Opinie o Aleo w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Aleo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aleo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aleo w Katowice

Iwona Nowy wpis

cześć, nie szukają tu czasem administratora baz danych? Mam doświadczenie a faktycznie trochę tych firm na stronie maja do ogarniania. Ktoś nawet potwierdził, że same dane są uaktualnianie. Wiadomo przy tym jakie widełki oferują?

Dziwna sprawa, tyle komentarzy o firmie, a żeby cokolwiek znaleźć o pracy tam to ciężko. Jak tam w ogóle można się zatrudnić? Mam doświadczenie w obsłudze stron internetowych i copywritingu, a widzę, że regularnie dodają też artykuły branżowe na portal. Z drugiej strony są tu komentarze o zleceniach, więc może współpracują tylko z freelancerami, na b2b?

modo Nowy wpis

Nie wiem o co tu chodzi ale to aleo powiązane z tym Bankiem to podwójne dno opinie negatywne usuwają bo firmy podkreślam chyba im płacą za usuwanie bo z nimi współpracują mają konta skreślić ten bank firmę aleo

O jakie zlecenia chodziło z tym niepłaceniem? I na ile to potwierdzone informacje? chce się dowiedzieć z jakich przyczyn tak się dzieje, zwłaszcza, że wcześniej ludzie tutaj o pracę dopytywali. Szukali kogoś jednak? Mają jakieś szczególne wymagania wobec kandydatów?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aleo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Mariusz

Kreatury nie płacą za zlecenia. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Zarząd pogardliwie wypowiada się o polskich pracownikach. Nie rozumiem działań międzynarodowych korporacji na terenie RP.

Darek

Dopóki nie trafiłem w sieci na jedno ogłoszenie sprzed wielu, niestety lata, to nic nie wiedziałem o tym, jak ta firma działa. A pisali w propozycji stażu na podstawie zlecenia (min. 3-miesięcznego), że chodziło m.in. o monitorowanie treści zamieszczanych na platformie Aleo. Dlatego, wiedziony ciekawością zajrzałem na forum, bo a nóż się tu czegoś więcej dowiem. Chodzi mi zwłaszcza o to, jaki jest obecnie charakter zadań i wyjaśnienie, na jakiej umowie przyjmują do pracy pracowników? No i jak byście ocenili zarobki, jak na to, co jest do roboty?

Marzena

To jest niebywałe na co sobie pozwala bank ING w dzisiejszych czasach wystawiając poprzez Ale.com wystawia negatywne opinie o firmach i to nie sprawdzone wystarczy wymyslec imię i stworzyć maila. Próbowałem odpowiedzi grzecznie na opinie to za 10.minut usunęli. Będę wszystkim opowiadał do czego dopuszcza się ING Bank. I nigdy od nich nic nie kupię i wam radzę to samo mówcie znajomym żeby nie podejmowali żadnej współpracy z takim brudno grającym bankiem.

Mirek

Uzyskałem z Internetu informację, że wpis do rejestru przedsiębiorców spółka uzyskała 2021-11-22. To jednak nie tłumaczy mechanizmu działalności, a tym bardziej tego, kogo zatrudniają. Kto wie coś o firmie i metodach jej działania? Jakie kwalifikacje pozwalają uzyskać tu zatrudnienie i jakie są zarobki na dzień dzisiejszy?

Na ich stronie widnieje informacja, że portal prowadzony jest przez ING Usługi dla Biznesu S.A. Czy to oznacza, że zatrudnienie jest tylko przez ING, a ALEO to tylko projekt w ramach tej firmy? Pytam, bo zdziwił mnie brak ofert pracy, a właśnie chciałam się zgłosić do nich. Tylko jak? Gdzie się ogłaszają? I na jakie stanowiska najczęściej rekrutują?

Faktycznie dane, o których ludzie pisali kiedyś na forum są udostępniane bezprawnie? Nie znam się jeszcze na tym, w zasadzie przez przypadek tu trafiłem. Powiedzcie mi jak przy tym wygląda odpowiedzialność osób zatrudnionych? Mogą mieć przez to jakieś kłopoty? Na czym w zasadzie praca polega? Opowiecie mi?

