LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Opinie o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Mahhhda

Przyjmowałam tylko olostrum i probalance w celu odkwaszenia, głownie z uwagi na problem z refluksem i jelitem drażliwym. Od czasu do czasu piłam aloes, ale nie ukrywam, że ciągle o nim zapominałam. Moje ph polepszyło się z 5 na 7,4, a od miesiąca nie jem polprazolu na refluks. Lekarz od 20 lat przepisywał mi leki, mając świadomość że wpędza mnie w osteoporozę. Owszem leki umożliwiały mi normalne funkcjonowanie, ale wystarczyło zwrócić uwage na ph. W PL norma zaczyna się jakoś od ok 5, dla lekarzy to przecież norma... Moja mama jest na kuracji, jest bardzo zadowolona, właśnie powtarza 2 fazę i ja się na nią skusiłam, właściwie żeby sprawdzić samą siebie czy dam rade na samych warzywach i owocach. Tydzień za mną, 4 kg za mną i mój brzuch tarczycowy za mną! Ciekawa jestem co będzie po 2 fazie, czy uda mi się utrzymać wagę i brzuch. Mam jeszcze jeden plus dla suplementacji - słodycze, niewiarygodne że nie mam na nie ochoty.

Jagoda

Witam. Choruję na rdzeniowy zanik mięśni chciałam się dowiwdzieć czy by ta kuracja coš pomogła na mięśnie z gòry dziękuję i pozdrawiam.

Wojciech

Witam.Czytam wasze wypowiedzi. Zastanawiam się czy kuracja dr Horaka byłaby odpowiednia dla mojej córki 13 lat i syna 17. Córka ma sporą nadwagę,syn może ok.7,8kg za dużo. Czy okres dojrzewania nie jest przeciwskazaniem i czy nie wystąpią jakieś powikłania w póżniejszym czasie zwłaszcza u córki?Czy mógłby ktoś udzielić mi informacji?pozdrawiam

KarolinaG
@Wojciech

Zapraszam do kontaktu na priv. Trzeba omowic dokladnie Pana sprawę. Moj email: odzyskajzdrowie@op.pl, Zapraszam, poprowadze Pana i dzieci w kuracji.

Marian
@Wojciech

Jak chce ich Pan uśmiercić to jak najbardziej będzie optymalna

@Wojciech

Nie łatwiej ich po prostu zastrzelić? Naprawdę chcesz, żeby tak okrutnie cierpiały

Magda
@Wojciech

Witaj Kuracja jest bezpieczna i można całą kurację stosować już u dzieci od 7 rż

Olga
@Magda

Witam Kuracja jest świetna sama jestem pobodkwaszaniu tylko ja slyszalam; że od 12 -stego roku zycia jest zalecana?

Agnieszka
@Wojciech

Witam Jak najbardziej kuracja dla córki 13 letniej i syna jest odpowiednia Skoro jest nadwagą to trzeba ją odkwasić i pozwolić bezpiecznie chudnąć Mogę pomóc bliżej się z tym zapoznać Przedstawić kurację dr Horaka Podaje mój nr 690561597 AGNIESZKA

Wojciech
@Piotr

Wie Pan lub słyszał może o jakichś skutkach ubocznych?

Partner
@Magda

Produkty firmy LR są bezpieczne dla dzieci już od pierwszego miesiąca życia. Wiadomo, że trzeba stosować odpowiednie dawki dla dzieci, nie takie jak dla dorosłych. Moja wnuczka urodziła się z poważną wada serca. Od początku miała podawane Colostrum oraz Pro12. W wieku 5 miesięcy przeszła operację na otwartym sercu. Gdyby nie produkty LR, które otrzymywała, jej powrót do zdrowia nie byłby tak szybki. Lekarze byli zaskoczeni, że dziecko po dwóch tygodniach po operacji mogło być c wypisane do domu.

