Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

Może tak być zobaczymy

kate

Czekam na akceptacje ze strony holenderskiej, jeżeli tak to jadę. Myślałam, że jesteś już na miejscu i czegos się dowiem

@kate

Na miejscu sa moi koledzy i mowia ze jest git;) moze wyjdzie tak ze razem bedziemy jechać tego 6 czy 7;)

I jak maco wyjechałeś ??

maco

Tak u nich w biurze w Bydgoszczy, jade jako pakowacz Venlo owoce-warzywa

@maco

Szkoda, że trzeba w ich biurze podpisać umowę, mam za daleko do Bydgoszczy a do Lublina i Opola jeszcze dalej

@maco

dzwoniłam do nich i teraz mam czekać na telefon, jak będziesz na miejscu daj znać jak tam jest

@kate

Dzwonilas i co ? Bedziesz jechać? Ja jade w przyszlym tyg, przełożyli wyjazd na 6 kwietnia czy tam 7 po swietach ale to dobrze.

kate

Do jakiej miejscowości i do czego ??

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
maco

Jade w sobote w nocy do holandi z work force, znajomi sa i mowia ze duzo godzin, soboty 150, dobre domki i ogolnie zadowoleni sa

@maco

a umowę podpisywałeś w ich biurze?

Work force

@maco

a znajomi może polecili ci jeszcze inna firmę?

kate

a z jakiego biura jedziesz?

viktoria

martka-a ja wysłałam do nich kilka pytań na maila i od 2 dni nie mam odpowiedzi a zadałam proste pytania typu czy potrzebne jest specjalistyczne obuwie, czy jest internet w domkach, czy trzeba zabrać ze sobą kołdrę itp. maco ja tez czytałam opinie dla tego też zadałam im to pytanie i jest cisza

maco

Ja czekam na wstepną akceptacje od Hobji , jutro ma być , jest ktoś tam juz na tych warzywach itp itd? ogarnia ktoś czy to co piszą na innych stronach to prawda ? Ja czytałem opinie o Hobji i powiem Wam ze sie dosłownie przestraszyłem tego co ludzie wypisuja na temat tej firmy ;/ odpisz ktoś co i jak koniecznie !

martka-a

dzwoniłam i pytałam o to,i jest to tak: euro work jest pośredikiem a firma ,która zatrudnia i podpisuje umowe to hobij.

@martka-a

A ty wyjechałaś z ta firmą??

martka-a

no właśnie mam to samo pytanie euro work czy hobij??

kate

jak to w końcu jest jedzie się przez Euro Work czy przez Hobij ? bo w umowie jest napisane : Informujemy, że agencja pracy Hobij posiada zakwaterowania w standardowych, murowanych domach lub w domkach typu bungalow

kate

http://www.eurowork.net.pl/oferty-pracy-szczegoly/pracownik-produkcji-pakowanie-owocowwarzyw-oferta-swiateczna.html znalazłam tą oferte na ich stronie i chciałam się dowiedzieć czy ktoś w ogóle był na warzywach i owocach, co dokładnie tam robili, bo ja w sadownictwie nigdy nie pracowałam i nie wiem czy dam rade

jasio

do mnie zdzwonili wczoraj

@jasio

i co jedziesz

kate

czy ktoś teraz jedzie na ofertę świąteczną do warzyw i owoców ??

viktoria.veronika

Czy ktoś był na warzywach i owocach w Zwaagdijk ??

Londzia

Hej czy jedzie ktoś na ofertę świąteczną do Zaandam w Holandii. Może ktoś wie o dacie rozpoczęcia pracy

marti11

Na cebulki do Hillegomu jedziemy praca tam to bardziej pakowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki jak dla mnie praca jest git,bo juz tam pracowalismy tylko przez inna agencje..teraz jedziemy z euro work,ale własnym transportem,jeśli chodzi o zakwaterowanie to jak narazie nic nie wiem...

XxX

ja sie wybieram teraz jestem z okolic zawiercia

@XxX

Jak sie chce to nigdzie nie jest za daleko.

Witam.Ja mam wyjechać na cebulki do Hillegom ,czy już tam ktoś pracował i jakie warunki mieszkaniowe?

puertorico94

Siemanko moglby ktos udzielic jakies informacje na temat tego biura?? Mam zamiar wyjechac tyle ze to bedzie moj pierwszy wyjazd za granice do pracy ;p moglby ktos powiedziec jak tam jest z praca czy sa godziny jak z wyplatami i jak wygladaja warunki na domkach?? Dzieki z gory za odpowiedz :)

kar
@puertorico94

Biuro jest ok. Jesli chodzi o godziny pracy to wydaje mi sie ze to zalezy bardziej od pracodawcy, ja bylam teraz na ofercie swiatecznej i jesli chodzi o prace to nie mogę narzekac bo mialam na prawde duzo godzin, zdarzaly sie osoby ktore mialy mniej nie wiem od czego to zależało. Ogólnie tragedii nie było. Niestety z zamieszkaniem trafilam gorzej na krótką mete wytrzymalam ale dluzej na pewno bym tam nie zostala. Teraz ma byc o niebo lepiej wiec warunki domowe to chyba zwyczajnie szczescie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work