LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Opinie o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Merlin

Jeszcze jedno wyjaśnienie odnośnie mojej wcześniejszej wypowiedzi: jedyne kosmetyki jakie kupuje to płatki pod oczy.. nic więcej. Kiedyś za namową znajomej wzięłam kremy i maseczki ale uważam że cena za wysoka co do efektów.. ale na żadne suplemety diety mnie nie może namówić i dlatego już się nie spotykamy.. nie można jej nic powiedzieć bo reaguje odrazu wściekłością jak mogę negować jej "firmę " to takie cudowne i zbawienne ! A jak raz zwróciłam jej uwagę co do sposobu działania firmy to wypomniałam mi wagę mojego dziecka że powinnam się tym zająć bo jest za duża a nie krytykować jej sposób odżywiania jak ona jest szczuplutka! No raczej jak pije tylko herbatkę LR... je zupkę LR ... i potem już nic bo leci od spotkania do spotkania głosić nowinę odnośnie cudownym produktów LR! Jak zmieniają życie.. zdrowie.. i ile można zarobić! No szok!!!

Merlin

Moja dobra znajoma jest pracownikiem LR i faktycznie od momentu współpracy z tą firmą jest totalnie pochłonięta tylko jednym tematem.. oczywiście każdy temat sprowadza się do ich produktów.. wysyła mi linki i różne nowości mimo że mówię że mnie to nie interesuje! Próbowała wciągnąć mnie w ten biznes i próbuje z każdą inną naszą znajomą.. owszem kupuje pare produktów LR-a ale to są kosmetyki. Dieta dla mnie,zupki itd. To jakaś pomyłka ! Jak można jeść po 5 lub więcej tabletek dziennie i mówić że to dla zdrowia?? Najlepsze jest to że namawiała mnie żebym odkwasiła organizm .. ale ja nie mam zakwaszonego organizmu!! ( co pokazały jej badania wstępne) no i po wielkim zdziwieniu i tak proponowała produkty !! Prawie nie mamy już kontaktu ze sobą.. mówi że teraz musi zdobyć poziom na nowe auto ( chyba Opel) nie ma na nic czasu a wszystkim mówi jakie to cudowne być na swoim??!! Ale ja o 20 już dawno jestem po kolacji i siedę z rodziną a ona czasem dopiero wyjeżdża na spotkanie do potencjalego klienta! Weeken spotkania online lub spotkania "biznesowe" i to wszystko żeby mieć samochód w części opłacany przez firmę??!! W dodatku ciągle musi utrzymywać poziom w strukturze ! I ona jest tym zachwycona?? Spotyka się już tylko z członkami grupy .. do przyjaciół nie ma czasu.. tak jsk napisałam na wstępie z kosmetyków jestem zadowolona ( pomimo dość wysokiej ceny) ale osoby wchodzące w te struktury mogą zapomnieć o życiu po za pracą czy rodzinie.. jej nawet nie zależy tak na sprzedaży produktów tylko na pozyskiwaniu nowych "zombi" do swojej grupy.. wkońcu każdy zawsze coś sam kupi i coś sprzeda! W domu nawet pasty do zębów są z LR ! Szok ! 30 zl za pastę?? Dziękuję...

ralfi

Witajcie. Pozwolę sobie napisać kilka zdań. Analizuję produkt, gdyż jeden ze znajomych systematycznie nęka mnie telefonami w stylu: przeczytałeś? Zmęczył mnie tak, że poświęciłem chwilę. Poniżej krótka analiza: Poczytałem broszurę, wypowiedzi i moje wnioski są następujące: 1. Cud odchudzania polega na tym, że jeśli wydasz 700 - 1000 zł na suplementy, to zastosujesz dietę żywieniową, jaką powinno stosować się na co dzień. Zero białej mąki, wieprzowiny, warzywa, ryby, owoce, drób - psychologia: przecież nie zmarnujesz tyle kasy, więc się poświęcisz; 2. Po zastosowaniu samej diety polegającej na jedzeniu warzyw do mięsa w proporcji 4:1 wyniki znacznie się poprawią, dodać basen ze 3 razy w tygodniu, rower, kije, jeść 5 razy dziennie - sam tak schudłem 25 kg/8 miesięcy, bez cudownych zupek i efektu jo-jo; 3. "Specjaliści" od ochrony zdrowia, którzy piszą tu jako pracownicy, a prowadzą łapankę na dużą skalę (każdy pomocny, a jednak żaden z nich nie potrafi napisać zdania w poprawnej Polszczyźnie), stylem pisania potwierdzają tylko wiele negatywnych opinii zamieszczonych wyżej na temat firmy i ich samych; 4. Pisze się tu o zmniejszeniu obciążenia organizmu sportem na początku kuracji - jest to logiczne. Wystarczy tylko zmienić dietę na warzywną i pić herbatki moczopędne, aby pojawiło się osłabienie organizmu. Ustąpi po przestawieniu się organizmu, a raczej przyzwyczajeniu do nowego stylu życia; 5. Kilka osób pisze o dzieciach z nadwagom i produkcie dla nich - ludzie, OGARNIJTA SIĘ!!! Odstawcie dzieciaki od komputerów i telefonów, zapiszcie na sport. Róbcie do szkoły zdrowe jedzenie na drugie śniadanie zamiast dawać kasę na nie (czytaj na kebab, słodycze itd...). Kontrolujcie dietę i ruch dzieci. Problem sam zniknie. 6. Zawsze znajdą się osoby, które "okazyjnie" kupią Rolexa, a okaże się on być podróbą, kupią tombak jako złoto, mimo ostrzeżeń. Ludzie nadal dają się naciągać na garnki za 5000 warte 500, na odkurzacze za 8000 warte 400. Wolna wola. Sama idea zmiany odżywiania i korzyści wynikających z tego jest słuszna, ale za 10000 zł rocznie? Kto bogatemu zabroni...

Aneta

Witam jestem.na kuracji lr ponad miesiąc stracilam tylko 2 kilo moze ktoś mi doradzić jak długo moze trwać odkwaszanie organizmu co zrobic żeby przejść do 2 fazy jestematka karmiącą moze temu mało mi spada na wadze

Meg
@Aneta

Hey , moja mama schudła w dwa miesiące 10 kg , ale organizm dalej nie odkwaszony , ja w dwa tygodnie tylko dwa kg a organizm już odkwaszony , nie wiem czym to się ma

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. na stanowisko Data Analyst & Sales Support Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Jola

Ta impreza na której się bawią to Rodzinny Piknik LR , jak co roku. Bardzo fajna impreza, jedzą,tańczą i fajnie się bawią. Mieszkam niedaleko więc wiem. Każdy może tam dołączyć należy wpłacić tylko opłatę, no nic za darmo nie jest. Pozdrawiam zazdrosnych...