WIktor
@Marian

Sorry za brak jakiejkolwiek merytoryki ale jedyne co się tu nadaje na komentarz to GROMKIE HAAHAHAHAHAHAHAH. Wiem ze to może nieprofesjonalne ale proszę pana no teraz to pana poniosło naprawdę.. Uśmiercone to zostało pana myślenie i wyciąganie wniosków z faktów.. być może niewygodnych, ale faktów.. Wiem ze pan się do naszego klubu nie zapisze i o swoje zdrowie będzie raczej dbał anybiotykami ale szczerze?? Może jak pan sobie wyjałowi organizm akademicka farmacją, zamiast odżywić i postawić na nogi to się pan wreszcie zastanowi co za głupoty pan tu wypisuje.. Choć szczerze mówiąc wątpię bo forma wypowiedzi wskazuje na daleko posunięta ignorancję

Iza
@Magda

No nie jest bezpieczna. Wszystki zależy od stanu zdrowia. Przyjmowanych leków. Uważam, że sprzedaż suplementów to bardzo odpowiedzialna sprawa. I nie zaufałabym komuś kto pisze, że to dobre dla każdego.

@Partner

Do 6 miesiąca życia dziecko powinno pić tylko mleko matki a nie jakieś suplementy. Dodam, że w mleku matki jest colostrum to po jakiego diabła podajecie je w suplementach?

Anula
@Partner

Używam produktów i jestem zachwycona ich skutecznym działaniem

Anula
@Marian

Próbował pan się choć trochę dowiedzieć co to za produkty, skąd się biorą i jakie mają działanie, pewnie nie a wypisuje pan co chce

Karol
@Piotr

Pan Piotr nie ma pojęciu o leczeniu przyczyn a nie skutków, o LR też nie ma pojęcia.

Hanna

Widzę tutaj sporo opinii pacjentów, a jest ktoś tutaj, kto wypowie się na temat pracy w spółce? Znalazłam ich ogłoszeni na stanowisko Analityka danych i specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. W wymaganiach chcą ukończenie studiów, ale nie oczekują jakiegoś konkretnego kierunku studiów na tym stanowisku? Czy jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydowo? Ile w ogóle na tym stanowisku można zarobić? Czy poza opieką medyczną istnieje dofinansowanie do karty multisport?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. na stanowisko Data Analyst & Sales Support Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Iza

Witam nie dajcie się namówić na piramidę to są suplementy które nie szkodzą ale też nie działają są ludzie naiwni co kupują i tylko kasę wydają znam osoby które to stosowali i efektów żadnych po zatym straty kasy Ci którzy w tym siedzą będą chwalić bo to ich zarobek

@Iza

Ma pani rację nie działają ale z mojego doświadczenia tylko na tych którzy nie potrafią słuchać ani zrobić tego o co ich się czasami wręcz prosi, czyli .... na przykład picie wody.. Robienie detoksu bez nawadniania się jest pozbawione sensu. Jest więcej elementy które muszą być spełnione żeby kuracja działała ale ludziom się nie chce, rozumie to pani? Znam wielu którzy posłuchali i maja mega skutki i podstawiali leki bo już nie potrzebna są a znam tez dużo więcej takich co szerzą taka propagandę jak pani teraz tutaj, nie popartą żadna merytoryką, a do tego maja głowy zalane betonem i ignorancją. Ale to wasze życie. Jak chcecie to nie wyciagajcie wniosków i uważajcie się nadal za najmądrzejszych. Życzę miłych niekończących się zakupów w aptece:-)

@Iza

Piramida ?? w Polsce jest nielegalna a z tego co wiem to firma LR jest już na rynku dość długo..... jeżeli ktoś kupił kuracje i schował do szafki to logiczne że nie będzie działać. Ja wraz z żoną zrobiliśmy kuracje i jesteśmy bardzo zadowoleni a nasze dzieci też stosują te same produkty oczywiście w dawkach odpowiednich do ich wieku. Jeżeli ktoś uważa że suplementy są niepotrzebne to jego sprawa lekarze czekają..... ja osobiście z żoną i dziećmi już 1.5 roku nie byłem i to uważam za ogromny sukces widząc lata poprzednie > powodzenia i radzę sie do edukować zanim coś się głupiego napisze !

No super że usuwane są komentarze. Nie polecam. Ta kuracja to ściema. Soda oczyszczona w lro balansie na pierwszym miejscu, 15 tabletek w ciągu dnia... Zanim odchodzisz kieszeń radzę się zastanowić.

Rozsadny

Suplement = produkt spożywczy. W ogóle nie związany z medycznymi produktami czy LEKAMI. Ale oczywiście. Kupujcie pakiety po 500-5000zl by Wasz „lekarz” pojeździł przez chwile samochodem który i tak za chwile straci. KOLEJNA PIRAMIDA FINANSOWA czy tam MLM.

