Promax Pharma

Lublin

Opinie o Promax Pharma

anonim 2010-03-14 11:55:46
drugie dno - 2010-03-14 11:22:23Ale smierdzaca [dane osobowe usunięte przez moderatora] propaganda fuj wstydazcie sie.
anonim 2010-03-14 13:33:51
drugie dno - 2010-03-14 11:22:23

Tylko nie zapomnij o grochu, żebys miał czym popierdziec. Bo chyba tylko tyle ci zostało. Co do tego czy wyzej wspomniani zrobili to interesownie czy nie, to nie twoja sprawa. Kasę za pracy winny wam jest Promax a nie byli Dyrektorzy. Jak tego nie rozumiesz to z tobą jest naprawdę bardzo żle....
anonim 2010-03-14 18:25:54
"wam" piszesz z małej litery a "Dyrektorzy" z wielkiej...każdy widać powinien znać swoje miejsce... hehe człowieka ze wsi wydrzesz ale wsi z człowieka nie da rady..nedzna Buraczyno
qwerty 2010-03-14 18:56:39
propaganda czy nie propaganda FAKT to FAKT!!
z faktami sie nie dyskutuje

Ci Panowie sprzedali swoich ludzi i jeszcze zgrywają dobrych wujków bo przecież im pracę załatwili w konkurencji! A to jak bardzo mocno przyłozyli łapska do tego żeby upadł promax i żeby Ci wspomniani zasluzeni ludzie stracili dotychczasowa prace to juz sie nie zająkną ani słowem.
Pierwsi uciekli z tonącego okrętu, szkoda tylko że nikt w porę nie zauważył że sami wybili dziurę w burcie tego okrętu.

JAWNA KPINA I BEZCZELNOŚĆ!!
siusz 2010-03-14 19:01:31
okrety i okrety wszyscy wzieli kase sylwek 50 kola dyrektorki 30 kola grochowka 20 schmidt ze slazakiem 15 a ty bidaku?
mała 2010-03-14 19:09:05
ciekawe te kwoty...
a kto to jest schmidt i slazak
siusz 2010-03-14 19:19:31
ALucha i Reunuch też wzieli, tylko na razie siedzą cicho. Mówi się że oni pakiet większościowy na ochłapy opylą za 100 koła, ale Brasil i synalek też chcą działę . PROMOCJA PROMOCJA!!!!!!!

anonim 2010-03-14 19:36:54
pakiet wiekszosciowy 100 kola
kapital zakladowy 55 kola pus a raczej minus 2,5 mln długu
wez ty sie ekonomisto [usunięte przez moderatora]w glowe tylko nie za mocno bo ci echo ja rozerwie
KONIEC 2010-03-14 20:45:52
PROMAXU w Lublinie już nie ma i to jest FAKT!!!!!

Wszystko inne to domniemania, pomówienia i sny chorego, który nie może ścierpieć że jest chory.
koniec koncow 2010-03-14 22:48:14
owszem to jest fakt
ale faktow jest DUUZO wiecej, kilka z nich bardzo ciekawych
nie mysl sobie ze ktos je przemilczy albo o nich zapomnie bo ci tak WYGODNIE jest
dobry wujcio, ludziom prace zalatwil i o groszka zadbał.. ja [usunięte przez moderatora]URWAŁ JEGO MAĆ
..tylko zapomniał ze działe za to dostał..filantrop [usunięte przez moderatora] i myslal ze nikt sie o tym nie dowie w dodatku
anonim 2010-03-14 23:06:51
koniec koncow - 2010-03-14 22:48:14

owszem to jest fakt
ale faktow jest DUUZO wiecej, kilka z nich bardzo ciekawych
dobry wujcio, ludziom prace zalatwil i o groszka zadbał.. ja[usunięte przez moderatora]URWAŁ JEGO MAĆ
..tylko zapomniał ze działe za to dostał..filantrop[usunięte przez moderatora] i myslal ze nikt sie o tym nie dowie w dodatku

Odstaw wódę bo ci się już język plącze....
koniec 2010-03-14 23:08:09
To o czym piszesz to nic innego jak pomowienia i sny chorego, lub fakt, ale chyba tylko w gazecie FAKT.
Dobranoc, idz spac, jutro kolejny dzien, oby lepszy dla wszystkich.

