Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

entiś

ja byłem w tym roku na wielkanoc na pakowaniu i było spoko, wrociłem bo to byla krotka oferta, ale teraz znowu maja taka na wakacje i chce wrocic bo bylo spoko., nie czaje tych wszytskich narzekań na prace i domki. przeciez domki sa zarabiste!

galuuuu

Witam. Czy ktos jedzie w lipcu /czerwcu do pracy na produkcje?Zmieniło się cos? Bo jak czytalem komentarze z roku 2012 to byly cyrki i masakra to prawda?

Mezu

farewell89 - 2013-05-27 17:01:50 Witam. Czy ktoś był może ostatnio w pracy przez tą agencję? Jak faktycznie tam jest? Znacie jakąś lepszą?Jedziesz 2 czerwca ? :)

farewell89

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
marzenka

Witam. firma zaproponowala mi wyjazd lecz jest mi ciezko zostawic dziecko i moj partner tez szuka pracy, lecz jest ciezko, czy ktos mialby dla niego jakas propozycje? Zzawodu jest stolarzem, lecz by z pewnoscia pojechal do jakiejs innej np sortowanie itp moj e- mail marzenka922@onet.pl

fd

czy w tej firmie coś ostatnio się zmieniło?

Radoslaw666

Witam a czy ktos z was pracowal może przez Euro Work w IKEA (punk gastronomiczny) z góry dzieki za odpowiedź.

mona_21

tyle co w Holandii to nie zarobisz w Polsce nigdzie, także opłaca się tam wyjechać. jak masz stawkę wiekowa to zawsze jest mniej potrącane za zakwaterowanie wiec tez spoko, a ja wyjeżdżałam już parę razy także jakby źle było to by tyle polaków się tam nie pchało

pauli

Siema. Chciałam zapytać, bo dzwonili z oferta do mnie czy zarobił ktoś chociaż te 2,5 tys pln na czysto na miesiac ???? Bo zastanawiam się nad wyjazdem

mich92

Oferty się zmieniają , także najlepiej dzwonić do agencji i pytać co jest, bo wiem , ze często też szybko znajdują kandydatów i wtedy oferta jest bardzo szybko nieaktualna i trzeba czekać na następną. Zadzwoń i zapytaj

piotrp

Witam Czy orientuje się Pan czy będzie w tym roku podobna praca w Holandii.Z zawodu jestem malarzem i z chęcią wyjechał bym do Holandii.Mój adres e-mail piot26@o2.pl.Z góry dziękuję za odpowiedz.

mich92

byłem ostatnio na magazynie,do pracy mielismy auta słuzbowe, ja sie zabierałem z innymi z domku. domki spoko, pokoje po 2 osoby, no i wspolny taki duzy pokoj. Godziny tez były, nie narzekam ogolnie, bo wiem, ze jak ktos chce i sie stara to doceniaja, a order picker to fajna praca, można sie łatwo nauczyć, nie jest to nudne

Aroczek

Znajomy:) - 2013-04-03 17:13:58 Zabiore 3 osoby w okolice Dortmunt,Holandia i okolice,data wyjazdeu do ustalenia.Jade wlasnym autem 669085848a jak wyglada transport do pracy? platny, czy bezplatny? i ogolnie wasze wrazenie i zarobki rzeczywiste

Znajomy:)

movement

A gdzie jedziecie na tą produkcje czy pakowanie?Do Leerdam czy Etten LEur?Bo mi kazali w niedziele przyejchac do Leerdam

Aroczek

Witam. czy wybiera sie ktos z Was z euro work do rotterdamu na magazyn? I drugie pytanie do osob, ktore juz tam pracuja. moglibyscie opisac ile godzin /tyg. i cos wiecej o pracy tam?

NN

Jaka to oferta na te pomidory ? Ja do nich dzwoniłem i mówią , że nie mięli nigdy i nie mają nic na pomidory? Podobno to jakiś inny Euro Work , a nie ten z Katowic. W biurze mówią , że jest kilka firm o tej nazwie , które nie mają nic wspólnego ze sobą.

ptysia

hello .. ja i moja kolzenaka jedziemy 04 kwietnia na pakowanie lub produkcje:) mam nadzieje ze bdzie wszystko oki.. a kto z was jedzie 04-go?

elo

siema, ja jestem na rezerwie na wyjazd na produkcje na 7.04, wiec nie wiem czy sie dostane, ale chcialbym, bo kumpel od nich wyjezdzal i se chwali, ze praca lekka i ludzi na domku ma spoko

movement

Kto jedzie 07.04 na pakowanie lub produkcje? Co do oceny biura to najlepiej samemu pojechac i sie przekonac, nigdy nie bylem przez zadne biuro, ale miałem okazje jechac przez kilka i zawsze sprawdzalem opinie i wszedzie o każdym biurze były negatywne i przez to nie jechałem , a teraz mam to w (usunięte przez administratora) i jade, czy bedzie zle czy nie to sie zobaczy na miejscu

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work