Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Girl

Jak wyglada praca w biurze? Chodzi o działy np. księgowość, finanse, badania marketingowe itp. Oczywiście w poznaniu

pracownik b...
@Girl

normalne wygląda :) ale pytanie :)

Ali

Możecie coś napisać o stanowisku Pracownik Działu Logistyki Produkcji?? bo widzę od jakiegoś czasu ukazuje się na to stanowisko ogłoszenie. Oraz na jakie zarobki można liczyć ? Z góry dzięki :)

szczery

coś nie tak , to mało powiedziane ludzie odchodzą z niektórych działów 50% kadry już niema. NIe mówiąc już o liderach czy managerach. Nowi przychodzą to fakt ale po 3-4 miesiącach zaczynają się rozglądać za innym zajęciem i plują sobie w twarz że zrezygnowali z poprzedniej pracy. Często podkreślają że wpadli z deszczu pod rynnę. No ale........... ja mam ciągle nadzieje że wrócą czasy i atmosfera która była w tej firmie jeszcze kilka lat temu, atmosferę tworzą ludzie a na szczęście wielu karierowiczów sami odeszli albo im pomogli :) Obawiam się że niestety HR czasami zatrudniają nie odpowiednich pracowników --> zatrudniają to co jest na rynku i to jest poważny błąd, czasami pojawiają się takie egzemplarze że aż strach co im do głowy strzeli. No ale pożyjemy zobaczymy ja jestem w każdym bądź razie cierpliwy i czekam "na dobre zmiany" w bmp i nivea chociaż przykro jest patrzeć jak z dobry pracodawcy jakim była bmp, nivea robi się przeciętniak :(

magdalena
@szczery

DZiewczyny z produkcji tez odchodzą ja mowie o tych zwykłych pracownicach bo na 3 zm maja z 2500zł bądź więcej na reke plus socjal a macie bogaty socjal .

Tiger

jest nadzieja ze bułgar porządek zrobi. wytnie grzyby, co do tylko do roboty chodzą bo kredyt na chałupe w gruszczynie pozaciągali. my to wszystko widzimy! aktywnie niezaangażowani.

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Stary

Praca w weekend nie płatna

asdfghj

czy orientuje się ktoś jak wygląda praca na stanowisku operatora pakowni i dlaczego od kilku m-cy cały czas szukają na to stanowisko!? chodzi oczywiście nie o samą Niveę a Beiersdorf, jak wyglądają zarobki na stanowisku operatora w tym dziale?

:D

Mobing wydarzył się na nowym pracowniku. można nazwiskami powiedzieć o kobietach dominujących. co tam się dzieje nie da się opisać. jestem obecnie pracownikiem firmy ale przez kupe lat byłem przez serwis obecnie szukam pracy. Ten pracownik zostal przeniesiony na inn zmiane pech chcial ze Czarna zmienial ta zmiane nadal byly zaczepki. Próby pokazania ze to zly pracownik kierowniczna miala nadawane byl bardzo dobrym pracownikiem. Pracowal tam 15 miesiecy. Zadnej nagany a dostal wypowiedzenie. z tego co jeszcze wiem Pracownik ten czekał na zabieg od czterech miesięcy gdy w końcu lekarz dał mu termin zabiegu, ten pracownik poinformował przełożonych cztery dni później dostał wypowiedzenie. przypadekl?

:D
@:D

Ten pracownik tak czekał na zabieg. Jezeli chodzi o to ze chorowal 7 dni na grype. Lub pare dni z powodu zchozenia przed zabiegowego. To widac jak traktuje firma ludzi jak zachoruja. Nie dlugo i ja uciekne z tej firmy.

Jestem umówiona na rozmowę kwalifikacyjną w agencji pracy. Iść czy nie iść ?

