Opinie o Promax Pharma w Lublin

Promax Pharma Sp z o.o. - Agencja Sprzedaży Bezpośredniej Banku Millennium SA

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promax Pharma w Lublin

koniec koncow - 2010-03-14 22:48:14 owszem to jest fakt ale faktow jest DUUZO wiecej, kilka z nich bardzo ciekawych nie mysl sobie ze ktos je przemilczy albo o nich zapomnie bo ci tak WYGODNIE jest dobry wujcio, ludziom prace zalatwil i o groszka zadbał.. ja[usunięte przez moderatora]URWAŁ JEGO MAĆ ..tylko zapomniał ze działe za to dostał..filantrop[usunięte przez moderatora] i myslal ze nikt sie o tym nie dowie w dodatku Odstaw wódę bo ci się już język plącze....

koniec koncow

owszem to jest fakt ale faktow jest DUUZO wiecej, kilka z nich bardzo ciekawych nie mysl sobie ze ktos je przemilczy albo o nich zapomnie bo ci tak WYGODNIE jest dobry wujcio, ludziom prace zalatwil i o groszka zadbał.. ja [usunięte przez moderatora]URWAŁ JEGO MAĆ ..tylko zapomniał ze działe za to dostał..filantrop [usunięte przez moderatora] i myslal ze nikt sie o tym nie dowie w dodatku

KONIEC

PROMAXU w Lublinie już nie ma i to jest FAKT!!!!! Wszystko inne to domniemania, pomówienia i sny chorego, który nie może ścierpieć że jest chory.

pakiet wiekszosciowy 100 kola kapital zakladowy 55 kola pus a raczej minus 2,5 mln długu wez ty sie ekonomisto [usunięte przez moderatora]w glowe tylko nie za mocno bo ci echo ja rozerwie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Promax Pharma się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Specjalista ds. Serwisu Systemów Operacyjnych
Stokrotka Sp. z o.o.
siusz

ALucha i Reunuch też wzieli, tylko na razie siedzą cicho. Mówi się że oni pakiet większościowy na ochłapy opylą za 100 koła, ale Brasil i synalek też chcą działę . PROMOCJA PROMOCJA!!!!!!!

mała

ciekawe te kwoty... a kto to jest schmidt i slazak

siusz

okrety i okrety wszyscy wzieli kase sylwek 50 kola dyrektorki 30 kola grochowka 20 schmidt ze slazakiem 15 a ty bidaku?

qwerty

propaganda czy nie propaganda FAKT to FAKT!! z faktami sie nie dyskutuje Ci Panowie sprzedali swoich ludzi i jeszcze zgrywają dobrych wujków bo przecież im pracę załatwili w konkurencji! A to jak bardzo mocno przyłozyli łapska do tego żeby upadł promax i żeby Ci wspomniani zasluzeni ludzie stracili dotychczasowa prace to juz sie nie zająkną ani słowem. Pierwsi uciekli z tonącego okrętu, szkoda tylko że nikt w porę nie zauważył że sami wybili dziurę w burcie tego okrętu. JAWNA KPINA I BEZCZELNOŚĆ!!

"wam" piszesz z małej litery a "Dyrektorzy" z wielkiej...każdy widać powinien znać swoje miejsce... hehe człowieka ze wsi wydrzesz ale wsi z człowieka nie da rady..nedzna Buraczyno

drugie dno - 2010-03-14 11:22:23 Tylko nie zapomnij o grochu, żebys miał czym popierdziec. Bo chyba tylko tyle ci zostało. Co do tego czy wyzej wspomniani zrobili to interesownie czy nie, to nie twoja sprawa. Kasę za pracy winny wam jest Promax a nie byli Dyrektorzy. Jak tego nie rozumiesz to z tobą jest naprawdę bardzo żle....

drugie dno - 2010-03-14 11:22:23Ale smierdzaca [dane osobowe usunięte przez moderatora] propaganda fuj wstydazcie sie.

