Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Kandydattt

Aplikowałem na Regionalnego, może ktoś napisze jak to wygląda?

w temacie
@Kandydattt

Na jaki region aplikowałeś na tego regionalnego ? Z tego co wiem to na ten moment skład jest qmpletny :) W obydwóch dywizjach ręka rękę myje ....

wszechwiedzący

Witam, Wie ktoś może jak radzi sobie teraz kolega z "perły" ? :)

kandydat

Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na PH ds. Kluczowych Klientów w rynku nowoczesnym na terenie woj. łódzkiego. Zastanawiam się nad aplikowaniem bo Nivea zawsze bardzo dobrze mi się kojarzyła ale czytając niektóre powyższe wpisy mam wątpliwości czy warto. Czy możecie mi coś powiedzieć na temat warunków pracy w tym regionie i na temat warunków zatrudnienia na tym stanowisku? Wiem, że od złożenia aplikacji do rozpoczęcia pracy jest długa droga i pewnie wiele etapów rekrutacji ale chciałbym wiedzieć czy warto wkładać energię w cały ten proces. Z góry dziękuję za informacje.

noname
@kandydat

aplikuj chłopie, jak się odezwą, to się będziesz zastanawiał, a rozmowy kwalifikacyjne też uczą. Pamiętaj też, że Polacy to zawistne stworzenia i jak ktoś więcej nakombinował niż Kowalskiemu się udało, to Kowalski wszystkich na forum obsmaruje ;).

kandydatka ;)
@noname

Hej Kandydat na PH woj łódzkie :) zdecydowałeś się na aplikacje do Nivea. Pytam, bo również aplikowałam i zastanawiam się czy rozmowy juz się odbyły i czy jest jeszcze szansa ze się odezwa, bo narazie cisza. A ogłoszenie zniknęło w środę z ich strony. Pozdrawiam i życzę powodzenia

kandydatka ;)
@kandydat

andżej

ogólnie praca nie najgorsza, nawet przez work service nie było źle, ale podejście stałych pracowników do agencji tragedia. Jeśli cię nie znają to traktują jakbyś mózgu nie miała. Jeśli się poliże i pouśmiecha gdzie trzeba to w końcu dostrzegają w tobie człowieka. Sprawa wygląda inaczej jeśli wpadniesz w oko jakiemu wygadanemu brygadziście... ogólnie szału ni ma, ale jeśli nie ma się wyższego specjalistycznego wykształcenia, to nic innego nie pozostało niż wylewanie swoich frustracji na forum. pozdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
cocomo

Kto pamięta czasy Dubaju? Plan robił się sam, fura gratisów, duża kupka bonów. Tylko wspomnienia zostały. Pozdrawiam wszystkich frustratów, ale wierzcie że u Nas nie jest źle. Wejdzcie sobie np. na opinie o firmie WURTH, tam się dopiero dzieje. W NIVEA to przedszkole.

wisła

Państwowa inspekcja pracy powinna się zainteresować ile pracują ph , bo dochodzi już do 14 godzin dziennie a picuś i benckiser dalej nic , tylko estymacja , estymacja estymacji , estymacja estymacji i estymacji i stojaki żal (usunięte przez administratora) ciska, tak niskiego poziomu zarządzania to nie ma chyba w żadnej firmie .

były
@wisła

Dokładnie. Gdzie te czasy co się wyjeżdżało do pracy bez bólu brzucha, noce spokojnie przespane :-)

normalny

To oczywiste to P.G.

goooo

Kto to jest Pan EUC

biały mercedes z towarem

Jak nic nie robi. Poukładał kolegów i dał gwarancję kolegom od Pana Euc że nic im nie zrobi. Założenie podstawowe ludzie do parteru. Brak przecieku i dużo zabawy na spotkaniach managerskich

biały mercedes z towarem

obiektywny

Przestańcie pisać głupoty. Praca w firmie(mowa o produkcji) nie jest taka zła jak próbują ją przedstawiać niektórzy. Praca jak każda inna. Pracownicy workservice traktowani są dobrze. To jest duża firma produkcyjna i przy takiej ilości ludzi trudno by wszyscy byli zadowoleni. Wszyscy, którzy wypowiadają się o kompetencjach odnoszę wrażenie, że sami ich nie mają. Wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z Nivea zapraszam. Jeśli nie spróbujesz nigdy nie dowiesz się jak jest.

Szczery

Witam. Praca w Nivea przez agencję to tak jakby "pracowników" traktowano jak "białych murzynków:,zero poważania i jakiegokolwiek szacunku jako człowieka, a Ich motta, wdrożenia nie pokrywają się z rzeczywistością kompletnie!!!Praca nieadekwatna do wynagrodzenia czyli dużo pracujesz mało zarabiasz.Przełożeni niekompetentni na wyższych stanowiskach a przez Ich zaniedbania,niedopatrzenia pracownicy muszą "ganiać" po 12h. Niby posiadają wyższe wykształcenia a brak Im poczucia taktu i ogłady ,tacy ludzie nie powinni zajmować tak poważnych stanowisk w takiej dużej i poważnej firmie bo przynoszą Jej tylko ujmę i totalny wstyd!!! Oczywiście pracują też tam pracownicy, którzy mogą dawać dobry przykład innym ale giną gdzieś w tym gęstym tłumie i są znikomi niestety. Firma bardzo się zmieniła w ciągu zaledwie dwóch lat a najgorsze jest to, że Nikt tego nie widzi!!! (a może widzi?)

WorkService

praca

a wiecie moze jaka agencja pracy zajmuje sie zatrudnianiem w Nivea Poznań ? bo tych agencji teraz tyle a w ogłoszeniach nie pisza zazwyczaj nazwy firmy do jakiej szukają... dzieki za odp. ;)

@praca

WorkService

zawodowka

Nie ma to jak skończyć zawodowke a teraz udawać wielkiego regionalnego. Znów wraca zasada zastraszania i hasła jak Ci się nie podoba to ... No tak ankiety zrobione to teraz szacunek do kosza ... czas abym podjęła decyzję .

nnnn
@zawodowka

Nie ma znaczenia co się skończył ja mam srednie mja kolezanka studia i co tez robimy na produkcji i nie narzekamy .

mysz

Na produkcje to w większości zatrudniają przez agencje pracy tymczasowej ale zdarzają się wyjątki, ale nie wiem od czego to zależy. No ale głęboko bym się zastanowiła czy tutaj podjąć prace gdybym miała inna. Trafisz do zespolu np. Dar.K i bedzie przerąbane. Jest wielu takich u ktorych bedzie nie ciekawie np. M.W, M.K S.B K.B, G.P no to ci najgorsi ale jest ich wielu ale nawet do końca nie pamiętam inicjałów aby wymieniać.no ale żeby nie było tak smutno to zdazaja sie w pożądku ludzie ale są w mniejszości. Najgorzej jest jak sie cos zepsuje wtedy lataja jak opentani. Najgorzej jak wpadnie taki wielki grubasek, jak jest zdenerwowany to zrozumiec go nawet nie mozna a jak go niezrozumiesz to opieprz gwarantowany. Podsumowanie niemasz pracy spróbuj masz prace w której jest wmiare dobrze nie zmieniaj

rekrut

Czy w najbliższym czasie będzie możliwość aplikowania do Nivea? Interesuje mnie praca na produkcji.

HQ

A co z (usunięte przez administratora)Łysego? Słyszałam że PR mu się kończy a nic konstruktywnego nie wnosi. Tak to jest jak nieuków i donosicieli awansują.

HQ

Angel_Star

Obecnie banda wariatów, Picus naobiecywał Kasi cudów i teraz zaczyna sie strach o swoja posadke i straszenie PH. Wszyscy pracuja po 9-10 godzin niestety plan jest tak nierealny ze wynik jest daleki. Sprzedawczyk Picus bedzie musial uciekac do nowej firmy, moze z czasem przyjdzie ktos normalny i wroca stare dobre czasy w Nivea

KDE
@Angel_Star

Angel_Star, a Ty i @Bialy sprinter z towarem o tym samym Picusiu? bo chyba niekoniecznie...

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań