Aleo

Katowice

Opinie o Aleo

Lidia

@Wiesiek aktualnie nadal nic się nie dzieje, nie ma żadnych ogłoszeń, ale może warto skontaktować się z pracodawcą, czyli firmą Aleo, żeby zdobyć jak najbardziej bieżące informacje.

Wiesiek

Czy do Aleo są jakieś fajne ogłoszenia czy w tym momencie nic ciekawego się nei dzieje, dajcie mi znac, bo jestem strasznie ciekawy jak jest tak naprawdę

ciekawa biznesu

A czy można prosić, nawet o anonimowa opinię, obecnego lub byłego pracownika? Jak to wygląda realnie, czyli: 1) Biznes na Aleo (na czym zarabia, jakie wyniki?), 2) jak oceniają menedżerów zarządzających i polityke rozwoju pracowników?

TEN OBCY

w końcu ktoś to napisał! zgadzam się w 100%. Właścielem firmy jest cwaniaczek z małopolski, co myśli, że wszystkie rozumy pozjadal.

Gość

Wszystkie projekty, które maja w portfolio sa wykonane przez zewnetrznych zleceniodawcow. Wlasciciel firmy oszczedza na wszystkim i nie stac go na zatrudnienie dobrego grafika. Wszyscy informatycy, ktorzy tam pracowali sami zmyli sie w mgnieniu sekundy. W dziale pr pracowala studentka za minimalna. Do tego dochodza wielkie obietnice szkolen i innych bzdur, ktore sa bez pokrycia. I mam wrazenie, ze czesc pisanych tutaj komentarzy to teksty pismaka prowego w czystej postaci. Nie polecam

Grupy

A ja szukam jakiejkolwiek firmy, która kupiła albo sprzedała coś przez aleo. Pomożecie?

Zostaw opinię o Aleo - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aleo