Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

x

Ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Łodzi, nie dostałem się. Jedna z najtrudniejszych rozmów w mojej karierze ale było ok.

sienek

Hej jak tobie Nivea kojarzy się tylko z kremami do rąk to życzę ci powodzenia u nich na rozmowie.

and lux

No jest zajebista oczywiście w innym tego słowa znaczeniu . Dlatego firma Nivea już nigdy nie będzie normalną firmą taką jak kiedyś właśnie przez takich ludzi jak ona .

lux

Najciekawsza jest P. MENAGER z Warszawy. ;-) Jest po prostu super.

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
drobik

Red Dream ma racje to co pseudo menagerowie wymyślają to przechodzi ludzkie pojęcie . Ale tak jest jak ktoś robi coś o czym nie ma pojęcia !!!!! Na ten moment nie ma firmy w której było by tyle głupoty . Jedyne słowo które znają to estymacja hahahahahahahahahahha !!!!!!!!!

RedDream

W firmie obecnie jeżeli chodzi o prace PH jest tragedia. Odradzam każdemu aplikować do pracy na przedstawiciela. Menagerowie "słoiki" wprowadzają terror aby obronić swoje stołki. Możesz robić plan sprzedażowy każdego miesiąca a znajdą cokolwiek żeby się dopieprzyć do Ciebie i zdołować pracownika. Szkoda nerwów aby uczestniczyć w tym niebieskim cyrku.

mstw

Tak, rynek się zmienił. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego zaatakowałeś mnie już w pierwszym zdaniu. Ja tylko napisałem, jaka jest obecnie sytuacja na rynku FMCG. Co do twoich pytań, to nie kieruj ich do mnie, bo nie znam wewnętrznych spraw firmy Nivea.

do mstw

Aha to mówisz że rynek się zmienił no popatrz jaki ty jesteś mądry !!! A kiedy zmieni się wprowadzanie głupoty , gnębienie ludzi , pracy po 14 godzin dziennie. Bo takiego czegoś nie ma w żadnej innej firmie FMCG jak od pewnego czasu w Nivea .

fajnie

Ta firma jest fenomenalna zatrudnia samych Menagerow, a w terenie robią cięcia. Za jedną pensje takiego PG, lub MW, lub RG można by było utrzymać 3 ludzi którzy dostarcza jakiś wynik. A oni tak naprawdę sami nie wiedzą czym się zajmują i tylko ludzi potrafią gnebic o to im bardzo dobrze wychodzi. Więcej tam kierowników w biurze niż przedstawicieli w terenie.

@fajnie

Rynek się zmienił i potrzebna jest mniejsza liczba ludzi w terenie. W każdej firmie FMCG tak to wygląda.

eucerin

Marka eucerin jest wycofywana ze sprzedaży na terenie Polski. Taka jest decyzja władz w hamburgu. Oto cała tajemnica..

mstwur

Tak cały dział został rozwiązany !!Po raz kolejny P.G. jest w tradycji a to nie wróży nic dobrego . NIVEA DOKĄD ZMIERZASZ?????

mstw

farma, czy to prawda, że cały dział Eucerin został rozwiązany? Kto przejmie Waszą pracę?

do farma

I co najgorsze że ten człowiek zostaje !!!!! Czy to już początek końca ?????????????????????

bolek

Jak ktoś chce pracować po 14 godzin dziennie być z każdej strony kontrolowany (mobbing) to może aplikować na stanowisko przedstawiciela .

Jerzy

Pracuje w Nivea i szczerze mówiąc mogę z czystym sercem polecić tą firmę. Wszystko zależy od tego kogo mamy nad sobą, ale można się wybić spokojnie, wystarczy trochę zaangażowania w firmę. Nie wspomnę oczywiście o socjalu, ten jest bardzo rozwinięty i przyjemny dla pracownika. Ogólnie mogę opisać firmę jako "friendly for workers". Solidna praca za konkretne warunki.

Laura

Jak dla mnie Nivea jest bardzo dobrą firmą na rozwój, jeśli chce się komuś pracować, a nie narzekać to kilka lat spokojnie może popracować i się rozwijać. Jak czytałam starsze wpisy to mówiły one o kierownikach/managerach itd. jak to w każdej dużej firmie, jedni są lepsi inni gorsi, ale mniejsza z nimi. Warto robić swoje ;) No i warunki są bardzo przyjemne Pozdrawiam

farma

No to warunki dla farmaceutycznych się skończyły z dniem wczorajszym jak zamknęli całą działkę przez złe decyzje jednego człowieka.... Porażka...

kandydat na ph

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

wawa

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. Kluczowych Klientów na teren Warszawy. Czy ktoś z Nivei mógłby napisać, jak wygląda kwestia: - wynagrodzenia - premii: miesięczna, czy co dwa miesiące? - samochodu - czy można użytkować go prywatnie w weekend, czy jest ryczałt? - jak wygląda tam praca od wewnątrz?

Ur

Pytanie takie samo jak kolega wyżej- jak rozmowy? W siedzibie firmy czy w regionie? Jak flota? Auta tylko do użytku służbowego czy prywatnie można użytkować? No i pytanie najważniejsze- ile wizyt dziennie i do której praca- pytam dokładnie o stanowisko PH ds. kluczowych Kl. dzięki wielkie za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań