LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Opinie o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Alicja

Produkty firmy LR są naprawdę bardzo dobrej jakości. Cena adekwatna do jakosci natomiast po rejestracji na stronie internetowej można produkty zakupić dużo taniej. Uważam również że jak ktoś nie chce kupować to przecież nikt nikogo nie zmusi każdy ma rozum i prawo do decyzji dlatego nie rozumiem co niektórych osób wypisujacych brednie typu sekta, uważajcie na przedstawicieli, produkty zawierają to i tamto itp. A przede wszystkim portal ten nie jest do opisywania produktów czy innych dziwnych teorii ale o pracodawcy, możliwości zarobkowych i warunków. Pozdrawiam

@Alicja

Jasne. To proszę jasno odpowiedzieć na pytanie skąd w tych super eco zdrowych produktach jest olej palmowy? Skoro to jest taki super produkt i za niemałe pieniądze. Czekam.

Renata
@Alicja

Nie, droga Pani. Ten portal daje możliwość zapoznania się z tym jak działają przedstawiciele LR i co nie co można sie stad dowiedzieć o tych produktach. Bo niby skąd dowiem się, że zupa w proszku LR w składzie ma olej palmowy. Dopiero jak na spotkaniu podpisze umowę zamówię pakiet,zapłacę ponad 700 zł i wtedy dopiero jak paczka przyjdzie mogę przeczytać skład. A tutaj już ktoś kto wcześniej się na to „ naciął” bo być może jest uczulony na olej palmowy mówi tu o tym. Lepiej wiedzieć wcześniej. Tak uwazam.

@Tomek

Tak sie składa,ze pracuje w składach i olej palmowy jest otrzymywany z owoców I nasion palmy oleistej. W stanie surowym zawiera cenne składniki betakaroten, witamina E, K oraz antyoksydanty. W składzie rowniez jest zawarty skwalen, koenzym q10 oraz sterole, ktorych budowa przypomina cholesterol. A jak poczytacie to sterole hamuja przyswajanie cholesterolu i ulatwiaja jego usuwanie z organizmu. Jesli jest uzyty olej palmowy rafinowany i utwardzony to wtedy jest to szkodliwe. Jesli firma uzylaby utwardzonego oleju to napewno jego nazwa nie widniałaby na opakowaniu. Tak inne firmy probuja oszukać potencjalnych kupców. Tylko firmy,które używają cennych produktów pisza nazwe składu. Chipsy maja najwiecej oleju palmowego, margaryny i lista jest dlugo. I najlepiej,ze na skladzie jest nadmienione olej roslinny lub olej roslinny utwardzony a ludzie nie maja swiadomosci,ze te olej palmowy. A wiec produkt Lr ma w skladzie prawidlowy olej palmowy.

Szpunti
@Alicja

Olej palmowy,jest robiony na zimno,dlatego jest zdrowy, Jezeli chodzi o sekte i itd. Wiekszosc ludzi ma nad soba Szefowa,a tu jestes szefem i pracownikiem,i nie wysluchujesz cisnienia,firma dba o swoich partnerow ???? Powodzenia i trzymam kciuki za konkurencje Brawo Brawo ????

@Anna

Hahahahhahahahahahhabaahahahahahaj..... Tylko w LR OLEJ PALMOWY jest najlepszy!!! Hahahahahahhahaahahha Hahahahhahahaha Prawidłowy olej palmowy! Ludzie nie dajcie się nabrać na to!!!

@Robert

Prosze pana z całym szacunkiem do pana osoby, nie kulturalnie sie wysmiewac z czyis kompetemcji. Studiowałam i pracuje przy tym a wiec niema pan pojecia co pan je, kazdego dnia. Nie wspollracuje z ta frima,ale mialam przyjemnosc zapoznac sie z produktami na pokazie u znajomej. Gdyz radzila sie mnie czy produkty i sklady sa wporzadku. Nie tylko sprawdzilam sklad z opakowania,ale rowniez poszukałam konkretniejszych informacji. Zycze panu powodzenia I smacznego w spozywaniu oleju palmowego kazdego dnia bo niema pan pojecia ile produktow uzytku codziennego go zawieta. Pozdrawiam

@Anna

Kto ma trochę oleju w głowie ( nie palmowego) ten wie, że ma czegoś takiego jak doby olej palmowy. Scieme walicie aż się kurzy. A po drugie płacąc 700 ponad zł za pakiet to spodziewam się że tego oleju tam nie znajdę. Utwardzone tłuszcze trans wiem co to jest. Olej palmowy też. Wiec mąćcie w głowach komuś kto się da nabrać.

@Robert

Pizza, pączki, czekolada, dezodoranty, szampony, pasty do zebow, śminki, w karmach/ paszach dla zwierzat jest olej palmowy a lista jest dkuzsza Azji i Afryce olej ten jest uzywany do smazenia. Tak jak w Polsce slonecznikowy. Weisz dlaczego ludzie maja zle zdanie o tym oleju bo Polski rolnik go nie moze produkować. Bo Polski rolnik wyprodukuje 0,7 tony oleju slonecznikowego na hektar a oleju palmowego produkcja wynosi 3,3 tony na hektar. A wiec liczby mowia same za siebie. Poczytaj sobie na swiatowej organizacji WWF.org i sie doksztalc. Pozdrawiam

@Alicja

To tak jak z cenami katalogowymi w hurtowniach - są tylko po to żeby były, w rzeczywistości dystrybutorzy dostają na wszystko np 30% rabatu. Marketing w czystej postaci. Tak samo jak przeceny i wyprzedaże posezonowe - wtedy ceny zbliżają się dopiero do tych adekwatnych. Jeśli pomnożymy ceny jeszcze razy dwa, pomyśl jaki wtedy można pokazać wysoki rabat np: - 75% Może już niedługo te paramedykamenty zostaną tak jak i inne suplementy bez odpowiednich obiektywnych badań zabronione i skończy się eldorado na naiwnych, chorych i łapiących się brzytwy.

Arladiusz
@Alicja

Brawo Pani Alicjo... Kompletnie nie wiem kto w ogóle tutaj umieścił tego typu opinie o firmie która ma prestiż w Europie 36 lat w tej chwili na rynku w 30 krajach niektórym tutaj za szkalowanie powinno się procesy wytoczyć. Poziom żenujący Pozdrawiam Pani Alicjo oczywiście nie pani

@Anna

Niestety nie ma pani racji. Na etykiecie zupy w proszku pomidorowej nie ma wzmianki, że to nierafinowany olej palmowy. Wiec proszę nie wprowadzać w błąd!

@Marcin

Dobrze prawisz i właśnie sprawdź jakie niezależne certyfikaty mają produkty lr. Fressenius to nie jakaś tam firma.

Misza
@Alicja

Te wasze certyfikaty to pic na wodę foto montaż. Każdy jako tako rozgarnięty człowiek może sobie wygooglować jak sprawa wygląda z certyfikatami i jak się je zdobywa. Tak samo zezwolenia w Polsce na sprzedaż produktów. Zawinę g....wno w papierek i bez problemu uzyskam certyfikaty i pozwolenia. Tak niestety to wygląda. Mózg Pani wyprali i robi Pani w jajo siebie i innych. Po co? Dla kasy? A sumienie Pani ma? Wciskać ludziom często zdesperowanym, chorym badziewia, które raczej na pewno nie pomogą, a mogą zaszkodzić za grubą kasę. Mnie by ruszyło sumienie. Proszę się zastanowić nad tym cudownym biznesem. I te historie ludzi, którzy nie istnieją jak wyleczyli się z najgorszych chorób, schudli 100 kilo, odrosły im piąte zęby, odmłodnieli o 50 lat w jedną noc.

Mariola
@Arladiusz

Proces wytoczyć :D Państwo to będą mieli dopiero proces jak Państwa sumienie dopadnie!

Justyna

Polecam kuracje jak najbardziej i jesli chodzi o biznes rowniez polecam, gdyz sama sie skusilam jak wyzdrowialam. (usunięte przez administratora) Kocham to co robie.

Kobieto idz stad i nie wracaj
@Justyna

Tylko zniechecasz tym zachwalaniem tych oszustów , każdy pisze , ze to pic na wodę a ty na sile wciskasz kit

Justyna
@Kobieto idz stad i nie wracaj

Jak widzę nie każdy. Pozatym prosze sie zastanowić nad swoim przekazem. Bo ja jestem we właściwym miejscu i nikt nie bedzie mnie stad wyganiał. A pozatym jak mozna oceniać produkty,ktorych się nie spróbowało. To tak jak oceniać restauracje w której się nie jadło. Pozdrawiam

ewelina
@Justyna

Dobra gadka. Najlepiej ocenić, że nie działają jak już się wyda tych kilka stów, a komiwojażer sobie zarobi, prawda Justyno? Na sczęście ja miałam dostęp do tego szmelcu za darmo :) NIE POLECAM!! ŚCIEMA JAKICH MAŁO.

Mam szczerą nadzieję, że wszystkie osoby nie mające bladego pojęcia o produktach, zostaną pociągnięte do odpowiedzialności! ROBERT: Mając na uwadze fakt, że sorbinian potasu jest uznawany za jeden z najbardziej bezpiecznych dodatków do żywności stosuje się go również w kosmetykach i lekach. Jako, że jest on metabolizowany w organizmie człowieka wprost analogicznie do kwasów tłuszczowych uznaje się go za nietoksyczny. Potwierdzeniem tego jest szereg badań naukowych. Proszę zauważyć, że negatywne komentarze wydają osoby które NIE znają produktów i nigdy z nich nie skorzystały. Dziwi mnie też, że administrator na to pozwala. Jak ktoś chce poszerzyć swoją świadomość, to proszę sięgnąć do literatury po utajoną kwasicę metaboliczną. Aloesy marka PREMIUM.

@Marta

Kochana Pani. Sorbinian potasu to konserwant. OLEJ PALMOWY w tych zupach w proszku to co? To też super produkt? Proszę to wytłumaczyć. Skoro te produkty tyle kosztują to powinny być pozbawione tych rzeczy. Czyż nie? proszę nie straszyć, bo info wzięte jest z waszych metek na produkcie.

Ewelina
@Marta

Używałam calej serii Aloe Vera do mycia. Wyskoczyło mi po tym mnóstwo wyprysków, których nie mogłam się pozbyć przez wiele miesięcy . Bezfluorowa pasta prawie doprowadziła moje zęby do ruiny. Pro Balance lekarz zabronił mi łykać, bo już jego pacjenci mieli przez ten specyfik problemy zdrowotne. Dobrze, że zostałam ostrzeżona w porę! Ludzie latami tego używają nie widząc jakie mogą być konsekwencje

Uważajcie !

Uważajcie na przedstawicieli tej sekty z okolic Siedlec ! U mnie byli,pogadali takie (usunięte przez administratora) i mskaron na uszy ponakrecali,ze naprawdę trzeba być asertywnym, obiecali Jaguara a nawet nie chciałem przystąpić do sekty

Chyba wiem o kim mówisz
@Uważajcie !

Ci ludzie to hieny,to fakt

@Uważajcie !

Ciekawe tematy. Ja już współpracuję 2 lata i jak się okazuje jedyny MLM sumienny i prawdziwy. Jeśli ktoś był u Ciebie ze SB to szkoda. Ja dzięki tym Suplementom żyje

@Tomek

A olej palmowy w tych Waszych zupkach w proszku też jest taki pro zdrowotny? Pytam, bo nie wiem. Każdy wie co to OLEJ PALMOWY.

zainteresowany uczciwym MLM
@Uważajcie !

chyba ktoś się rozpędził się w swoich złych intencjach i pomylił firmę, bo Jaguara nie ma LR w autokocept tylko DuoLife. firmie LR przyglądam się od momentu wejścia moich niektórych członków rodziny i nie wszedłem z racji zawodu i nigdy MLM mnie nie interesował, ale to co przez 1,5 r osiągnęli i idą dalej do góry bardzo mile mnie zaskakuje i motywuje żeby zacząć działać. szczególnie teraz gdy przedsiębiorstwa popadały , ja MLM LR funkconuje bez zarzutu, widzę ich czeki i opla oraz mercedesa i wiem, że od ich postawy też dużo zależy. Są pracowici i uczciwi i nie wolno obrażac ludzi którzy pracują ok. Przejrzałam firmę na wylot LR . porządna firma , 35 lat na rynku, ( jestem z zawodu policjantem i niedługo idę na emeryturę coś muszę robić i wiem że ta dodatkowa noga da mi wiecej w ciągu nawet kilkunastu miesięcy działania w LR niż kilkadziesiąt lat pracy na umowę. zatem ludzie nie siejcie propagandy , bo człowiek każdy jest inny czy Siedlec czy Płocka , a firma LR to uczciwy MLM i nie macie prawa wyrażac takich opinii i ocen bo za to się odpowiada karnie.

Prawdę napisałem
@zainteresowany uczciwym MLM

Prawdę napisałem o tych ludziach,po to jest forum,żeby wyrazić swoją opinie.ostrzegam, bo czuje się (usunięte przez administratora) i zawiedzony.ci ludzie akurat są znani ze swojego narzucania się i chamskiego zachowania zwłaszcza ten pan o którym nawet nie chce pamiętać

Janina
@Prawdę napisałem

Odpowiada się karnie za to, że się nie nabrało na kłamstwa i manipulacje? :)

zadowolona z LR
@Uważajcie !

hmmm Jaguara??? a to ciekawe....to raczej nie w tej fimie.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. na stanowisko Data Analyst & Sales Support Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Rudy

Mam prośbę czy jest ktoś w posiadaniu wiarygodnego źródła informacji na temat dr otto Horaka? Chciał bym się zagłębić w temat ale nigdzie nie mogę znaleźć kim był i czym się zajmował i zajmuję? Chciał bym sprawdzić jego Historie. Z góry dziękuję za pomoc

@Rudy

Ja też nie mogę nic znaleźć na jego temat.