drugie dno

"zasłużeni" to byli w poprzednim systemie... "załatwili" myslisz ze za darmo naiwna istotko??!! hehe dostali za sprzedanie Was do konkurencji bardzo określone wysokie korzyści!!! zarobili za sprzedanie Was sporo a Wy im jeszcze wdzięczni jesteście!!! głupota nie boli jestescie towarem, miesem na sprzedaz i pozarcie Wy "zasluzeni" a kto na tym wyszedł dobrze a kto nie to sie okaże za kilka mcy, czas pokaże. smacznego schabowego z kapusta

stary promax

Mozna pisac wiele o poczynaniach chomika i tigera ale ni mozna im zarzucic jednego, ze zasluzonych zostawili na lodzie. Na odejscie z Lublina razem z Groszkiem wszystkim konkretnym zalatwili mozliwosc pracy, kto chcial to bral, natomiast nasze kochane brejdaki S chcialy byc cwansze i widze po wpisach ze im nie wyszlo. Przykre.;)

Witek

Ludzie po co się nawzajem obrażac, było minęło, teraz jest nowy dzień i trzeba myslec o tym co bedzie jutro. Czy Kierownicy byli tacy, czy inni - teraz nie ma to znaczenia. Ot pozostały wspomnienia, dla jednych lepsze, dla innych może trochę mniej. Ale Ekipa ludzi która tam pracowała była fantastyczna. I to się liczy na przyszłośc, że jak kiedyś się spotkamy to możemy sobie spojrzec w oczy i się dobrej gorzały napic. Pozdrawiam - jeden z Was.

dawny pracownik

ciesze sie, że nastał koniec tego kłamu! Przynajmniej nikt już nie wkroczy w szeregi tego zakłamania. Cieszę się również, że miałem z takimi kierownikami do czynienia, krótko bo po miesiącu dałem sobie z tym spokój, ale nauczyło mnie to, na co w przyszłośc uważać i jakiego buractwa (kierownictwa) się spodziewać w firmach sprzedażowych

...znowu [usunięte przez moderatora] wzieli się za pisanie na tym barrdzo interesującym forum, byli dyrektorzy ale śmieszni jesteście teraz to gracie cwaniaków którzy jako pierwsi uciekli z firmy, już nie pamiętacie jak dokładnie rok temu prosiliście doradców których teraz opluwacie aby zostali w firmie, taka jest prawda jak by nie doradcy lubelscy to [usunięte przez moderatora] by teraz mieli. Dziwny facet z Ciebie dyrektorze [usunięte przez moderatora].grozisz zablokowaniem i nie dasz nikomu dogadac się z bankami na własną rekę tak jak to sam zrobiłeś po (usunięte przez administratora) Ty to robisz co ci to daje satysfakcje , zobaczysz kiedys jeszcze Ciebie to zaboli co robiles jak sam obudzisz sie z reką w nocniku i zaczniesz szukac od nowa znajomych dzięki którym coś osiągnołeś w zyciu mimo ze wykrzatłcenia u Ciebie w CV nie zobaczy.

to o kuciu tych lap to pisal nie kto inny a sam inzynier tylko on sie umial tak samo dowartosciowac, byl osoba ktorej sie plulo w twarz a mowil ze to deszcz pada. a teraz stara sie pokazac jaki to on nie jest.....

to powyzej o kuciu łap pisalo jedeo z dwojga jader: michalewski albo łomiak czy łoniak nie jestem pewny nazwiska

Na forach promaxu było wiele zabawnych wypowiedzi ale ta powyżej jest number one. Po przrczytaniu tego myślałem że pęknę ze śmiechu. Inżynier kuty na 4 łapy???? Oj biedaku nawet nie wiesz kiedy obudzisz się z ręką w nocniku. Nawet się nie obejżysz a zostaniesz z niczym, nie pozwolą Ci na samodzielność. Ponadto nie z tym IQ. Twój na szczęscie były, pracownik

gall anonim - 2010-03-10 23:06:50 a jak tam inzynier zyje jeszcze czy dal sobie juz spokoj z bankowoscia?? slyszalem ze swoich klientow co miesiac przerabia w kazdym banku Ty się o inżynierka nie martw. On jest kuty na cztery nogi. Jako jedyny robi dalej interesy ale już z innymi Bankami, na swój koszt. I w końcu zarabia niezły grosz. Gdzie wam do niego...

Zostaw merytoryczną opinię o Promax Pharma - Lublin

Promax Pharma