@Jola

Patrząc na ten spęd stwierdzam że nie ma czego zazdrościć. Atmosfera wymuszonych uśmiechów u ludzi na codzień trudniących się naciąganiem staruszków. To był dramat i chamówa w najgorszym wydaniu.

@Antysekciarz

ludzie az mi was zal ,katolicy ,chodza do kosciola a takie bzdury pisza na porzadnych ludzi ,ktorzy raz do roku urzadzaja piknik ,zazdrosc nie ma granic .Niech wam Bog blogoslawi ,ciemnoto

@Jola

no wlasnie ,,, pozdrawiam Jole serdecznie

@normalna

Uważasz, że wszyscy Polacy to katolicy to się grubo mylisz, a poza tym nie mieszaj w to wiary. Wiadomo każdy może urządzać pikniki spędy i inne akcje. Ale nie blokować ulic bo wam się tak podoba oraz wyżywać ludzi którzy chcą wyjechać z własnej posesji. To co wyprawiacie jest chore i jak pisałem wcześniej wzywać na takich policję. Może mandaty ostudza wam to szaleństwo

@Antysekciarz

masz lustro ? pewnie nie ,i pewnie sie nie usmiechasz ,szkoda ,ale jakbys sie odkwasil jeden z drugim to i moze tez zaczal bys sie usmiechac ,nigdy nie jest za pozno . milego dnia zycze i pozdrawiam z usmiechem

Gazela

Rewelacja, polecam. Skutek osiągnęłam.

Przy okazji

Witam Trafiłem przypadkiem na imprezę firmy LR będąc w tym samym hotelu,szybko zorientowalem sie ze ta jedna wielka sciema ,byl razem z nimi ich przywódca mentalny koleś po 60 ,łysy ,w okularach ,dalo sie zauważyc że to hiena bez kregosłupa moralnego.Pozdrawiam

@Przy okazji

Dziś wesołe towarzystwo z firmy zablokowalo całe Podlesicie kręcąc się w szpalerze samochodów po całej miejscowość. Trąbienie, dzieci za kierownicą, piski i uśmiechy. Sprawiali wrażenie ludzi po narkotychach. Na prośbę żeby umożliwili mi wyjazd dostałem stek obraźliwych tekstów. Generalnie wygląda to jak coś na kształt Amwaya pomieszanego z sekta

@Antysekciarz

Widziałem coś takiego jakieś 3 lata temu. Jeżdżę tam co sezon z kumplami z Krakowa. Oni mają coś z głowami. Wzywać policję na nich. To co wyprawiają jest chore!

Agusia
@Antysekciarz

No nie każdy tam może być i to jest super !!!!!

@Agusia

Niestety ale byłem tam i nie było super. Mam nadzieję że wezwana przeze mnie policja dojechała, bo urządzać po drodze publicznej takie kretynizmy to przesada

@Agusia

Co blokować drogi? Blokować ludziom wyjazd ? Ewentualnej karetce czy straży pożarnej? Walnijcie się w łeb. Ktoś w tym czasie może potrzebować pomocy. Ludzie mają gdzieś waszą sektę czy tak trudno to zrozumieć. Ten wasz sukces śmiechu warty i te wasze złomy za które to wy płacicie raty.

@Antysekciarz

to wy macie zryte berety ,nie rozrozniacie porzadnych ludzi od tepoty.A ten nasz mafiozo czy jak go tam nazwaliscie ,to super porzadny gosc ,robi wiecej dla ludzi niz cala reszta .

@Baton

jakie karetki ,co ty babo piszesz ,smiechu warte ,zazdrosc nie ma granic ,odkwas mozg ,a bedziesz normalniej patrzyla na swiat ,pisac kazdy potrafi a zwlaszcza ludzie ktorzy sami nie osiagneli nigdy zadnego sukcesu ,nie maja zielonego pojecia tak naprawde co pisza i to jest smutne

@Antysekciarz

jaki fachowiec sie tutaj marnuje ,,powienienes jakas tajna agencje otworzyc ,masz taki analizator w oczach ,pogratulowac

Amwey

Lipa ,pełna zgoda z panią Zosią

Witam. Ja osobiście jestem zadowolony z programu dr. Horaka po dwóch tygodniach poznałem się rwt kulszowej , bólu pleców A samopoczucie o 100% do góry. No i 10 kg mniej na wadze po półtorej miesiąca. Więc jeśli ktoś ma jakieś obiekcje to polecam z czystym sumieniem.

dt
@Andrzej

To nie miał pan nigdy rwy kulszowej.

Osoba
@Andrzej

"Półtora miesiąca " proszę pana... Taki sam efekt przyniosła by zwykłą zbilansowana dieta i ruch...

manat
@Andrzej

"półtorej" miesiąca, analfabeto? Może jeszcze polecisz ten program "ludzią"?

Miś
@Andrzej

10 kg w 1,5 mca? ...idź do lekarza bo to choroba! ...chyba ze waga poczatkowa byla 190kg :)

Szukałam w Internecie jakichś informacji na temat tego, w jaki sposób można podjąć pracę w LR Health & Beauty Systems - czy w ogóle są obecnie jakieś nowe ogłoszenia o pracę w tym miejscu. Nie znalazłam jednak nic, ale trafiłam tutaj na forum - może jakiś pracownik będzie posiadał jakieś informacje i mi odpowie?

Agusia
@Marta

Witam serdecznie nie jestem pracownikiem prowadzę własną firmę i korzystam z kuracji możemy porozmawiać na ten temat daj znać jak jesteś zainteresowana to skontaktuję się pozdrawiam

profilaktyk zdrowia
@Marta

Prace możesz podjąć na dwa sposoby albo w sprzedaży bezpośredniej albo w marketingu sieciowym , ten drugi jest bardziej opłacalny i korzystniejszy niż pierwszy , kwestia wyedukowania oraz dobrego poprowadzenia , sam się kiedyś zastanawiałem czy się w to bawić , spróbowałem i nie żałuję , krisbar1993@gmail.com mój mail jakbyś chciał podjąć temat to ci wszystko wyjaśnię. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, życie jest zbyt krótkie żeby się martwić.

Katarzyna
@Marta

Witaj Marto, jeżeli nadal jesteś zainteresowana to zapraszam do kontaktu: monadoo@interia.pl Przeczytalam z uwagą opinie tutaj zamieszczone i aż trudno uwierzyć, że są one tak odległe od rzeczywistości. Może wynika to z faktu złego przekazania informacji przez osoby wprowadzające. Sama też się z tym spotkałam więc myślę, że w tym tkwi problem. Sceptykom równowagi kwasowo - zasadowej polecam lekturę podręcznika studiów medycznych Franciszka Kokota. Osobiście mam wydanie z 1981 roku, pozycja wydana przez Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich...... Myślę, że komentarz jest zbędny....

Jola

Chętnie pomogę. Zapraszam do kontaktu: jolakrzemien67@gmail.com

Zapraszam do kontaktu ;)

Ostrzegam

Uzupełniając moją wcześniejszą wypowiedź dodam, że oczywiście każdy kto chce wejść do LR musi sam wykupić dla siebie dietę. Mi przedstawiono kwotę 700zł. Odebranie paczki jest równoznaczne ze staniem się członkiem organizacji. Powiem Wam, że mam salon kosmetyczny, wydawało mi się to mega proste z bazą 100 około klientek, a wśród nich znalazłam jedną chętną, która była zainteresowana tylko i wyłącznie dietą, a nie budowaniem swojej grupy. To właśnie od niej mam recenzję. Przez chwilę zostałam dodana też do ich grupy czatowej, gdzie wzajemnie (usunięte przez administratora) oklepanymi tanimi tekstami manipulacyjnymi. ,,To Ty zasługujesz na sukces!" "Idź do przodu po lepsze życie, po wolność... " itd. Prawdziwe pieniądze zarabiają tylko Ci na szczycie, cała reszta robi na nich dostając ochłapy. Opisują to w taki wspaniały sposób, że jest to takie łatwe! Ale przekonałam się, że jeżeli na 100 moich klientek chciała tylko jedna- to nie wiem jak zrobić w miesiąc 40, żeby mieć gwarantowane 4tys. Zapytacie jak w 4 dni przepytałam wszystkie klientki- a no,dzwoniłam, pisałam, zachęcałam. Nic z tego. Jestem osobą o dobrym sercu, cieszą mnie sukcesy innych, ale tu ewidentnie bazują na oszukiwaniu ludzi- mamią ich łatwymi i szybkimi pieniędzmi i wciskają produkty na bazie sody oczyszczonej za 80zł. Kochani ze szczerego serca- odradzam. Pomyślcie przez chwilę, co na prawdę lubicie robić, poświęćcie temu czas i stańcie się w tym mistrzami! Jeżeli jesteś w czymś na prawdę dobry, na pewno na tym zarobisz! Zrób pierwszy krok, zapisz się za jakiś kurs zamiast kupić kolejny perfum. Inwestycja w siebie jest mega ważna! Często się uśmiechajcie, pokochajcie siebie, popracujcie nad pewnością siebie, idźcie przez życie przebojowo i zuchwale. Pamiętajcie o dzieleniu się z innymi, którzy potrzebują pomocy. Ja sama przekonałam się, że pozytywne myślenie działa cuda. Buziaki kochani

Mariusz
@Ostrzegam

Szanowna Pani. Z tekstu można wywnioskować że jesteś bardzo pozytywną i miłą osobą. Super. Tak trzymaj i rób w swoim życiu to uważasz za wartościowe i słuszne. Chciałbym zwrócić uwagę na kilka rzeczy. To że ktoś np. kończy studia w jakimś kierunku to nikt mu nie gwarantuje ani sukcesu ani że będzie się w danej dziedzinie spełniał ani że będzie w niej fachowcem. Tak samo możemy zauważyć że wielu ludzi wykonuje daną pracę bez zaangażowania, bez pasji itd itd. W firmie LR praca polega na marketingu w dosłownym tego słowa znaczeniu. I trzeba mieć do tego predyspozycje lub się tego nauczyć pracując że swoją strukturą ale to wymaga czasu i pracy nad sobą. Tak jak napisałaś "myślałaś" że 100 twoich klientek wystarczy. A być może coś im niewłaściwie przekazalaś skoro tylko jedną zainteresowalaś? Może miałaś zbyt mało czasu na naukę marketingu? Wszystkiego trzeba się najpierw nauczyć. Kolejna ważna sprawa to to na jakich ludzi w tym biznesie trafisz, do jakiej struktury bo to b. ważne. Nie można generalizować że to LR jest zły tylko może ludzie z którymi akurat Ty miałaś do czynienia. W każdej branży, firmie są ludzie i to oni kreują jej wizerunek. Może po prostu nie jesteś stworzona do marketingu. Żadna ujma, po prostu spełniaj się w swoim fachu i rób to co lubisz ????. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Nik
@Ostrzegam

(usunięte przez administratora) prawda z inwestowaniem w siebiw w tej marnej kolonii, nikt nie patrzy na wiedzę i umiejętności

Jacek
@Ostrzegam

,,To Ty zasługujesz na sukces!" "Idź do przodu po lepsze życie, po wolność... " itd. Co w tym złego ? Lepiej słuchać jak Ci mówią ze się nie nadajesz , jesteś byle kim... ? Pewnie na co dzień z tym się spotykasz i dlatego tak Ci się utarło . Wielu ludzi pisze książki o pozytywnym myśleniu , są idiotami ? Chyba nie... Nie myślisz w życiu pozytywnie ? Przewidujesz porażki czy życzysz sobie jak najlepiej ? Masz dzieci Myslisz że nnie warto mowić im ze będą kimś Każesz im stać w miejscu czy chcesz aby sie rozwijały Mam nad sobą osoby które zarabiają to o wiele mniej niż ja więc bzdurą jest to ze ci na gorze ... Może spotkałaś sie z kimś kto chciał Cię oszukać , omamić , ja tak nie robię , tak jak Ty jestem osobą o dobrym sercu. Na koniec piszesz o pozytywnym myśleniu więc kłóci się to z tym co wcześniej napisałas . A może żle coś zrozumiałem

Jacek

Mariusz brawo. Konkretna odpowiedź

mark
@Mariusz

Mariusz,dobrze mówisz,żeby zrozumieć i dać opinie o danej firmie to trzeba się dużo dowiedzieć o ich produktach,a twierdzenie że tam znajduje się jak tutaj nie którzy napisali tylko soda oczyszczona jest dużym błędem i wprowadzanie ludzi w błąd.Firma LR produkuje najwyższej jakości na świecie produkty certyfikowane,jak ktoś nie posiada wiadomości na ten temat to nie powinien się wypowiadać w tej kwestii

Szalona
@Mariusz

Dokladnie zgadzam sie Toba w 100% ludzie umieja tylko kredytowac i wszedzie szukaja sensacji i o wszystko podejrzewaja. Piszecie piramida piszecie sekta a tak szczerze moze obejrzycie sie wokol siebie i powiedzcie mi jak caly swiat dziala.Aby cos sprzedac trzeba to zareklamowac trzeba znalezc kupca i nastepnego kupaca i nastepnego kupca.Reklamy w telewizji reklamujace produkty tyo tez wedlug Was wiekszosci ,,sekta,,.Bo przeciez nieustannie nie wazne na pore namawiaja nas na kupno roznych produktow.Kochani Tak dziala wolny rynek aby cos sprzedac tzreba sie troche nameczyc i wlozyc w to troche energi.Nikt kto kiedy kolwiek chcial rozpoczac swoja dzialalnosc nie wie jak faktycznie to dziala.Promocje reklamy to wszystko jest wedlug was Sekta.Nie to sprzedwawcy ktorzy walcza o klienta .a sposoby jakie wybieraja sa rozne w zaleznosci od wiedzy i srodkow materialnych.A ze przy okazji ktos na tym zarabia to chyba jest dobrze ,bo chyba na tym polega praca.Wiec prosze pomyslcie zanim cos napiszecie bo wszystkie wszystkie produkty ktore kupujecie w jakis sposob do was dotarly. A jezeli komus sie produkt nie podoba albo nie jest zadowolony ok ma prawo napisac ze nie pasuje ze mu nie dal efektow jak najbardziej.Ale badzcie ludzmi i zastanowcie sie czasami nad tym co piszecie .Tak dziala Swiat juz tego nie zmienicie.Kazdy chce miec prace i kazdy chce zarabiac pieniadze i wspieranie sie nawzajem nie jest nic zlym a moze pomoc,moze nie jednej z was moglby sie to przydac. Pozdrawiam I zycze wszystkim jak najlepszych zakupow w kazdej branzy.

Joe
@Ostrzegam

Nie da się zrobić biznesu nie będąc w kuracji. Masa ludzi jest zadowolona z kuracji i skutecznie poleca ja dalej. Niestety nie da się iść na skróty, a znam takich co próbowali polecać kurację nie stosując jej. Nie da się przekonać kogoś do tego do czego sami nie jesteśmy przekonani. Co do "wciskania" sody za 80 zł, to jednak trochę przesadne stwierdzenie, jakość produktów LR jest bardzo dobra. A jeżelii ktoś w taki sposób działa to proszę ich unikać. Tu chodzi żeby ktoś był zadowolony z kuracji i się do niej stosował, a nie zostało mu coś wciśnięte.

viola
@Ostrzegam

Po pierwsze to nie dieta, ale synergicznie działająca kuracja, regulująca metabolizm, ale sorry, z całym szacunkiem, trochę wiedzy trzeba mieć, żeby buzię otworzyć. Po pierwsze, przejdź kurację, zobacz jak działa, po drugie, jak masz wolny czas, to poświęć go rodzinie lub znajomym, bo na hejt szkoda czasu a do tego biznesu, mając tyle narzędzi, to się pani kompletnie nie nadaje. A jeszcze zniechęca pani innych, trochę bardziej lotnych. Dobra rada, trzeba zająć się tym, co się potrafi i nie sięgać wyżej, bo to panią przerasta. Nie każdy potrafiłby się zmierzyć z dwukrotnym noblistą Otto Warburgiem i wieloletnim lekarzem ortopedą Otto Horakiem, ale jak widać czasami ignorancja, a wręcz głupota nie zna granic. I to nie moje słowa, ale innego noblisty Alberta Einsteina. Pozdrawiam serdecznie P.S. Jest to odp dla wszystkich, którym w życiu nic nie wyszło i spełniają się w komentarzach. Ten hejt przeczy pozytywnemu myśleniu.

Mariusz
@viola

Viola ale z was przyjemniaczki :) Teraz ja Tobie dam dobra rade: " mowa jest srebrem, a milczenie złotem ". Wlasnie pokazujecie swoje charakterki w komentarzach. Podzielam opinie Pani "ostrzegam". Uwazam, ze odnosi wiekszy sukces prowadzac swoj biznes, niz zwlaszcza TY swoja demagogia i chamstwem zerujac na ludziach ktorzy lapia sie na wasza sekte. Nie jestes lotna, jakbys byla to bylabys w firmie ktora nie prowadzi nieszczerych interesow, ale od tego sie wymaga etyki, wartosci i jakis norm. Tobie ich brakuje. Wiec tez w tym wypadku jest wstydem cytowanie noblistow ktorzy posiadaja te cechy. Wiec przestan cwaniakowac i pluc jadem.

Nie dla manipulacji
@Joe

Jak masa ludzi? Ludzi podatnych na manipulację i metody tzw prania mózgu, mało inteligentnych?!. Dam ci chłopie cukierka opowiem ci o nim cuda niestworzone stosując wasze techniki zapłacisz mi za niego ile będę chcieć i będziesz gadał, że lepiej się czujesz. Weź sobie te swoje suplementy poczytaj skład, wyciągnij żonie kosmetyki zrób to samo. Zobacz co jest w składzie waszego podkładu do twarzy (aluminium stearate-przyczynia się do tworzenia procesów nowotworowych) o innym dziadostwie pisać nie będę każdy sam moze sobie sprawdzić ten wasz cud natury. Polecam też stronę pewnej blogerki i analizę np waszego antyperspirantu o wartości ponad 50zł gdzie odpowiednik o identycznym składzie kostuje ok 4-5zł w markecie. Ludzie nie dajcie się nabierać jest internet wielka skarbnica wiedzy gdzie wszystko i wszystkich można sprawdzić

Malina
@Ostrzegam

Ha czlowieku widze , ze Jestes z innej firmy , która nie ma efektow . Moja rada prosze nie wypisuj głupot, jak nie wiesz . Firma lr i to odkwaszenie pomoglo wyjść koleżance z nowotworu!!! Takich przykładów i żywych dowodów jest mnóstwo, a jeśli chodzi o zarobki to tez sa nie źłe , bo np koleżanka po pół roku ma 3800zl , ale to zależy kto jak działa itd , a Ty najwidoczniej z twoim podejsciem jestes stworzona do łopaty , ale na koniec dodam , że łopatologi tez sa potrzebni pozdrawiam

anka
@viola

po pierwsze Otto warburg to niemiecki biochemik , który zmarł w 1970 roku i oczywiście dostał nobla, ale to nie podwójny noblista. a Otto Horak to nie jest lekarz, tylko fizjoterapeuta z Pardubic

Edith
@anka

(usunięte przez administratora) Zamiast pisać kłamstwa i wprowadzać ludzi w błąd zajmij się czymś konstruktywnym

Wikipedia
@viola

Jedna nagroda Nobla z medycyny 1931. w innych źródłach podaje się ją jako nagrodę w dziedzinie fizjologii i medycyny. Ludzie, wszystko wpierw sprawdzajcie a później piszcie.

Renata
@Ostrzegam

Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś. Dzięki za Twoją wypowiedz. Miałam z tym do czynienia tzn ktoś mnie namawiał by wejść w biznes. W końcu powiedziałam tej osobie że jak mam znajdować osoby skoro większość moich koleżanek pracuje za najniższą i nie dadzą rady wydać takiej kwoty. To ta osoba wtedy mowi mi że to dziwne, że ludzie nie chcą zainwestować w sówkę zdrowie.

Aneta
@Ostrzegam

Jak długo uczyła się paniusia zawodu kosmetyczki? A jak długo uczyła się paniusia nowego zawodu,network marketingu? Podejrzewam,że jednej godziny nie poświęciła paniusia na naukę. Brak słôw do Was ludzie

Chipis
@Ostrzegam

Uważam że spalił koncept twojej akcji marketingowej. Przy okazji ciekawe co ludzie pomyśleli o Tobie. Taka branża to nie telemarketing który zrobiłaś. Myślę że jeśli ktoś zrobił by Ci wykładnię jak prezentować tego typu produkty to skończyło by się o wiele wiele lepiej a i wspomnienia były by milsze...

Aldoska
@Ostrzegam

Ja tez zdecydowanie odradzam , widzę , ze tu piszą pracownicy LR, te ich wyuczone teksty są żałosne i niby ci słodzą a jednocześnie chcą nakierunkować na to (usunięte przez administratora) . Bardzo żałuje , ze dałam się kiedyś w to wciągnąć na dodatek potrąciłam znajomych , kazdy uważa mnie za zombie, który zagaduje , żeby potem namawiać . (usunięte przez administratora)

Justynq
@Nie dla manipulacji

Witam. Z całym szacunkiem,ale nawet kulki z Avon już za takie pieniazki człowiek nie kupi. Smutne jest powdarzanie i kwestjonowanie produktow. Jestem osobą,która miała powazny problemy ze zdrowiem. Myślałam,że moje zycie już tak będzie wyglądać,że będę zła w bólu. Badania potwierdziły moje obawy. Kiedy człowiek staje pod scianą zaczyna czytać, szukać. Powiem jedno czytałam o produktach dużo. I zdecydowalam się na kuracje. Na poczatku było pogorszenie. Po 4 tygodniach zaczelam się uśmiechac do swieta, do ludzi. Z każdym kolejnym dniem zauwazylam jak dobrane suplementy odmieniaja moj bol na coraz lagodniejszy. Pozbyłam się migren, dretwienia rak po 8 tygodniach, stany zapalne powodowały,że nie moglam schudnac. Po 12 tygodniach przestałam czuć ból brzucha,ktory byl twardy I ciagle bolal a od dwóch lat to byl codzienny bol. I zaczela mi spadac waga. To odmienilo moje zycie na lepsze. Mimo,że walka trwała 5 miesiecy to czasem Bog stawia ludzi na naszej drodze z jakiegos powodu jakbylo w moim przypadku. I mimo,że ludzie obrazaja innych,ktorzy to rozprowadzaja to jest to przykre. Ci ludzie proponuje produkt,ktory spróbowali na sobie.

Bil
@Joe

Hahaha tak jasne. Oni muszą polecać innym i muszą być zadowolenie bo tak im mózgi wypraliscie. Trują się bo liczą na sukces i kasę.

Marylka
@Mariusz

Nauka marketingu nic tu nie pomoże...Trzeba umieć dobrze (usunięte przez administratora)wkręcać ludzi, ale.....Ludzie już nie są tacy głupi potrafią sobie sprawdzić opinie o waszej firmie i produktach. Druga kwestia jakość waszych produktów i potworne ceny. Kto o zdrowych zmysłach będzie się truł olejem palmowym czy sodą o składzie waszych kosmetyków nie wspomnę. Dlatego ciężko złapać naiwnego będzie chciał kupić mając 100 klientek, znajomych czy też więcej. Atakujecie to forum i uparcie bronicie swoich racji bo grunt się wam pod nogami wali. Na obiecywano wam gruszek na wierzbie czyli wielkiego sukcesu, kasy, a tu zonk. Dajcie sobie ludzie spokój te wasze biznesy to pic na wodę fotomontaż. Przypomnij sobie chłopie kiedy trafiłeś do tej firmy cud co ci mówili czy to nie było pranie mózgu żeby cię wciągnąć w to (usunięte przez administratora) Zastanów się nad sobą. Przypomnij sobie czasy z przed LR kim byłeś, a kim teraz jesteś....ja ci podpowiem jesteś bardzo chorym człowiekiem uzależnionym ze zniszczoną psychiką przez tą firme. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam i przemyślisz to co napisałam. Pozdrawiam

@Justynq

Tak, każdy z was miał nieuleczalną chorobę i nagle w LR cudownie ozdrowial ! Ja po tygodniu przyjmowania tych specyfikatow mało się nie skończyłam ! Sraczki codziennie ! Poza tym co to za specyfik Probalance ktorego trzeba jeść garściami? 12 tab dziennie ??? To chyba jakieś placebo! Sama kreda ?

Kończynka
@Bil

Widzę, że znasz te produkty bo przecież jako dorosły i odpowiedzialny człowiek nie wypowiadał byś się w tej kwestii prawda? A nie ty należysz do tych pustych szczekaczy którzy nakręcają się hejtem. Buraków nie brakuje!!!