Anka 2010-03-16 20:53:04
Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do pracy w Promax Lublin. Napiszcie czy ta firma jest stabilna, bo z tego co wyczytałam to mam mieszane uczucia. Ale napiszcie prawdę a nie jakieś niesprawdzone historyjki.
Z góry dziękuję za poradę.
XYASDVCJN 2010-03-16 22:01:59
Nie mogłaś zostać zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w Lublinie. W Lublinie od jakiegoś czasu, do tej chwili nie było rekrutacji. Podejrzany ten Twój wpis. POZDRAWIAM,
anonim 2010-03-17 08:54:07
XYASDVCJN - 2010-03-16 22:01:59

Pan Daniel do mnie dzwonił....
vbhk 2010-03-17 08:57:45
A to sorry.
anonim 2010-03-17 09:30:31
jezeli chcesz pracowac w upadajacej firmie, ktora nie moze Ci zapewnic czegolwiek (o jakichs pieniadzach zapomnij) zaproponuja Ci pewnie umowe zlecenie na fatalnych warunkach tzn bez zadnych konkretnych informacji ile mozesz zarobic i kiedy ewentualnie mozesz cos dostac za zrobiony kredyt to jest to "firma" dla Ciebie :D
a mnie to wisi. 2010-03-17 17:32:50
Anonim! zajmij się sobą i nie bądź taki mądry bo jeszcze nie raz w życiu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostaniesz. CWANIAK, SAM NIE ZJE I KOMUŚ NIE DA!!!
luhltrr 2010-03-17 19:37:10
chodzi o to ze nie zjadlem bo oszukujecie ludzi, dlaczego im nie mowicie na rozmowach ze nikt nie wie czy firma przetrwa a praca jest charytatywna?
lex 2010-03-17 19:48:07
dzieki za pomoc w podjeciu wlasciwej decyzji. jutro dzwonie zeby podziekowac za niedoszla wspolprace. pracowalem i mialem stycznosc z innymi tego typu gownianymi firmami i nawet nie chce mi sie zaczynac kolejnej nedznej i bezowocnej wspolpracy.
X 2010-03-17 19:58:23
POWODZENIA.....................................
Q 2010-03-17 20:24:21
A Lublin ma jeszcze biuro czy juz nie?
anonim 2010-03-18 07:23:56
Z tego co mi się obiło o uszy to tak. Gdzieś na Węglinie czy Czubach.
gall anonim 2010-03-18 21:50:40
a tak wogule to lublin jeszcze istnieje?? pracowalem tam kiedys zajebista atmosfera byla ale niestety z tego co slyszalem to sie *&^(*&^%. Pozdrowienia dla Inzyniera
lksalkas 2010-03-27 14:38:20
[usunięte przez moderatora] w [usunięte przez moderatora] inzynierowi i calemu promaxowi.
Lila 2010-03-28 22:55:57
CZy ktoś z pracowników byłych/ obecnych firmy Promax otrzymał regulamin, w którym jest mowa o prowizji?
anonim 2010-03-31 20:16:28
odczepcie sie od [usunięte przez moderatora]
żeby ktoś was w połowie tak dobrze wspominał jak jego
zawistnicy i niedouczeni szefowie bez klasy
dosyc tego 2010-03-31 21:46:06
Panowie i Panie, dajcie juz sobie spokoj z wzajemnym opluwaniem. Cala Polska niech to robi ale nie my w Lublinie. Mozna umierac za wiele idealow ale nie za klamliwego Silvio i Promax. Po co obrazcie sie na tym, watpliwego poziomu, forum. Co jak co ale Lublin zawsze byl przykladem dla innych i niech tak zostanie. Nie wyszlo Millennium nie wyszlo Promaxowi,nie wyszlo i nie wyjdzie wielu innym widocznie taka jest kolej i taki jest cykl tego biznesu. Nie rozumiem tylko po co ta cala sytuacja was sklucila. Macie cos do siebie to nie piszcie tutaj tylko zadzwoncie do siebie i wyjasnijcie niporozumienia. Nie karmcie publiki. Napijcie sie wodki i wytlumaczcie sobie wszystko. Firmy przemijaja a ludzie trwaja. Moze kiedys znow sie spotkamy jak nadejda lepsze czasy dla rynku finansowego. Spotkajmy sie wtedy w zgodzie, nie w gniewie.

