LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Opinie o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Iwona mazur

Iwona Mazur numer partnerski pl211126 wyrażam zgodę na nową umowę

Iwona
@Iwona mazur

Iwona Mazur numer partnerski pl211126 wyrażam zgodę na kontynuację nowej umowy

WITAM .JA HALINA NIEMYJSKA PARTNER PL01125725 WYRAŻAM ZGODĘ NA KONTYNUACJĘ NOWEJUMOWY

Kiki

Dzięki tej kuracji spodziewamy się dzieciątka .Odkwaszony organizm zrobił swoje .Cudowne produkty , tylko trzeba się stosować nie (usunięte przez administratora) .Dziękuje LR????

Urszula
@Kiki

Serio uważasz że to zasługa tego? To co się dzieje wtedy z organizmem że łatwiej zajść w ciążę?

Aflader@vp.pl

: Zapoznałam się ze zmianami w Umowie Partnera i Umowie Agencyjnej, zgadzam się na dalszą współpracę / Aldona Flader ,nr Partnera PL00277976/

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. na stanowisko Data Analyst & Sales Support Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Ta firma to kant i (usunięte przez administratora)od małego trenuje. Nigdy nie zarzekałem na zdrowie do momentu jak zaczęły się osłabnięcia po intensywnym treningu. Chciałem wspomoc się czymś nic dosłownie nie pomagało. Nazwiazalem kontakt z panią prezes która powinna mieć wiedzę o tym. Bo braniu miesiaca zrobił na mnie efekt jojo. Brałem ten syf wedlug zaleceń tej osoby. Jak już powiedziałem dość ta osoba mnie olała zablokowała wszędzie gdzie się da. Ta są (usunięte przez administratora)uważajcie

Łukasz
@Marek

Hej, a skąd te osłabnięcia? Przetrenowałeś się? Może wypłukałeś jakieś pierwiastki? Powiesz co brałeś?

ogolnie w firmie oszukuja ludzi, naciaga opowiadajac o niesamowitych zarobkach. Wciągaja w leasing na auto zostajesz sam z niczym

Nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) sam decydujesz o swoim losie.

Bożena

dokładnie, jak można kogoś wciągnąć w coś bez jego woli . chyba wiemy co podpisujemy . no albo nie czytamy umów????

Alex 2

Czytajc niektóre komentarze człowiek myśli sobie co za ludzie? Oni nawet nie mają pojęcia o czym piszą ... A więc na kuracji jestem od jakiegoś czasu fakt jest taki że ciężko mnie namówić na cokolwiek. Stosowałam duzo różnych diet odchudzających i suplementów diety itp. efekt był na chwilę ale nie poprawiało to mojego zdrowia (wyniki moczu, morfologia) słuchajcie sama w to nie wierzyłam serio.. choruje na nadciśnienie i kręgosłup RZK , po kilku tygodniach stosowania suplementacji i diety nie biorę tabletek przeciwbólowych gdzie były one moim "chlebem" nie dawałam rady bez nich żyć, funkcjonować a w dodatku przy małym dziecku.. myślę że większość ludzi wie o czym mówię .. ciśnienie się unormowało gdzie lekarze mówili jak już bierzesz tabletki na nadciśnienie to już do końca życia ???? i co ? Nie biorę ich ! na samym początku przerażała mnie cena tych produktów 700zl BOŻE zwariowali ale teraz wiem za co zapłaciłam "za swoje zdrowie" gdzie od ponad 10 lat borykam się z chorobą. Samo to że nie biorę tabletek na nadciśnienie i przeciwbólowych jest dla mnie czymś niewiarygodnym. Ciekawia mnie opinie te złe, dlaczego są złe? Czy faktycznie ci ludzie nawet nie spróbowali tego a już oceniają że nie działa ?! No cóż ja jestem żywym dowodem na to ,że to jednak działa :) a co do Mercedesa kto by nie chciał :D jednak jeżeli chodzi o pracę z LR szczerze mówiąc chciałabym podjąć , tym bardziej ze sama kuracje przechodze na sobie i wiem że to działa zobaczymy jakie będą dalsze efekty , nie spodziewam się cudu że wyleczę się ze wszystkiego :D bo takiego lekarstwa nie ma .. jak narazie cieszę się tym co mam dobrymi wynikami badań i to że nie muszę brać leków przeciwbólowych a brałam już na prawdę bardzo silne leki . Oby niedowiarki takie jak ja same spróbowały kuracji i same się przekonały czy jednak to działa czy też nie .

