Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Angel_Star

Obecnie banda wariatów, Picus naobiecywał Kasi cudów i teraz zaczyna sie strach o swoja posadke i straszenie PH. Wszyscy pracuja po 9-10 godzin niestety plan jest tak nierealny ze wynik jest daleki. Sprzedawczyk Picus bedzie musial uciekac do nowej firmy, moze z czasem przyjdzie ktos normalny i wroca stare dobre czasy w Nivea

KDE
@Angel_Star

Angel_Star, a Ty i @Bialy sprinter z towarem o tym samym Picusiu? bo chyba niekoniecznie...

Magda

Mogę wiedzieć jakie sa zarobki na produkcji kobiet bo sama pracuje na produkcji tylko ze w systemie 4 bryg i zarabiam 2 tys 500zł na reke ale jako stały i stary pracownik w branzy spożywczej i niezły socjal mam tego typu bony na swieta itp. jestem ciekawa jak jest w nivei bo tez jest duzy zakład itp.

x
@Magda

podobna pensja, praca 3 zmianowa, premia roczna, premia na święta, dofinansowanie do wczasów, prywatne przedszkole, prywatna opieka medyczna

magda
@x

To najgorzej nie jest ja tez mam premie dwa razy w roku jedna roczna druga odzysku wczasowe i bony na swieta jedne i drugie i jeszcze bony np. kino lub basen do wyboru .

magda
@x

I ZAPOMNIAŁAM ZE mamy lux (usunięte przez administratora) pakiet medyczny ale sadze po tych wpisach to nie żle ludzie błotem się obrzucają ja bym chciała wiedzieć jeszcze jak wygląda praca na produkcji pewnie bez pośrednio nie ma przyjęć do pracy tylko przez agencje jak zresztą wszędzie tylko w moim zakładzie jest szansa ze cie zatrudnia przez zakład a u was jak to wygląda.

zainteresowany

A dlaczego jest wakat znowu w regionie Wrocław? Czemu przedstawiciel który świetnie sobie radził sam się zwolnił? czy w Nivea nie potrzeba ludzi którzy dobrze pracują? może lepiej zatrudnić od rzutków z innych firm.... Np. wspomnianego Reckita???

ciekawy

Dokładnie tak jest. Skąd Ci ludzie z Reckita maja takie wpływy u nas. Rozumiem ze kolega z marki E silnie ich wspiera i robi im dobry PR u Kasi ale ona chyba ma oczy !

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
kolo

tylko że taką atmosferę stworzyli nie ludzie z Nivea tylko ludzie którzy przyszli z zewnątrz np z Benckiser !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

biały sprinter z towarem

Picuś i Łysy dbają o siebie, a ich anioł stróż z boku o wszystkim ich na bieżąco ostrzega

ciekawy

MW i MS i czas jednak wrócić do starych sprawdzonych ludzi Wtedy zrobimy prawdziwą sprzedaż a nie pozory jak teraz

focus
@ciekawy

ciekawe kiedy przyjdzie czas na Picusia.

biały sprinter z towarem

No i jubiler musiał odjechać . Nawet przyjaciel go nie obronił.

@biały sprinter z towarem

kto następny ?

zadowolony
@biały sprinter z towarem

Przyjaciel go musiał zwolnić. Niestety nie pomogły układy.

hela

jak tam po rozmowach rekrutacyjnych na operatorki? nawet nie składałam cv i tak już są wybrani tak jak ostatnio,to tylko formalność masz powiązania u paniBeatki praca załatwiona. jeszcze 2-3 miesiące i do widzenia. coraz więcej odwoływań, atmosfera coraz gorsza o wynagrodzeniu już nie wspomnę

BriBri

Jak wyglada system prowizyjny na stanowisku ph bo podstawa to 4 brutto?

a

zapomnijcie PH we Wroclawiu, po znajomosci tylko, i z tego co wiem juz zajeta posadka

ewaback

Czy może mi ktoś pomóc podszukuję przedstawiciela Nivea na Puławy bardzo proszę o info (usunięte przez administratora)a może ktoś wie ile kasy dostaje się Za serwisowanie sklepu Tesco w Puławach ?

Tyskie
@ewaback

Z tego co wiem PH który obsługuje Puławy jest na L4

Z.

Praca nie taka zła, pieniądze ok, ale pojawiają się nowe młode pracownice- stazyski, z niewielką wiedzą, a panoszą się...jak by kierownikiem były, do którego bądz co bądz uroda nie dorównują.. Do tego załatwiają po drodze sprawy prac dyplomowych i inne bzdury. Kompletny chaos. Co się dzieje z tą firmą?

Złotnik

Pracuje pracuje. I nie wygląda na to, żeby przestał. Ma w firmie opinię uciśnionego przez poprzednie władze, niezwykle uczciwego, niesłusznie zwolnionego przed laty z pracy pracownika...

babol
@Złotnik

To Kasia nie wie z kim pracuje? Gość ma naprawdę tupet! Radzę popytać o historię jak odchodził...

Ruda
@babol

Jaka Kasia? Tam szefem jest Marek?

Jubiler jeszcze pracuje?

Dżigi

Proszę powiedzieć coś na temat detalu, jak zarobki, jaki samochód?

Mycha

Daj sobie spokoj z ta firma we wrocławiu znajdziesz napewno lepsze zajecie niz praca w nivea

Ni
@Mycha

A co z tą firmą nie tak?

noname
@Ni

z firmą jest to nie tak, że to nie jest już ta sama Nivea, co kilka lat temu, gdzie wszyscy chcieli pracować do śmierci. Gdyby nie ciężka sytuacja z pracą na rynku, to wiele osób sama by z Nivea odeszła, ze względu na atmosferę i warunki pracy, ale niestety na rynku ciężko o coś lepszego, a jak to mówią: lepszy znany syf niż nowy- nieznany ;)

Ni

Czy aktualnie potrzebują kogoś na stanowisko PH we Wrocławiu? Jak mogę się tam dostać? Jak wygląda proces rekrutacji? Bardzo proszę o udzielenie informacji.

Wiem

Drażni mnie jeden gość, który niedawno wrócił do Firmy. Wie ktoś ile towaru zniknęło z magazynku we Wrocławiu jak odchodził poprzednio?

s.

Czy aktualnie potrzebują kogoś na stanowisko PH we Wrocławiu? Jak wygląda proces rekrutacji? Czy trzeba mieć doświadczenie jako PH?

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań