Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

madziulka9191

Ola do mnie nie dzwonili . miała dać odpowiedź dziś rano albo max piątek i czekam cierpliwie. My z okolicy Częstochowy gastarbeiter skad wiesz że w tej firmie? My się wybieramy na pakowanie wędlin a nie na obieranie świń :)

gastarbeiter

Ja z Wrocławia ale juz zrezygnowałem wpiszcie sobie Hilton Meet Zaandam prawdopodobnie tam bedziecie obdzierac swinie ze skóry ;-)

pablo
@gastarbeiter

Hilton to nie rzeźnia, to produkcja, fajna praca i dobra firma, wyjeżdzałem w zeszłym roku

ola

Właśnie rozmawiałam z tą kobieta. czy od was też prosili o kontakt do byłego pracodawcy w celu potwierdzenia czy taka osoba tam faktycznie pracowała? pierwszy raz sie z tym spotykam. Jeszcze czekamy czy nas zaakceptuja. Okolice Ostrołęki. albo Elbląga. A wy?

madziulka9191

Ola a z jakiej miejscowości jedziecie? I czy wiecie już napewno że na niedziele macie być ?

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Ola

Jedziemy samochodem, czekam jeszcze na rozmowę. Ale nie wiem jak to naprawdę bedzie. Umowa na 4 tyg a co pożniej?

gastarbeiter

(usunięte przez administratora) co jedziecie?tez mam jechac ale jak czytam ta umowe to na zdrowy rozum nikt by tego nie podpisał jeszcze zadnych konkretow a juz przez telefon mnie baba straszy ze 700 kara

madziulka9191

Hej Ja wybieram się z chłopakiem 15 grudnia. Jeśli ktoś był w tamtym roku to czy mógłby się odezwać na mojego e maila (usunięte przez administratora) Ola a wy jedziecie samochodem czy busem ?

ola

Witam. Wraz z narzeczonym dostalismy ofertę na okres świąteczy, na 15 grudnia. Czy ktoś z was również się wybiera? miejscowość Zaandam kolo Amsterdamu.

Rodaczkaaaaa

Witam wszystkich którzy zamierzają wyjechać do Holandii za pośrednictwem firmy Euro Work. Firma jest bardzo rzetelna i wypelnia ze swojej strony wszystko rzetelnie. Piszący opinie wieszają psy nie na tym biurze co powinni, ponieważ to nie Euro Work ma wine tylko firma która zleca Euro Workowi zapotrzebowanie ludzi na dane stanowisko pracy. Firma która znajduje się w Holandii ustala grafiki na dany tydzień i to od niej zależy ile dni i godzin pracy masz w tygodniu. Co do warunków mieszkalnych nie mam się do czego przyczepić bo są takie jak w ogłoszeniu o prace. Natomiast co do gwarantowanych 32 godzin pracy w tygodniu to raz masz ich wiecej raz miej, ale z całego twojego pobytu średnia godzin musi wynieść ci 32/h na tydzień. Także firme Euro Work polecam jak najbardziej. Ja osobiście nie żałuję że pojechałam i napewno jeszcze pojadę przez tą agencje. Pozdrawiam.

WERT

nie da sie. napisane jesrt ok 32 godziny moze to byc tez 18 godzin a za mieszkanie i tak trzeba bedzie zapłacic. nie polecam bylam widzialam tragedia. (usunięte przez administratora)

bert
@WERT

jak sie źle pracuje to sie potem dyskutuje;); byłem widziałem i sie odezwałem bo nie da się słuchać takich głupot, z mojej grupy prawie wszyscy dostali przedłużenie i nie było osoby niezadowolonej, no comment

dori

na wiekówkach w holandii nie da sie zarobic jeśli masz 32 godz w tyg dostajesz 70 euro wyplaty wiec zostaje ci tyle co na zycie ja przez 2 tyg pracy odlozylam 70 euro . akurat na bilet powrotny wiec zycze udanej wspolpracy z firma euro work nie zwrócila mi sie nawet polowa kosztow ktore wydalam na wyjazd nie polecam!!!

eloo
@dori

Hmm w wiekuu 18 lat mam 160 euro tygodniowo więc da się spokojnie przeżyć :) ale przez inna agencje pracy,ale mysle czy nie przejsc do euro work Pozdraiwaaaaam :)

Oburzony

Niczego konkretnie nie można się dowiedzieć, jeden wielki CHAOS. Konkretnie, jakie wynagrodzenie? czy jest praca? trzeba znać język? nie wlepiają kar za byle co?

pazdro
@Oburzony

jade przez eurowork, tak jak w zesżłym roku, no i to jest oferta z podstawowym angielskim z tego co wiem, ja akurat mówie dobrze, ale coś trzeba umieć,a reszte na stronie sobie doczytaj

miśka

jeśli ktoś dostanie propozycje pracy z tej agencji na filetowanie ryb to z całego serca odradzam, chodzi im tylko o utrzymanie mieszkania a nie o znalezienie pracy której prawie niema, godzin jest mało , a zarobki takie ze ledwo starcza na życie , nie mówiąc już o tym żeby coś odłożyć .po co ściągają ludzi jak nie ma pracy .

pogromca
@miśka

Proszę powiedzieć mi czy jest praca w Tej Firmie? Co z warunami, itp , Pozdrawiam!

pazdro
@pogromca

Ja byłem na ofercie świątecznej w zeszłym roku i w tym też jade, także praca jest inaczej bym nie jechał drugi raz, musiałem sie starac zeby mnie docenili, no ale opłacało sie, mam otwartą furtke i moge tam wrócić, aha i jak domki są te same co rok temu to warunki były bardzo dobre, może dostane ten sam domek heh

aaaa
@pazdro

A jedziesz 2 raz przez agencje czy bezposrednio przez koordynatora w Holandii?

kawunia
@pazdro

A jak z nadgodzinami? W ofercie jest napisane, że 32/h w tyg a jak jest naprawdę? Da się coś zarobić przez ten miesiąc?

eve

ja również wybieram się z chłopakiem na tą ofertę świąteczną. jedziemy swoim samochodem. wiecie już gdzie będziecie mieszkać? my w volendam.

madz_ia21

"FalcoN" prawdopodobnie w ten weekend, już załatwione wszystkie dokumenty ale to zależy od Holenderskiego pracodawcy.(na 90% w ten weekend) My byśmy chcieli już teraz, bo to 9 tygodni teraz jest a w grudniu na 5 tygodni tylko, a czemu sie zastanawiasz? jedziesz swoim samochodem czy autokarem?

Madz_ia21

*Muflon* tak istnieje możliwość wyjazdu w parze, teraz do pakowania zywnosci jadę z chlopakiem. a wie ktoś coś może o mieszkaniach w Zaandam w domkach wypoczynkowych/letniskowych tam sie znajdujacych?;) _________________________________________________________________________ w ten weekend ktos sie wybiera od nich do Zaandam? na oferte swiateczna?

Muflon

Hej, Mam pytanie, czy z tej firmy istnieje możliwość wyjazdu w parze? Pozdro

andrzej

Witam, mam pytanie czy jak mam 29 lat to mogę wyjechać przez eurowork do pracy do Holandii?

RADO

Witam kto jutro jedzie do Holandii na magazyny z katowic jak by mógł sie ze mną skontaktować 19willy92@gmail.com

Roxsza

Oj ja mam ten sam problem jest tam was chyba z 20 :D okto w takim razie prosze mojego maila. Roxankaaa987@vp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work