Aleo

Katowice

Aleo

Opinie o Aleo

Adam

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Endi
@Adam 31.08.2018 11:53

A gdzie tą opinnie wyczytałeś? bo ja wszytkie przeczytałem i z tą o której piszesz się jeszcze nie spotkałem ,natomiast mnóstwo jest zażaleń na nie przestrzeganie ustawy o ochronie danych osobowych przez aleo.com od osób prowadzących działalność gospodrczą.

Endi Niewymiękł

Padaka, nic nie kupię i nic nie sprzedam ,pozdrawiam samo-zwańczego inspektora danych osobowych Aleo.

Lidia

@Wiesiek aktualnie nadal nic się nie dzieje, nie ma żadnych ogłoszeń, ale może warto skontaktować się z pracodawcą, czyli firmą Aleo, żeby zdobyć jak najbardziej bieżące informacje.

Wiesiek

Czy do Aleo są jakieś fajne ogłoszenia czy w tym momencie nic ciekawego się nei dzieje, dajcie mi znac, bo jestem strasznie ciekawy jak jest tak naprawdę

ciekawa biznesu

A czy można prosić, nawet o anonimowa opinię, obecnego lub byłego pracownika? Jak to wygląda realnie, czyli: 1) Biznes na Aleo (na czym zarabia, jakie wyniki?), 2) jak oceniają menedżerów zarządzających i polityke rozwoju pracowników?

Grupy

A ja szukam jakiejkolwiek firmy, która kupiła albo sprzedała coś przez aleo. Pomożecie?

Zostaw opinię o Aleo - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aleo