Zawiedziona
@Anna

13zl brutto. W tesco daja na kasie 18 brutto

#sunprotect

Ludzie, nie kupujcie tego niemieckiego aluminium! Dbajcie o zdrowie i wspierajcie polskie inicjatywy. Jest tyle fajnych firm kosmetycznych z wysoka jakością i szeroka oferta. I z Zarządem, który całym sercem dba o Pracownika. A nie prześciga sie w wyborze samochodów służbowych jak w Nivea!

jeszcze pracownik

W Bmp i Nivea zaczynają się zmiany na calego, szykuje się nie ciekawa sytuacja, poustawiali młodych tzn. Liderow aby można ich kontrolować , a młodzi to chwycili i zaczęli swoje nie udolne panowanie. Nic z tego nie będzie Panie i Panowie firma się rozsypuje, bo kto by tam chciał pracować, a była taka fajna firma. Obecnie ludzie uciekają, a kilka lat temu każdy chciał tu pracować.

Kaś

Drodzy, prośba o opinie na temat stanowiska Menedżer ds. S&C Marketingu, widzę, że ta rekrutacja jest już od dłuższego czasu - w czym jest problem, że tak długo szukają? Ludzie się nie sprawdzają? W czym jest problem?

Byla Pracownica biurowa.
@Kaś

W czym jest problem??? Idz sie przekonaj stwierdzisz jak wielu, gdybym wiedziala nigdy bym tu nie przysza.

Samo zycie
@Kaś

Kandydaci, którzy znają sie na rzeczy- wiedza jak zarządzać gospodarką POS i ile wysiłku kosztuje implementacja promocji maja konkretne oczekiwania finansowe. Dodatkowo oczekują rzetelnego wdrożenia. Chcieliby rozwijać wspaniałe niestandardowe nośniki do punktów sprzedaży, współpracować z najlepszymi Dostawcami i moc jeździć na targi, aby poszerzać horyzonty i byc o krok przed konkurencją. Niczego z powyższych nie mozesz oczekiwać od pracy na tym stanowisku w Nivea. Nacharujesz sie jak wół przy budżetach, planach, prezentacjach, podsumowaniach a supply chain i tak nie dostarczy ci mydła i płynu, zeby zatowarowac nowa podświetlana półkę. Ce la vie!

despacito
@Kaś

MASA roboty! robisz 15 rzeczy "na raz" i nigdy sie nie wyrobisz...ciągla frustracja! robisz robote "od stazysty po menadzera". a szczegolnie teraz jak jest menago ktory kompletnie sie na tym nie zna - przeniesli ja z innego dzialu i caly czas liczą na to ze sie nauczy ale to standard w nivea. w kazdym razie pomocna nie jest a do tego ma fatalne podejscie do pracownika. ogolnie - sama robota nie jest zla ale na prawde trzeba sie nastawić na duuuuuzo pracy i siedzenie po 10-12 h w pracy (albo w domu bo w koncu jest rejestracja czasu pracy i nie wolno miec nadgodzin). jako pracodawca jest OK ale atmosfera tworzona przez ludzi jest nie fajna

Orly
@Kaś

Problem jest w tym, że jest za dużo pracy na jedną osobę - nikt z "góry" nie wie na czym dokładnie polega praca w takim dziale więc nie wiedzą ile czasu zajmuje jedna akcja a tym czasem wymagania są by zrobić ich nawet i 10 na raz, u różnych klientów, dla różnych marek. do tego dochodzi szereg działań bezproduktywnych ale wymaganych przez zarząd. poza tym szef działu nie jest osobą kompetentną na to stanowisko! oddelegowana do tego działu pomimo braku wiedzy i doświadczenia. to wszystko się sklada na zmiany - ->ludzie odchodzą/idą do innych działów. szkoda, bo pracodawca rzetelny i na wysokim poziomie.

Kaś
@despacito

Dziękuję za informację. Czy to oznacza, że zatrudniani pracownicy na to stanowisko rezygnują ? czy nie udało się jeszcze nikogo znaleźć?

despacito
@Kaś

rezygnują lub idą do innego działu

Lilianna

Dział S&M - powody zmian? Szefowa działu... To jest powód ciągłej rotacji

Rubi:)
@Lilianna

Nie ma szans. Zbyt dobra koleżanka najlepszej koleżanki szefa:) A najlepsza koleżanka ma taki parasol ochronny, że nie jedną ulewę przetrzyma:)

iza

A na produkcji dziewczyny zarabiają koło 3 tys zł na reke stare pracownice wiec zle nie maja i bogaty socjal tez jest.

