Opinie o Promax Pharma w Lublin

Promax Pharma Sp z o.o. - Agencja Sprzedaży Bezpośredniej Banku Millennium SA

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promax Pharma w Lublin

aaaaa

czy możecie podać adres do PH w Lublinie

gall anonim

doszly mnie sluchy, ze inzynier zadeklarowal sie ze co miesiac bedzie robil 300tys i nie chce za to zadnej prowizji

pozdro

moim zdaniem to co ktos tu wypisuje to mało ma wspólnego z Lublinem (chyba że się mylę). W Lbn zawsze była inna atmosfera niż w całej Polsce i może komuś (Wawka W....kiego 1..b ) zależy na tym aby to wszystko zdyskredytować i zaszczuć ludzi na siebie. Dlatego pojawią się tu głupie wpisy i ktoś na garbie Lbnu chce zrobić krecią robotę. Nie wińmy sie że Promaxowi że nie wyszło bo to nie wina doradców,kierowników czy dyrektorów ta firma w momencie przejscia z millenniu tylko na projekt ge miała garba w postaci długu ok 1-2 baniek w plecy z racji innych projektów i te długi nas zjadły w styczniu gdy sprzedaż siadła i konto promaxu zaatakowały stare zmory:) pozdro dla starych promaxowców nie tych co byli tu miesiąc dwa czy trzy tylko dla tych ze starej szkoły

dosyc tego

Panowie i Panie, dajcie juz sobie spokoj z wzajemnym opluwaniem. Cala Polska niech to robi ale nie my w Lublinie. Mozna umierac za wiele idealow ale nie za klamliwego Silvio i Promax. Po co obrazcie sie na tym, watpliwego poziomu, forum. Co jak co ale Lublin zawsze byl przykladem dla innych i niech tak zostanie. Nie wyszlo Millennium nie wyszlo Promaxowi,nie wyszlo i nie wyjdzie wielu innym widocznie taka jest kolej i taki jest cykl tego biznesu. Nie rozumiem tylko po co ta cala sytuacja was sklucila. Macie cos do siebie to nie piszcie tutaj tylko zadzwoncie do siebie i wyjasnijcie niporozumienia. Nie karmcie publiki. Napijcie sie wodki i wytlumaczcie sobie wszystko. Firmy przemijaja a ludzie trwaja. Moze kiedys znow sie spotkamy jak nadejda lepsze czasy dla rynku finansowego. Spotkajmy sie wtedy w zgodzie, nie w gniewie. Pozdrawiam ......do zobaczenia

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Promax Pharma się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

odczepcie sie od [usunięte przez moderatora] żeby ktoś was w połowie tak dobrze wspominał jak jego zawistnicy i niedouczeni szefowie bez klasy

Lila

CZy ktoś z pracowników byłych/ obecnych firmy Promax otrzymał regulamin, w którym jest mowa o prowizji?

lksalkas

[usunięte przez moderatora] w [usunięte przez moderatora] inzynierowi i calemu promaxowi.

gall anonim

a tak wogule to lublin jeszcze istnieje?? pracowalem tam kiedys zajebista atmosfera byla ale niestety z tego co slyszalem to sie *&^(*&^%. Pozdrowienia dla Inzyniera

Z tego co mi się obiło o uszy to tak. Gdzieś na Węglinie czy Czubach.

Q

A Lublin ma jeszcze biuro czy juz nie?

X

POWODZENIA.....................................

lex

dzieki za pomoc w podjeciu wlasciwej decyzji. jutro dzwonie zeby podziekowac za niedoszla wspolprace. pracowalem i mialem stycznosc z innymi tego typu gownianymi firmami i nawet nie chce mi sie zaczynac kolejnej nedznej i bezowocnej wspolpracy.

luhltrr

chodzi o to ze nie zjadlem bo oszukujecie ludzi, dlaczego im nie mowicie na rozmowach ze nikt nie wie czy firma przetrwa a praca jest charytatywna?

a mnie to wisi.

Anonim! zajmij się sobą i nie bądź taki mądry bo jeszcze nie raz w życiu w (usunięte przez administratora) dostaniesz. CWANIAK, SAM NIE ZJE I KOMUŚ NIE DA!!!

jezeli chcesz pracowac w upadajacej firmie, ktora nie moze Ci zapewnic czegolwiek (o jakichs pieniadzach zapomnij) zaproponuja Ci pewnie umowe zlecenie na fatalnych warunkach tzn bez zadnych konkretnych informacji ile mozesz zarobic i kiedy ewentualnie mozesz cos dostac za zrobiony kredyt to jest to "firma" dla Ciebie :D

vbhk

A to sorry.

XYASDVCJN - 2010-03-16 22:01:59 Nie mogłaś zostać zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w Lublinie. W Lublinie od jakiegoś czasu, do tej chwili nie było rekrutacji. Podejrzany ten Twój wpis. POZDRAWIAM, Pan Daniel do mnie dzwonił....

XYASDVCJN

Anka

Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do pracy w Promax Lublin. Napiszcie czy ta firma jest stabilna, bo z tego co wyczytałam to mam mieszane uczucia. Ale napiszcie prawdę a nie jakieś niesprawdzone historyjki. Z góry dziękuję za poradę.

koniec

To o czym piszesz to nic innego jak pomowienia i sny chorego, lub fakt, ale chyba tylko w gazecie FAKT. Dobranoc, idz spac, jutro kolejny dzien, oby lepszy dla wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Promax Pharma - Lublin

Promax Pharma