Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

Alexa

Bogusia bardzo dziekuje.masz racje.wiadomo ze kazda praca inna ale napewno dobrze poczytac pozytywne opinie :-)

Alexa

cześć, czy ktos moze wybiera sie z na oferte wielkanocna z tej firmy tzn okres swiat? jakos nie mam obaw procz jednej co do mieszkania. czy osoby ktore byly z tej firmy moga powiedziec cos na ten temat. duzo sie nasluchałam o okropnych warunkach ale wiadomo ze kazda firma inna.

anex123

no ale czy w tej pracy co ja mam jechac to jest to pewna praca? jade pierwszy raz i boje sie ... ale ty byłes tam w tej miejscowosci?

anex123

albo czy ktos był przez ta firme, ?

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
skorpion

Pracowałem w Hessingu praca nie jest ciężka , pakowanie sałatek do szalek lub zbieranie zamówień na magazynie zależy gdzie się trafi,napewno dasz radę, jeśli chodzi o godziny to jest bardzo różnie Ja miałem po 5,8 godzin,słyszałem że teraz jest więcej.powodzenia.

az
@skorpion

Tam mało godzin? Czyli nic odłożyć się nie da...???

sadawe

ponawiam pytanie uważam bardzo istotne-dla jakiego pracodawcy w Holandii rekrutuje euro work z Katowic?

ana

a jaka to praca w Hessingu? pozdr

monia

Ktoś wie coś na temat pracy w Hessingu? Jak z godzinami? Czy cięzka robota?

Zujo
@monia

Czemu wszystcy chcieli by mieć prace za lekką proste zeby zabobć trzeba zapier***** a nie siedzieć na dupie co polowa by chciala robić...

janek

Korzystając z wiedzy forumowiczów chciałbym dowiedzieć się dla jakiego pracodawcy w Holandii rekrutuje euro work z Katowic? Drugie pytanie jakie warunki mieszkaniowe na miejscu, czy hotele pracownicze czy bungalow czy może domy, mieszkania bo to też istotna sprawa? Ostatnie pytanie czy wymagają zaświadczenia o niekaralności bo wolałbym uniknąć wariatów i kryminalistów xD Z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam

p
@janek

Z tego co wiem to rekrutują dla(usunięte przez administratora) Zaświadczenia o niekaralności w większości ofert nie wymagają, każdy może jechać. Co do mieszkań to nie wiem.

jarecki

hej byl ktos zeszlego roku ma swieta jak tam jest bo sie wybieram

@ok zakwaterowanie to nie wiem, ja pracowałem na kontrakcie na 3 miechy z opcją przedłużenia, a nie na 3 tygodnie. ja mieszkałem w domu 6 osobowym, 3 pokoje, 2 łazienki, salon+kuchnia. jak przyjmują na święta to możliwe że będzie to jakiś hotel robotniczy, musisz ich spytać. a firma? rzucą się z polskiego eurowork do holenderskiego "unique", gdzie w biurze w zakładzie jest zawsze jakiś polak. angielski? raczej nie trzeba znać, chociaż wypada rozumieć polecenia teamlidera, lub operatora (chociaż operatorzy to często polacy, więc raczej kłopotu nie będzie). praca? lekka, za lekka, monotonna. jak na święta to duże prawdopodobieństwo, że będziesz pakować gotowe mięso do kartonów, praca łatwa. nie ma norm, nie ma jakiegoś szalonego tempa. nie ma czym się stresować. sam chętnie bym tam wrócił, fajni ludzie tam pracują. PS. na popołudniową zmianę dostajesz obiady za free. co tydzień kilka paczek mięsa.

nowa
@były pracownik

Witam mam jechac na pakowanie miesa na oferte swiateczna chcilabym sie dowiedziec ile dostane na reke przy stawce.10.80 i czy w swieta i Nowy Rok sie pracuje.

ok

pytanie do byłego pracownika własnie mam wyjechac mozesz cos wiecej napisac o firmie mieszkaniach i pracy dzieki

@angie mówisz o tej ofercie z Zaandam? przy mięsie? pracowałem tam rok temu. nawet 2 tygodnie przed 24 grudnia była praca, dużo pracy. na II zmiane pracowało się po 10 godzin. (chyba) po 6 dni w tygodniu (chyba, bo nie pamiętam jak było) praca lekka, ale monotonna, a kasa? była jaka była, tzn jaka stawka taka wypłata, polecam biuro, jest ok, kasa na czas, masz pytanie, oni odpowiedzą.

angie
@były pracownik

dziękuję za odp... pozdrawiam

angie

Czy ktoś ma zamiar skorzystać z oferty świątecznej,a mianowicie Pakowanie żywności? pozdr.

ad

Uważajcie ludzie co podpisujecie, czytajcie uważnie umowy, przeczytajcie 100 razy i zastanówcie się czy podpisać, ja nie podpisałem bo była trefna.

Gosiaczek

Może ktoś był na pieczarkach w Holandii z tej firmy??

Anetaaa
@Gosiaczek

też zastanawiam się nad tymi pieczarkami...

family

O co chodzi tym agencjom że napalają się aby wyjechać całą rodziną z Polski ?

kos

Czesc, zdecydowałeś się ? mozesz cos wiecej powiedziec. ? Mam tez tą ofertę. pzdr

piterek

Dostałem oferte pracy na magazynie w Amsterdamie order picker jakieś szczegóły mogę dostać od osób pracujących na tym stanowisku jak wygląda zakwaterowanie dojazd do pracy auto czy rower jakie normy trzeba mieć itp proszę o pisanie na moje gg:8286315 Dzięki

p

Pracuje ktoś na magazynie w Waalwijk? Dajcie jakieś szczegóły. Mamy oferte wyjazdu z chłopakiem, najbardziej interesują nas warunki mieszkaniowe i kwestia dojazdu do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work