@Beata

Sądząc po komentarzach jest tu dużo ludzi z LR.... Więc albo nie chcą mi pomóc albo nie mają bladego pojęcia czyja kurację ludziom oferują. Sądząc po wpisach wcześniejszych mają jeden slogan i tego się trzymają nawet nie interesując się kim jest wyżej wymieniony. Szkoda bo to stawia tą całą kurację w niekorzystnym świetle.

@Beata

Dokładnie. Odpowiedź w punkt.

@Rudy

Tak znam doktora horaka osobiście poznałem doktora Otto w Krakowie i jego ojca oto horaka na sympozjum oboje są lekarzami i pracują w prywatnym gabinecie oraz to że kuracja została opracowana przez nich oraz zespół lekarzy z nimi współpracujacych dlatego mogę z całą powagą stwierdzić że kuracja działa i przynosi efekty

Rudy
@Adam

Adam znam ludzi którzy siedzą w tym bardzo głęboko i oczywiście proponowali mi tą kurację oraz miałem prezentację zrobiona przez jednego z kolegów... ale pokazywane obrazki nie przemawiają do mnie i dlatego chciał bym poczytać na temat (usunięte przez administratora)! Ale Internet milczy na jego temat i to mnie martwi

Tadeusz Zajdel
@Beata

Doktor Otto Horak to przede wszystkim lekarz, który wraz ze zespołem lekarzy różnych specjalizacji opracował kurację odkwaszająco-oczyszczająco-dożywieniową na bazie produktów LR. Firma LR (niemiecka) istnieje 30 lat ,a natomiast kuracja Horaka około 15 lat. Mam nadzieję droga Pani, że nie zabrzmiało jak wyuczony slogan, jak to Polacy lubią wszystko opluć. Mnie kuracja uratowała życie, po dwóch zawałach (w 2008 roku) jako mało sprawny kaleka- wróciłem do życia. Sprawnego życia. Można wszystko zanegować, ale jak można się wyrażać o czymś o czym się nie ma pojęcia? A tak - trzeba być Polakiem!

Wioletta
@Rudy

Może dlatego, że kuracja Horaka ma jakąś umowę na niewyjawianie szczegółów na internecie? Jakby każdy mógł tam wszystko znaleść to jak zarabiali by ci co to pokazują? Nie wiem.

@Rudy

Kolezanka w to weszla (LR) wiec chcialam z ciekawosci poczytac . Tekst oryginalny po czesku i szok. Moze i doktor dobry ale pacjenci sie skarza , ze ich osacza i wciska na sile pordukt na za przproszeniem bol (usunięte przez administratora) Przeczytalam , ze ma opinie najlepszego i najwytrwalszego sprzedawcy tych produktow. Jest tak nadgorliwy, ze glowny manager LR Czechy musial ingerowac w jego metody sprzedazy. Podobno sa juz na granicy etyki lekarskiej. wklejam link do ew.poczytania . (usunięte przez administratora)

Misza
@Rudy

To fikcyjna postać. Nie ma o nim nic poza wpisami ludzi z LR. Postać stworzona na potrzeby prania mózgu. Jednie to jest P doktor S Horak, ale to ginekolog, który raczej z tą firmą nie ma nic wspólnego

SUPER FIRMA LR.

Jestem bardzo zadowolona z tych produktów .

Justyna

Jeśli ktoś byłby zainteresowany jednak informacjami na temat produktow i tej firmy to zapraszam do napisania emaila do mnie (usunięte przez administratora)