NNN
@Ostrzegam

Bzdura aloes sam w sobie jest rewelacyjny i ma korzystny wpływ na organizm człowieka. Kuracja? Wcale nie trzeba zakupić całej. Stajesz się partnerem? Dostajesz nr partnerski dzięki któremu logujesz się na stronie i masz dostęp do sklepu dzięki temu nr masz tańsze produkty. Masz możliwość stać się partnerem biznesowym ale nie musisz jeśli nie masz ochoty. A jeśli trafiłaś na taką która bez względu na wszystko chciała ci wcisnąć produkty to widocznie jakąś nie ogarnięta i nie powinna się tym zajmować.

Ewelina
@mark

Wypisz zatem produkty i certyfikaty im nadane. Chętnie się tu wszyscy z nimi zapoznamy :) i napisz proszę też za co te certyfikaty, bo to że plastik, z którego wykonane jest opakowanie jest bioobojętny to żadne potwierdzenie działania produktów ;)

Bartosz Firlej
@Ostrzegam

Przeczytalem moze do 5 linijki Szanowny Panie Twoich klamliwych wypocin i stwierdzam ze jestes dnem . Proponuje wykupic diete na rozum!!!. Jestes dla mnie czlowieku debilem .

@Ewa

Odnośnie probalance to zawiera mikroelementy ale w niewystarczających wartościach , samego magnezu tam jest tylko 50% dziennego zapotrzebowania ,no i ten sód po diabła ? Aloes może powodować biegunki , poprawa jest widoczna po pro bo ...oprócz bakterii zawiera błonnik czyli przyspiesza perystaltykę .natomiast totalnie nie jestem za szejkiem który zawiera fruktozę - czyli niekoniecznie fajny cukier .

Iwona
@Ostrzegam

Jestem na kuracji dr.Horaka juz dwa lata schudlam 10 kg.i poprawilo mi sie calkowicie zdrowie i samopoczucie .Ludzie jak wpiepszaja za przeproszeniem chemie za 2 zl z supermarketow to nie narzekaja i nie czytaja skaldu ani nie analizuja .Nigdy nie bylam w tym senatorium ale znam.bardzo dobrze ta firme i dr.Horaka .Moja 4 letnia corka byla faszerowana 4 lata antybiotykami i zaden lekarz nawet sie nie zaiteresowal czy moze po.oc dziecku inaczej .Najgorzej jak sie poleci super produkt tlumokowi i ludziom zacofanym ,ktorzy jedzac pączki nie patrza ze sa posypane dwutlenkiem tytanu.MLM jest dla.ludzi inteligentnych i kreatywnych a nie gląbow lub dla śmierdzących leni ,przeraszam za wyrażenie.Obudzcie sie . Podpisuje sie dwoma rekoma .

greg

Taktyka jak Jehowi.Naciąganie na produkty za grube pieniądze.żałosne.

Rafał

Praca dla mało rozgarniętych i niemoralnych ludzi

Jasiek W.

Kiedy ludzie pracujący w lr zaczynają na spotkaniach prywatnych opowiadać o tych swoich dietach cud i zdrowym stylu życia to mam ciarki wstydu. Niestety wśród moich znajomych są dwie osoby, które się w to wciągnęły. Wprasza się do ciebie taki pod byle jakim pretekstem i w pewnym momencie zaczyna się...długa historia o niczym. I nie wiesz w jaki sposób przerwać żeby nie powiedzieć wprost: "hej, chyba inteligencją nie grzeszysz, ale to nie znaczy że wszyscy doooła sa tak samo naiwni". Trzeba nie mieć poczucia żenady żeby się tym zajmować.

Witek

Dla ludzi bez pomysłu na siebie, którzy potrafią oszukiwać się, że nie robią nic złego namawiając innych na nic niewartą "kurację".

Joka
@Witek

A czy sprawdził Pan, że kuracja jest nic nie warta?

Witek
@Joka

Tak, na szczęście dostałem to za darmo. Gdybym wydał na to choć złotówkę to przestałbym szanować samego siebie

Jurek

To firma, która przyciąga ludzi podatnych na manipulację. Jeżeli ktoś jest w tej firmie i wierzy w uczciwość doktora z Niemiec oraz cudotwórcze działanie tabletek z serii "leczą wszystko, ale jakimś cudem nikt tego nie potwierdził naukowo", to ten sam człowiek będzie Wam wmawiał, że (usunięte przez administratora), Ręce które leczą i inni szarlatani też mówią z sensem. Nie da się przegadać tych ludzi, bo trafili na dobrych maniplatorów, tylko manipulant może zmienić ich wizję, ale manipulatorzy są z reguły źli. Dlatego uważajcie kochani na siebie i nie dajcie sobie wcisnąć tego oszustwa. Może zastanawiacie się dlaczego w takim razie jest to (usunięte przez administratora)? Ano dlatego, że łatwiej udowodnić, że coś działa(jeśli faktycznie działa) niż, że nie działa(jak w przypadku produktów Lr). Sami widzicie co ci biedni zmanipulowani ludzie wypisują: że im pomogło schudnąć, a to że raka wyleczyli, inni jeszcze po zawale doszli do siebie dzięki tym pastylkom czują się znakomicie. Jakby im kazali piach w pastylkach sprzedawać i mówić, że jest on remedium na wszystko to też by w to uwierzyli. Najważniejszą metodą manipulacji tej firmy jest to, że sprzedający sami mają wierzyć w tą ściemę.

@Jurek

Prosze Pana ta "ściema" uratowała mi zdrowie, byłam ns antydepresantach które tak podwyższyły mi cukier i wywaliły mi wątrobe i wage o 30kg że myślałam że już po mnie. Teraz na tych suplach mimo że biore jeszcze antydepresanty wyniki alat aspat, cukier, waga idealne! Nie ja pierwsza mam conajmniej 20 osób ktore prowadze i moga potwierdzic że dostali drugie życie na tej kuracji. Prosze zostawic sobie swoja bezczelną oczerniajacą opinie dla siebie bo naprawde przez pana i panu podobnych malo braklo a sama bym tej kuracji kiedys nie wziela, dobrze ze jestem na szczescie troche madrzejsza i nie dalam sobie odebrac czegos dobrego tylko dlatego ze sa trole, moze nawet oplacani ktorzy nie tylko niszcza komus marke sle i osmieszsja sie bo wiekszosc nigdy kuracji nie wziela albo nie skonczyla a pisza jakby byli najwiekszymi madralami. Sprobujcie kochani kuracje sle dopilnujcie zebyscie byli dobrze poprowadzeni! Pozdrawiam Karolinz odzyskajzdrowie@op.pl

Kołcz z LR hahahah
@KarolinaG

Nikt tutaj nie jest trollem. Co do odchudzania to może i rzeczywiście te suplementy działają. Ale branie 20 tabletek dziennie to już chyba przesada w przypadku pro balance. 20 tabletek bardzo obciąża wątrobę. Mój ojciec o którym wspomniałem w poprzednim wpisie bierze to ścierwo i niestety nabawił się problemów poprzez wasze suplementy oczywiście pomimo to, że wie w jakim stanie jest jego wątroba i inne narządy dalej bierze to (usunięte przez administratora) Wie Pani co to jest dwutlenek tytanu? Jest to silnie rakotwórcza substancja, która została wycofana z obrotów już w innych krajach.

