open finance - rzeszów, lublin

Lublin

Opinie o open finance - rzeszów, lublin

alicja

jeśli chodzi o pracę w call center w open finance to stanowczo odradzam prace w tym syfie. Trzeba nie mieć sumienia żeby proponować ludziom takie gówniane rzeczy i wysyłać na spotkania pod pretekstem czegoś zupełnie innego. Ja wytrzymałem dwa dni po szkoleniu - bo nie wciskałem nikomu nic na siłę. Co więcej - płacą tam bardzo słabo, licznik przerwy - więc jedyne co robisz to co chwile odbierasz telefon i gadasz to samo. Coś tragicznego!!! nie polecam

były pracownik

Praca w open finance to najgorsze co mnie w życiu spotkało. Jeżeli chcesz się tam utrzymać musisz się zaopatrzyć w duże opakowanie wazeliny - wszelkie formy sprzeciwu czy choćby własnego zdania są tam tępione. Nie polecam.

lowa

jakie warunki? czy jest umowa o pracę? jak godziny pracy? a stawki ? płatne za godzinę czy jest prowizja? czy jako student dzienny jest możliwość otrzymania pracy?

kaniuk

Witam! Mam pytanie odnośnie doradcy finansowego w open finance. Czy jest to praca na umowę o pracę czy działalność gospodarcza. Druga sprawa jeśli np w takim lublinie czy rzeszowie gdzie firma ma swoją siedzibę, czy doradca finansowy zatrudniany jest u nich w siedzibie (pracuje u nich w biurze jak klient przyjdzie, ewentulanie dzwoni szukając klienta) czy raczej chodzi tu głównie o doradcę mobilnego

Zostaw opinię o open finance - rzeszów, lublin - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie open finance - rzeszów, lublin