Kazik

Otyli mają problemy z nocnym bezdechem, chrapaniem, bólem kręgosłupa i kolan, nadciśnieniem itp. Każda utrata wagi zmniejsza te dolegliwości. Najważniejsza jest dieta, samodyscyplina i dużo ruchu. A jeżeli ktoś uważa, że pomagają mu suplementy diety, to o ile nie szkodzą nie ma problemu z ich stosowaniem

Kondziu

Oczywista oczywistość że ze żadne suplementy nie są potrzebne aby schudnąć czy walczyć o odpowiednie ph organizmu, wystarczy odpowiednią dieta i samozaparcie Jak wiadomo na rynku są setki jak nie tysiące które są lepsze od tych innych Wszystkie są naturalne zbierane i pakowane przez nastoletnie dziewice. Na przykład herbata z LR tylko ona działa a shake z beavita czy yokebe nie działają w ogóle. Jeżeli doprowadzimy pH na 7,4 to znowu trzeba poprawić tłuszcze wewnętrzne itd bez końca zamawiamy i zamawiamy. Sukces firmy polega nie na suplementach, tylko na odpoweidnim psychologicznym podejściu do klienta, nadanie mu wiary i motywacji połączone z kontrolą prowadzenia się przez pracowników lr. Superowe dla ludzi o słabych charakterach,mocne osobowości poradzą sobie bez tego. Pozdrawiam

Alicja
@Kondziu

Dzięki, ale co to ma do firmy? A w szczególności do pracy w niej? Masz jakieś takie doświadczenia z nimi

Niestety nie mogę polecić nikomu produktów na odchudzanie tej firmy. Co prawda stosowałem je tylko przez miesiąc ale musiałem przerwać bo efektu nie było żadnego. Z początku myślałem, że to naprawdę super sprawa, bo mieli wszystko: tabletki z minerałami , specjalną herbatę odchudzającą (?), zupy, płatki do jogurtu i inne duperele, jednak wszystko drogie i niesmaczne, w każdym produkcie wszechobecna soja. Przez cały dzień robiło mi się od tych produktów naprawdę niedobrze, poza tym trzeba było zażywać naprawdę dużo tych tabletek z minerałami (bo podobno odkwaszające). Nie polecam.

Joka
@Michał

Nie tylko u Ciebie nie było efektu,.

Aga
@Michał

Miesiąc to za krótko aby ocenić działanie kuracji . To nie dieta cud , odchudzanie to skutek uboczny kuracji . Nie rozumiem dlaczego przerwałeś kurację skoro zestaw produktów jest na 2 miesiące ?? Może zabrakło wsparcia w trakcie kuracji , nie stosowałeś zgodnie ze wskazówkami . U mnie cała rodzina przeszła kurację, jesteśmy klientami LR od 9 miesięcy i po wyjściu z kuracji zostałam tylko przy colostrum ze względu na sezon grypowy , oprócz utraty kilogramów zbudowaliśmy odporność , nie łapiemy katarów i przeziębień , mąż po 3 miesiącach zredukował leki na cukrzycę i nadciścnienie . Pozdrawiam

Sylwia
@Joka

Pewnie nie stosowaliscie rzetelnie kuracji, mnie oprocz swietnego samopoczucia, nutraceylutyki LR wyleczyly z migreny. Nikt i zadne leki nie pomagaly, jedynie usniezaly ból, ktory co miesiac meczyl prsez kilka dni.

Elka
@Michał

Ja stosowałam te produkty parę lat temu przez 1,5 miesiąca, schudłam 6 kilo,ale podobno nie odkwasilam organizmu więc dałam sobie spokój.Na spotkaniu dostałam wytyczne co do diety,ograniczeń było sporo.Dwa dni temu rozmawiałam z przedstawicielem LR i nagle dowiedziałam się że jednak można jeść wszystko bez ograniczeń ale trzeba stosować produkty LR żeby pozbyć się toksyn.Sami nie wiedzą co mówią.Ja również nie polecam.

rozbawiony
@Aga

Bredzisz jak reszta tych przynależnych

Zakwaszony :)

Ach i kolejna zawierciańska orgia za nami ...:) jestem przekwaszony :)

Jakub

Jeśli chodzi o samochody to otrzymuję się je po osiągnieciu odpowiednich wyników sprzedażowych, niestety nie za darmo hahahah. Przy odbiorze auta otrzymujemy do podpisania umowę leasingu i protokół odbioru auta. Pomijam fakt, że te wszystkie auta są bardzo słabo wyposażone. Płacisz leasing i w dodatku musisz jeździć oklejonym i słabo wyposażonym autem. Szczyt hipokryzji, za taką samą lub niższą kwotę można jeździć nie oklejonym i lepiej wyposażonym mercedesem. Da się tak zrobić przez negocjację z handlowcem MB sam wiem bo sam dla siebie kupowałem samochód i udało się zejść z ceny -26 000 zł, a wyposażenie dodatkowe nie najtańsze między innymi 4matic, AMG, podgrzewana kierownica i siedzenia przednie. Finalnie Mercedes A35 AMG 4MATIC wyszedł mnie 200100 zł. Pewnie ktoś się zapyta skąd wiem o tym ich całym pseudo "autokoncepcie" a no od kolegi który dał się w to wkręcić i po dwóch miesiącach wystawił na sprzedaż mercedesa z cesją leasingu na sprzedaż. Jego rodzina dała się wkręcić do tego stopnia że byli tylko wyłącznie nastawieni na zysk, a to z tego względu że nie mieli na leasingi wszystkich aut (dwa mercedesy i dwa ople). Więc podsumowując potwierdzam wszystkie padające tutaj opinie na temat LR. Jest to jedna wielka ściema, mająca na celu ogłupienie ludzi i zaślepienie ich samochodami i wizją kosmicznych zarobków, których tutaj nie ma dlatego że ludzie dzięki bogu nie są jeszcze tacy (usunięte przez administratora)

Niki

Co myślicie o kupieniu LR na Allegro.

