Opinie o Bertani Poland w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bertani Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bertani Poland o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bertani Poland w Bieruń

Biurowy

Brawo za odwagę. W końcu ktoś napisał prawdę. Trzeba jeszcze wysłać te wiadomości do Italii.

Kazek

Paulina, pamiętaj o tym, że ryba psuje się od głowy. Gdyby Włosi wiedzieli co wyprawia dyrektor, to z dnia na dzień straciłby posadę. Jeśli dyrektor oszukuje swego pracodawcę, to w takiej firmie nigdy nie będzie dobrze. Kierowcy też są okradani. Jedynie lizidupy mają dobrze w tej firmie. Wówczas mają pełne diety i nawet samochody służbowe do dyspozycji pod dom na pełen weekend.

Paulina

@Kazek forum służy opisywaniu pracy w firmie Bertani Poland, a nie jej pracowników, w tym szefa. Zaakceptowałeś regulamin, w którym jest mowa o tym, że nie można pisać w sposób obraźliwy o innych osobach. Dlatego Twój wpis łamie regulamin i najprawdopodobniej zostanie usunięty przez admina forum.

Kazek
@Paulina

Paulina, Ty ciągle bronisz tej firmy, więc pewnie masz z tego jakieś korzyści. Niestety to jest ważne. Gdy dyrektor robi z siedziby firmy (usunięte przez administratora) to niestety nie jest zbyt inteligentny. Tak poważą firmą nie powinny kierować takie osoby, które rozstwaniają pieniądze firmy na swoje przyjemności. Kierownik tak imprezował,że sobie nóżkę biegacze złamał. Wpisy są usuwane przez samego dyrektora i kierownika. Wstydzą się prawdy.

Paulina

@alsksad niby w jaki sposób podpuszczam ludzi? Zadaje pytania, by na forum znalazło się jak najwięcej opinii i informacji o pracodawcy. Zaglądają tu osoby, które dopiero szukają pracy i dobrze byłoby, gdyby wiedzieli jak najwięcej o potencjalnym pracodawcy. Jestem moderatorem forum Gowork.pl i takie jest moje zadanie. Nie zabraniam Wam pisać negatywnych opinii, jeżeli są one prawdziwe.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Александр

Не вздумайте туда идти работать или учится ,тебе мозги так парят ,кормят обещаниями и вешают на вас пережог горючку и в конце вы недосчитаетесь свой зарплаты Привет Рэмику и Кондрату это два пид.ра

cds

Obecny dyrektor i kierownik stosują mobbing wobec pracowników. Straszą zwolnieniami, obciążają niesłusznie kierowców, zabierają diety. Traktują nierówno pracowników. Dokąd nie zmieni się dyrekcja, to nie ma co liczyć na dobre warunki pracy w tej firmie.

zzbyszekk

Ręce opadają przeczytałem wszystkie wpisy i nie wiem nic więcej niż z ogłoszenia . W sumie obojętnie jaka firma ten sam format . Wszyscy okładają się mięsem mnie interesuje jedno Jaka jest podstawa jak średnio to wychodzi miesięcznie za uczciwą pracę Pozdrawiam

czarny ciągnik
@zzbyszekk

Nawet jeśli będziesz pracował uczciwie, to i tak kierownik obetnie Ci kilka diet bez podania przyczyny. Ciężarówki po kilka razy w miesiącu zjeżdżają na serwis, bo niestety przebieg swój już mają(1000 000 - 1500 000 km)Zabierają diety bez wcześniejszej konsultacji z kierowcą. Praca jest bardzo stresująca. Najlepiej byłoby gdybyś miał jeszcze zdolność przewidywania czy w danym dniu nie dojdzie do jakiejś awarii czy nie trafi się jakiś korek na drodze. W dodatku wyjeżdżasz i nie wiesz kiedy wrócisz. Od ponad dwóch lat firma nie posiada już ładunków powrotnych do kraju. Później jest odpowiedź: zostań jeszcze tydzień, bo nie mamy nic dla Ciebie na powrót. Pytanie tylko po co jest ten dyrektor, skoro nie potrafi załatwić kontraktu na zjazdy do kraju. Ta firma nie docenia nikogo. Wszystkich starych pracowników próbują zdegradować,zwolnić, odsunąć od biura. Potrafią nawet zdegradować pracowników z 20 letnim stażem, którzy budowali ten oddział w Bieruniu i którzy o wiele więcej wiedzą od tych kombinatorów z Wegi,którzy znają całą historię tej firmy od kolebki. Ogólnie byłoby nieźle, gdyby nie przemądrzały zarząd Bertani Poland. Oni tylko wiedzą jak oszukać kierowców i swojego pracodawcę. Poprzewracało im się w głowach. Trzeba przyznać, że oboje bracia potrafią lizać d..ę. Poprzedniego dyrektora owineli sobie wokół palca. Tak imprezowali z dyrektorem, że w końcu jeden z nich zajął Jego miejsce. Niestety zero wdzięczności dla włoskiego dyrektora za to,że zrobił im miejsce. Obecny dyrektor zabronił nawet korzystania z toalety byłemu dyrektorowi. Jak to mówią: są ludzie i ludziska. Denerwuje tylko to, że dalej kradną !!!

