Aleo

Opinie o Aleo

Ewa

Odnośnie nieprzestrzegania prawa o ochronie danych osobowych ,osób prowadzących działalność gospodarcza ,pokrzywdzonych przez portal aleo.com skargę proszę składać do UODO lub powiadomić o tym zdarzeniu prokuraturę.

Lidia

Z tego co widzę, to ALEO jest platformą zakupową uruchomioną przez ING Bank Śląski. Bezpośrednio na stronie ALEO nie widzę informacji o prowadzonych rekrutacjach, ale może, skoro to platforma należąca do grupy kapitałowej, to rekrutacje prowadzone są centralnie, czyli przez ING Bank Śląski? Czy ktoś z was ma może jakieś bliższe informacje na ten temat?

Piter
@Lidia 03.10.2018 20:46

Kolejna reklama (darmowa) aleo.com w celu rekrutacji pracowników. Proszę portal GOWORK.pl o jej usunięcie.

Endi

A gdzie tą opinnie wyczytałeś? bo ja wszytkie przeczytałem i z tą o której piszesz się jeszcze nie spotkałem ,natomiast mnóstwo jest zażaleń na nie przestrzeganie ustawy o ochronie danych osobowych przez aleo.com od osób prowadzących działalność gospodrczą.

Endi Niewymiękł

Padaka, nic nie kupię i nic nie sprzedam ,pozdrawiam samo-zwańczego inspektora danych osobowych Aleo.

Lidia

@Wiesiek aktualnie nadal nic się nie dzieje, nie ma żadnych ogłoszeń, ale może warto skontaktować się z pracodawcą, czyli firmą Aleo, żeby zdobyć jak najbardziej bieżące informacje.

Wiesiek

Czy do Aleo są jakieś fajne ogłoszenia czy w tym momencie nic ciekawego się nei dzieje, dajcie mi znac, bo jestem strasznie ciekawy jak jest tak naprawdę

ciekawa biznesu

A czy można prosić, nawet o anonimowa opinię, obecnego lub byłego pracownika? Jak to wygląda realnie, czyli: 1) Biznes na Aleo (na czym zarabia, jakie wyniki?), 2) jak oceniają menedżerów zarządzających i polityke rozwoju pracowników?

Grupy

A ja szukam jakiejkolwiek firmy, która kupiła albo sprzedała coś przez aleo. Pomożecie?

Zostaw opinię o Aleo - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aleo