Justyna

Ratuj kolegę, choć pewnie jest za późno. Moja znajoma odwróciła się ode mnie i już nie utrzymuje kontaktu z tego powodu wlasnie. Z powodu LR. Żeby nie robić jej przykrości zrobiłam sobie tą kuracje. Zapłaciłam ponad 700 zł i myślałam że na tym się skończy. Ale nie... potem zaczęła mnie nagabywać, by robić biznes. Ja nie chciałam, bo nie czuję się dobrze w czymś takim. Podchodziła kilka razy do mnie. I nic. Kontakt się urwał. Niestety jedynym tematem, który ją interesował to LR. Nawet zwykła rozmowa na temat pogody w końcu schodziła na LR. To obłęd. Niestety potwierdzam to co ktoś tu niżej pisał... W składzie zup w proszku( ja miałam akurat pomodorową) jest OLEJ PALMOWY. Czytałam skład i nie mogłam uwierzyć. Każdy niech zdecyduje czy chce w to wejść czy nie. Problem jest jeszcze taki że nawet jak sobie zrobisz tą kurację to po jej skończeniu sugerują ci dalsze kupowanie kapsułek i łykanie po 4-5 sztuk po każdym posiłku. Mam na myśli ProBalance. Ja już nie mogłam tego przełykać w pewnym momencie. Kupowac kupowac kupowac bo bez tego zawsze będziesz zakwaszony. W tych kapsułkach jest soda, co powoduje przeczyszenia jak za mało popjeez wodą. Efekt gwarantowany. Kto chce niech sie tym zajmuje. Ale na litość boską nie bądźcie wy - partnerzy LR nachalni!!!!!!!!!!!!!!!!! Kończą się pewne znajomosci. Jestem tego przykładem. Dlatego piszę ty o tym. Jeśli nie jestes zainteresowany wejsciem w LR to ta osoba, która cię chciała w to wprowadzić wypina się na ciebie bo nie ma z ciebie nic. Moje troszkę chaotycznie napisałam, ale to prawda.

Justyna

Dodam jeszcze tylko, że jest mi przykro, że moja znajoma tak się zachowała. Znajomość ponad 20 letnia prysła odkąd pojawił się w jej życiu LR. Naprawdę było mi bardzo przykro, ale to ona wybrała. Nie ja.ja nie chciałam tylko robić biznesu w tym i szukać ludzi. A na tym się to opiera. Na szukaniu ludzi, którzy przystąpią do programu, a najlepiej, żeby ze dwie, trzy osoby z tych wyszukanych zdecydowały się na robienie biznesu. Ja tego nie czułam, nie chciałam. Odpychało mnie to. Czy nie można tego zrozumiec? Tylko na sile werbują Partnerzy i nakłaniają...

Robert

Ja rownież poprosze.Na(usunięte przez administratora)

@Justyna

To co napisałaś może być prawdą,ale tylko dlatego że ta osoba nie umiała tobie wytłumaczyć sposobu działania tej kuracji.Znam ludzi z LR i nigdy,ale to nigdy nikt z nich nie był nachalny co do wciskania tych suplementów,sam zacząłem je stosować,choruję np na Dnę Moczanową,nadciśnienie,niedoczynność tarczycy i jeszcze by się trochę uzbierało.Pani co mnie odwiedziła dzięki mojej kuzynce która chciała mi pomóc co do Dny Moczanowej,zrobiła mi dializę i wytłumaczyła jak to wszystko działa,nie była nachalna,nic mi nie wciskała.Powiedziałem jej że sobie to przemyślę.Po jakimś czasie stwierdziłem że spróbuję tego,bo Dna Moczanowa dała znów znać że pamięta o mnie,a jak ktoś choruję na to to wie jaki to ból jest.Więc zadzwoniłem do tej pani i po rozmowie zamówiłem sobie kurację,bo stwierdziłem że moje zdrowie jest jednak ważniejsze od wszystkiego innego.Przy moim wzroście 172cm ważyłem 102,9kg,czyli dużo za dużo.Musiałem z dużo produktów zrezygnować wieprzowina,cukier,kawa rozpuszczalna,słodycze,ziemniaki i innych jeszcze.I co z tego wyszło,no wyszło że Ph moczu zaczęło iść w dobrą stronę,czyli zaczął mi się odkwaszać organizm,uśmiech na twarzy że jest dobrze,ale także zaczęły mi w dół iść kg z czego byłem najbardziej zadowolony.Wiedziałem że chorując na Dnę Moczanową będzie bardzo ciężko odkwasić organizm,ale bylem twardy poza tylko ruchem którego mam wcale,waga spadła do 92,7kg,a także cm w pasie mniejsze są, bylem lekki zadowolony i szczęśliwy.O Dnie Moczanowej chyba już zapomniałem,ciśnienie mi się unormowało,samopoczucie jak u nastolatka,ale zapomniałem o diecie,czyli słodkie wróciło,kawa 2-3 dziennie i mocniejsza,a ona zakwasza najbardziej ,od czasy do czasu wieprzowinka,ziemniaki.Teraz jak panuje wirus zacząłem przybierać na wadze,choć w lutym miałem jeszcze 94kg,a teraz 98,4kg,tak że kuracja na pewno działa ,ale trzeba się do niej stosować.Samopoczucie mam dobre,ciśnienie także,ale waga już nie taka jak była czym człowiek więcej waży tym się gorzej czuję,wiem co mówię sam to sprawdziłem

