Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

art

Witam wybiera się ktoś na PRACOWNIK PUNKTU GASTRONOMICZNEGO IKEI do Amsterdamu proszę o kontakt gg50030030 lub (usunięte przez administratora). Chce sie dowiedzieć więcej jak jest na miejscu

art
@art

Lub jeśli ktos tam był w zeszłym roku proszę o kontakt lub opinie. znalazłem sprzed 4-5 lat i z tego co wywnioskowalem nie warto albo jeśli się ktoś zdecydował na wyjazd do Amsterdamu niech napiszę jak to wygląda naprawdę gg50030030 albo na email kowalski228@interia.pl

Drillmax

Jadę samochodem na ofertę świąteczną 13- 14 Grudzień do Helmond. Mam dwa miejsca wolne w samochodzie może ktoś jest chętny , jestem z opolskiego.

ula1.10
@Drillmax

Rowniez jedziemy mamy dwa wolne miejsca woj.lubelskie wyjazd 13_14

@ula1.10

Hej ula1.10 może spotkamy się na granicy i pojedziemy dalej razem na dwa auta ?. Zawsze raźniej. My wyjeżdżamy 14.12.2014 do Helmond tak aby być na poniedziałek rano.

abc

Ja jadę z kolegą jak nas zaakceptują , bo czekamy na info. 2 tygodnie ,a le zawsze coś dorobisz :)

...

Pytanie do osób pracujacych dla Euro Work w Holandii. Co myslicie na temat oferty Swiatecznej przy pakowaniu warzyw? Czy opłaca sie jechać na dwa tygodnie do pracy?

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
goska

ja jestem w waalwijk na data jesli o to chodzi wszystko ok

@goska

Hej. Wybieram się na ofertę świąteczną pod koniec tego tygodnia do Helmond proszę o kontakt osoby wyjeżdżające lub osoby które są na miejscu. Moje GG (usunięte przez administratora)

nynek

witam, czy ktos jedzie moze do pracy na magazyn czy zbieraniu zamowien oferta swiateczna do miejscowosci Waalwijk? lub czy ktos juz tam pracuje ?

...

Osoba ktora to pisala jest na pakowaniu miesa.

Adi

Siemka ja z dziewczyną jadę na pakowanie warzyw do tego hotelu robotniczego Warder,ktoś może napisać jak ocenia tam warunki mieszkaniowe?

YOGI

Rozpoczęcie pracy przy pakowaniu warzyw jest dopiero od 7 grudnia, więc osoba która pisze że wyjechała na 4tyg i nie pracuje zwyczajnie KŁAMIE! bo na warzywa jeszcze nikt nie wyjechał.

Lito
@YOGI

Ktos tu nie umie czytać???zanim napiszesz ze ktos tu jest kłamca , przeczytaj uważniej a poZniej oceniaj! Chodziło o prace w zaandam przy mięsie a nie na owocach . I jak niewiesz to niepisz głupot, pare osób tam juz pracuje i nie czeka tak jak ty do 7 grudnia pajacu.

...

Pytanie do osób z Oferty Swiateczne-pakowanie warzyw. Byliscie dzisiaj w pracy?

aaa

A gdzie jestescie zakwaterowani???

Pracujacy ;-)

Podaj swoje imie chociaz klamco ;-) Ja Cie znajde. Skoro to ty mowisz prawde to chyba nie problem?????Czekam na inicjaly chociaz he to sobiepogadamy

pracujący

Na pewno nazwisk nie będę pisał , ale wszyscy od przyjazdu pracujemy na mięsie, wiec nie jesteś kimś kto tam jest z Euro Work ! Ty napisz swoje nazwisko skoro prawdę piszesz, to chyba nie czym problem ??? to ja Cie chętnie znajdę w pracy. A jak nie wiesz co grozi za takie szkalowanie w internecie to się lepiej zapoznaj z prawem....

Pracujacy

A propo Pracujacy??? od kiedy to za prawde ponosi sie odpowiedzialnosc???? Uwazaj zeby to ciebie nie pociagneli do odpowiedzialnosci za pisanie glupot!!!

Ps pracujacy kim jestes???

Pracujacy kim jestes? przedstaw sie to znajde Cie i podejde w Robocie i tez Ci sie przedstawie. Nie sciemniaj ze pracujesz bo ja tez tu jestem i od 5 dni siedzimy w domach bo roboty nie ma. Wiec nie sciemniaj , no chyba ze jestes kims z biura i prawda w oczy kole jak prawde sie pisze!!!

Prosba do osob bedacych na miejscu piszcie jak najwiecej na temat wyjazdu.

pracujący

P.S Ktoś chyba chce Euro Work wyraźnie zaszkodzić jak tak czytam o ofercie na której jestem i wiem, ze nikt z nas tu będących tego nie pisze. Są ustawy na takie rzeczy i nikt już w internecie nie jest anonimowy i każdego można znaleźć i pociągnąć do odpowiedzialności. A potem ludzie czytają i sugerują się takimi kłamstwami... Dobrze że ja się nie sugerowałem przed wyjazdem.

pracujący

Kto tu wypisuje te komentarze... ? Raczej nikt kto pojechał na ta ofertę do Zaandam , bo ja właśnie na niej jestem z kilkudziesięcioma co przyjechali w zeszłym tygodniu i wszystko ok, wiec piszcie sprawdzone informacje , a nie jakieś wymysły tych co tam nawet nie są, bo tylko mieszacie ludziom w głowach. Teraz widzę co warte takie fora.

,,,

Skoro nie ma pracy to po co ściągają ludzi ? (Dotyczy zaandam) Mieszkania są w zaandam czy gdzieś na uboczu?

NO Jak sie czyta opinie to na to wychodzie ze nie ma agencji ktora jak mowi ze tak jest i rzeczywiscie jest .a o te zamowienia sie pytam bo dzwonilismy i zaproponowano nam wlasnie ta oferte i przesłalismy CV i kazali czekać i tak czekamy a mowili ze wyjazd w tym tygodniu wiec chyba nas nie wybrali .Strasznie to denerwujace ze jesli nie zostales wybrany to mogli by dac znac ze nie pojedziemy do pracy bo takim sposobem mozna czekac i czekac i sie nie doczekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work