@Rozsadny

Piramida finansowa a MLM to dwie różne rzeczy. Warto jest, nawet tak dla samego siebie, podnosząc jakiekolwiek zarzuty opierać się na konkretnych i rzeczowych argumentach. MLM nie jest czymś złym. Wręcz przeciwnie. Daje ogromne możliwości ludziom kt≥przy rozumieją jak działa. Dla większości to niestety "piramida" która złe się kojarzy.. A zatem, reasumując - warto się dobrze z tematem zapoznać zanim się go skrytykuje i odrzuci.

Giorgio

Jednym słowem wolontariat do którego trzeba dopłacać. Wszystkie wyjazdy, szkolenia, noclegi za własne pieniądze. Ciągłe łapanie następnych - powiedzmy wprost - naiwnych -, aby wdrapać się wyżej na piramidę. Proponuję wszystkim zwolennikom policzyć sobie korzyści (B jak benefit) tj /zarobione pieniądze/, w stosunku do poniesionych kosztów (C jak costs) /paliwo, raty za samochód LR, hotele, wyżywienie, własny czas /dla uproszczenia 50 zł/godz/. Powiedzmy w skali miesiąca, czy roku. Jeśli wyjdzie Wam B/C >1 ,to grtuluję, jeśli nie, to uskuteczniacie wolontariat ocierający się o (usunięte przez administratora) I proszę nie pisać, że to o zdrowie chodzi - bo zamiast siedzieć na ,,szkoleniach" , to można w tym czasie nie zaniedbywać rodziny i spędzić wspólnie czas na wolnym powietrzu, poruszać się i zjeść coś zdrowego.

@Giorgio

W tej strukturze są trzy warianty. Można być klientem i korzystać z produktów a proszę mi Wierzyc ze działają mega tylko trzeba ja brać zgodnie z wytycznymi, a wielu tych pseudo rzeczowych krytyków widocznych na forach internetowych nie zastosowała się NA BANK i wiem o tym, bo przerabiam to dzień w dzień z moimi klientami. Mam ogromna liczbe wyleczeń ale i ogromna liczbę niepoważnych kuracjuszy Działa tylko dla tych którzy się stosują i kropka. Drugi wariant to korzystanie ze zniżek wynikających z poleceń. Dopiero trzeci to podejście biznesowe i oczywiście ze wiąże się z inwestycja czasu i pieniędzy. Ale za szkolenia się nie płaci. Tylko za noclegi i wyżywienie ale po zupełnie innych cenach i z ulicy pan takiej ceny nie dostanie. A hotel i wyżywienie jest naprawdę w super jakości. Plan biznesowy jest tak skalkulowany ze jeżeli pana to wejdzie i zastosuje się do wytycznych to na końcu drogi, po stolstunoow niedługim czasie zaczyna pan zarabiać rozsądne pieniadze i inwestycja się zwraca. Ja proszę pana tez umiem liczyć i wychodzę na tym na plus więc to co pan pisze wymaga po prostu przemyślenia i policzenia ale z kimś kto panu przedstawi konkrety a jakieś mętne zarysy

Koziołeklubelski
@Giorgio

Ponieważ rodzina i zdrowie są najważniejsze, a suplement to z łaciny zastępnik... Jabłko w proszku ? Jeśli człowiek nie może uprawiać zdrowych warzyw i owoców, to skąd te najzdrowsze ma firma do produkcji zastępników I wspomagaczy diety ? Może lepiej te najzdrowsze warzywa i owoce sprzedawać zamiast zamieniać na proch i zupki, napoje itp w proszku ??? Taki mam pomysł dla firmy :) Pozdrawiam.

Franciszek
@Koziołeklubelski

Tylko, że ten pomysł jest stary, jak świat i do dziś praktykowany na bazarach i terenach wiejskich, gdzie ten, co wyhoduje jest jednocześnie sprzedawcą :) Ale to na marginesie. A jeśli chodzi o model biznesowy tej firmy. To, jakie umowy są podstawą współpracy i gwarantem zarobku / dochodu? Jest jakaś gwarancja zysku, stała podstawa, czy jedynie prowizja?

Arek
@Giorgio

Ta firma nie organizuje szkoleń, tyko jej parterzy i są one dobrowolne.

@Giorgio

Nie wie Pan o czym Pan pisze Zasłyszał Pan to i owo tu i ówdzie To co Pan pisze to opinia nie mająca nic wspólnego z biznesem o którym pan sie wypowiada a na temat którego jak widać nie wie Pan nic Albo Pan rozumie podoba sie i Pan korzysta albo idzie Pan drogą która Panu bardziej odpowiada która jest dla Pana zrozumiała i bardziej znana Po co negować coś o czym nie ma sie pojęcia? Dla zasady plucia jadem ? Nie rozumiem Pana wypowiedz nie jest ani trochę merytoryczna

Stosuję kurację produktami LR , oczywiście nawyki żywieniowe do zmiany do końca życia . Tym co nie wierzą proponuję zrobić rozszerzone badania krwi przed kuracją i następnie za jakieś 3 miesiące wtedy zrozumiecie działanie preparatów które są naprawdę dobrze dobrane . Mam cukrzycę typu II w tamtym roku zacząłem kurację + zmianę nawyków żywieniowych i co dalej??? A więc przed kuracją hemoglobina glikowana 9,2% -lekarz namawiał mnie na insulinę(zabójstwo) po kuracji 6,2% -lekarze do tej pory pytają co takiego zrobiłem. Mówię tak dlatego że kilkukrotnie próbowałem się odchudzać ale sama zmiana nawyków to nie wszytsko , trzeba pomóc organizmowi taką kuracją. Pozdrawiam wszystkich niedowiarków i pseudolekarzy diabetologów :-)

Jolanta Miziura

Bardzo dziękuję za proces stosowania produktów z LR. Dzięki nim pozbyłam się i wyeliminowałam przyczynę mojej choroby Dny moczanowej .W ciągu zaledwie 3 miesięcy . W co oczywiście nie wierzyłam na samym początku ,gdy się dowiedziałam , że jej się pozbędę. Byłam non stop chora z roku na rok było coraz gorzej . Leczyłam się na anginę , potem oskrzela a w konsekwencji zapalenie płuc. I były oczywiście antybiotyki, zastrzyki . Po ich stosowaniu chodziłam tak osłabiona iż nie wiedziałam jak ja się pozbieram . W konsekwencji stosowania antybiotyków i tak co roku od grudnia do stycznia wiedziałam , że naprawdę coś się z moim organizmem dzieje. Z roku na rok mniej odporny . Efektem stosowania lekarstw dostałam kolejną chorobę Podagrę -Dnę Moczanową . Od lekarza kolejne lekarstwo . Od reumatolog kolejne -Ketonal gdyż już wyłam z bólu. Nie wiedząc co mi jest .Gdy dotarła do mnie bardzo dobra znajoma z tą wiadomością , że w trzy miesiące nie będę chora na tę chorobę , długo się zastanawiałam . Przemówiły dopiero do mnie jej słowa "jeśli dla Ciebie ważniejszy jest pieniądz niż zdrowie to ...."Jak powiedziała tak też się stało , dokładnie w trzy miesiące . Dodam iż odrzuciłam dawkowanie Miluritu od lekarza w tym okresie . Nie mogłam uwierzyć po badaniach ,jak usłyszałam od lekarki , że mam dobre wyniki . Byłam wówczas na szkoleniu Dr Delbe w Krakowie wykłady mocno utwierdziły mi iż os zakwaszenia organizmu mamy wszystkie. Stosuje już Aloes , Probalance , od dłuższego czasu . Zmieniłam dietę , piję dużo wody i pomagam mojemu organizmowi w odporności i wyrzucania toksyn , chemii w dzisiaj nam serwowanych w tzw. "zdrowym żywieniu".Na stronie LR Firmy również opisałam mój przypadek . Dziękuję Panie Dr Delbe za dbanie o nas , osób którymi manipuluje dzisiejsza Medycyna tzw .Akademicka i Farmaceutyka .

Przeszłam kurację na suplementach z LR o odpowiednim dawkowaniu i połączeniu, dzięki temu pozbyłam się migren, problemów z sercem, niewydolności oddechowej, owrzodzenia, problemów miesiączkowych, alergii, ale też schudłam -25kg z 90 na 65kg co nie udało mi się przez różne diety, bo zawsze był efekt jojo. Firma prężnie działa, rozwija się i pomaga rozwijać się ludziom, prowadzi szkolenia, wspiera a to że czasem trzeba wydać na nocleg, bo szkolenia są gratis to tyle ponosi się kosztów. Przy którym biznesie nie ponosi się kosztów? Z chęcią się dowiem... Pozdrawiam Wszystkich i serdeczności w osiąganiu swoich założonych celów w życiu ????

