Z LR to wszystko ci przedstawie. Bez sciemy.. rozekjustyna@wp.pl Pozdrawiam serdecznie

Czarna

Dziwi mnie to co tutaj jest wypisywane.Widzę,że fala hejtu i tutaj dotarła a szkoda.Ci co piszą o Jaguarach pomylili firmy.LR ma ople mercedesy i audi i to wcale nie najtańsze wersje.Dlaczego będąc na spotkaniu nie umiecie słuchać ze zrozumieniem ?? Firma dopłaca do leasingu od 220 zł netto do 4 tysięcy i tu fakt wszystko zależy od Twoich wyników -to tak jak w pracy masz wyniki masz premię nie robisz nic nie masz premii.Wszelkiego rodzaju sekty są zabronione tak? To dlaczego policja nie rozbije tej sekty ???Tu nikt nikogo nie trzyma na siłę.Zanim coś polecisz spróbuj na sobie. Czym to się różni od np pracy na Stacji Benzynowej ??Czy tam nie ma aktywnej sprzedaży ?Czy tam nie ma degustacji kiedy wprowadzają nowy produkt??Jest a po co zastanawiałeś się ?? Ano po to,żeby poznać smak i wartość produktu który będziesz polecał -ZGADZA SIĘ ???A czy tam nie ma szkoleń i spotkać a czy wszędobylskie karty na punkty to nie jest przywiązanie klienta do marki ??? Tutaj nikt nie każe Ci rezygnować z etatu-wejdź poznaj spróbuj zasiej i zbieraj .Oczywiści,że są spotkania integracyjne i szkoleniowe jak w każdej firmie i co w tym złego ??Czym w tym momencie LR różni się np od Orlenu ,BP czy Lidla ???Czy na takich spotkaniach nie leje się alkohol po części oficjalnej ???Wracając do samochodu przecież wcale go nie musisz brać nikt Cię nie zmusza,nie masz też żadnych opłat wpisowych ani członkowskich tak jak np w Melaleuca.A czym np jest Colostrum -poczytaj co to jest i komu się podaje i na co .Tak jestem partnerem LR -u i w razie pytań służę odpowiedzią.Pozdrawiam wszystkich

Ernest
@Czarna

Pani jest co najmniej śmieszna. Pierniczenie o szopenie o zdrowiu, odkwaszaniu i innych głupotach, a potem chlanie na umór na Waszych imprezkach. Co Pani porównuje normalną pracę do tego naciągania. Przyjmując się do Lidla, stacji benzynowej owszem też sprzedaje, ale produkty potrzebne do egzystencji do tego nikt mi nie każe inwestować w pakiety startowe i inne bzdury. Dostaje umowe o prace i co miesiąc mam stałą i pewną pensje. A u was obiecanki cacanki i gruszki na wierzbie. Proszę napisać czy wyjazdy na te wasze spędy są darmowe. Bo ja wiem, że nie. W której normalnej pracy człowiek musi dopłacać do interesu? I w końcu te wasze produkty niewiadomego pochodzenia diabelsko drogie. Porównanie ile kosztuje czystek w aptece czy też sklepie zielarskim, a u was, różnica astronomiczna! Kiedyś czytałem tu komentarze o zezwoleniach czy certyfikatach w Polsce. Zapoznałem się z tematem i niestety jest źle. Na byle (usunięte przez administratora) można bez problemu zezwolenie otrzymać, a te wasze certyfikaty to fikcja kupiona za pieniądze. Idź kobieto lepiej do normalnej pracy i nie pleć bzdur i bajek.