Pozdrawiam ......do zobaczenia
pozdro 2010-03-31 22:18:50
moim zdaniem to co ktos tu wypisuje to mało ma wspólnego z Lublinem (chyba że się mylę). W Lbn zawsze była inna atmosfera niż w całej Polsce i może komuś (Wawka W....kiego 1..b ) zależy na tym aby to wszystko zdyskredytować i zaszczuć ludzi na siebie.
Dlatego pojawią się tu głupie wpisy i ktoś na garbie Lbnu chce zrobić krecią robotę.
Nie wińmy sie że Promaxowi że nie wyszło bo to nie wina doradców,kierowników czy dyrektorów ta firma w momencie przejscia z millenniu tylko na projekt ge miała garba w postaci długu ok 1-2 baniek w plecy z racji innych projektów i te długi nas zjadły w styczniu gdy sprzedaż siadła i konto promaxu zaatakowały stare zmory:)
pozdro dla starych promaxowców nie tych co byli tu miesiąc dwa czy trzy tylko dla tych ze starej szkoły
gall anonim 2010-04-05 16:31:17
doszly mnie sluchy, ze inzynier zadeklarowal sie ze co miesiac bedzie robil 300tys i nie chce za to zadnej prowizji
aaaaa 2010-04-10 20:21:27
czy możecie podać adres do PH w Lublinie
nowy 2010-04-22 14:20:50
Witam
Poczytałem wypowiedzi na forum i się trochę przeraziłem. W piątek umówiłem się na rozmowę i mam się stawić na Ul. Dragonów 3a. Czy to jest może nowy adres firmy, czy porostu zbieżność nazw. Chodzi o Mobilnego Doradcę Ds. Produktów Bankowych.
anonim 2010-04-22 22:11:12
To chyba jakas pomylka. Podobno na Gen. Struga jest jakis promax.
anonim 2010-04-22 22:25:24
Promax Pharma jak juz .... pracowalem w tej firmie? pol roku teraz musze chodzic po sadach zeby mi wyplacili pieniadze, oczywiscie o prowizjach juz zapomnialem bo nie da sie odzyskac :/ ten twor jest bankrutem i radze omijac szerokim lukiem dla wlasnego dobra
nowy 2010-04-22 22:36:48
Czyli darować sobie
Nowy II 2010-04-23 11:25:50
a ja byłam dzisiaj na tej rozmowie przez grzeczność :) telefony dają, samochody ze dwa na warszawskich rejstracjach stoją :), moze nie jest tak żle jak tu piszą, mała firma ale nie widać zeby bankrutowali, jak zadzwonia do mnie to ja probuje, wsumie to nic do stracenia nie mam.... Pozdrawiam
anonim 2010-04-23 12:36:06
telefony ze smiesznym limitem, samochody sa kierownictwa i oni nimi jezdza, ale najwazniejszy jest cos innego - NIE MASZ PEWNOSCI WYPLATY ale jesli to Cie zadowala to prosze, rozsadnym ludziom odradzam
seb 2010-04-29 13:52:11
Nowy II - 2010-04-23 11:25:50

Hehe, idź! Własnie takich naiwniaków potrzebują, którzy popracują miesiąc za darmo :)
aaa 2010-05-01 18:30:01
omijajcie z daleka promax w lublinie. brak słów. Szkoda czasu.
frajerek 2010-05-27 21:27:18
Co tez nowego słychac u tych lubelskich ciotków ?
Kogo znowu kroicie i gdzie ?
Czy to prawda, że najlepsi z najlepszych robią dla deutsche i S czwórki ?
[usunięte przez moderatora]
Anonim 2010-06-09 00:09:20
Dokładnie Promax Pharma to bankrut, który nikomu nie wypłaci ani grosza bez wyroku sądowego. Najwyższy czas doprowadzić do jego upadłości aby w dalszym ciągu nie oszukiwał ludzi naiwnych a chcących uczciwie pracować i dostawać kasę za włożoną pracę.
ciekawski 2010-09-06 19:58:12
a mnie ciekawi co sie teraz dzieje? ci dwaj co zostali dalej werbuja nowych doradcow?:P
jeden z... 2010-09-07 16:39:24
NIE
Ha, Ha, Ha. 2010-09-07 22:21:29
PROMAX W LBN OD 6 CZERWCA NIE ISTNIEJE!!!
hehehe 2010-09-14 22:54:06
ale nie należy zapominać że "pieniądze leża na ulicy wystarczy je zebrać" pozdrowienia dla promaxowego glupka ;]
seb 2014-09-10 13:16:58
Promax to jedna wielka banda jeb... oszustów. Łącznie głupawym fanem Man Utd., któremu dziekuję za brak wypłaty wynagrodzenia. Zasrany oszust.
henio 2014-09-21 13:26:32
i jakby tak jeszcze odrobinę kultury więcej tu było..
Marinek 2015-01-29 01:46:11
Ciężko nawet odpowiedzieć na to pytanie, bo przestała ich witryna działać. Jeżeli będą gdzieś umieszczać oferty pracy to na portalach zewnętrznych. Działanie w branży wymaga odpowiednich umiejętności, których wszyscy kandydaci mogą nie posiadać.. Sporo się mówi o tym, że branża jest dochodowa, ale czy to przenosi się również na pracowników?
kaśka 2015-03-31 12:51:39
ja również nie wiem dlaczego nie mogę otworzyc ich strony internetowej i to mnie martwi boi bojję się że firma może mieć jakieś kłopoty albo nawert może nie działać a nie chciałabym stracić jednak tam fajnego potencjalnego pracodawcy, a już dzisiaj chciałam wysłać do nich cv i list motywacyjny, chciałam spróbować
Janusz 2016-05-19 09:13:27
A kiedy można liczyć na oferty pracy dla przedstawicieli handlowych?
Zostaw swoją opinię o Promax Pharma - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promax Pharma