Maja
@Kołcz z LR hahahah

A w czym jest dwutlenek tytanu?

@Maja

Dwutlenek tytanu jest w Probalance -skladnik ten wywołuje w badaniach stan zapalny jelit -mizna sprawdzić w badaniach

KRISTOF
@Mojra

Bujda i brak doinformowania, nie ma w składzie Probalance dwutlenku tytanu, polecam zamiast pisać brednie najpierw użyć organu odpowiadającego za myślenie i patrzenie ( czyli mózg i oczy) żeby przeczytać skład i go zrozumieć.

@KRISTOF

Polecam włożyć okulary ..dwutlenek tytanu niestety jest bo jest stosowany by tabletka ładniej wyglądała

nieprawda
@Mojra

Potwierdzam słowa że w p.b. nie ma tytanu, mam opakowanie przed sobą , Mojra piszesz nieprawdę i wprowadzasz ludzi w błąd

Barbara
@KRISTOF

To ciekawe co Pan pisze na temat Probalance.Jestem na grupie Amazonek (kobiet po lub w trakcie choroby nowotworowej) i pare dni temu jedna z Pan wstawila Probalance na grupie .Napisala ,ze wlasnie zaczela brac i jej onkolog jak najbardziej poleca.Sama jestem po chorobie nowotworowej i wiem,ze chyba nie ma lekarzy onkologow ktorzy wypowiadaja sie za jakims produktem jezeli go nie znaja i nie sa pewni ,ze nie zaszkodzi.Albo obsolutnie zabraniaja,albo jezeli znaja to polecaja lub poprostu nie maja nic przeciwko.Dodam jeszcze ,ze na grupie Amazonek sa Panie,ktore poprzez swoj chorobe znaja sie na wielu produktach,sprawdzaja wszystko i jezeli pokaze sie cos co jest niebezpieczne dla ich czlonkin ,zostaje to usuniete i zabronione pokazywanie czy polecanie takiego produktu.Sama bylam z ciekawosci na takim szkoleniu i tak jak powyzej zostalo juz napisane w kazdej grupie ludzi znajda sie idioci.Slyszalam na wlasne uszy jak ludzie ,ktorzy sa juz na wyzszych szczeblach prowadzac szkolenie uczulaja ludzi na to aby nie molestowali swoich znajomych. Moga poprosic o spotkanie,przedstawic produkt i decyzje pozostawic potencjalnemu chetnemu lub niechetnemu.Spotkalam tam ludzi,ktorzy dali sie namowic na zakup,rzucili produkty w kat.Po czym po jakims czasie spotkali znajomego .ktory przeprowadzil kuracje i wygladali czul sie swietnie.Wykopali kuracje z szafy,zastosowali i stali sie jej propagatorami.Coz jest zlego w tym,ze jaden czlowiek pomaga drugiemu wziasc chociaz troche jego wlasne zdrowie i zycie we wlasne rece.Fakt,nadmiernego picia alkoholu na takich spotkaniach nie popieram ale jestesmy doroslymi ludzmi i kazdy uczy sie na wlasnych bledach.Nie zauweazylam jednak aby prowadzacy cale spptkanie ,czyli ludzie ktorzy osiagneli juz pewien szczebel w organizacji spozywali nadmiar alkoholu,o ile w ogole go pili.

@KarolinaG

Właśnie o tej manipulacji mówię. Tak, tak cudowny lek na wszystko, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Przecież oczywiste kto to pisze: przedstawiciel, który chce nabierać ludzi na te bzdury o cudownych uleczeniach.

@Barbara

A co ma lekarz zrobić? suplementów zabronić? wyobraź sobie, że to samo co jest w probalance można kupic w aptece za parę groszy i to jeszcze ze statusem leku, czyli przebadane i z zawartością jaka jest deklarowana w składzie

Marysia

Niepoważna zabawa dla ludzi o niskim ilorazie inteligencji. Szkoda tylko, że ludziom, którzy naprawdę potrzebują opieki medycznej wmawia się, że lakarze są źli,a te podejrzane substancje z lr wyleczą wszystko i wszystkich. Jak można wierzyć w takie bzdury? :)

Żałosna taktyka „wypróbuj sam, a dopiero później oceniaj”. Jasne, najlepiej wydać kilkaset złotych po to żeby się przekonać, że jest się oszukiwanym(zazwyczaj przez znajomą osobę - albo wyrachowaną albo z bardzo małym móżdżkiem)

Proszę nie dać się nabrać! Zdarzyło mi się, że w przychodni „lekarka” polecała mi te produkty. 120zł za tabletki o niewiadomym składzie. Skonsultowałem to z innymi lekarzami i powiedziano mi, że próbowano mnie oszukać. W sytuacji gdy zdrowie szwankuje można łatwo dać się nabrać. Polecam skonsultować się ze specjalistami zanim wydadzą Państwo duże pieniądze na bubel.

Misza
@Tomek

Dokładnie ma Pan rację. Nie warto się truć czymś o nieznanym składzie. Za nim ktoś się skusi na te cudowne środki za grubą kasę warto sobie poczytać jak łatwo w Polsce uzyskać zezwolenia na ich sprzedaż. Teoretycznie każdy z nas może sobie stworzyć jakieś (usunięte przez administratora) z byle czego i gonić to za duże pieniądze. Wmawiając wszystkim, że to cudowny magiczny środek na wszystko. Chętni się znajdą bo ludzie kochają się oszukiwać.

@Tomek

Gratuluje Panu tego że Pan dał sie nabrać lekarzom ktorzy odradzili colostrum ktore naprawia caly organizm. Tylko plakac nad tymi lekarzami, wola biznes tablety chemia jedno lecza drugie psuja. Jak mozna powiedziec ze przez polecenie colostrum komus probowalo sie go oszukac??? Jest Pan grubo niepowazny.