BYŁY PROFILAKTYK ZDROWIA
@Kasia

Kuracja działa jak sie do tego przystosuje człowiek, tylko na czym polega kuracja tak szczegółowo to każdy wie, oprócz suplementów jest to drastyczna zmiana żywienia dla organizmu oraz większa podaż płynów, organizm naturalnie oczyszcza się non-stop tylko my mu przeszkadzamy swoim trybem życia. Suplementy tylko "POMAGAJĄ" nie załatwiają sprawę za nas. Co do biznesu że się prężnie rozwija to tutaj jest mega niedoinformowanie i obraz że z firmą LR masz do czynienia krótki czas. Dla przykładu spotkania informacyjne jeszcze 2 lata temu były w ponad 10 dużych miastach co tydzień w wyznaczonych miejscach, dzisiaj jest to jedno max dwa spotkania informacyjne w miesiącu w jednym mieście. Auta 2 lata temu nowe były odbierane co najmniej 4-6 w miesiącu teraz 1- 2 max na dwa miesiące. Skąd to wiem? bo sam działałem w firmie (poziom LG i wszystkie wyróżnienia do tego poziomu łącznie z autoconceptem) i pomagałem ludziom poświęcając swój czas , obserwuje co się dzieje i nie jest ciekawie, biznes się zmniejsza i nie jest tak kolorowo jak mówią na szkoleniach. Zachwyt na początku jest ale jak emocje opadają zaczyna się widzieć , niedomówienia, przekręty, i tricki psychologiczne , pozdrawiawm i życzę miłego dnia każdemu kto to przeczytał

Agusia
@Kasia

Też przeszłam kurację i polecam serdecznie, jeżeli ktoś twierdzi że nie działa to tak jak z moimi butami do biegania stoją w szafie i nie działają pozdrawiam i polecam kurację. Ktoś, kto jest przekonany że jest mu potrzebna zmiana to ją dostanie, inny tylko o tym wie.

Agusia
@BYŁY PROFILAKTYK ZDROWIA

A skąd takie precyzyjne dane?

Magda
@BYŁY PROFILAKTYK ZDROWIA

Rada dla kupujących, aby przed zakupem dokładnie sprawdzili skład produktu, który zazwyczaj jest małym druczkiem i nie ma tam np.sorbitoli, soli magnezowych, dwutlenku tytanu itp. I wtedy podjąć decyzję czy chcem czymś takim się suplementować. Z danej firmy trzeba wybierać te które mają czysty skład, bez dodatków substancji konserwująch. A tak naprawdę najważniejsze jest dobre, zdrowe odżywianie.

@BYŁY PROFILAKTYK ZDROWIA

Nie wiem do jakiej struktury Pani należała ale ja jeżdżę do. Warszawy co miesiąc i widze że nasza struktura się rozrasta. Powstało nowe centrum logistyczne a auta są wręczane co miesiąc regularnie więc prawdopodobnie ma Pani na myśli jakaś inna strukturę. Ale ok. Nie o tym chciałem. Nie można nazwać drastyczna dieta odstawienia wieprzowiny, która jest toksyczna i słodkich napoi.. No bądźmy poważni. DRASTYCZNIE to my się dziś odżywiamy a odstawienie tego G... to najlepsze co można zrobić przecież.. Co to w ogóle za sposób myślenia żeby oczekiwać ze z jednaj strony będziemy wprowadzać do organizmu toksyny i oczekiwać ze jakaś magiczna tabletka usunie je wszystkie na bieżąco plus te już odłożone w tłuszczu. No ludzie no proszę.. Litości :-) heheh Jak ktoś chce schudnac to musi zmienić to co robił do tej pory i to normalne więc taka krytyka nie ma logicznych podstaw. Suplementy uzupełniają braki tego czego nie ma w dzisiejszym pożywieniu marketowim a aloes pomaga usuwać toksyny.. Nie wiem skąd się biorą takie komentarze gdzie zarzutem jest że niestety przy tej kuracji trzeba się zmienić. Nie da się żreć na noc węgli i chudnąć albo żłopać piwska i się odkwasić i nic takiemu ignorantowi nie pomoże bo nikt tego nie wymyślił jeszcze żeby magiczna kapsułką głaskać nasze słabości charakteru. Nowe centrum logistyczne w Ahlen w Niemczech właśnie oddane do użytku świadczy o rozrośnie firmy a nie upadku. A z manipulacja i socjotechnikami to mamy na codzień do czynienia w głupiej Biedronce i Lidlu ze już nie wspomnę o tv. Pytanie tylko kto chce i co chce tymi technikami osiągnąć. jeśli ktoś mnie manipuluje żebym sobie pomógł i pojawił stan zdrowia to niech mnie manipuluje od rana do wieczora i jeśli zarabia na tym kasę to mu się należy

@Magda

Nie ma obecnie zdrowej żywności. Na pewno nie to co jest nam serwowane w sklepach, warzywa i owoce... chyba że cudem na jakimś odludzi sami coś będziemy uprawiać. Powodzenia

Sohcha
@Agusia

Dobrze napisane,buty stoją nadal, kuracja dziala

Sylwia

Opłacone zamówienie nie dotarło czekam 2 tygodnie

@Sylwia

Trzeba zgłosić w firmie. Tez raz tak mi się zdarzyło. Jeszcze gratis dostałem za czekanie. Przy tylu tysiącach wysyłek może się zdarzyć że raz na jakiś czas ktoś czegoś zapomni. W końcu to tylko ludzie

Pan Kram

Powiem dalem sie nas to namówić przez znajoma która od niedawna zajmowała sie sprzedażą i sama duzo kilo zrzuciła (miala znaczna nadwagę). Cena zakupu kuracji to jakaś abstrakcja, ale czego nie robi sie dla zdrowia mówiła. No i po pierwsym miesiącu gdy trzeba było uzupełnić zużyte zapasy wszystko zrozumiałem. Wystarczyło zagłębić sie w składy tych ich niby wspaniałych suplementow. Wystarczy niewielka wiedza i dobre checi i kazdy z produktow firmy Lr mozna zastąpić tanszym niejednokrotnie lepszym zakupionym w aptece. Oszczędność w miesiac ok 500 zł a efekty ... Coz znajoma do dzisiaj mówi mi widzac mnie ze jestem żywym przykładem na to że ich niby kuracja czyni cuda ???????????? i tylko ja wiem że to Niby to rzeczywiście prawda.a efekt robią nie suplementytylko dieta dieta i jeszcze raz dieta. Firma i jej przedstawiciele to nic wiecej jak nastawiony nazysk MLM, duzych rozmiarów piramida finansowa która zachęca zyskami dla pozyskania kolejnych wyrobnikow którzy beda pracowac na tych na górze niestety.

@Pan Kram

Dzień dobry. Mam wrażenie że podchodzi Pan do tematu zbyt powierzchownie. Oczywiście ze firma jest na nastawiona na zysk jak zreszta KAŻDY na rynku JAKICHKOLWIEK usług, ale ten zarzut nijak ma się do kwestionowania przez `pana działania nutraceutyków od LR. Przede wszystkim kuracja jest dobrana pod kątem ilości i możliwości przyswojenia przez organizm poszczególnych składników. To ze kupi Pan pozornie bogatszy suplement to zupełnie nic nie znaczy. Proszę zwrócic uwagę na probiotyk. Nie jest przypadkiem ze jest on włączony w skład kuracji. Proponuje porozmawiać z kimś kto panu lepiej to wszystko wyjaśni bo naprawdę ocenia `pan sprawę zbyt surowo i zbyt pochopnie. Poza tym liczba ludzi których znam osobiście i która mogła ręcz odstawić leki podobno zalecone do końca życia jest obrona i nie jest działem przypadku ani placebo. Jedyne mierne skutki które znam występują u ludzi którzy nie stosują się 100 procent do zaleceń i lekceważą je. Ale sami sobie są winni i to nie wina kuracji. Proszę sobie lepiej ten temat przeanalizować. Polecam

@Pan Kram

Szanowny Panie niech Pan zatem opublikuje co tez Pan kupił co było by lepsze pod względem składu i na czym zaoszczędziłby Pan aż 500 zł. Podstawowa kuracja oczyszczająca i odkwaszająca to koszt 750 zł i jest ona na 2 miesiące a nie na miesiąc więc Pana opinia być może dotyczy jakiejś innej kuracji. Poza tym ja tez porównywałem składy produktów i nie zgodzą się e można taniej kupić lepsze. Poza tym jeśli ma Pan na myśli na przykład magnez to warto wiedzieć że preparat o dużej jego zawartości nie musi oznaczać że pana organizm się przez to uśmiechnie bo magnez w nadmiarze działa probiegunkowo i ma również działanie prozapalne więc nie ma się z czego cieszyć ten kto znalazł preparaty o dużo większej zawartości tego pierwiastka. Niestety ale większość negatywnych opinii na temat tej kuracji pochodzi od ludzi którzy śmiem twierdzić że jej w ogóle nie wypróbowali bo nie znam osobiście nikogo kto by ja stosował i nie miał dobrych efektów. Proszę się nad tym tematem szczerze pochylić i rozważyć wszystkie za i perzeciw i broń Boże nie cytować zasłyszanych opinii bez sprawdzenia czy ta krytyka ma jakiekolwiek merytoryczne podstawy

PL01116390

Witam, mój nr partneraPL01116390. Dzisiaj robiłam zamówienie na dwupak Raishi. Miałam otrzymać emaila z danymi do przelewu. Jednak do tej pory nie otrzymałam emaila. Podaję swoje dane Bogumiła Pabiniak, email bogumilapabiniak@gmail.com. Pozdrawiam ,proszę o odpowiedż

KarolinaG

Kochani dlaczego piszecie bzdury ktore odstraszaja ludzi od dobrej kuracji LRowymi suplementami. Ja od stycznia tamtego roku jestem na tej kuracji schudłam 24kg i mimo to ze jestem na antydepresantach nie jestem opuchnieta tak jak wczesniej ani gruba jak za przeproszeniem swinka jak bylam wczesniej. Lekow odstawic nie moge ale wygladam i czuje sie super. Zanim zaczelam kuracje rowniez weszlam na to forum naczytalam sie glupot. Odstraszacie ludzi od naprawde dobrych niemieckich suplementow. Przestancie tak robic, pozwolcie tym ludziom wejsc na kuracje i sprobowac. Ja o maly wlos przez wasze bzdurne wpisy tez wahalam sie czy kupic kuracje teraz rowniez ja polecam bo naprawde sa niesamowite rezultaty juz po kilku tygodniach. Moj kuzyn z 112kg w 2 miesiace spadl na 99kg, moja przyjaciolka z utytego kanapowca w dwa miesiace -13kg. Mam dowody na to co mowie moge pokazac zdjecia, ludzie opanujcie sie. Pozatym do LRowcow tez mam romans ze jak nie potraficie ludzi poprowadzic do sie do chilery nie bierzcie za nich bo potem takoe forum jest pelne ludzi ktorzy zostali zle poprowadzeni i mowia glupoty. Jesli ktos chce porozmawiac podaje swoj email, moge sie nawet spotkac i porozmawiac. Moge dobrze poprowadzic w kuracji. Moj email: odzyskajzdrowie@op.pl, strona odzyskaj-zdrowie.pl. Pozdrawiam, Karolina

Kołcz z LR hahahah
@KarolinaG

Wspomniała Pani, że brała Pani antydepresanty i to właśnie tacy ludzie są w LR ponieważ są podatni na manipulacje. Ja schudłem 15 kg bez "magicznych supli z LR" tylko siłownia, rower szosowy, trenażer rowerowy i dieta. Cała magia polega na tym aby zastosować jakąś aktywność fizyczną np. siłownia lub rower + zastosować deficyt kaloryczny. Tym sposobem każdy schudnie pod warunkiem, że nie jest na coś chory i jest wytrwały w swoim postanowieniu.

Agnes
@KarolinaG

Schudnąć możesz też za pomocą zbilansowanej diety Owoce warzywa węglowodany itd. Oczywiście regularnie ćwiczyć i mniej słodkiego, używek i nie podjadać. Pić dużo wody i jeszcze raz ĆWICZENIA a schudniesz bez tych magicznych suplementów. A propo teraz każda z tych firm (usunięte przez administratora) ludzi na jakieś magiczne kapsułki czy diety. Może nie byłam w LR ale w teamworku więc wszystko to samo. Ja schudłam po ciąży 15 kg bez faszerowania się magicznymi dietami w proszku czy kapsułkami. ŻADEN DIETETYK CI NIE PRZEPISZE ŻADNYCH MAGICZNYCH KAPSUŁEK.

@Agnes

Proponuje się zapoznać z kuracja Horaka i jej celami oraz efektami a nie klepać o samym schudnięciu bo w dzisiejszych czasach to przez pośpiech chyba nie chce się ludzie wam pochylić i skupić nad tym co ktoś do was mówi albo co czytacie. To nie jest kuracja na schudnięcie i nigdy nie była. Ale to tyle. Resztę info proszę uzyskajcie od kosultantów ale na Boga nie klepcie tych głupot że wszystkie pigułki są takie same hahahah

Wiktor

Czytałem wpis kolegi który nie zgadza się na tricki i niedomówienia i choć wiem co ma na myśli to nie mogę się z tym do konca zgodzić. Po pierwsze jak sam przyznaje prowadził ludzi którzy WYCHODZILI Z CHORÓB I GUBILI WAGĘ a to cel kuracji przecież. Co by nie mówić zrobił kawał dobrej roboty i poprawił jakość życia pewnie setek ludzi. A że trzeba czasem zastosować jakiś myk żeby kogoś przekonać i wciągnąć do współpracy to po prostu niestety wymóg czasów. Jeśli wiem ze działam dla dobra ludzi to będę stosował wszelkie myki i tricki. Wstydzić to się można by było jakby się wciskało ludziom umowę gdzie maczkiem byłoby napisane że po podpisaniu stracą majątek. Albo ze noszenie maseczki uchroni ich przed wirusem a szczepienie przeciw covid uratuje życie. To tamci się powinni wstydzić. Dzisiejsze czasy są przesiąknięte wszelakimi socjotechnicznymi sztuczkami i nie ważne czy odpali człowiek TV czy cokolwiek innego i czy nam się to podoba czy nie to wszyscy w większym lub mniejszym stopniu ulegamy różnym manipulacjom faktami. Trzeba być bardzo czujnym i świadomym żeby się w tym nie pogubić. Nie dajmy się zwariować. Ja wiem ze fajnie jest mieć i wierzyc w ideały ale te czasy wymuszają na nas trochę większa dozę pragmatyzmu i szerszego spojrzenia na stan rzeczy a jest on nieciekawy. A reasumując jeśli mam kogoś oszukać by sprowadzić go na dobra drogę i by być może uratować mu życie to zrobię to bez mrugnięcia okiem. Dlatego jeśli miał Pan takie dobre wyniki to niech Pan wraca i "psuje" ludziom głowy ale z pozytywnymi następstwami

Wiktor

Jeśli się nad tym głębiej zastanowić to zdecydowana większość z nas czytających te wszystkie wpisy nie ma pojęcia jak naprawdę działa nasz Ludzki organizm a uważam że owoce mówią same za siebie więc jeśli ustępują choroby jeśli ludzie odstawiają leki zapisywane i przez lekarzy którzy twierdzą że będą musieli brać do końca życia to szczerze mówiąc mam w (usunięte przez administratora) czy dr Otto Horak przeprowadził jakiekolwiek badania na ten temat bo efekty pokazują że zdrowiejemy Gubimy wagę i zyskujemy dobre samopoczucie a cena jaką płacimy za kurację jest naprawdę śmieszna w porównaniu za dziesiątki 1000 zł które wydajemy w ciągu życia na leki proponowane przez lekarzy

Wlad

Byłem na rozmowie o pracę w tej firmie na stanowisko magazynier, kasa marna, facet który objawiał się jako kierownik magazynu typowy typ karierowicza który nie bardzo ogarnia realia płacowe, opowiada o wielkim sukcesie firmy współpracy itp, jednak nie wzbudził mojego zaufania co do podjęcia pracy w tej firmie.

Aneta
@Wlad

Czyli koniec końców dowiedziałeś się mniej więcej ile się zarabia na tym stanowisku? Jeśli tak, to może byś tutaj napisał jakieś widełki? Mój mąż szuka pracy...

Masakra produkty oferowane nie warte swojej oceny te produkty nie oczyszczają organizmu ale skutecznie oczyszczają portfel

Aneta
@Marcin

Jak długo ich używałeś?

@Marcin

Ja teraz mam zalecone od trenera (jest partnerem biznesowym) Czekam na przesyłkę, koszt to ponad tysiąc złotych, po przeczytaniu Twojej opinii mam wątpliwości ..

Piotr G.

Witam Na jakiej zasadzie działa Probalance ?

Zostaw merytoryczną opinię o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.