@iza

Tak na produkcji dziewczyny koło 3 tys zł na reke maja na 3 zmiany i pakiet socjalny i te które długo lat tu pracują to nie odchodzą bo ja sama pracuje z 15 lat w tej firmie na produkcji i nie narzekam pracować trzeba wszędzie i nigdzie nikogo nie posiadza bo to produkcja praca fizyczna.

ostrzegam
@pracownica produkcji

frajerzy pchają się do tej firmy i niewiedzą co ich czeka, no ale skoro chcą poczuć na własnej skórze to BMP i NIVEA zaprasza :)

@ostrzegam

Jakos nie widze żeby stażem dziewczyny co tu długo pracują masowo odchodziły z tej pracy tzn z tego zakładu bo cały czas pracują.

justyna
@pracownica produkcji

grubo po 40 to która odejdzie, a niektóre po 50

@justyna

Niektóre sa po 30 sce bądź koło 30 a i niektóre koło 40 dziewczyny i pracują jak narzekają to niech się zatrudnia w takim baronie na produkcji czekolad i zobaczą ile dostana na 3 zm tam 2 przed wypłata nie ma na reke tylko brutto z hakiem nie ma już idealnego zakładu pracy wszędzie cos jest nie tak .

miś

Praca jest ok, problem kadra zarządzająca.

nowy

Czy to prawda że szykuje się praca na 4,brygady ???

Pietia

nie możemy się otrząsnąć po informacji ze nawet pani prezes wybrała rozwoj kariery poza strukturami nivea

Amanda
@Pietia

Serio?! Katarzyna odchodzi?

...
@Amanda

Odchodzi, czy jej podziękowano. Prawdy w tej firmie nie poznasz. Przy każdym odejściu grono maluczkich puszcza w eter kolejną bujdę. W cos musza wierzyć i czymś trzeba karmić masę, zeby wynik ankiety nie sięgnął bruku.

Gracja
@...

Sama odchodzi, bo dostała świetną propozycję pracy. Miała piękne pożegnanie, bo na takie właśnie zasłużyła. Przedstawiła nowego prezesa a teraz będzie kontynuować swoją pracę w innej firmie. To była jej decyzja.

amika
@Gracja

A kto będzie nowym prezesem?

trolololo
@amika

Jakiś koleś z Bułgarii.

CzasNaPorzadek

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd i wyrażając opinię wskazujcie konkretnie jakiej firmy z grupy Beiersdorf ona dotyczy: czy chodzi o Nivea Polska Sp. z o.o. czy Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o. Dla niewtajemniczonych: -Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o. to produkcja, czyli komentarze dotyczące czepków, zatrudniamia przez agencje itp. itd. dotyczą tego podmiotu - Nivea Polska Sp. z o.o. - nie jest firmą produkcyjną. Znajdziesz tutaj takie działy jak Marketing, Sprzedaz, Finanse, Hry, Logistyka. I jezeli chodzi o Nivea Polska Sp. z o.o to sobie chwalę.

jack
@CzasNaPorzadek

Zgadza się "nivea" to są dwie firmy nivea zajmująca się sprzedażą dostarcza krem na rynek, przedstawiciele handlowi itp (czyli biurokracja), oraz BMP czyli produkcja (co prawda tutaj jest też sporo biurokracji logistyka , zakupy menagery itp.) ale przede-wszystkim produkcja. Z tego co wiem to w jednej i drugiej za dobrze się nie dzieje nivea (sprzedaż ) próbuje wybielać sytuację bo źle to może wpływać na sprzedaż produktów, które tak na marginesie są bardzo dobrej jakości. Myślę że niema się czego bać produkt bardzo dobry sam się obroni, tutaj opisuje się sytuację w firmie a na krytykuje produkt (produkty super w swojej klasie cenowej). Niestety w samej firmie sytuacja jest napięta ludzie poddenerwowani zarówno w nivea jak i w bmp, mam tylko nadzieje że nie wpłynie to na jakość produktów. Ludzie odchodzą praca ciężka (nivea, bmp) przerost biurokracji atmosfera siada, menagery z przypadku miotają się niewiedzą za bardzo jak wyjść z zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego pracownikom bmp i nivea

Tylko do NIVEA nie przez agencje. Traktują Cie jak przygłupa. Ciągła rotacja pracowników. Dużo obowiązków za 13 brutto, śmiech.Premia dopiero przypada w piątym miesiącu pracy ,i to często nie cała a nie jak obiecują 400 brutto. Do Nivea gruba skóra, bo Cie wykończą psychicznie.Praca męcząca.