Tomasz

Banda (usunięte przez administratora)i nic więcej, bez prawnie udostępniają informacje na temat fimr, nawet jeśli firma nie wyraża na to zgody, (usunięte przez administratora)i nic więcej.

Marian Kowalski

Nie odpisują na prośby o usunięcie danych osobowych.

Aleksandra
@Marian Kowalski

Czy zgłosił Pan już to w odpowiednie miejsce?

Hanna
@Marian Kowalski

Próbował pan pójść osobiście załatwić sprawę? e-mail może nie dojść, może trafić do spamu. Ciekawa jestem jak wygląda ich siedziba, czy dużo ludzi tam jest?

Daga
@Hanna

Też mam problem z usunięciem moich danych osobowych. Pisałam maila do administratora danych bo taki tylko podają i bez odzewu.

Aleksandra
@Daga

a inne formy kontaktu z firmą? czy ten mail to jedyny jest? teraz to się zastanawiam ile osób mogłoby pracować przy tej obsłudze, ktoś się orientuje?

Właściciel

Kolejna żałosny portal wykradający dane z cedeig i robiący platformę firm bez zgody właścicieli.

Firma udostępnia dane osobowe bez zgody

Maciej
@Marek

Komu i w jaki sposób? Możesz coś więcej o tym powiedzieć? Te dane gdzieś wyciekają, ktoś to robi celowo czy o co chodzi?

Ww
@Marek

To, że dane firmy są na stronie oficjalnych urzędów to nie jest równoznaczne z prawem do ich upowszechniania bez zgody właściciela . To jest tak jak się wprowadza byle bank do Polski i pozwala się mu na wszystko . Gratuluje wszystkim którzy są w ING bank ich dane są pewnie wszędzie dostępne .

Alewał

Firma bezprawnie podaje dane w żaden sposób niepubliczne takie jak adres do doręczeń w prowadzonej działalności. Wpisuje się swoje dane, a tam jak byk twój adres zamieszkania, którego nie mają prawa podawać, pomimo zgłoszenia i pisania do nich, żadne potwierdzenie zgłoszenie nie przyszło na mojego maila. Zakładam im sprawę w UODO i radzę to zrobić wszystkim, a wkrótce jak nie usuną moich danych w określonym terminie, sprawę cywilną.

udu

Oni udostępniają dane, które widnieją w CEIDG. Każdy kto jest samozatrudniony musi podać swoje dane, a Aleo je tylko powiela. NIkt nic im nie zrobi. ---------------- (usunięte przez administratora)

absurd

Wiekszego badziewia nie widzialem - sciagaja dane osob bez zgody, aby usunac zadaja zaplaty. (usunięte przez administratora)

Inside

Pomimo wysłania próśb o usunięcie danych firmy która została zawieszona nadal firma bezprawnie przetwarza i publikuje dane osobowe mimo wyraźnego sprzeciwu. Skarga została złożona do UODO. Zachecam wszystkich do tego typu działania, może wtedy firma zacznie przestrzegać RODO

kamyczek
@Inside

ja dzisiaj również napisałam na nich skargę do UODO. dałam ALEO czas do dzisiaj, aby usunęli moje dane. nie zrobili tego. UODO się nimi zajmie.

Handel danymi

Udostępniają twoje dane

Witam, poniżej Kuba zapytał o ewentualną pracę w firmie oraz o rekrutację. Także jestem tego ciekawa a nikt nie odpowiedział na jego wpis. Ponawiam więc pytanie - czy w najbliższym czasie jest jakaś szansa na pracę w firmie oraz jak wygląda rekrutacja? Dajcie znać.

Zostaw merytoryczną opinię o Aleo - Katowice

• Jak się pracuje w Aleo?

Zobacz opinie na temat firmy Aleo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aleo?

Aleo