MG
@Justyna

Niestety cała prawda. To jest sekta... Również w rodzinie pojawiła się osoba która sprzedaje LR i się popsuło.... Nie ma innego tematu i rodzina się posypała. Chcesz stracić znajomych i rodzinę to jest dobry wybór. Tworzą swoją "rodzinną sekte" i te teksty.... masakra

Maximus
@Justyna

witam, prosze o informację na temat tych leków, bardzo pozdrawiam maximus.gladius.hd@gmail.com

Ola
@MG

Zgadza się, w mojej rodzinie też pojawiły się osoby, które są zafiksowane na punkcie tych produktów. Niestety dałam się namówić i straciłam kasę, ale nigdy więcej. Nie ozdrowiałam, nie schudłam, cellulit nie zniknął, tak jak mi to wciskano. Pozdrawiam i życzę pomyśleć zanim dacie się namówić na kupno tych produktów, możecie stracić, ale tylko kasę.

Barbara
@Marek

Marku, odpowiedz sobie sam na pytanie: czy jeślibyś nie jadł wieprzowiny, nie używał cukru, ograniczył gluten, zrezygnował z alkoholu, jadł nieprzetworzone jedzenie, wprowadził do diety dobre warzywa - ale bez produktów LR - schudłbyś czy nie? Ja ograniczyłam to wszystko, zmieniłam styl życia, jem prawdziwe jajka, prawdziwe masło, prawdziwą śmietanę, nie jem glutenu, cukru, nie piję mleka z kartonu, nie kupuję żarcia z glutaminianem sodu i nafaszerowanych konserwantami. I schudłam. Pięknie. Bez LR.

nieznajoma

Pani Zosiu na szczęście żyjemy w wolnym kraju , nie musi Pani kupować produktów LR . Chociaz po treści Pani wpisów śmiem sądzic , iz jest Pani mężczyzną bo jak na piękną płeć to dużo tu agresji. Zgadzam się też z innymi, proszę uwolnic swoje emocje u psychoterapeuty, żeby nie stała się komuś krzywda..... Korzystam , będę korzystać i jest to oczywiście moja sprawa dlaczego. Oczywiście też polecam bo jestem partnerem LR. Pozdrawiam.

Aga

@Zosia , dziękuje za Pani wypowiedzi . Utwierdziła mnie Pani w opinii o produktach LR i kuracji. Zastanawiałyśmy się ze znajomymi czy nie skorzystać z w/w kuracji . Teraz na pewno nie pozwolę znajomym wciągnąć się w to (usunięte przez administratora)

Ona.

Od dziś zaczynam suplementację. Dam znać za 3 tygodnie, czy było warto. A dlaczego za 3 tyg, bo wtedy mam kolejne spotkanie z opiekunem. Szczerze? Nie wierze w cuda ale dałam się namówić i zobaczymy. Nie mam większych problemów, właściwie liczę tylko na poprawę samopoczucia typu więcej siły do wszystkiego. Waga wyjściowa to 51 przy wzroście 166. Chudnąć absolutnie nie chcę. Dam znac. Zobaczymy co to będzie.

Patrycja
@Ona.

Jeśli ma pani ph np 6,2 i wyżej poczuje pani różnice ogromna i to szybko. Jeśli ma pani jakieś choroby to trzeba więcej na to poświęcić czasu.

Ona.
@Patrycja

Dzisiejszy pierwszy pomiar jest właśnie na poziomie 6.2. Razem z mężem zaczęliśmy kurację, nasze pomiary nieznacznie różnią się. Na nic odpukać nie chorujemy. Ciekawa jestem efektów bo generalnie chyba jak większość należę do grupy osób, które podchodzą sceptycznie, ale nie przekonam się dopóki sama na sobie nie wypróbuję.

Patrycja
@Ona.

Powiem pani że większość osób które piszą negatywnie albo nie zastosowały się do kuracji lub nigdy jej nie mialy. Niech pani pisze jak się pani będzie czuć po kilku tygodniach ???? pozdrawiam :)

@Ona.

Proszę zacząć. Ja rownież kiedyś ją zaczęłam. I skończyłam. Przy pomiarach Noe wyszło mi nic żeby było podwyższone. Przeszłam przez te etapy. Po zakończeniu ja nie czułam zadnej różnicy u siebie. Jedyny wielki minus to przy braniu ProBalance strasznie mnie czyściło. Tam w składzie jest chyba sama soda. Po kuracji mój opiekun tak to nazwę sugerował by dalej czytaj stale już przyjmować ProBalance. Oczywiście dieta taka jak podczas odkwaszania. Zadnej pizzy, ciasta, nic nic nic. Nie dam tak rady,. Nie objadam się tym, ale lubię wyjść na pizzę czy zjesc kremówkę. Nie znoszę zamienników. Mowię na swoim przykładzie- u mnie nie było zadnej różnicy. ŻADNEJ. Dodatkowo te naciski żeby kupowac i kupowac i brać ProBalance garściami. Nie tęsknię za biegunkami.

Ile jeszcze komentarzy sam
@Ona.

Ile jeszcze sam sobie komentarzy napiszesz???? Ludzie nie wierzą w te ściemy i na darmo twoje rozpisywanie się. Uwaga na hieny w pobliżu Siedlec,niby leczą ze wszystkiego a jak nie kupisz to cię nie znają.(usunięte przez administratora)

Weronika
@Ile jeszcze komentarzy sam

Nie trudno się domyślić że ta osoba sama sobie pisze komentarze bo za dwie godziny sama sobie w tym samym tonie odpowiada! Hahahah Reklama super!!

Adam LR
@Ona.

Pani waga powinna być w granicach 64kg ewidentnie pani ma niedowagę i dlatego jest źle samopoczucie. Ja osobiście stosując kurację w 3 miesiące schudlem 14 kg i polepszył się stan zdrowia zminimalizowały się bule stawów i unormowalo nadciśnienie. Zaznaczam kuracja jest bezpieczna dla zdrowia i polecana każdemu

No i jak kuracja, pomogła Ci? Koniecznie daj znać. Pozdrawiam Marcin

Sabina

Jak efekty są ?

Niech mi ktoś odpowie na pytanie dlaczego w produktach LR jest okej palmowy?! Chodzi mi o te zupki w proszku. Czytałem etykietę i zamarłem. Przecież to zapychacz tętnic!! Ludzie co z wami? Co wy promujecie!!!!!! Za taką kasę a w składzie taki zapychacz żył! Litości.

Olej. Szybko pisałem.

NITOMEKCK
@Tomek

A czemu ma nie być. Jest zdrowy. bo nie jest utwardzony

Burza
@Tomek

Olej palmowy jest niezdrowy tylko w formie utwardzonej

@NITOMEKCK

Nieutwardzony i w proszku? No bardzo ciekawe..

Kris

Czytając negatywne komentarze mam wrażenie, że większość osób które to pisze nie może się pogodzić z faktem że można realizować się w tego typu biznesie, osiągać sukcesy, zarabiać przyzwoite pieniądze i jeździć dobrymi samochodami za które firma placi.

@Kris

Widzac tych którzy weszli w ten biznes myślę, że są strasznymi naiwniakami. Załóżmy, że zrobią na tym biznes to wiara w to, ze to cudph ze nie ma efektów jojo mówi jaki mają iloraz inteligencji. Ludzie którzy w to wchodza naduzywaja środków przeczyszczających(w postaci sody, aloesu i ziółek) i myślą że robią sobie dobrze. Współczuję mega, jesli nie widzicie że załatwianie się parę razy dziennie nie jest normalne, a wrecz bardzo niebezpieczne. Nie wiem jak będą mogli spojrzeć sobie kiedyś w twarz, jak nawciskaja to bliskim..

Janusz
@Kris

Ewidetnie mam wrazenie ze osoby ktore w to weszly maja nieco wyprane rozumki Realizacja Sukces itd itd bajki domokrazcy itp Znam to bo mam znajomych w tym Mazenia o aytach super kasie i inne bajki bo podobno ktos kroi kase na tym PODOBNO

Nieznajoma
@Ewa

Tym tutaj sposobem mamy dowód że osoby które nie sprobowaly mówią negatywne komentarze większość z was to osoby które w ogóle nie brały kuracji dr. Horaka.... Żal... Nie próbowaliście LR nie komentuje... Naprawdę... Jeśli nie rozumiecie biznesu tez bez komentarza to zostawcie ????‍♀️ jestem w tym od roku i nie jeden z was chciałby zarobić sobie taki grosz... Ale to jest zazdrość...

Nieznajoma2
@Nieznajoma

Ci co dali się namówić to naiwniacy, albo/i desperaci i na takich ten biznes się kręci. Chce zobaczyć statystyki ile osób kupujących kurację było wcześniej u dietetyka i próbowało normalnej diety pod fachowym okiem? Z obserwacji nikt, ale pewnie znajdą się tacy. I tu kolejna statystyka, jak dużo tych osob faktycznie nie miała efektu jojo jak po wcześniejszej diecie/dietach (co zakładam skoro szukają czegoś nowego)... Nie ma cudów bez zmiany nawyków żywieniowych. Żadna psychomanipulacja nie jest cudem. Sprawdźcie sobie w laboratorium jak Was (usunięte przez administratora) tymi paskami do moczu to może przejrzycie na oczy!!!

@Nieznajoma

Biznes o którym piszesz, to zysk - dorobienie się kosztem innych w sposób polegający na manipulowaniu przy pomocy socjotechnik. Poczucie " złapania Pana Boga za nogi" odbiera logiczne i moralne myślenie. Bez wzglęedu na to czy jest to produkt naprawdę wyjątkowo skuteczny, czy też nie, jeśli profity z ich sprzedaży potrafią przetransformować Twoje myślenie na "ile z tego jest kasy, jak łatwo zarobić na innych, czy należę teraz do wybrańców", a poziom Twojego zaangażowania rośnie ze szkolenia na szkolenie poznając tych którzy jeżdżą coraz to lepszymi samochodami niemieckich marek, to oznacza to tylko to że ktoś robi Ci pranie mózgu. Wzbudza Twoją zazdrość (!) Podsyca Twój entuzjazm, opowiadaniami których prawdę mówiąc nie jesteś w stanie obiektywnie zweryfikować. Cuda w ekonomi nie istnieją. Jeśli ktoś daje Ci zarabiać, to on zarabia na tym dużo więcej. Jeśli spłaca raty samochodu to dlatego, że zamiast płacić Ci pensję do ręki, wolał przyciągnąć Cię do siebie samochodem który sam wziąłeś w leasing( na kredyt) i zaciągnąłeś sobie pętle na szyi i dopóki nie spłacisz go, mają Cie w kieszeni. Na czas spłaty leasingu stajesz się niewolnikiem który dostał "marchewkę" na którą sam musi zapracować. Oczywiście firma nie jest polska i tak samo jak inne obce przedsiębiorstwa: sieci Marketów, barów fastfoodowych Wypompowują gotówkę z Polskich Rodzin zubożając cały kraj. Myślisz każdy to robi, jak nie ja, to ktoś inny. Pracując dla obcego kapitału, osłabiasz swój kraj,jego potencjał, swoich bliskich, sąsiadów. Działasz na szkodę swoich kosztem obcych - dopuszczasz się zdrady - tak to trzeba rozumieć. Czy pomaga zdrowotnie? Przeczytaj skład na opakowaniu, poczytaj opinie naukowców, lekarzy, bliskich którzy sprawdzili na sobie i jeśli tak jest, skorzystaj z kuracji. Potem nie bądź durniem i utrzymuj dietę jaka Ci pomogła, bo to na niej przede wszystkim oparta jest ta cudowna Twoja przemiana. Preparaty utrzymywały tylko Twój organizm na odpowiednim poziomie byś z głodu nie umarł. Gdy już zmniejszysz masę ciała. Dostosuj swoją codzienną dietę do rzeczywistego zapotrzebowania na kcal i wprowadź regularny wysiłek fizyczny i przebywanie na świeżym powietrzu, uwzględniając koniecznie te dni z najgorszą pogodą, co zapewni Ci wysoką odporność i poprawne działanie układu immunologicznego do końca swoich dni.

Stosuje tzw kurację dr Horaka drugi tydzień. Waga w dół I bardzo dobrze się czuje. Oby tak dalej to będę polecał.

@Marek

Niektórym nogi odrastają po tej kuracji, wiec się nie dziwię. Super

Magda

Kupuje aloes od dawna, wcześniej z innych firm. Z lr jest najlepszy.

Wiem o kim mowa

To są hieny nie ludzie

Niech mi ktoś odpowie na pytanie dlaczego w produktach LR jest olejj palmowy?! Chodzi mi o te zupki w proszku. Czytałem etykietę i zamarłem. Przecież to zapychacz tętnic!! Ludzie co z wami? (usunięte przez administratora)

100 % się zgadzam.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

tak

LR

Przeważnie co 2 tygodnie szkolenia i minimum 2 razy do roku wyjazdy oraz inne atrakcje w zależności od stopnia "posiadania własnej grupy pod sobą"

Magdalena

I po co dwutlenek tytanu i krzemu dodawany do kapsułek..... z naturalnością to nie ma nic wspólnego.... :)

@Magdalena

I olej palmowy w zupkach w proszku. !!

A jakie ceny !!
@Magda

W końcu każdy w tej piramidzie musi swoje zarobić

Szpunti

Witam Wszystkich, Produkty 1 Jakosci,odzywilem organizm i schudlem 20 kilo w 4 miesiace,program dziala,firma dba o swoich partnerow, Wiedz ludzie piszczie prawde o LR, A nie co ptaszki przyniosa, I co sasiad powiem???? i sasiadka zawistna????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.