Polak Pracownik biedak

Mi proponowali pracę przez pośrednictwo 13 Brutto i to nie na cały etat, skomentowałem to: nie stać mnie na pracę za tak niską wypłatę, mam rodzinę na utrzymaniu. Wyzysk brak szacunku do ludzi, firma z tradycją...znana niemiecka firma, w Niemczech jakie zarobki, w euro? Wyprodukować jak najmniejszym kosztem ale to nie jeden przypadek to się dzieje wszędzie. Wstyd, duża rotacja pracowników musi być kto przyjdzie pracować za tak małe pieniądze? Studenci ? Mamy Firmy w Polsce, wypłaty, mała grupa ludzi w zarządzie tej firmy nie ma szacunku do ludzi, wstyd pracować w takiej Firmie. Ludzie mało zarabiają, mniej kupują kosmetyków i kremu NIVEA.

Obecny pracownik

Bardzo dobra firma, dużo młodych ludzi, atmosfera bywa różna ale nie ma tu żadnego mobbingu ( no chyba że ktoś krytyczne uwagi uważa za mobbing) Wynagrodzenie mogłoby być lepsze, bo obowiązków jest sporo ale w porównaniu do innych firm to nie ma tragedii. Ja polecam pracę w Nivea, można się tu sporo nauczyć i co najważniejsze nie ma dużych rotacji. Bardzo fajna praca.

asia
@Obecny pracownik

Chyba żartujesz, fajna praca ale chyba nie w nivea pomyliłas firmy. Kobiety przestańcie się bać i pisać prawdę.

Zadowolona

Pracuję bardzo długo już w NIVEA i jestem z tego bardzo dumna i zadowolona. Polecam wszystkim pracę w tak dobrej firmie.

asia
@Zadowolona

No ok a zarobki kobiet na 3 zmiany jakie wynoszą 2500zł mniej więcej na reke czy więcej chodzi mi co długo pracują bo ja pracuje również na produkcji i tyle zarabiam wiec jak więcej to chętnie złoze cv i się przeniosę jak będzie szansa.

Zadowolony

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat firmy Beiersdorf. 1) Żółte czepki są po to by pracownicy byli świadomi, że pracownik noszący żółty czepek jest pracownikiem, który pracuje bardzo krótko i należy zwyczajnie mu pomóc w przypadku problemów. 2) Porównując fabrykę kosmetyków do fabryki samochodów trzeba mieć niesamowitą wyobraźnię, żeby zestawić te dwa różne zakłady pracy. FMCG i automotive to dwie specyfiki zakładów. 3) Osobiście uważam, że stosunek pracowników stałych do pracowników tymczasowych jest bardzo dobry. Nie oczekujmy od ludzi, że wszyscy będą dla wszystkich ulegli, bardzo mili. Pracownik tymczasowy pojawiając się w nowym miejscu jest zestresowany do tego stopnia, że w wielu przypadkach powiedzenie zwyczajnego "Cześć" , "smacznego" lub "Dziękuję" przychodzi z wielkim trudem. Dlatego to wszystko działa w obie strony. Wszystkich, którzy chcą podjąć pracę w BMP szczerze zapraszam. Nie czytajcie opinii negatywnych. Przyjdźcie i przekonajcie się sami. Dajcie się poznać jako osoby otwarte i gotowe do współpracy a gwarantuję, że nawet jako pracownicy tymczasowi będziecie zadowoleni z pracy w Nivea. Każdy zakład ma swoje plusy i minusy. Gwarantuję wam, że tu jest więcej plusów. Osoby krytykujące proszę o nie pisanie nieprawdy bo szkodzicie przede wszystkim sobie.

ola
@Zadowolony

A na stałe żeby dostać się do pracy na produkcji przez zakład jest pewnie trudne pytam bo pracuje w unileverku i chętnie bym przeszła z produkcji na produkcje i wiem ze zarobki kobiet sa dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań