Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Bob

jezeli macie jakas prace to dobrze radze nie zmieniajcie na nive raczej sie bardzo rozczarujecie

Kaśka

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna???Proszę o szybką odpowiedź, jeśli można.

LEMEK

Hej gość, z jakiego regionu jesteś??? Gdzie potrzebują ludzi? Będę wiedział to odpowiem na pytania..Jak teraz wygląda rekrutacja???Wcześniej byłą luźna rozmowa a jak jest teraz???

gosc

Witam uczestnicze w rekrutacji na ph do sp kluczowych klientow na jakie zarobki mozna liczyc w warszawie? czyplany do zrealizowaniea? jaki samochod czy z gps czy mozna przywatnie jezdzic? Czy sa gratisy?

jaa
@gosc

Hej, gość podaj namiary na priv, mam kilka pytań. Z góry dzięki...

cos wiem
@jaa

Ford focus do pełnej dyspozycji bez gps, 4 brutto podstawy + premia, która jest raczej nieosiągalna.

jaa
@cos wiem

Ile etapów rozmowy jest? Jakieś testy, assesment??? W jakim regionie potrzebują ludzi???

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Prawdo to że Nivea się powiększa? będą jakieś przyjęcia do pracy ?

Ona

Na jaki adres można wysłać CV? Jeśli możecie podajcie konkretną osobę.

kapeć

ile można zarobić na produkcji jako operator wozka? Na ile zmian sie pracuje? Jak atmosfera?

krav11

fajnie

?

Co Ty gadasz, znowu zmiany, ja nic nie wiem. Będą znów zwolnienia ?

Kamil

Ja mam pytanie. Czy jest jakaś realna szansa przejścia z Work Service do Nivea. I ile można zarobić przez agencję jako Operator Maszyn na produkcji. Dziękuję za odpowiedź.

Nivea wróć!

Coś cisza na forum, ale to pewnie cisza przed burzą. Znowu mamy mieć jakieś spotkanie, znowu mają być zmiany... Trzyma mnie w tej Firmie tylko kasa, a kiedyś miałem sentyment... Szkoda tych straconych lat.

to prawda

Trzeba zwołać wiec "wracajcie do Nivea" Dwóch już wróciło, chociaż powrotem (usunięte przez administratora) jestem zaskoczony! Wszystkiego dobrego dla wszystkich wytrwałych!

noname

To prawda, ale chodzi o to, że to nie powinno być załatwiane w ten sposób. O wielu sprawach było wiadomo już od dawna, tylko zarząd nic z tym nie robił, bo chyba nie chciał. Zgadzam się z tym, że bez tych osób klimat w Nivea napewno się poprawił, tylko szkoda mi niektórych osób, które przez ten "układ", który tak długo funkcjonował, musiały Nivea opuścić. Firma straciła przez to naprawdę wartościowych ludzi, którzy nie pasowali do układanki, a realizują się teraz w innych firmach.

to prawda

Zgadzam się z wpisem powyżej, chociaż dodam, że dzięki tym (usunięte przez administratora).czom na forum, Nivea oczyściła swoje szeregi z chwastów i teraz ludziom pracuje się lepiej.

noname

Prawda jest taka, że Polak ma juz naturę kombinatora, ale najgorszy ból jest wtedy jak kolega więcej nakombinuje- wtedy trzeba go (usunięte przez administratora). Najlepiej na forum. Bo jak ja mam źle, to mi humor poprawi jak ktoś będzie miał jeszcze gorzej.

popieram

Popieram i zgadzam się. Wszystkie te wpisy są od cwaniaczków i krętaczy którzy już dawno nie pracują . Firma Nivea w porę się poznała się kogo miała za pracowników. Teraz pozostało im tylko wylewać swoje żale na forum.

noname

Pracowałem przez wiele lat w Nivea w handlu na róznych stanowiskach (było to już parę lat temu) i przez lata mojej pracy Nivea sporo się zmieniła. Teraz pewnie zmieniła się jeszcze bardziej. Ale jak czytam te wszystkie narzekania rozżalonych pracowników lub byłych pracowników, to mnie szlag trafia. Jak się nie podoba, to zmień robotę! a jak nie zmieniasz, to znaczy że albo jesteś tłumok, albo wcale nie jest tak źle. Albo jak czytam te teksty że w tradycji tak ciężko, a w modernie taki lajcik- to idź do modernu, jak tam tak dobrze! Dlaczego nie idziesz?! Może się poprostu nie nadajesz? i tylko w tradycji jest dla ciebie miejsce?. Jeśli uważasz, że zasługujesz na więcej, a w Nivea nie realizujesz swoich ambicji, to zmień robotę. Ludzie nie bójcie sie zmian!!! Ja z Nivea odszedłem, bo też wiele mi nie odpowiadało, ale było też wiele plusów i tak jest w każdej firmie. Nie żałuję tej decyzji, bo mam teraz ciekawą pracę na odpowiadającym mi stanowisku, na które w Nivea nie miałem szans i znam wiele osób, które same odeszły lub zostały zwolnione i trafiły lepiej niż miały. Więc jak się nie podoba, to poszukaj sobie coś innego i nie marudź, tylko weź się do roboty!

PRZEDSTAWICIEL

Potwierdzam, PH mają ok. 4000 - 6000 brutto. Najwięcej Senior KAR. Chociaż już ich niewielu zostało. Na tradycji cieżko, za to na MODERNIE łatwo i przyjemnie. Rozwieziesz stojak, poukładasz na półkach. Nikt się nie czepia, plany robią KAM-owie. Niestety nie ma gratisów, a można było parę groszy dorobić, ale za to zbliżają się odbiory tzw. "opalania". Kto w temacie ten wie...

Lord Vader

Dziewczyny nie pchajcie się na produkcję. Firma jako jedna z niewielu już w kraju nie płaci za na godziny. Żeruje na pracownikach tymczasowych (Nie ważne kiedy, ale ty musisz być). Na samej produkcji, praca nie jest super męcząca, ale refleks musi być (słoiczki cały czas cię atakują). Kadra coraz lepsza, ale jeszcze trafisz na hama. Dziewczyny zatrudnione na stałe, chętnie pomagają. Trafisz jednak dni, że przyjedziesz do pracy, a twoja maszyna stoi i do widzenia. Za darmo do domciu. Wypłata też nie powala ma nogi. Związki zawodowe 0 - totalna improwizacja. Powodzenia.

słyszałem

Słyszałem, że na produkcji średnie krajowe. Za to PH maja między 4-6 tysi brutto. Może tam sróbuj..

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań