Węglo Smyk sp. z o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Węglo Smyk sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Węglo Smyk sp. z o.o.

Administrator

Jak wyglądają zarobki w Węglo Smyk sp. z o.o.? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Kolo

Świetna atmosfera, kasa na czas, pomocna ekipa dla mnie Ok a nawet więcej.

kaloryfer

katastrofa, banda chamów i oszustów, nie warto tam pracować, szef nie jest wymagający, tylko chamski. Ma kilka podlizywaczy, którzy o niczym nie myślą, tyko jak dowalić pozostałym pracownikom. Choćbyś nie wiem co zrobił to i tak dostaniesz ochrzan, zaś co do zapłaty - co innego podczas rozmowy o pracę, a w rzeczywistości później zupełnie mniej.

KIEROWCA :-)

Jestem w szoku !!!, nie ukrywam, że nigdy nie pisałem na takich dziwnych portalach, ale jak to zobaczyłem to muszę coś napisać. Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, ale żadnych problemów o jakich Wy piszecie, kasa zawsze na czas i tyle ile wypracowałem, szef wymagający ale docenia pracownika, chyba, że Wy byliście do d... i stąd takie Wasze opinie. Atmosfera super, a dziewczyny z biura rewelacyjne.

maniek

A ja nie mam tu żadnych problemów. Kasa zawsze na czas, miła atmosfera, szef wymagający ale pomocny. Polecam.

kierowca

ta firma to totalne dno, niema tam nic papieru do tachografu żarówek,a oprócz tego okradli mnie z kasy na co innego się umawiasz a potem masz 500 za mało.A co do SZEFA to popieram opinię mojego poprzednika.A KIEROWNIK TRANSPORTU jest tak daremny że nadaje się tylko do takiej firmy bo gdzie indziej by go zabili śmiechem.Odradzam każdemu lepiej iść na kuroniówkę przynajmniej przynajmniej nie zmarnujecie czasu i was nie okradną z kasy.

tolo

ta firma to totalna dziadowizna tam zdechniecie z głodu a szef kawal hama

Zostaw opinię o Węglo Smyk sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Węglo Smyk sp. z o.o.