Opinie o Węglo Smyk sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Węglo Smyk sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Węglo Smyk sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Węglo Smyk sp. z o.o. w Katowice

Pytanie Nowy wpis

Czym w Węglo Smyk sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Miro Nowy wpis

Super firma polecam ale ile ludzi tyle opin

Dominika Nowy wpis
@Miro

Twoja wypowiedź jest krótka, więc może zechcesz ją rozwinąć? Skoro posiadasz pozytywną opinię na temat Węglo Smyk, to napisz proszę, czym ten pracodawca wyróżnia się od pozostałych? Wyczerpujące wpisy to cenna wskazówka dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w firmie.

O91 Nowy wpis
@Dominika

Zgadzam się z przedmówcą, ile osób, tyle będzie opinii. Skąd wiadomo, kto mówi prawdę?

XXXX

To jest najlepsza firma w rudzie śląskiej kasa (usunięte przez administratora) szef bardzo spoko (usunięte przez administratora) atmosfera ale jak się komuś nie chce pracować to nigdzie miejsca nie zagrzeje I takie glupoty będzie pisał

Czarek

Właśnie tym różnią się ludzie w firmie, że jedni pracują i nie narzekają a drudzy najchętniej by poleżeli za dobrą kasę.

Analityk Danych
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

BAUISNM

Pytania

HATU

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kolo

Świetna atmosfera, kasa na czas, pomocna ekipa dla mnie Ok a nawet więcej.

kolo
@Kolo

Chyba nie pracujesz tam...bo byś tak nie pisał...Zaiwania sie tyle co na międzynarodówce za 4 tysiaki! a wypłata w 2 transzach z czego 2 transza zazwyczaj z poślizgiem!!!!!

Jak wyglądają zarobki w Węglo Smyk sp. z o.o.? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

kaloryfer

katastrofa, banda chamów i oszustów, nie warto tam pracować, szef nie jest wymagający, tylko chamski. Ma kilka podlizywaczy, którzy o niczym nie myślą, tyko jak dowalić pozostałym pracownikom. Choćbyś nie wiem co zrobił to i tak dostaniesz ochrzan, zaś co do zapłaty - co innego podczas rozmowy o pracę, a w rzeczywistości później zupełnie mniej.

KIEROWCA :-)

Jestem w szoku !!!, nie ukrywam, że nigdy nie pisałem na takich dziwnych portalach, ale jak to zobaczyłem to muszę coś napisać. Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, ale żadnych problemów o jakich Wy piszecie, kasa zawsze na czas i tyle ile wypracowałem, szef wymagający ale docenia pracownika, chyba, że Wy byliście do d... i stąd takie Wasze opinie. Atmosfera super, a dziewczyny z biura rewelacyjne.

maniek

A ja nie mam tu żadnych problemów. Kasa zawsze na czas, miła atmosfera, szef wymagający ale pomocny. Polecam.

kierowca

ta firma to totalne dno, niema tam nic papieru do tachografu żarówek,a oprócz tego okradli mnie z kasy na co innego się umawiasz a potem masz 500 za mało.A co do SZEFA to popieram opinię mojego poprzednika.A KIEROWNIK TRANSPORTU jest tak daremny że nadaje się tylko do takiej firmy bo gdzie indziej by go zabili śmiechem.Odradzam każdemu lepiej iść na kuroniówkę przynajmniej przynajmniej nie zmarnujecie czasu i was nie okradną z kasy.

tolo

ta firma to totalna dziadowizna tam zdechniecie z głodu a szef kawal hama

Zostaw merytoryczną opinię o Węglo Smyk sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Węglo Smyk sp. z o.o.