Prawdziwek

W związku z usunięciem mojego komentarza chciałbym się odnieść kolejny raz do polityki Waszej firmy, która przypomina struktury sekty. Jesteście fanatycznie nastawieni tylko i wyłącznie na chęć zysku żerując na ludzkiej naiwności, szkodząc i naciągając na pieniądze. Będę bacznie śledzić kiedy jest Wasze kolejne szkolenie i nie omieszkam się tam zjawić i zadać te niewygodne pytania, które usunęliście z forum. Sprawę Waszych tabletek zgłoszę do UOKiK oraz do Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego. Może tam dowiem się gdzie znajdę obowiązująca wg prawa Polskiego ulotkę ze składem tabletek.

Dokładamy wszelkich starań, aby realizować zamówienia rzetelnie i terminowo. Zaniepokoiła nas sytuacja o której Pani pisze. Czy złożyła Pani zamówienie na oficjalnej stronie LR? www.lrworld.com Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem obsługi 32 351 12 50, postaramy się wyjaśnić Pani sprawę.

Sylwia
@Prawdziwek

Ciekawe czym jest pan tak sflustrowany??? Firma jest transparentna a jakosc produktow pierwszorzedna

@Prawdziwek

Szanowny Panie, zgodnie z obowiązującym prawem każdy Nasz suplement zawiera etykietę, na której wskazany jest pełny skład produktu. Pozdrawiamy, Zespół LR

Ozdrowieniec
@Prawdziwek

Szkoda czasu na odpowiedzi i zawracaniem sobie głowy takimi komentarzami ,pewnie piszący krytykujący biedny jak mysz kościelna i jeszcze zazdrosny ,ale cóż tyle jego ze sobie popisze jak już nauczył sie pisać , pewnie jeszcze jest na nierobach wiec ma czas na pisanie bzdur Powodzenia

Gloria
@Sylwia

Pani Sylwio , może i firma transparentna ale ja bym nie podpisywała się pod czymś co kosztuje dużo a skład pozostawia wiele do życzenia. W poszczególnych produktach skład kiepski reszta wypełniaczy .Tyle ! Naprawdę , wystarczy przeczytać i porównać etykiety , a nie wierzyć liderom sprzedającym .

Zuza

Dlaczego usuwacie komentarze????

Zuzi
@Zuza

Dlatego że są niewygodne !!!

Kania

Witam, czy podczas karmienia piersia bezpieczne jest stosowanie suplementacji środkami odkwaszającymi chodzi głównie o środki ProBalance, Pro12, AloeVera drinking gel, Colostrum oraz czy podawanie 2 miesiecznemu dziecku Colostrum light jak i Pro12?

dr. Radosław
@Kania

Uważałbym z aloesem, albo brał bardzo małe ilości. Ma silne właściwości odtruwające, więc dla osoby pijącej jest w porządku, ale toksyny są z organizmu wydalane i tutaj uważałbym.

K2

Czy kuracja jest bezpieczna dla 9 latki trochę mnie przeraża ilość podawanych tabletek ,czy nie zaważy to na jej zdrowiu na przyszłość ,boję się że jej zaszkodzę bo opinie są różne że nie powinno się dzieci w taki sposób odchudzać

Piotr K.
@K2

Też pytałem tutaj, nikt nie zgłaszał żadnych skutków ubocznych u dzieci .Moje są na kuracji.

Nie lubię

Obiecują na rozmowie ze poinformuj kandydata bez wylęgu na wynik rozmowy, podaja termin i..... nie dzwonią! Pewnie gdyby nie to ze bardzo podkreślają na rozmowie ze dadza znać, nie było by tej opinii... człowiek czeka bo chce mieć juz jasna sytuacje i co ?

Graza

Witam!Nie polecam kupowania produktów z tej firmy nie otrzymałam towaru ani zwrot pieniędzy nie można wogole się skontaktować dzwonię o pisze już od dwóch miesięcy i nic

@Graza

Jaki jest wkład kierownictwa LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Q

Kierownik magazynu ma gdzieś co się dzieje, liczą się statystyki, a nie ludzie. Atmosfera jest uciążliwa.

Zostaw merytoryczną opinię o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.