Kołcz z LR hahahah
@KarolinaG

Naprawia cały organizm? (usunięte przez administratora) Do mojego ojca zadzwonił kolega i mówi, że ma zajebistą dietę aloesową i że on przyjedzie i pokaże. Przyjechał i pokazuje jakieś tabletki itd a co to ma wspólnego z aloesem z tego co zobaczyłem na stronie to jedyne co LR ma z aloesem to żele do picia i kremy. No to fajna dieta aloesowa. Po pokazaniu tych produktów ojciec zamawia to na potęgę. Ten znajomy powiedział, że musi robić co miesiąc zamówienia. No i robi zamówienia po 2000 zł. Moja mama jest farmaceutą i sprawdziła te "magiczne suplementy na wszystko" i to sama chemia dwutlenek tytanu i inne. Mama nie zgodziła się na suplementację tą chemią to ojciec powiedział temu(usunięte przez administratora)koledze. On powiedział, że trzeba się rozwieść. No debil do n potęgi. No i niestety ojciec zaczął zdradzać mamę dopóki go nie złapałem. (usunięte przez administratora) z LR i tyle w temacie. Prawda szczypie w oczy co?

@Kołcz z LR hahahah

Coraz ciekawsze sa historie. Za 2000zl aloesy to co hurtownie ma pana ojciec w domu? Prosze na zdrowy rozum powiedziec czy Pana ojciec jakby poszedl do lekarki rodzinnej i dala by mu leki np. na cholesterol, a Pana matka powiedzialaby mu ze ma nie brac tych lekow a lekarka by sie przy nich upierala to czy Pana ojciec dlatego ze dietetyk/doradca zywieniowy/lekarz ma inne zdanie i byc moze nawet zazartowal zeby sie rozwiodl to rzeczywiscie mialby zdradzac Pana matke i sie rozwodzic?? A jakby swiety Mikolaj przyszedl do Pana i powiedzial ze Pan ma sie rozwiesc to czy Pan by zaczal zdradzac swoja zone i rozwiodl by sie Pan? Czy jesli zamiast przedstawiciela LR przyszedl by ktos z Prowidenta i Pana ojciec wzial by kredyt to kto jest winny Pana ojciec czy doradca kredytowy? Prosze sie zastanowic czy Pana komentarz nie dziala przypadkiem negatywnie bardziej w Pana strone niz firmy LR ktora sprzedaje aloes za 85zl nie za 2000zl, powtorzenie kuracji po kilku miesiacach kosztuje ok 300zl i kuracja sklada sie z bardzo dobrej jakosci kilku produktow nie tylko aloesu.

@Kołcz z LR hahahah

Moglo byc tez tak Panie Kolczu z Lr hahaha ze ojciec tak wyzdrowial ze zaczal brykac jak mlody niedzwiadek i poszlo :-D Moze w takim razie trzeba jednak Panu te aloesy za 2000zl nie obrazac tylko chwalic. Nie jedna osoba po tym jak wyzdrowiala po LR zmienila cale swoje zycie. Pozdrawiam

@KarolinaG

Po pierwsze to skąd Pani ma informację, że chodzi o colostrum? Po drugie nie mam problemów z jelitami. Po trzecie colostrum działa owszem ale tylko na jałowe jelita cielaka. Dla człowieka nie ma żadnej korzyści z brania tego świństwa. To co mi wcisnęła lekarka to probalance. Ale Pani wypowiada się w sposób typowy dla LR: „nic nie wiem. Niewiele rozumiem, ale będę się wypowiadała jak wszystko wiedząca”.

Gniewko
@Tomek

Ile masz lat,że tak wierzysz lekarzom?Byle wizyta 10 minut w gabinecie i masz minimum 150 zł mniej w kieszeni!

Szpunti
@Tomek

Na pewno twój lekarz zadba o twoje zdrowie ????

PROFILAKTYK ZDROWIA

Przede wszystkim, większość osób trochę przeinacza temat który jest tutaj zawarty, ten post powinien zawierać tylko i wyłącznie opinie o firmie LR Health & beauty systems sp, z o.o. , no ale że większość ludzi zaczęła komentować kurację dr Otto Horaka i to w dużej mierze mylnie to należy to sprostować. Przede wszystkim Kuracja nie jest firmy LR i tutaj ludzie którzy krytykują firmę powinni się zastanowić co robią, Program profilaktyki zdrowia został opracowany przez Horaka i konsylium lekarsie 12 < lekarzy różnych specjalizacji , i oparli swoją metodę wyleczenia o produkty wysokiej jakości które były dostępne na rynku , firma LR spełniała te warunki najlepiej więc nie jest to kuracja LR-a tylko oparta o produkty firmy LR, a to duża różnica. Statystyki: ponad 400 tys. ludzi potwierdziło skuteczność kuracji oficjalnie co świadczy że to nie jest bubel biorąc pod uwagę krótką obecność kuracji w polsce, bo dopiero 6 lat. Program profilaktyki nie działa na każdego tak samo i tutaj się kłania holistyczne podejście do każdego przypadku odrębnie, żeby to miało ręce i nogi najpierw pasuje zrobić kompleksowe badania i wtedy mówimy o konkretach co jest do poprawy a co jest dobrze. Tylko tutaj wszystko zależy od CZŁOWIEKA i to jest największy problem, nie każdy jest na tyle kompetentny żeby zrozumieć o co chodzi w kuracji i przez to są błędy które nie dają pożądanego efektu i często prowadzą do rozgoryczenia klienta który został albo źle poprowadzony albo wie najlepiej i jego ego nie pozwala mu dostrzec swojej winy. Należy posiadać przede wszystkim wiedzę i umiejętnie ją przekazywać a nie liczyć na dorobienie się na przysłowiowym jeleniu, jeżeli chcesz zarobić kosztem innych to nie tędy droga, to jest z góry skazane na niepowodzenie więc szkoda czasu. Trzeba posługiwać się badaniami, opracowaniami lekarskimi i pomagać innym w miarę swoich możliwości i jeżeli ktoś będzie podzielać twoją pasję zbudować grupę działających ludzi którzy tak samo chcą pomagać innym ludziom nie zwarzając na przeciwności losu które będą się pojawiać bo pracuje się tutaj z ludźmi a wiadomo jak to jest. Pozdrawiam i życzę każdemu miłego dnia, życie jest zbyt krótkie żeby się martwić :) krisbar1993@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.