zzbyszekk
@czarny ciągnik

Dzięki za odpowiedź jak już wszyscy mi zabiorą to ile z miesiąca mi zostanie 5,6,7,8 czy 2 .Walkami w biurze o wpływy nie jestem zainteresowany , kto co kradnie itd chociaż to wpływa na atmosferę .To że czasem nie zjadę akurat mi nie przeszkadza .

actros

W końcu otrzymałem świadectwo pracy. Wszystko byłoby ok, gdyby nie znaczący błąd. Według Pani Alicji, rozpocząłem pracę o ponad pół roku później. W świadectwie pracy nie ujęto moim okresów próbnych. W sumie na paskach z wypłaty mam podaną jeszcze inną datę rozpoczęcia pracy. Jak można mieć taki bałagan??? Przecież to wszystko wystarczy wyciągnąć z systemu !!!

Wega

Może poprostu te zaświadczenia zostały skradzione??? W biurze mieszka sam dyrektor i sprowadza tam różne osoby. Dziwne jest to jak można pracować, imprezować, flirtować i sypiać z innymi kobietami w miejscu pracy??? Dyrektora nie stać już na hotel lub na wynajęcie mieszkania ??? Udaje biednego przed włoskim właścicielem. Trzeba umieć grać, to im bardzo dobrze wychodzi. Szkoda tylko, że włosi są tak naiwni i jeszcze przyznają im premie po kilkadziesiąt tysięcy złotych.

alsksad

Do Paulina ! Obserwuje to forum i zaobserwowałem że lubisz podpuszczać ludzi.... płaca ci za to z goworku jesteś pewnie..... Brawo dla ciebie :)

Paulina

@actros a czy pracownicy próbowali powiedzieć, że różne rzeczy dzieją się na drodze? Może spróbuj jeszcze raz pójść do tej Pani i powiedzieć, że firma Bertani Poland powinna mieć w posiadaniu te dokumenty. Czy ktoś miał podobna sytuację z dokumentami jak ten użytkownik?

Paulina

@actros dzięki za opisanie Twoich doświadczeń z firmą Bertani Poland. Na wypowiedzeniu umowy o pracę jaki miałeś podany powód? Czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia z firmą Bertani Poland? Jak tak to proszę niech się nimi podzieli z użytkownikami forum.

Święta prawda!

Paulina

@kierowca? słuszna uwaga, bo na forum powinna panować przejrzystość, by osoby zainteresowane szybko mogły zaleźć tego czego szukają. Dlatego proszę użytkowników o rzetelne i prawdziwe opinie o Bertani Poland, by tacy użytkownicy jak @kierowca? dowiedział się odpowiedzi na swoje pytania. W razie zainteresowania ciągle są poszukiwani kierowcy do firmy (http://www.bertanipoland.com.pl/kariera/).

kierowca?

Jest tu taki chaos ze nic już nie wiadomo. Co w końcu polecacie tą firme? Jest tu jakiś kierowca który tam pracuje bądź pracował i się wypowie!? Czy wszyscy wujkowie, kuzyni i cała reszta osób która zna opinie ze słyszenia..

Paulina

@Tafirmatodno, a jakie pozytywne aspekty znalazłeś pracując w Bertani Poland?

Paulina

@Jeździec, a jakie benefity oferuje Bertani Poland?

Jeździec

Pracuje w firmie Bertani jako kierowca i nie narzekam, pieniądze zawsze na czas nawet i 2 dni wcześniej, nie wiem skąd takie opinie co nie których może dlatego że nie chce wam się pracować a kaska przyjdzie sama. Dla mnie firma godna polecenia.

Paulina

@Mały, proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w Bertani Poland, nie poszczególnych osób.

Paulina

Chcecie poznać więcej informacji na temat Bertani Poland? Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową firmy - http://www.bertanipoland.com.pl/strona-glowna/o-nas/

Zostaw merytoryczną opinię o Bertani Poland - Bieruń

• Jak się pracuje w Bertani Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Bertani Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bertani Poland?

Kandydaci do pracy w Bertani Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bertani Poland
2.8/5 Na podstawie 117 ocen.
  • świerczyniecka 83
    43-150 Bieruń