Czarna
@Ernest

Szanowny Panie to Pan jest smieszny wypisując brednie ale nic konkretnego.Co Pana boli wyjazd ?? Żal Panu to proszę też wyjechać ,a że alkohol jest to wszyscy o tym wiedzą jak na każdym wyjeździe po części oficjalnej jest czas na zabawę i co tu jest złego ???Już pisałam wyżej o inwestowaniu i widzę że niezbyt dokładnie Pan to przeczytał bo stwierdzenie że stacja benzynowa sprzedaje produkty potrzebne do egzystencji to jest dopiero śmieszne -Red Bull 2 szt za 9,99 no faktycznie potrzebne,hot dog no jasne człowiek umrze jak go nie zje :) I kto tu bredzi ??:) Napisał Pan coś po to żeby napisać no chyba że płacą Panu za hejt. A ja ... no cóż pracuję na etacie w dużej korpo( o ile Pan wie co to słowo znaczy) i to na cały etat i umowę na czas nieokreślony więc PUDŁO :) a to co robię to poza moją pracą i to właśnie jest wybór .Nie będę się więcej wdawała w dyskusje z laikiem.Pozdrawiam

Mariola
@Czarna

Stacje benzynowe z całym bagażem zagrywek marketingowych nie wmawiają ludziom, którzy mają problemy ze zdrowiem/samopoczuciem/otyłościom, że za pomocą bubli w cenie kilkaset złotych za miesiąc stosowania uda im się pozbyć tych problemów. Wręcz przeciwnie: stacje benzynowe sprzedają często niezdrowe, szybkie posiłki, słodzone napoje i nie ma wokół tego żadnej ściemy. Każdy wie, że to niezdrowe i kto chce kupuje na swoją własną odpowiedzialność. Gdyby stacje benzynowe działały jak firma, w której Pani pracuje to moja znajoma, która pracuje na stacji umawiałaby się ze znajomymi/rodziną na spotkania, tzw. "prezentacje", na których wmawiałaby nam, że hot-dogi ze stacji, oranżadki itd. to remedium na nasze problemy, że dzięki nim ODKWASIMY nasz organizm i będziemy czuli się świetnie. Dodatkowo wychwalałaby pracę na stacji i namawiałaby nas żebyśmy zaczęli na niej pracować i wmawiać jak ona innym ludziom, że towar, który sprzedaje działa i warto go wypróbować. WIDZI PANI RÓŻNICĘ MIĘDZY LR, A INNYMI FIRMAMI? Czy podać jeszcze jakiś przykład?!?! Dodatkowo gdyby stacje benzynowe działały tak jak LR to hot-dog nie kosztowałby 5-10zł, tylko 100-150zł, bo byłby przedstawiany jako NIESAMOWITEJ JAKOŚCI PRODUKT. Już Pani rozumie o co chodzi tym wszystkim "hejterom"? :) Proszę nie porównywać uczciwych pracowników stacji do pracowników LR.

Mariola
@Czarna

Pracuje Pani w dużej korpo i tak się Pani tym chwali jakby było czym :D Pewnie nie chce tam Pani pracować, nie widzi Pani alternatywy, a wiadomo - tonący brzytwy się chwyta. Pocieszę Panią: wystarczy się wziąć do prawdziwej pracy :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za rozwój w jednak innym kierunku, ale wiadomo to Pani życie. Żeby się Pani tylko nie zorientowała za późno, że traci Pani czas... Swoją drogą to kredycik na samochód jest,a z kasą cienko? Bo tak ich Pani broni jakby samą siebie Pani chciała przekonać?

Ernest
@Czarna

Tak wiem co znaczy słowo korpo. Proszę nie rżnąć takiej inteligentki bo patrząc na Pani prostacką wypowiedź to wnioskuję, że słoma z butów wystaje. Nawet Pani nie wie kim jestem, a próbuje mnie na siłę sklasyfikować jako nie pełno sprytnego intelektualnie. Pani rzekoma praca w korpo nie robi z Pani wielkiej intelektualistki. Gdyby Pani była na jakimkolwiek poziomie nie dała by sobie w tak głupi sposób sprać mózg. Psychomanipulacji ulegają osoby mało inteligentne o słabym charakterze i zakompleksione. Żegnam Panią i współczuję. Ps: A od hejterów proszę ludzi nie wyzywać tylko za to, że piszą prawdę. Proszę się zastanowić raczej kim Pani jest

Zostaw merytoryczną opinię o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.